Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

28 cze 2007, 15:49

DELFINA
popłakałam sie czytając twego posta do mnie :ico_placzek: :ico_placzek:


FELA
a tam,to napewno nie początki :ico_noniewiem: bo ten stan co jakis czas wraca i mam juz go od bardzo dawna :039: ja tu nie mam gp bo nie mam ninu a zreszta na co mi lekarz?mysle ze calkiem dobrym rozwiazaniem jest czeste zagladanie do was bo od razu mi lepiej, :ico_sorki: :ico_haha_01: poza tyym maszz racje wszyscy mi dookola mowiaze powinnam odejsc od meza,ale tu to nie jest takie proste :ico_noniewiem: :558:
ale z ciebie laseczka :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widzę że mały ma po tobie takie promienne oczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wszystkie jestescie kochane :ico_buziaczki_big: i co ja BYM BEZ WAS ZROBIŁA???
madziorka
kobieto tobie nerwy najmniej teraz potrzebne :ico_nienie:

to ja w takim razie ide,bo psuje wam tylko atmosfere :ico_placzek:


ale wroce... ide tylko do sklepu :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

28 cze 2007, 15:50

fela, fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: twoj synek jest bardzo podobny do ciebie te same oczy i rysy twarzy :ico_brawa_01: ladny synek i ladna mama :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 16:14

FITTNEY pisze:madziorka
kobieto tobie nerwy najmniej teraz potrzebne

to ja w takim razie ide,bo psuje wam tylko atmosfere


fittney ty sie o mnie nie martw :ico_nienie: :ico_nienie: mi juz nic nie zaszkodzi... :ico_nienie: :ico_nienie: a jesli przyspieszy porod to nawet lepiej no nie???? hihi :ico_brawa_01:
my tu jestesmy rowniez po to, zeby wspierac sie nawzajem .. :ico_oczko: . takze zag;ladaj tu tak czesto jak czujesz potrzebe :ico_oczko:
trzymaj sie... i glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

fela milo cie widziec..ladna buzka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 cze 2007, 16:15

Fittney dobrze ze juz lepiej. Jakby cos to pisz koniecznie do nas.

Fela ja zalapalam sie wczesniej na twoje zdjecia ale nie widzialam takiego podobienstwa Konrada do Ciebie jak teraz. A teraz szczegolnie na drugim zdjeciu jest ogromne. Widze tez ze Konradowi loczki odrosly:)

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 cze 2007, 16:36

dziewczyny dzieki za komplementa :ico_wstydzioch:
gosia tych loczkow u konrada juz wiecej nie ma jak jest :ico_placzek: chyba zostaly sciete i juz tak nie odrosna....a konrad to mieszaniec bo my z pawlem do siebie jestesmy podobni i kiedys pytano czy jestesmy rodzenstwem...

fittney trzymaj sie kobieto i nie poddawaj... pisz do nas kiedy chcesz i wyzalaj sie jak ci to przynosi ulge,my jestesmy dobrymi sluchaczami i napewno kazda podniesie cie na duchu.powiedz mi co to za fabryka plyt cd i gdzie jest to moze uda mi sie wygrzebac jakies dane aby wyslac cv do nich albo adres.i skad wiesz o tej fabryce???ktos tam pracuje z twoich znajomych???

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 cze 2007, 16:45

cześć kochane!
ja wprawdze w ciąży nie jestem, ale też sie melduje, że żyje i tęskni mi sie za wami :588:
byłam u okulisty i mam aż -3 :ico_szoking: i dodatkowo jakieś cylindry :ico_olaboga: jestem ślepa jak kret :-D wieczorkiem popisze, bo teraz po lenkę jedziemy, u mamy od rana siedzi i obawaim sie, ze ochrzan dostanę :-D
buziaki, na razie! :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

28 cze 2007, 17:07

witam
fittney po pierwsze nie musisz miec nin zeby isc do gp... a po drugie NIGDY WIECEJ NIE MYSL TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lepiej meza wykopac niz sie zabijac
ja wczoraj tez sie na mojego wkurzylam- o to jak potraktowal wlasnego syna a on mi mowi ze on moze robioc co chce- wiec ja spokojnie z usmiechem mu odpowiedzialam ze jesli jeszcze raz tak zrobi i mi to powie to mu osobiscie wystawie wal;izki za drzwi i pwoiem mozesz robic co chcesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i on teraz wie ze ja nie zartuje... wczesniej bym sie darla a to nic nie pomaga naszczescie moje tabletki dzialaaja i zamiast emocji zdrowy rozsadek sie odzywa... jak ktos zachowuje sie jak gowniarz to go tzreba jak gowniarza potraktowac.... :ico_noniewiem:
zastanow sie co najlepsze dla ciebie i dla synka i porozmawiaj z mezem a jak mu sie nie podoba to juz jego problem....

[ Dodano: 2007-06-28, 17:08 ]
aacvh no i pozdrwaiam wszystkich mnie sie tez teskni za wami ale czasu malo mam ostatnio a i mniej bedzie :ico_placzek:
madziorka czekam na leosia :ico_haha_01: albo tole z niecierpliwoscia mam nadzieje ze nie bedziesz nas tak jak jasnie pani trzymac tyle dni w niepewnosci :ico_nienie: :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 cze 2007, 17:41

na początku Was pozdrawiam kochane :ico_brawa_01:
po primo : Fittney kochana, ja po rozwodzie miałam psychotropy, psychiatre itp nic nie dało, o samobójstwie tez myslałam, ale ktos bardzo wazny w moim zyciu uświadomił mi ze dla jednego frajera nie warto marnowac zycia, wiec sie wkurzyłąm i postanowiłam ze pokażę ludziom ze jestem silna i wygrałam, jestem dumna z siebie ze pokonałam stres i nerwy, znalazłam miłość mojego życia ( myślałam ze mąż Nią był,ale jak mógł być miłoscia mojego zycia bokser damski? ) Jacka, któremu niedługo synka urodze, zaczęłam sie dogadywać z rodzicami, zmieniłam swoje zycie. wiec ja mysle że Ty masz teraz tez trudny moment w zyciu i musisz podjąc taką decyzję, w ktorej Ty bedziesz szczesliwa z synem i pamietaj, ze w zyciu trzeba byc troche egoistą: trzeba myślec o swoim szczesciu, nikt z nas nie powie Ci co masz zrobić, ale rób tak, zeby na twojej twarzy zawsze gościł uśmiech i szczęście, my tu bedziemy Cie wspierac cokolwiek zrobisz lub nie zrobisz :ico_pocieszyciel:
Fela ale LASKA z Ciebie!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja pierwszy raz Cie widzę
i co zauważyłam? ze My sie jednak Ilonki boimy bo kazda zaczeła foty strzelać hihiihihihihiihihihihihih
Delfinka melduj jak u Mayci i mam nadzieje ze juz lepiej troszkę?????

no a ja rycze bo dzis u położnej byłam i tak naprawde sobie uswiadomiłąm, ze juz niedługo rodzę i strasznie sie boję, sama nie wiem czy porodu czy macierzyństwa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-28, 18:19 ]
i jeszcze pytanko: te kosmetyki dla małego oilatum czy jakos tak to gdzie kupujecie dziewczyny? w aptece? bo w bootsie patrzyłam i nie ma :ico_olaboga:
Ps połozna mi dzis sie pytała czy ma mi poród wywołac :ico_olaboga: czy tego chce, ale jak nie jestem pewna to raczej nie ( cisnienie mam oki, tylko te nogi). radziła ze jednak lepiej jak dzidzia sama bedzie gotowa, aha: i mam duzo seksu uprawiac hiihiiihiihihihihihhihihi

[ Dodano: 2007-06-28, 18:20 ]
Fela ale Ty masz oczy nonono :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

28 cze 2007, 18:38

FITNEY wpadaj tu czesciej i pisz wszystko co Cie trapi!!!

Ja na chwilke bo Maya caly czas goraczkuje 39 :ico_chory: , podaje jej leki i za godzine znow goraczka!!! :ico_szoking: Jak sie do jutra nie poprawi to gnam do GP :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 cze 2007, 19:10

teraz dopiero mam chwile czasu zeby do was wpasc, bo my dzisiaj same z Łucja, tata ma wychodne (za to mama ma jutro :-D i idzie na dni miasta napic sie piwka :ico_brawa_01: pierwszy raz od 9 miesiecy - kolezanaka z ktora ide wyrazila powatpiewanie, czy po tak dlugim okresie bedzie mi smakowac :-D :-D )

powinnam zaczac od Fittney, bo widze, ze kobieta ma porzadnego dola :ico_olaboga: :ico_olaboga: , ale ja slaba w pocieszaniu jestem, zwlaszcza, ze z mezdem nigdy nie mialam takich problemow, ale podpisuje sie obiema rekami pod tym co ci reszta napisala. do gp rzeczywiscie nie musisz miec NIN i moze warto byloby sie wybrac, moze jakies antydepresanty by ci przepisal.... a samobujstwo to czysty egoizm - tylko ty na tym skorzystasz, a najdrozsze ci osoby straca ogromnie. pomysl o Adim :ico_olaboga:

Gosia moj maz jest 3 lata mlodszy ode mnie :-D wzielam go sobie na wychowanie :ico_oczko:

marta jak ci ciezko z tymi nogami to moze wywolanie jest dobrym rozwiazaniem.... tylko pamietaj, ze po oksytocynie skurcze sa "bardziej swedzace" :ico_oczko:

DELFINA, przytul od nas Mayeczke, bidulke. i lec do lekarza, bo to moze byc jakas powazniejsza infekcja

kasi.k jak tam viki?

Fela no laska z ciebie, mowilam, ze juz zapomnialam jak wygladasz... i my rownolatkami jestesmy? chyba sobie troszke latek dodalas :ico_nienie:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość