Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

28 cze 2007, 19:17

Kinga śliczniutki synuś, ja zagęszczam raz tylko rano wieczorem Mirelka pije 180ml i spi do 6 .


Ale tragedia w rodzinne moja siostra 20l w poniedziałek zakłada sprawe rozwodowa jej maz 19l pobił ja i uderzył ich córeczkę zabrał wszystkie dokumenty dowód karte do bankomatu dosłownie wszytko a chcieli tez wyjechać do Niemic wszystko się tak pogmatwało a najgorsze ze on nie chce odac jej paszportów a bez tego nie pojedzie do a mogła by isć na socjal z córeczką .Ale wszyscy wiedzieliśmy ze prędzej czy później tak się skończy tylko moja siostra była bardzo zaślepiona musiał ja trzasnąć by przejrzała na oczy .

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

28 cze 2007, 19:42

katelajdka moj Kostek tez byl chwile zarejestrowany w UP i taki zdenerwowany zawsze wracal, ze szok :))) Kileka razy nawet awanture zrobil a on tak przy ludziach to nie bardzo okazuje emocje :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to dla Iwony i Malgosi
Super, ze udalo nam sie tak szybko i skutecznie dogadac :597:

A ja Tymusia karmie tylko piersia i jestem z tego bardzo zadowolona bo przezylam i wygralam dwie wojny - z jedna i druga mama - moja uwazala, ze mam zlej jakosci pokarm a tesciowa, ze za malo i terroryzowaly mnie zeby dokarmiac :ico_puknij: Kilka razy uleglam, ale Tymus i tak sie dzieral i nie chcial spac i uznalam, ze nie ma sensu. Pewnie bidulek tak plakal przez ta zoltaczke...
A teraz jak je ok 15 min to zaczyna sie zloscic i tak dziwenie wyginac jednoczesnie ciagnac za piers hmmm ciekawe o co mu chodzi ??? moze przestaje mu mleko samo leciec i juz jest madrala i sie zlosci jak ma zaczac ciagnac .... :)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 cze 2007, 19:43

Iza@, współczuję ale może lepiej że teraz sie to stało niż miałoby dojść do jakiejś poważniejszej tragedii!
Iwona Małgorzatka też uważam że jesteście wielie! :ico_brawa_01:
Jutro będzie trudny dzień...

A ja właśnie pożegnałam gości w tym 4 dzieci! A Ninusia ani raz nawet nie kwiknęła, walczyła tylko ze snem prze ok godzinę i przysnęła na 20 min. Teraz jest zadowolonai czeka na kąpanko i tylko się dziwi jak kicha albo kaszle...Np jak zaczyna koszleć to sobie go przedłuża i piska!

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

28 cze 2007, 19:50

ML poszukaj jeszcze tej ksiazeczki, albo nie szukaj to sie szybciej znajdzie :ico_oczko:
qunick smieszne te piski sa strasznie tym bardziej przy kaszelku :)) A Tymus przy czkawce sie wkurz i piszczy i tez czasami pekam ze smiechu:))) Duzo zdrowka zycze dla Ninusi
kminek jak tam kolana - nie bola od takiego slodkiego ciezarku ??? bo mnie juz wszystko boli a staram sie go nie nosic :-)

[ Dodano: 2007-06-28, 19:51 ]
ML poszukaj jeszcze tej ksiazeczki, albo nie szukaj to sie szybciej znajdzie :ico_oczko:
qunick smieszne te piski sa strasznie tym bardziej chyba przy kaszelku :)) A Tymus przy czkawce sie wkurza i piszczy i tez czasami pekam ze smiechu:))) Duzo zdrowka zycze dla Ninusi
kminek jak tam kolana - nie bola od takiego slodkiego ciezarku ??? bo mnie juz wszystko boli a staram sie go nie nosic :-)

[ Dodano: 2007-06-28, 19:52 ]
ojej coa misie porobilo dziwnego :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-28, 19:52 ]
ojej coa misie porobilo dziwnego :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-28, 19:52 ]
ojej coa misie porobilo dziwnego :ico_szoking:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

28 cze 2007, 20:04

ML Ja ma tylko książeczkę zdrowia położna mi powiedziała ze ta druga to jest książeczka tylko dla matki nie jest potrzebna.

Iza@ z tego, co się orientuje to twoja siostra może jechać na dowód, tylko nie wiem jak z dzieckiem. Radzę ci zadzwonić na przejście graniczne to ci wszystko powiedzą ja tak robiłam jak jechaliśmy na Słowacje na narty a mój brat nie ma paszportu tylko stary dowód i go przepuścili bez problemu.

Dominika dostała dzisiaj pierwszy raz kleik na noc, bo budziła się wcześniej niż zawsze z płaczem, co nigdy się nie zdarzało, może będzie spała dzisiaj troszkę spokojniej.
Wczoraj byłam w MOPR i mam już urlop wychowawczy na 3 lata, cieszę się, że będę mogła zostać z małą w domu. :ico_haha_01: g:D

Jeszcze raz podaje e-maila myszka.g@gmail.com

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 cze 2007, 20:21

Kostunia, witaj ,fajnie ze juz z nami zostalas :)

A ja dzis tez bylam w pup sie zarejestrowac ale nic nie wyszlo,bo musze jeszcze doniesc zaswi. o tym ze pobieralam przynajmniej minimalne wynagrodzenie, ale sie wkurzylam wrrr
Pokazalam Pani umowe a ona mi mowi ze to co tam jest nic jej nie mowi,bo w 1 m-cu moglam zrobic malo w drugim 3000 (hehe chcialabym) a tu musi byc ze w kazdym przynajmniej minimalne wynagrodzenie. Beznadziejne te wymogi,przeciez pracowalam w szkole jako nauczyciel to niby jak mialam zarobi mniej lub wiecej jak ilosc godzin jest ta sama. No ale to cala biurokracja u nas,doprawdy nie wiem po co im te komputery skoro ciagle trzeba donosic papierki.
Na dodatek nie wiem gdzie sie podzial moj dyplom, zgubilam czy jak, pytalam w szkole, sekretarka powiedziala ze nie ma,dyr. jeszcze ma sprawdzic bo go teraz nie bylo, mam nadzieje ze sie znajdzie.

Iza@, to niezla historia z twoja siostra, dobrze ze teraz tak dal sie poznac ten chlopak a nie dopiero w Niemczech

A i cos mi sie przypomnialo, poniewaz zaproponowalam zebyscie sobie przekazaly jedna drugiej maila z moim kontem i pisaly na dole maila komu juz przekazalyscie ale nie pomyslalam ze wy teraz musicie latac po forum i szukac kto sie zapisal na wiazanke wiec napisze ponizej liste osob,karolas juz jedna robila ale potem soszlo kilka:

1.Iwona
2.Karolas
3.Małgosia
4.HaRe
5.Kostunia
6.Magdzinka
7.myszkaf
8.kingas
9.hekkate
10.kataledajka
11.kelly
12.sesila
13.qunick
14.Iza
15. asiam26
16.elenar
17.ML
18.kminek
19.Dorotka

Obrazek

pamięci ś.p. Jasia

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

28 cze 2007, 20:30

:ico_placzek: Joasia znów wymiotuje :ico_placzek: ma straszne skurcze żołądka, robi się czerwona, na początku wszystko chlusnęła co miała w brzuszku, a potem przez godzinę albo i dłużej co jakiś czas wymiotowała już samą pianą.
Poszłam do przychodni o17.55 ale była jużzamknięta bo do 18.00 więc pozostała mmi teraz ta nocna gdzie byliśmy ostatnio z tą głupią lekarką co twierdzi , ze to typowe ulewania.
A mała zrobiła się blada i leży a właściwie wisi na mnie i na nic nie reaguje :ico_szoking: zdecydowałam się jechać do szpitalla ale właśnie jak już chciałam iść to zasnęła mi i narazie śpi
Nie wiem zobaczymy co będzie w nocy, a jak nawet będzie wszystko już dobrze to i tak pójdę rano do naszej lekarki, bo to już się zdarzyło 2 raz i dokładnie z identycznymi objawami :ico_placzek:
A na dodatek jutro wracam do pracy i chyba się załamię :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Iwona jeszcze nic nie wpłaciłam bo jeszcze nie dostałam numeru konta,

dziewczyny przyślijcie maila z tym numerem :-)

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

28 cze 2007, 20:53

IWONA ja tez nie przelalam pieniazkow bo nie dostalam jeszcze numeru konta, a moze dobrze byloby gdybys podala numer konta na forum?Chyba ze nie chcesz, ale tak byloby najprosciej bo nie chce zebys myslala ze ktos jeszcze nie zaplacil a duzo osob moze nie miec Twojego numeru.Na wszelki wypadek podaje swoj email jeszcze raz laguno@wp.pl.

Magdzinka ja na Twoim miejscu pojechalalbym do lekarza jeszcze dzisiaj takie maluchy jak nasze szybko moga sie odwodnic ja nie chce Cie straszyc, ale naprawde lepiej moze byloby pojechac, bo u dzieci odwodnienie idzie bardzo szybko a skoro tak wymiotowala to lepiej to sprawdzic, ale zrobisz jak chcesz

Iza@ dzieki za mile slowa o Miloszku, wspolczuje Ci ze masz problem ze swoja siostra bo na pewno to przezywasz, ale lepiej ze to teraz wyszlo i skoro raz sie postawil na siostre to lepiej bedzie jak sie rozejda bo ja uwazam ze facet który raz sprobuje uderzyc to bedzie bil juz zawsze i coraz czesciej.Lepiej ze sie rozejda bedzie miala spokojne zycie a jest mloda i nic nie stoi na przeszkodzie zeby sobie zycie jeszcze ulozyc.
Pozdrowienia dla wszystkich pa czekam na emaila z numerem konta pa

[ Dodano: 2007-06-28, 21:04 ]
Magdzinka a moze Joasi dalas cos po czym wymiotuje jakis deserek albo soczek?moze czegos jej organizm nie toleruje?Bedzie dobrze!Na pewno wszystko sie wyjasni a swoja droga to na pewno przezywasz nie dziwie Ci sie bo ostatnio jak Miloszek mial temperature po szczepieniu to tez siedzialam i nie spalam tylko czuwalam i czekalam czy czopek zadziala, to sa juz takie nerwy do konca zycia o nasze dzieciaczki. Ja tez niedlugo wracam do pracy 12 lipca, niestety ciezko mi bedzie ale coz zostawie malego w dobrych rekach bo z moja mama wiec jakos musze to przezyc.Pozdrawiam!

[ Dodano: 2007-06-28, 21:10 ]
Tak przyszlo mi na mysl ze bardzo wspolczuje Monice na pewno beda to dla niej 2 najgorze dni w zyciu, dzien odejscia Jasienka i pogrzeb.Boze nie wyobrazam sobie przezywac cos takiego, mozna tylko modlic sie by Monika miala duzo wsparcia i sily zeby przez to wszystko przejsc.Tylko plakac sie chce jak sobie czlowiek o tym pomysli dzisiaj u nas leje deszcz, a w radiu leci teraz Turnau "a w Krakowie na Brackiej pada deszcz" tak sobie mysle że dzis nawet cale niebo placze z myslą o Ś.P Jasienku kochanym aniolku!Ach koncze ale taka zaduma we mnie weszla.Pa

[ Dodano: 2007-06-28, 21:40 ]
Iwona wlasnie przeslalam pieniazki dostalam numer od Karolas a ja przeslalm emaila Magdzince.
Magdzinka przeslalam Ci numer konta Iwony na emaila magda.prasek@op.pl mam nadzieje że to dobry numer.Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-06-28, 21:41 ]
zle sie wyrazilam nie dobry numer tylko dobry email.pa

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 cze 2007, 21:49

Dziewczyny, przesyłka doreczona, powiedziano mi ze osoby (pewnie elviska z męzem), były mile (wiem ze to slowo tu nie pasuje)zaskoczone.


A z tym kontem to zaczekam jeszcze,w sobote napiszcie kto jeszcze nie dostal maila z kontem to bede miala wiecej czasu i sama powysylam ale moze juz wy zdazycie miedzy soba.

Obrazek

pamięci ś.p. Jasia

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

28 cze 2007, 21:54

przeslalam jeszcze numer konta Kostuni
Aż mnie dreszczyk przeszedl jak przeczytalam o tym odebraniu wiazanki.Nie umiem przestaco tym myslec...DOBRANOC do jutra dziewczyny!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości