Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

28 cze 2007, 19:34

aniu, ja nie pasteryzuję. Gotuję codziennie ale jak bym to robiła, to raczej wlewałabym gorącą zupkę. Kasiulka chyba się w to bawiła
asiu, oby koleżanka się doczekała. Ja pamiętam jak moja bratowa w wieku 34 lat mówiła, że ma jeszcze czas na dziecko (praca za 20 tys. miesięcznie, podróże po całym świecie, ona w W-wie brat mieszka w P-niu bo tak lepiej :ico_zly: ) i teraz ma 37 lat i w poniedziałek mieli drugie in vitro :ico_wstydzioch: . A ja się modlę, by się udało i mój brat miał normalny dom i żonę, co mu wypierze, ugotuje i pocałuje na dobranoc.
Lecę kąpać małego.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 cze 2007, 19:35

blondi-aniak, ja zawsze robiłam na gorącą zupkę, ale jak masz już chłodną to wydaje mi się, że jak zagotujesz słoik z zimną, tak, że woda zawrze to powinno wystarczyć i się załapie :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 cze 2007, 19:52

Riterko zdjątko cudne, moja juz po drzemce i po mleczku
U nas tak 23-8 czsem 9 ale ostatnio tak 7:30 pobudka
Ide bo mała wzywa, bawić się chce :)

[ Dodano: 2007-06-28, 19:57 ]
Cemu zdublowało posty??
No właśnie Chloe, teraz takwiele kobiet decyduje się po 30 na dziecko, a potem mają problemy, ja sama miałam, choć może nie az tak wilekie,dostałam leki i już, ale te kobiety na prawdę potem żałują. A dziecko to serio super przygoda życiowa, jasne, że mam takie chwile, że :ico_zly: ale za nic na świecie nie zamieniłabym ostatnich 9 m-cy

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

28 cze 2007, 20:01

Ja jakoś wytrzymałam z Tomkiem bez drzemki i teraz poszedł spac.Mam nadzieję że się nie obudzi za jakiś czas tylko pośpi do rana.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 cze 2007, 20:20

Moja się obecnie bawi na całego :-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

28 cze 2007, 20:40

a ja juz po wizycie i..........
kolezanka pewnie nie jest zadowolona z wizyty bo Ola najpierw sie jej bała potem jeczała bo była głodna potem bo była spiąca potem ubrudziła jej bluzke chrupkami a na koniec za włosy wytargała i.........wizyta sie skonczyła

ja gotuje zupke na dwa dni wiec nie pasteryzuje

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

28 cze 2007, 21:00

hello

Ja na sekunkę, poczytałam po łebkach :ico_sorki: ale na prawdę dziś mam ciężki dzień.
Mosobku - Gerber kurczaki bierze z .... niewiadomo skad, ale naiwnie sądzę, że może nie są one nafaszerowane świństwami itp ;-) Jeśli jednak jestem naiwna, to błagam nie wyprowadzaj mnie z błędu, bo nie wiem co ja temu mojemu Wrzaskunowi będę dawać do jedzenia :ico_olaboga:
Koleżanka na pewno bardzo zadowolona z wizyty, ufifrana chrupkiem, wytargana za wlosy, pewnie bardzo chętnie wychodziła? ;-)

Kasiulka - ta zabawka co podałaś linka też mi się podoba ale chyba jako jedna z nielicznych. Ja lubię Ikeę :-D a zwłąszcza taką jedną pracownicę z Ikei :-D

Riterko - ależ Ty cudo zrobiłaś z tym zdjeciem Jasiowym :ico_szoking: matematyczko Ty moja, talent to Ty masz :ico_brawa_01: a w ogóle to masz u mnie wielkiego :ico_buziaczki_big: Ty już wiesz za co :-) DZIĘKUJĘ! (ale Ci zakodowałam nie? ;-) )

Asia - Twoja Wiki to jest niezmordowana, tyle łobuzować? Moja padła o 19:42 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

28 cze 2007, 21:04

hejka
Riterko brawa dla Jasia.
A mój nie mówi ani mama ani tata tylko dej (czyt.daj) jak widzi jak ktoś je to wyrywa taki żarty..
W nocy już udało nam się zniwelować posiłek już nie pamiętam która z dziewczyn , podpowiedziała mi żeby dawac mu picie w nocy a nie cyca i to pomogło.Dzięki.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 cze 2007, 21:12

Gosia, :ico_buziaczki_big:
mosob, no to się koleżanka zdziwiła, jak te dzieci mogą się zachowywać :-D powiadasz wysmarowała chrupkiem i potarmosiła no dla nas to lajcik :ico_oczko:
ania29, jak ja bym chciała, żeby Jaś tak reagował choć 1 raz dziennie na jedzenie :-D
asiapanda, matko ja już ledwo żyję chyba bym padła, jakby Jaś szalał to 22-23 :ico_olaboga:
akna, spakowałaś się już???? rób listę w kompie, później jak ja będę się pakować to mi będziesz podpowiadała plissssssssss, bo oczywiście już zapomniałam jaka była droga do Suchej i znowu jedziemy nad morze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 cze 2007, 21:13

O bosze jak ona mi teraz krzczy, chyba sprawdza moją cierpliwość, ale co tam jeszcze tylko 2 godzinki, Gosiu jak Jula tak szybko pada?? Normalnie wam zazdroszczę :-D
Mosob czemu koleżanka tak szybko uciekła :ico_oczko:
Idę oglądać Herosów, nic innego nie ma, a zresztą przy Wiki krzykach, tylko oglądam bo o słuchaniu nie ma mowy :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość