Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 cze 2007, 13:54

Mamo Zuzi normalnie KOCHAM CIE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
a wiesz ze szukalam na allegro i nie moglam znalezc?? Juz wysllam mejlika do sprzedajacego czy wysle mi to do Norwegii, i teraz czekam na odpowiedz, mam nadzieje, ze bedzie pozytywna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-28, 14:05 ]
Zadzwonilam Do siostry i ona mi to zamowi, nie bede placila duzo za przesylke, a Krzysiu odbierze mi jak bede w Polsce! Normalnie ciesze sie jak glupia, bo te naklejki to takie moje marzenie bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 cze 2007, 14:13

No to ciesze sie ze moglam sie przyczynic do Twojej terapii antydepresyjnej :-D A powiedz bedziecie robili pokoik dla Jasia czy bedzie z Wami w sypialni? Bo ja niby moge zrobic razem z Zuzia, ale chyba sie wstrzymam bo lozeczko chce miec przy sobie w nocy a jak dzidzia bedzie miala tak kolo roczku to moze wtedy zrobie dzieciom wspolny pokoj (wtedy dostana ten wiekszy)...

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 cze 2007, 15:31

Cześć Dziewczynki! Smutno mi się zrobiło jak napisałyście o tym poronieniu... Parę dni minął rok od czasu, kiedy mi się to przydarzyło :ico_placzek:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

28 cze 2007, 16:09

czesc dziewczyny, oj długo mnie tu nie było i sporo czytania mi się nazbierało. Siedzę w Kielcach i chodzę na podyplomówkę. Jestem tak zmęczona że ledwo chodzę, tempo nauki jest bardzo szybkie, w sobote mam kolokwium, trzymajcie kciuki.
Ja mam 104 cm w pasie, ale powiem wam jestem mile zaskoczona jazdą autobusami. Dzisiaj jak wracałam z uczelni jakaś starsza pani ustapiła mi miejsca :)
U mnie i bąbla narazie ok, właśnie zjadłam objadek - mamusia zrobiła :) i chyba położe się na troszkę i prześpie bo oczy same mi się zamykają. Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

28 cze 2007, 16:21

Parę dni minął rok od czasu, kiedy mi się to przydarzyło :ico_placzek:[/quote
Kocura Bura :ico_pocieszyciel:
Pomyśł że maluszek jeszcze wtedy nie był gotowy i wrócił teraz.
I zobaczysz wszystko bedzie dobrze, no uszy do góry.Trzymaj sie dziewczyno :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

28 cze 2007, 17:40

ale sie dzisiaj wkurzyłam :ico_zly:
właśnie się dowiedziałam, że mój popier........y dyrektor za moją pracę, gdzie ostatnimi czasy pracuję po 10 godz. tylko po to, że jak pójdę na L4 to będzie wszystko wyprowadzone tak jak ma być i nikt nie będzie się o nic musiał martwić, przyznał mi szokującą premię 80 zł :ico_szoking: no chyba go pierdolnę słowo daję jutro bo ten cieć malinowy nie wie chyba ile mnie to zdrowia kosztuje. a jeszcze lepiej chyba zrobię jak w przyszłym tygodniu pójdę do lekarza i wezmę l4 i już do pracy nie wrócę. no normalnie aż mi się ciśnienie podniosło bo osoby, które u nas pracują od pół roku dostały przynajmniej 3x tyle co ja.
Sorry ale musiałam się trochę wyrzyć. Ten kurdupel jeden jeszcze mnie popamięta!!!!!!!!! :ico_zly:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 cze 2007, 18:20

Kocura Bura, to smutne co Ci sie przydarzylo, ale teraz mysl o tym, ze nie mialabys tego dzidziusia pod serduszkiem gdyby losy potoczyly sie inaczej. Wszystko ma swoj sens i kolejnosc. Glowka do gory!!!
Paulina, no tez bym sie wkurzyla :ico_zly: I ja znam smak takiego stanu rzeczy... Idz do gnojka i powiedz mu co i jak, a jak bedzie sie stawial to idz bez skrupulow na L4. Czlowiek sobie zyly wyprowa a tu takie podziekowanie :ico_zly:
Ewasiek, a jak dlugo bedziesz chodzila na te podyplomowke? Zamierzasz skonczyc przed porodem?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 cze 2007, 21:38

caly dzien mnie nie bylo, bo wybralam sie do kolezanki, maz mnie podrzucil i odebral wieczorkiem, taki nieplanowany wypad, ale bylo sympatycznie i dzionek mi szybciutko zlecial :-D

Mamo Zuzi co do pokoiku dla Jasia, to mysle ze do roku czasu bedzie z nami w sypialni a potem sie zobaczy, mamy taki malutki wolny pokoik i ewentualnie jak troszke podrosnie to mozemy go tam przeniesc.

Paulina szefowi za kare niech wyjdzie wielki pryszcz na ....... Zycze mu tego z calego serca!

Kocura Bura smutna Twoja historia, ale teraz masz Bobaska w brzuszku, a pewno Twoj nienarodzony Dzidzius czuwa teraz nad Wami zeby wszystko bylo dobrze! We wszystkim ukryty jest gleboki sens, a kazde doswiadczenie spotyka nas po to abysmy lepiej mogli poznac siebie samych i swoje mozliwosci

Ewasiek uwazaja na siebie!!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

28 cze 2007, 21:59

MAMOZUZI nie mam czym zmierzyć brzunia, to może jutro :-D
PAULINA co za typ :ico_zly: niech go myszy zjedzą :ico_zly:
KOCURKA na pewno takich rzeczy się nie da zapomnieć, ale trzeba umieć z nimi żyć, dlatego :ico_brawa_01: dla ciebie,główka do góry, twoje maleństwo na pewno by tego chciało :-)
ja dziś ugotowałam wieczorkiem zupkę buraczkową, to już jutro będę miała z głowy :-D a mojemu W. się dziś dostało rano od synka, tak go skopał :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: po nerkach dostał :511: :diabel2: tylko tym razem za darmo :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

28 cze 2007, 22:43

CZeść dziewczyny.JA od czasu przyjazdu mojego Łukasza to nie mam czasu siedzieć na tik taku :ico_placzek: ciągle coś się dzieje.U nas tez pogoda niezaciekawa i humorek dlatego też nie najlepszy, denerwuje sie czekając na wyniki egzaminów.A synuś skopał tatusiowi tyłek już pierwszej nocy jak przyjechał,to chyba kara za to że nie było go tak długo :-D
Kocura przykro mi z powodu dzidziusia ale teraz masz w brzuszku maleństwo które już niedługo będziesz trzymać w ramionkach.
Paulina a tego szefa to normalnie tylko udusić,bierz L4 i nie przejmuj się dupkiem.

[ Dodano: 2007-06-28, 22:55 ]
A oto my
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-28, 22:59 ]
A to jeszcze mój brzuszek z wczoraj
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość