Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

28 cze 2007, 22:19

Dobranoc mamuśki.

Jutro robię ciacho jagodowe i pierogi z jagodami więc zapraszam :-) A dziś ogóry kiszone zrobiłam :-) Gosposia się ze mnie robi, że ho ho :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

28 cze 2007, 23:48

Gosiu tymi ogórasami to ja pewno cię zaraziłam.pamiętasz w tamtym roku jak robiłam :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

29 cze 2007, 06:56

Hej! Witam z rana :-) U nas słonecznie, spacerek murowany.
gosia, mam nadzieję że i ja dzień spędzę jagodowo :ico_oczko:
akna, pakuj się, bo nie zdążysz :ico_haha_01:
kocica, obiecujesz i co?
Wczoraj wsadziłam małego na wagę łazienkową i wyszło, że waży pełne 8kg :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: , natomiast dziś wsadziłam na tę samą wagę siebie i wyszło, że ważę 51kg :ico_szoking: Jestem w szoku, tylko 1 kg mam więcej niż przed ciążą :ico_szoking: Chciałam utrzymać 53 a tu nici :ico_noniewiem:
A maritta się nie odezwała?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 cze 2007, 07:24

halo halo
chloe2, wpadnij, oddam za darmo te 2 kg i jeszcze gratis dorzucę ;-)
blondi-aniak, adres bardzo prosty bo RYNEK w mej miejscowości :D
Reeni, no i jak dziś się obudził, tak to piszesz że aż trzeba zapytać ;-). Piszesz pamiętnik, co do minuty :D, to poczekamy na drugie dziecko, jak Ci sie uda napisać coś raz w tyg to będzie dobrze :-D, no chyba ze jesteś mega zorganizowana

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

29 cze 2007, 08:09

Hej
mam chwilkę bo mały się zajął zabawą, wczoraj pisałam dwa razy i bład mi wyskakiwał a teraz widzę, ze te posty są :ico_oczko:

Sosna- gratuluję zlecenia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 cze 2007, 08:42

Hej

sie wkurzyłam normalnie - co Ty Witaminka piszesz? Sosna i czepianie sie? mam nadzieje, ze na tym nowym topicu bedzie Ci lepiej i znajdziesz tam wymarzone przyjaciółki - szczerze Ci zycze

[ Dodano: 2007-06-29, 08:43 ]
Sosenko - super, ze dostałas to zlecenie, tylko minus ze bedziesz mało tu z nami na tt

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 cze 2007, 08:47

Witaminka25, mam Cię głaskać po główce i pocieszać, i pisać zdanie po zdaniu, i robić to nieszczerze? czy chcesz ode mnie prawdy?
to co tu napisałam:

nie wiem czym Cię obraziło
"nie rób jaj i nie zakładaj innych topiców, zwłaszcza takich ponurych"-- zostań z nami
"przecież piszesz że robicie cały czas grilla czy inne imprezy, to chyba tam jakieś panny kuleżanki som.... czy wszystkie paskudy?"-- ja już sama nie wiem, czy masz jakichś znajomych czy nie? bo to nie wystarczy się do ludzi uśmiechać żeby sie z Toba przyjaźnili, sama nie mam przyjaciółki od serca .... .Laski, ile z Was ma teraz przyjaciółkę ?

i jak Ty to nazywasz czepianiem się, tzn czepiam sie pytając każdej "a ostatnio mówiłaś że to u Ciebie słychać..." każdej tutaj forumowiczki :583: ?


PS. a od mojego dziecka się odp*** pimpkaj jasne?

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

29 cze 2007, 08:54

Hej.
Ja jeszcze nie zaczęłam się pakowac a jest tego :ico_olaboga:
Riterko robienie listy zajęło by mi chyba pół dnia więc lecę z pamięci.Najpierw wszystko dla Tomka potem dla Michałka,potem ja ;-) Mąż mam nadzieję sam się spakuje. Jak już każdy będzie miał swoje ubrania spakowane to potem mam jeszcze hasło "wszystko dla wszystkich" czyli ręczniki,aprat fot. kamera,kosmetyki itp. ;-)
No i mam ambitny plan żeby się spakowac , posprzątac dom (żebym miała czysto jak wróce), ugotowac obiad, pójśc na Shreka i nie wiem co jeszcze :-)
Sosna gratuluje zlecenia -nie doczytałam czym będziesz się zajmowac to tak przy okazji mi powiec ;-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 cze 2007, 08:59

Witajcie kochane :-D

Riterko ślicznie to zdjątko Jasia obrobiłaś (dzisiaj widzę ;-) ). W Corelu to robisz? A poprostu ze zdrugiego zdjecia Jasia to....... padłam :ico_smiechbig: (chciałam napisać, że się poszczałam, ale byłoby już tego za wiele ;-) :-P ) Jaś jak diabełek na niej wygląda :ico_brawa_01:

Mosob no to Ola pozbyła się Twojej koleżanki na dłuższy czas :-D Potarmosiła i ufaflała chrupkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D U mnie wczoraj też byli znajomi, małżeństwo jeszcze ze studiów. Nie mają dzieci i narazie nie chcą mieć, ale Hubciem się super zajmowali. Miałam luzik bo oni siedzieli z nim na podłodze i się bawili. Łaził do nich na czworaka od jednego do drugiego i szczerzył królicze kły :ico_haha_01: A jak poszedł spać to sobie nadrobiliśmy i do 22 pogadaliśmy :-D

Sosna Tobie nic nie odpisze na Twojego posta :-D :-D :-D Wiesz z czego "Ha ??? :-D A z resztek z lodówki zrobiłam bigoso-leczo :ico_noniewiem: Nie wiem czy taka potrawa jest ale To zrobiłam i wyszło baaardzo dobre. Ale dzisiaj na bank jajo sadzone bo mi smaka narobiłaś ogromnego :-P

Gosia, alez pyszności zrobiłaś :-P Ty przestan mnie takimi rzeczami kusić......ciacho jagodowe...pierogi z jagodami jeeeeeesssssuuuuuu :ico_olaboga: Ja nie umiem pierogów. U mnie w rodzinie tylko tata przepyszne robi :( Ale mnie zawsze zaprasza :-D :-D :-D

Witaminko po co te nerwy? Sosna nie prosiła Cię, żebyś się z topiku usunęła. Nie pamiętam przynajmniej. Poproszę o cytat.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

29 cze 2007, 09:01

No dobra ja się przyznaję -też nie mam przyjaciółki od serca z którą mogę o wszystkim pogadac. Ale tak szczerze to wcale jej nie potrzebuję.Mam męża z którym mogę o wszystkim porozmawiac i to mi wystarczy.No a jeśli chodzi o fajnych znajomych to jest ich trochę i w swoim życiu nie czuję się wcale samotna :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość