Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

11 cze 2007, 07:53

an.w pisze:"dzielny pacjent". Wiem, ze to głupotka, ale dla dzieci bardzo


wcale nie glupota , powiem ci ze dzieci wlasnie wiaza sobie cos podswiadomi , ze od tej pani dostalem naklejke to ja znam czy jest mial , albo jeszcze inna zecz , dzieci przywiazuja do tego uwage , i powiem ci ze u tej dentystki co chodzimy dostaje sie takie kartki z godzina i data kolejnej wizyty , to dla dzieci ma przenaczone takie kolorowe i daje je dzieciom nie rodzica , dziecko czuje sie wtedy warzne ze dostalo swoja kartke .

an.w, a nie masz w okolicy innego gabinetu , do ktorego mozesz podejsc i najpierw sama pogadac z lekarzem i tak wyczuc jakie moze miec podejscie , zapytac sie o leczenie dzieci itp...

Joasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:38

30 cze 2007, 22:01

Witajcie,moja Emilka się zraziła za trzecim razem, a jeszcze ma dwa ząbki do zrobienia.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2007, 10:11

Zuzia była na wizycie zapozwczej ale buzi nie otworzyła.Dentysta nie staną na wysokości zadania,nie oswoił jej za bardzo,nie pokazał za wiele.Nie mam tu innego dentysty,no w mieście obok i to prywatnie,60 zł za mleczak :ico_olaboga: ząbków mamy dużo do robienia,lakować nie chcę,sama nie wiem co robić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

23 sie 2007, 14:18

a piotrus ma juz jednego mleczaka mniej , wypad sam z dnie na dzien a to dlatego ze wypchnol go nowy zabek , teraz jest juz go prawie polowa i juz ruszaja sie Piotrusiowi dwa kolejne zabeczki , idziemy teraz na kontrole czy te nowe stale pomnieszcza sie w buzi czy nie trzeba bedzie usunac ktoregos mleczaka .

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość