Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 lip 2007, 17:18

Alineczq, a gdzie foteczka wanienki? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 lip 2007, 17:24

Dominisia pisze:... bo chyba malo kto codziennie nalewa sobie pelna wanne wody i sie w niej moczy, a gdyby to robil to wkrotce sam by sie przekonal jak bardzo negatywnie wplywa to na skore.


Mój mąż się codzienie moczy w wannie, a czasem częściej i jakoś ma normalną skórę.
A dzieciaczka oczywiście nie trzeba kąpać każdego dnia, ale osraną pupke przyjemnie jest wymoczyc i wymyć wioeczorkiem. Wyobraźcie sobie że robicie w majtki cały dzień kupy i wieczorem nawet się nie umyjecie fuj...
A poza tym ja widzę, że jak Tomeczka wymocze to mu ulgę robię, bo ta pupcia faktycznie w pieluszce cały dzień to "zmeczona" jest.
Natomiast główke myję co drugi dzień.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 lip 2007, 17:27

Wisienko nie ma co pokazywać :-) zwykła wanienka koloru rózowego. Kurcze chciałam zielona, ale K. się uparł. No cóz... w końcu miał jechać sam po nią więc dałam mu wolną rękę :-D :-D :-D :-D

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 lip 2007, 17:31

mój mąż tez codziennie siedzi w wannie...a jeśli chodzi o mycie maluszków to słyszałam że najlepeij po tygodniu od narodzin umyc dopiero w całości(oczywiście pupkę po każdym siku albo kupie)żeby nie zmyć tej warstwy ochronnej...tak podobno w anglii robią...
alineczq a dlaczego nie chcaiałas kupic przed porodem wanienki?jakis przesąd?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 lip 2007, 17:37

Lalka i przesąd i nie...
Ubzdurałam sobie, ze to będzie ostatnia rzecz, którą kupimy z wyprawki i ze zrobi to mój K. , a po drugie po co ma stać w łazience niepotzrebnie ileś tam dni, nieduzą łazienkę mamy, więc będziemy ją przestawiać z miejsca na miejsce.

Teraz mi się przypomniało... moje kochanie chciuało caaaalutką wyprawkę kupić jak będę w szpitalu - zaczynając od smoczka przez ciuszki i kosmetylki kończąc na wózeczku i łózeczku :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ciekawe jak by sobie poradził :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 lip 2007, 18:01

Indigo no wlasnie o to mi chodzilo, zeby przemywac codziennie tylko te czesci ciala ktore naprawde tego wymagaja, jak pupcia na przyklad... Wlasciwie to nie mi chodzilo tylko tej poloznej :)

Ja swoja wiedza na ten temat bede sie mogla pochwalic dopiero za jakis czas :)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lip 2007, 19:08

Ja też uważam, że kąpanie bobasa co dziennie to chyba przesada-oczywiście pomijając mycie pupki... tak na marginesie, to co z tymi naszymi facetami? mój też lubi się moczyć w wannie, a że jest dość duża to sobie zatyka nos i nurkuje :ico_noniewiem: a ja już nie pamiętam kiedy się ostatnio moczyłam tak w wodzie-zwykle się myję pod bieżącą-zimą wolę się kąpać, latem wolę prysznic... No i słyszałam, że kąpiele wysuszają skórę, bo oddaje wilgoć gdy jest zamoczona, podobno takie pomarszczone paluchy to od tego właśnie :ico_noniewiem:
Mam jeszcze takie pytanko... Kiedy zaczynałyście zbierać klamoty wszystkie dla bobasa?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 lip 2007, 19:21

ja kapie Wiki co dzien bo jej to sprawia przyjemnosc i pozniej jest zadowolona i dlugo spi :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lip 2007, 01:26

dziewczyny, ale przeciez kapiel maluszkow trwa chwilke... :-D hiih wiec mysle ze po kilku minutach w wodzie nic im nie bedzie. :ico_nienie: . a jak frydza pisze.. pewnie beda smaczniej spaly.. :ico_brawa_01: bo same wiecie jak milo polozyc sie wykapana do lozka.... czyz nie??? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 lip 2007, 08:50

co do kąpieli to ja jestem za codziennym kąpaniem chyba ze są jakieś nagłe wypadki i wtedy mozna pieluszka przetrzeć
a tak apropo to muszę kupić wanienkę bo zapomnialam :ico_olaboga:
a dzis wybieramy się po laktator i pieluszki bo czas powoli kończyc kompletowanie wyprawki bo czas ucieka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość