Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lip 2007, 19:51

alinko ja miesiaczki rowniez prawie bezbolesnie przechodze.. :ico_szoking: ale cos tam czuje pierwszego i drugiego dnia.. :ico_szoking: i moge porownac wlasnie do tego bolu.. :ico_oczko: .. ale ja to czuje prawie cala ciaze bo to normalne hiih :ico_brawa_01: i jak dla mnie w ogole nie boli... :-D
wiec jak mnie dorwie to dopiero bedzie jazda.. :ico_olaboga: skoro do bolu nie jestem przyzwyczajona hehe :ico_olaboga:
alinko nic sie nie martw... moze lepiej, ze teraz nie cierpimy... tylko podczas porodu... hihi dzieki temu mozemy spokojnie czekac na maluszki hihi bez stresu hih :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 lip 2007, 19:58

Dokładnie Madziorka :-D :-D :-D
ja tak zastanawiam się nad tymi bólami.. pewno nie da się ich nie rozpoznać :-D Trudno nie poczuć bólu kiedy słowa rzec nie mozesz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lip 2007, 20:11

Kochane to jest taki bol ze nieda sie nie zauwazyc :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja to momentami plakalam i wylam z bolu :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 lip 2007, 21:32

Cześć dziewczyny!!!

Trzymam kciuki za wszystkie przeterminowane przyszłe mamusie. Ja pierwszego porodu raczej sie nie bałam, moze dlatego ze sie nie zna tego bólu a pó źniej jak juz byłam 10 dni po terminie to marzyłam o tym zeby juz urodzic.

Madziorka ja tez miewałam tylko czasami takie bóle jak na miesiączke, żadnych oznak zbliżającego sie porodu. Codziennie wsłuchiwałam się w swoje ciało czekając kiedy to nastąpi a jak się zaczęło to dopiero po jakimś czasie zorientowałam sie ze to JUZ :ico_szoking:

Ale wszystko sie da wytrzymac, potem wspominałam poród całkiem miło. :-D Najważniejszy w koncu jest finał prawda?

Nie powiem teraz jak dowiedziałam sie ze jestem poraz drugi w ciąży to od razu pomyślałam sobie o porodzie :ico_szoking: Ale w tej chwili juz nie moge sie doczekac.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 lip 2007, 22:01

A ja sie troche boję, ale wynika to raczej z tego, ze nie wiem po prostu co mnie czeka. No i bólu tez sie boje... Bo jakos zawsze miałam z tym problem. Nawet miesiaczki bardziej boelsne to był dla mnie koszmar. zwijałam sie z bólu i przez pierwsze dwa dni nie wyłaziłam z łóżka. :ico_olaboga:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 lip 2007, 22:27

moja gin dzisiaj kazala mi sie nie martwic na zas troche pocieszala znieczuleniem i tym ze wszystkie strasza a jedna decyduja sie na drugie wiec chyba jest do zniesienia i troche prawdy w tym jest ja to tez po kokarde mam tego lazenia wiec chyba wole zeby pobolalo lepiej nie przenosic

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 lip 2007, 01:00

Ja się nie mogę przyzwyczaić do nowego stanu, bardzo szybko rośnie mi brzuch... wieczorem wyglądam jakbym była w 7 miesiącu conajmniej... jest mi po prostu ciężko, nie dość, że ciągle siku i siku, to jeszcze taka jestem rozczłapana, jak źle siąde to mnie gniecie, coś mnie boli, jak się na plecach położę, to mnie gdzieś kuje... spodnie sobie jakieś muszę kupić, bo teraz to już tylko dres noszę... w ogóle tak nagle to wszystko... czuję się chwilami bardzo zmęczona, piersi wielkie... "cyce jak donice" :ico_noniewiem: czasami stoję i nie wiem co mam zrobić ze sobą... mojego K ciągle i ciągle nie ma, nawet nie mam się komu poskarżyć i przytulić do ramienia... żeby nonono docenił moje poświęcenie dla wyższych celów, a on woli z kumplami siedzieć... 1/3 dopiero a ja już chwilami mam dość :ico_placzek:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 lip 2007, 09:49

Fintifluszka pocieszę Cie :w II trymestrze jest super!!!zobaczysz!mi tez na początku wydawało sie że mam wielki brzuch a jak teraz patrze na fotki to taki malusi jest w porównaniu teraz do mojej piłeczki :-D a jeszcze troszkę czasu przede mną...II trymestr zleci Ci piorunem..ja tak niedawno zaczynałam a juz jestem w III :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 lip 2007, 11:12

W ogóle tutaj często piszecie o poronieniach-tych kiedyś i świeżych... zdarza się to na tyle często, że mam różne obawy, jak mnie brzuch boli to zaraz się stresuje, ostatnio robiłam siusiu i użyłam papieru z czerwonymi kwiatuszkami, przez ułamki sekundy przeżyłam horror, bo kwiatuszki na papierze zdały mi się być krwią-straszne... jest mi ciężko, bo mój K rzadko bywa w domu, bardzo dużo pracuje, albo spędza czas z kolegami... nie mogę mu powiedzieć o swoich obawach wtedy kiedy akurat coś mi doskwiera... później jak wraca to i tak wszystko traci na ważności... ja właśnie zaczynam drugi trymestr... podobno w tym okresie ryzyko spada i można już spokojnie czekać, podczas gdy dzidzia sobie rośnie... ale przecież każda kobieta w takiej chwili potrzebuje oparcia...

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 lip 2007, 12:07

kochana ja byłam tez sama prawei caly I trymestr...ale w drugim mój nastrój się poprawił i stosunki z ukochanym też...faceci tez muszą się jakoś"pogodzić' z rola która ich czeka..oni inaczej to wszystko odbieraja.momi że Hanusia jest planowana i staraliśmy sie o nia jakis czas to mąż się zmienil bardzo i to na złe ale teraz wszystko jest super i z każdym tygodniem lepiej,ja nie pracuje,on pracuje jak przychodzi do domu to obiad robi dla nas często ,wszystko o co go poprosze spełnia jest na każde zawołanie nawet czasami tak dla żartów wyręczam się nim.. :-D wie np że jak sprzatamy to nie musze mu mówic że on ma mi widaro z woda przenieść i np jak mi cos spadnie to się schyla i podnosi....gdyby jeszcze prezkonał się że sex nie szkodzi naszej Hanusi to byłoby super :-D :-D ale męża mam wspaniałego Obrazek
a te schizy to ja mam do tej pory....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość