Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

28 cze 2007, 23:45

hej kobietki!!
Lemoo gratulacje pani Magister!!
natasko jakie piekne kwiateczki ciekawe czy A. bedzie pamietal o kwiateczkach na nasza polrocznice jutro...hihiihihih narazie tylko kazal mi targac jego sprzet komputerowy....
a ja dzis na zakupach bylam bo do polski jedziemy za tydzien wypadalo cos kupic dla siostrencji, sobie tez przy okazji cosik niecosik kupilam i Julci tez sie dostalo, skarpeteczki i bodziaki ale zawsze cos hiihihi i tak ma mnostwo ciuchow a kaske ze chrzcin trzymamy na polske hihihi
noo a chrzciny sie super udaly ale juz zdjatka wklejalam na Chwalmy sie swoimi maluszkami na Noworodkach i Niemowlakach wiec jak ktos ciekawski niech zaglada hihiihhi
jutro do tesciowej znow jedziemy a potem jzu tylko prosto do poslki HURRRRRAAAAAA a z tesciowka sie zrzylysmy ostatnio zaczelam za nia tesknic i przez telefon jej mowic ze ja szczerze kochamy hahahahaha :ico_smiechbig: najgorsze jest to ze wyznania sa szczere :ico_smiechbig: az mi jej brakuje....hhihihihihi
no to ja lece juz sobie moze jutro szybciutko jeszcze zajrze

a Rybka super wielki Sum mysmy tez probowali lowic nawet wielokrotnie i oczywiscie wszyscy wkolo lowili a mysmy tylko wedka zarzucali w te i spowrotem i tylko wodorosty sie lowily.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: chyab czas na kurs lowienia isc hiihihihih

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 cze 2007, 08:21

witajcie!
mamciaochana, na kurs lowienia zapraszam do nas :)
aga, wpadlam na pomysl, ze jak bedziemy w polsce to moze zorganizujemy wspolny wypad w bieszczady? moj brat wczoraj wrocil z nad soliny i bylo podobno rewelacyjnie!
malo mnie tu ostatnio bo wiecej czasu spedzam na prace z corelem.jesli ktos ma ochote to zajrzyjcie na watek upiekszamy zdjecia. tam jest kilka moich skrapkow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

01 lip 2007, 21:16

hej kochane wiem zę obiecałam ale nie mam siły wgrywać tych fot na drugi komputer i potem na cd a potem jeszcze na tego kompa jejku coś mnie rozkłada jakaś choróbka:( wogóle jestem już bardzo zmęczona tymi wszystkimi wyjazdami... a jutroznowy jade do gdańska i dopiero w czwartek rano wracam, mój synek zaczyna już odczuwać moją nieobecność niby wszystko jest oki jak mnie nie ma ale jak już jestem to nie chce mnie na krok póścić i krzyczy jak wychodzęz pokoju nawet po herbate a on ma zostać z babcią:( i już mi się płakać chce... w nonono z tym mieszkaniem ciagle szukam ale nawet powiem Wam szczerze już nie mam weny i troche sobie odpuściłam a przecież samo się nie znajdzie:( niestety... chciałabym już sobie odpocząć...
wkleje Wam forki ale one są sprzed 2 mies aleza to są na tym kompie bo to koleżanka robiła:)
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
oto mój mały grubasek haha jak jeszcze był grubaskiem boteraz mu się schudło i wygląda znacznie lepeij ;)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lip 2007, 21:21

LEMONII 24, witaj Lemo - jeszcze szukasz?????Przeciez ofert jest duzo :ico_szoking: Ogladalas juz cos????
A Kornelek sliczny :ico_brawa_01:

A tak wogule to wrocilam i jestem w szoku bo naskrobalyscie tylko jeda strone :ico_szoking:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

01 lip 2007, 21:24

hej Rybko :)
będę we wt i śr to coś pooglądam wiem że ofertjest dużo ale jak już warunki fajne to kasa dla mnie za duza a jak kasa ok to beznadziejnie w środku i tak w kółko...
tu jeszcze jedna fotka ale kurcze one wszystkie sprzed paru mieś.. jutro muszę wywołaś pare fotek i wysłać prababci to moze jak będę maiał siły to coś pstrykne i wkleje
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lip 2007, 22:19

LEMONII 24, no tak - tak jest zawsze :ico_zly: Jak warunki znosne - to sobie zycza nie wiadomo ile :ico_noniewiem: a jak kasa ok - to warunki ponizej przecietnej :ico_zly:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

02 lip 2007, 10:30

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
aoto mój urwisekroześmiany dzisiaj z rańca:)

[ Dodano: 2007-07-02, 10:34 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

i jeszcze jedno: błogostan po zjedzeniu zupki haha
no zmykam moje kochane odezewe siępoprzyjeździe buziaki

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

02 lip 2007, 13:17

LEMONII 24, super zdjecia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lip 2007, 23:08

no to juz duzy kawaler :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co tu takie pustki :ico_szoking:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 lip 2007, 07:55

witajcie kochane!ja po kilkudniowym przymusowym odwyku internetowym jestem juz znowu ... :595: ostatnio mialam problem z polaczeniem sieciowym i przez kilka dni bylam zmuszona do terapii anty tiktakowej :ico_placzek: ...
Lemonii, sliczny ten twoj kornelek... bardzo slodki chlopczyk...czekamy na wiecej foteczek :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość