Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 lip 2007, 11:46

martuunia przyznam sie , że nie zrobiłam, tylko powiedziałam co o nim myśle, ale on udawał że nie słyszy więc stwierdziałm, że szkoda moich nerwów :ico_szoking:
Ty uważaj lepiej na swój brzusio bo 20 razy to sporo, a dzwoniłas do lekarza?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 lip 2007, 13:05

martunia, teraz juz sie wszystko uspokoiło. Tzn dlaej mi brzuch twardnieje, ale tak 3-4 razy dziennie i sa to takie małe skurcze, a nie tak jak wczesniej twardy brzuch bez przerwy po kilka godzin. 20 razy to na pewno za duzo. Po ostatnim "incydencie" lekarz mi powiedział, ze jezeli zdarzy sie to 7 razy na dobe to juz jest sporo i ze mam sie z nim skontaktowac. Tak wiec chyba powinnas jak najszybciej zadzwonic do swojego lekarza albo do niego pójśc. Teraz Ty i Nelcia jestescie najwazniejsze, lepiej dmuchac na zimne.

preudence, temu kierowcy to bym normalnie... :ico_zly: A mnie ostatnio tez spotkał niemiły incydent. Poprosiłam (po pół godziny stania) faceta na poczcie, zeby ustapił mi miejsca a ten na mnie ryknął, ze to ze sobie brzuch zrobiłam to nie znaczy, ze mam sie pchac :ico_szoking: Ale jak kilka osob na niego rykneło to wogóle wyszedł... No cóz, sa ludzie i tabarety :-D

Aga, co sie stało, że jestes taka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ? Mam nadzieje, ze zakupy poprawia Ci humorek. :ico_haha_01: Co ja mówie, kobiecie zakupy zawsze poprawiaja humorek. (chyba ze nic nie kupi). :-D

Kasia3, dostała wczoraj Twojego smsa. Juz wiem co źle robiłam, ale sie nie przyznam bo mi wstyd :ico_wstydzioch: Juz wystarczy ze mój R sie ze mnie śmiał, :ico_haha_01:

oki, ja ide sie jeszcze przespac, bo za 3 godzinki jade do ginka, a jest dopiero 7 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 lip 2007, 13:48

Dziewczyny ja bylam wczoraj u gina i powiedzial zeby lezec no to leze, a jak leze to brzunio mieciutki tylko jak wstaje to twardnieje no a badania wczoraj musialam zrobic, ja mam nadzieje ze to minie jak bede duzo wypoczywac.
Dzis jade tylko do kliniki dentystycznej i leze bo ostatnio to moje jedyne zajecie :-D
Buzka

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

03 lip 2007, 13:53

ja wlasnie wrucilam z zakupow take drobiazgi mialam do zalatwienia a jestem wykonczona :ico_szoking: ja chba dlugo nie pochodze albo to tak ma byc ale kluje mnie na dole jak sie nachodze dzidzius uciska tak na pęcherz ze non stop jakies tolalety szukam mialam dzisiaj spotkac sie z polozna ale byla dzisiaj zajeta jak wkoncu sie z nia spotkam i wszystko spakuje to bede jakas spokojniejsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

03 lip 2007, 13:59

hey dziewczyny!!!
co do twardnienia brzucha to chyba niemam ale czasem sie tak napina i jest twardy ale to chyba dzidzia sie tak napina wiec sie nie martwie
martuunia1, odpoczywaj jak najwiecej dla dobra Nelci , ja tez prawie caly czas leze bo poprostu jestem caly czas taka zmeczona i senna ze posiedze godzinke i musze sie polozyc ale trzeba sie wyspac za wczasu bo pozniej bedzie ciezko pospac kiedy nasze bobaski juz beda z nami :-D
mam pytanko wczym wy bedziecie rodzic bo ja sama niewiem wczym bedzie najwygodniej ???? :ico_olaboga: mam dwie koszule takie zeby byly ppo porodzie do karmienia ale co do porodu???

[ Dodano: 2007-07-03, 14:38 ]
79anita, ja mam to samo niewiem co mnie tak kluje ale chce mi sie sikac jak tylko wstane lub chodze to jest okrone tak kluje jakby w kroku myslalam ze tylko ja tak mam hehhehe :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 lip 2007, 15:11

Mnie na razie nic nie kłuje, ale z sikaniem to masakra :ico_placzek: W nocy budze sie co godzine, nawet jak nic nie pije... Juz mam dosyc, bo wyspac sie przez to nie moge jak człowiek. Cały czas chodze z popuchnietymi oczami... :ico_noniewiem: Zaraz ide do ginka, ciekawe co mi powie. Buziaki

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

03 lip 2007, 15:39

dziewczyny mnie też kłuje :ico_szoking: tak, że jak ide to czasem nie patrząc czy inni patrzą na mnie czy nie, łapie brzuch i go niosę :ico_wstydzioch: , bo mam wrażenie, że zaraz urodzę albo co najmniej się posikam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 lip 2007, 16:04

Dziewczyny wrocilam z kliniki dentystycznej i nic nie bolalo i nie bylo tak strasznie :-D

Swbasia ja tez myslalam ze to dzidzia sie tak prezy a to sa wlasnie skurcze, normalka to do 10 razy dziennie bo to sa skurcze przygotowujace do porodu.Gorzej jak ich jest wiecej tak jak u mnie. Ale mam leki podtrzymujace wiec szanse ze urodze w terminie sa bardzo duze.
Dzis brzunio bardzo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mialam tylko 3 skurcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A najlepiej rodzic w koszuli z bawelny i doswiadczone kolezanki polecja jakies starsze koszule zeby potem nie bylo szkoda wyrzucic ich, bo krew moze z nich juz nie zejsc. Ja biore taka stara bawelniana na ramiaczkach, w zotym kolorze a zolty zawsze mnie nastawia pozytywnie do zycia :-D
Moja malenka ma kilka razy dziennie czkawke, moja biedna dziewczynka...... :-)
Buzka

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 lip 2007, 16:38

Martuunia moja córcia tez ma pare razy na dzień czkawke, a złości się potem, wiem bo kopie i wierci się okropnie :-D szkoda mi jej bo czkawka to nic przyjemnego.
Dobrze, że w klinice wszystko pomyślnie...

Co do ubrani do porodu, to ja też biore stare bawełniane koszule bo na pewno jakoś się upapra i tak ,żeby mi nie było szkoda ich wyrzucić.

wisineka z tym sikaniem, ma tak samo, czasami chodze nawet co godzine w nocy :ico_placzek: zwariowac można,

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

03 lip 2007, 17:00

wrocilam wlasnie ze sklepu kupilam kilka rzeczy potrzebnych do porodu wklady poporodowe , maty na lóżko jak wody odejda , majtki jednorazowe 5 szt i chusteczki nawilzajace dla dzidka pampers sensitive bo tu w anglii maly wybor jest a podobno sa dobre i zsapalam sie jak niewiem no i spocillam okropnie :ico_placzek:
wisienka24, daj znac jak wrocisz co tam ci lekaz powiedzial :-)
martuunia1, ja to do dentysty pojde chyba tylko wtedy jak mnie bedzie bolal jakis zab bo ja to panicznie boje sie dentysty ostatnim razem malo niezemdlamlam ze strachu na fotelu i dentysta bal sie mi cos wogole robic bo bylam taka blada i tak mna telepalo ze szok mam kilka ubytkow ale ja naprawde niedam rady isc do dentysty :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
martuunia1 pisze:Swbasia ja tez myslalam ze to dzidzia sie tak prezy a to sa wlasnie skurcze, normalka to do 10 razy dziennie bo to sa skurcze przygotowujace do porodu
kurde a ja myslalam ze to dzidek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale niezdaza sie to duzo razy dziennie chyba ze dlugo chodze lub sie zmecze ...
dzieki ze mnie uswiadomilas :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość