Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 lip 2007, 14:22

Witajcie Mamuśki i ciężarówki! Dziękuję bardzo za życzenia z okazji rocznicy, wczoraj było bardzo miło, dziś już mniej, bo nadal NIC. Zero objawów porodowych. Wyłapałam przez to doła, ale już niedługo wraca Krzyś, to mnie pocieszy :ico_oczko: Jutro idziemy do szpitala na ktg.

LEONIDA, gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

JAŚNIE PANI z Twojej Łucji to super modelka. W ogóle takie fajne dzieciaczki na czerwcówkach. A moja mała to już lipcówka będzie. Ech, a tak bym chciała porozmawiać z Wami o kupkach :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 lip 2007, 14:25

cala nasza trojka ma jedno imie wiec stwierdzil ze laura tez dostanie jedno.. no trudno.. lena to byl moj typ ale z racji tego ze ja wybralam imie jak urodzil sie synek, teraz byla wola taty :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 lip 2007, 14:31

witajcie czerwcówki :-D ja tak wpadłam do was - zobaczyć co u mojej koleżanki z osiedla słychać - ale widzę , Alinka 2 w 1 :-D - trzymamy kciuki Alinko z Hubertem za Ciebie :ico_brawa_01:
i tak napomknę co do owoców - pestkowych się nie zaleca - z powodu jakiegoś enzymu - czy coś ( kurcze nie pamiętam :-D ) zawartego w pestce - mogą pojawić się kolki! - więć morele, brzoskwinie , czeresnie - raczej nie - po co maluchy mają się męczyć ? pozdowienia dla wszystkich mamuś i ich dzieciaczków i tyc jeszcze 2 w 1 :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 lip 2007, 15:11

Załapałam doła. Zastanawiam sie czy ja jestem dobrą mamą? Boże tylu rzeczy jeszcze nie wiem... Tomeczek nie jest typem aniołeczka, który leży grzecznie w łóżeczku i śmieje się do ściany. Jak nie śpi to potrzebuje towarzystwa. Tylko on tak stęka i się krzywi, że sie zastanawiam czy cos go nie boli. Oczywiście myślę o brzuszku i że pewnie źle sie odżywiam, choć staram się jak mogę. Ciężko mu te kupy wychodzą, cały sie preży jak ma zrobić. Pani doktor powiedziała wprawdzie, że tak niemowlaki mają, ale ja i tak nie jestem pewna. I z ta kupa się zastanawiam... no niby taka jak u was...żółta, jajecznicowata... ale jak to wygląda jak jest śluz? Czy jego tak dużo jest? Bo ja juz głupieję. No i ta buzia. Niby wszystkie mamy ten problem, ale mój Tomek wygląda strasznie. jak dzis wróciliśmy ze spaceru to byzia była tak czerwona, że się przestraszyłam. No i sęk w tym, że ona raz jest bardziej czerwona a raz mniej. Dużo tych krostek i główka taka zaczerwieniona. Wygląda jakby miał jakąć różyczkę. Może iść do lekarza? Ale jakiego? Przecież byłam dopiero i ona widziała i mówiła, że samo zejdzie, ale wtedy było mniej... dopiero sie zaczynało. ja juz nie wiem co robić. chciałabym, żeby ktoś przyszedł i powiedział mi wszystko dokładnie, obejrzał kupe i buzie i dodał mi otuchy.

A przed chwila zjadłam brokuły, bo wszyscy mówią, że one nie wzdymają. Boże jak ja się teraz boję co to będzie wieczorem. No ale jak nie spróbuje to nie zobaczę.

A wasze dzieci jak nie śpią to sobie grzecznie leżą? Ja musze do niego wciąż gadać, albo kołysać, a dzis tańczyliśmy do Dido i strasznie mu się podobało.

Dominika nie zauważyłam wcześniej postu ze zdjęciami Łucji, dopiero teraz sie wróciłam, śliczna księżniczka.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 lip 2007, 15:14

ania1980 pisze: W ogóle takie fajne dzieciaczki na czerwcówkach. A moja mała to już lipcówka będzie. Ech, a tak bym chciała porozmawiać z Wami o kupkach

kochana ja nie stworzylam watku o czerwcowych dzieciach tylko o dzieciach mamus z terminem czerwiec 2007, wiec nigdzie cie nie oddamy i masz moralny obowiazek z nami o kupkach mowic, tak jak i reszta przeterminowanych czerwcowek!!! bo jak nie to pasa wyciagne :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 lip 2007, 15:17

KAMILKO - nie martw sie!!!!!!! moja mala dzis ma tak czerwona buzie ze szok ,w jakis plamach, krostach.. i ona jak spi to placze jak ma bak puscic :-) tez ja cos pobolewa... ciezko jej sie robi kupki i czesto puszcza baki marudzac przy tym starsznie... teraz wlasnie zjadla z jednego cyca, wypuscila go sama, przespala 1 minute i sie obudzial i nie wiem co ja mam z nia teraz robic... dalam jej smoczka i narazie spokoj ale ja nie wiem moze ona glodna jest czy co? kupki robi zolte rzadkie, czasem w kieszymi grudkami.. raz zdarzylo jej sie zorbic zielona....

co do tej buzki to wczoraj zjadlam jajecznice - moze to od tego bo tak to nic nowego nie jadlam.. .cholera wie.. ja ide jutro do lekarza.... a jak ze szczepieniami, na jakie sie decycujecie?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 lip 2007, 15:19

jasnie pani a moj maly ma na drugie imie Jan ,bo ,,tesciowa,, prosila,po tomka tacie ,ktory niestety nie zyje :ico_placzek: to bylo tak na ostatnia chwile ...

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 lip 2007, 15:37

witam

melduje sie dalej 2w1

po wizycie u lekarza oczywiscie zadnych zmian, szyjka miekka, postepu w rozwarciu zadnego, nic... nast wizyta w czwartek a potem to juz codziennie (fajnie ze do lekarza w jedna strone mamy 20km)

Rafal powiedzial ze powie lekarzwoi ze najpozniej w sobote maja mi dac na wywolanie 8) a do Malej powiedzila ze ma sie juz w koncu zdecydowac bo wiecej kasy wydamy na benzyne na przejazd do lekrza niz na pampersy :wink: :wink:

buziaczki

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 lip 2007, 15:48

hello, zajrzalam tu do was zobaczyc co slychac, bo moj maluszek tak sie na swiat spieszyl ze jestem czerwcoweczka :-D
widze ze nie tylko ja mam dylematy, typu kupki itp. :-D ale ostatnio zamówilam sobie ksiazeczke
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=208117819
i juz mi coraz lepiej idzie opieka nad maluchem, wiec i wam ja goraco polecam.
A co do jedzenia to ja jem wszystko, oczywiscie z umiarem, bo wlasnie w tej ksiazce pisze ze to co jemy nie ma wplywu na malucha, a ewentualne kolki sa przez to ze maluch ssac polyka za duzo powietrza, wiec trzeba pilnowac zeby maluszkowi po kazdym posilku sie odbiło,
wiec nie katujcie sie tak tym bezsmakowym jedzonkiem, bo maluszek juz w brzuszku przyzwyczail sie do waszego menu :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 lip 2007, 16:37

Kamilko twój post pełen zalu :ico_pocieszyciel: nie martw się tak :ico_noniewiem: Napewno robisz wszystko najlepiej jak potrafisz!!!! Tomek ma pewno dolegliwości typowe dla jego "wieku" i napewno nic złego mu się nie dzieje.. Te krostki widać mają wszystkie czerwcowe maluchy, kupki napewno tez są w porządku, tylko ze Ty jesteś niedoświadczona mamusią, więc się przejmujesz na zapas... Wszsytko się unormuje :-D :-D :-D i pewno jak ja będę miała Twoje dylematy, będziesez mi mówiła, ze to nic złego, ze kazdy maluch tak ma :-D nos do góry :-D :-D

Gosiu dzięki, ze wpadłaś, ja jak widać w dwupaku i juz sama nie wiem kiedy się rozsypię, ale staram się być dzielna :-D

Ula, fajnie, ze wp[adłaś :-D maluch jest wspaniały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość