hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

04 lip 2007, 21:35

iw_rybka, Jakie są obiawy skazy białkowej bo chyba u twojego małego wystapiła, nie wiem ale chyba cos zjadłam bo kamykowi wyszły plamy na buxce takie podobne do liszaji, czy to zaczątki skazy?

A z tym białym co robić czy iść do lekarza?

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 lip 2007, 21:37

Kari danonka :ico_szoking:

Mordeczka kazdy mówił ze wyglada jak miesieczne Bobo a on sie urodził prawie 2 tyg rzed terminem

[ Dodano: 2007-07-04, 21:39 ]
hektorka zapytaj pediatry na wszelki wypadek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lip 2007, 21:58

Mróweczka, naszemu staje jak robi siusiu - jak wysiusia to opada :-D

hektorka, wyczyscic i zapomiec :ico_haha_02: A co do skazy to najperw byly szorstkie uszka i brwi,potem ju poliki o krostki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 lip 2007, 23:07

no i jestem :-D

Kochane kwietnióweczki, użalac prosze się nade mną :ico_sorki: :ico_oczko: bo akurat moja Vikula to radzi sobie ze wszystkimi bolączkami wspaniale :ico_brawa_01: owszem zapłacze czasem i pomarudzi, ale tak maluśko że czasami az trudno uwierzyć że coś jej dolega... tylko ja jestem panikara i przezywam wszystko 100 razy bardziej niż powinnam :ico_puknij: w każdym razie dzisiaj w aptece zakupiłam specjalny żel na wychodzace ząbki dla 2 miesięcznego dziecka (wiecie że większośc takich żeli to dopiero od 3 miesiaca :ico_szoking: ) i posmarowałam jej przed snem... zobaczymy z jakim efektem...

IM zycze aby unormowało się z kupkami synka...

Mroweczka my mamy staly rytm dnia, ale te zabki nam go totalnie rozkładają na łopatki :ico_olaboga: a Eryczek wygląda superasnie i włosków ma jak moja Vikulka :ico_brawa_01:

Gabrysia wielkie brawa dla Oleńki za jedzenie łyżeczką i za pierwsze "dorosłe" jedzonko :ico_brawa_01:

Mordeczka tatuaż pierwsza klasa :ico_brawa_01: odwazna z ciebie babeczka...

Caro a to smakosz juz prawie z twojego Oskarka :ico_brawa_01:

Hektorka sliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

Kari nie przejmuj się tym egzaminem :ico_nienie: i zagladaj do nas częsciej bo tęsknimy :ico_placzek:

Iwcia czy jak posmarujesz Andrzejka kremem przeciwsłonecznym to cos mu się dzieje ze skórą?? bo moja Vikula dostała jakichś plam na twarzy po dwukrotnym uzyciu Kremu na każda pogodez Nivea :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 04 lip 2007, 23:27 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 lip 2007, 23:09

Cześć dziewczynki! :-D
O rany, nie było mnie tu całe wieki- pewnie już mnie nawet nie pamiętacie :-D

Ale to wszystko przez tę szkołę. Tzn większość. Ale wczoraj miałam obronę- 5!! :ico_szoking: :ico_haha_01: No to już się pochwaliłam :ico_haha_01:

Naklikałyście tyle, że szok! Nic nie pamiętam- mam jeszcze przeciążony umysł :-)
Narazie napisze tyle, że: moja mała panna już od długiego czasu przesypia prawie całą noc, z jedną małą przerwą ok 5. Potem śpi do 9-10. To super jak na mój gust :-) Za to w dzień rzadko śpi.
Jakieś 3 tygodnie temu ważyła już 6kg- pani doktor pochwaliła. Zakładamy już ubranka w rozmiarze 68 :ico_szoking:

W stosunkach teście: ja- bez zmian
Z mężem różnie bywa. mamy wzloty i upadki.
Chrzciny 15 lipca tak jak Kari

Julcia jutro też spróbuje kleiku- ma wilczy apetyt. Mój pokarm nie wystarcza, wspomagamy się Bebikiem. Jednorazowo wypija ok 180ml butli i za godzinę chce znowu :ico_szoking: W międzyczasie moja pierś...

Jak narazie chyba z nią OK. Główkę trzyma wysoko, próbuje sie przekręcać na boczki, podnosić główkę leżąc na pleckach. śmieje się w głos, próbuje z nami rozmawiać itd. Żadnych powodów do zmartwień. Chyba. Aaa- jedno co mnie u niej denerwuje to ssanie kciuka- jest to jej wielka namiętność. Nie przeszkadzają jej rękawiczki, skarpetki, uparcie
pcha tę łapcię do pysia. Smoczka nienawidzi!

To narazie tyle. Zmykam spać. Buziaki dla Was

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 lip 2007, 23:11

Hektorka pytanie nie bylo do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedziec bo moje dziecko tezma skazę białkowa... objawia się ona wysuszona bardzo i łuszczaca się prawie skóra na policzkach i za uszami (czasami z wysypka dodatkowo)... oprócz tego dziecko czesto ulewa/wymiotuje, może miec biegunkę...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lip 2007, 23:16

Kolka, czesc Ależ ja sie za Toba stesknilam :ico_placzek: widze ze dobrze dobralismy narzeczonych .. I Julka i Kacpi lubia dobrze pojesc i waza sporo :-D Moj Kacpi tez namietnie ssie palucha chociaz smokiem tez nie gardzi ...ale paluszek lepszy :-D Przychodz do nas czesciej bo Kacper czuje sie samotny i pozucony przez narzeczona :ico_sorki: :ico_placzek: :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 lip 2007, 23:33

Mroweczka doczytalam, że lecicie w sierpniu do Polski, wiec wnioskuje ze masz juz paszport dla Eryczka... prosze napisz mi czy robili ci problem ze zdjęciami do paszportu i ile musialas czekać na paszport :ico_sorki: ja mam spotkanie 11 lipca i mam nadzieje, ze do niczego sie nie przyczepia i szybciutko dostaniemy paszport dla małej...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 lip 2007, 23:44

kasi.k byliśmy na spotkaniu o paszport 22 czerwca i lecimy dopiero 29 lipca poniewaz na paszport sie czeka 4 tyg my odbieramy 20 sierpnia paszport!!! zdjecia to zeby otwarte oczy mialo dziecko zobacz na stronie konsulatu!!! wez home ofice i paszporty i dziecko i meza heh no i to na tyle a i akt urodzenia!!! pozdrawiam

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 lip 2007, 00:02

Czytalam Was pol godziny i juz nic nie pamietam, oprocz tego, ze bardzo zazdroszcze mamom, ktore moga przsypiac cala noc-ja ciagle co 2 lub trzy godzinki wstaje
sorrki :ico_sorki:
Moj maly tez juz ma paszport, w poniedzialek bylismy u fotografa i oczywiscie spal snem kamiennym, na co fotografka wyjela przepis z szuflady, ze dzieci do lat 5 nie maja obowizku miec otwartych oczek ( no bo jak np, zmusic zbuntowanego dwulatka zby otwarl u fotografa oczy?)-przepis jak widze tylko niemiecki.I maz sam wczoraj poszedl wyrobic paszport i okazalo sie, ze zrobili od reki :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość