Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 lip 2007, 18:59

no to ja Wam powiem o mojej babci tej mniej kochanej :ico_noniewiem: , może dlatego, że jest to mama mojego taty i dla niej najważniejsze były dzieci jej córeczek, my tzn. ja z siostrą nigdy na nia nie mogłyśmy liczyć- chociaz dziadek od tej babci był ok. Tamte dzieci przebywały w wakacje u babci, my nie, babcia je zabierała na zakupy i wykupowała rózne cudeńka i zawsze bo Marcinek to a Martusia tamto itp, w sumie przez te wakacje u babci- te dzieci były u nas- bo mieszkamy blisko- a babcia wołała dzieci z podwórka na obiad - nas nie, raz jak zostałyśmy same na pare dni bez rodziców, to jej się trochę głupio zrobiło i dzieci na obiad miały pierogi z jagodami a mi przyniosła w miseczce jagód i powiedziala zrób sobie, wziełysmy kiedys dzieci na basen to babcia przyjechała zobaczyć co u nas i przywiozła dwa kawałki makowca :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: bo oni lubią
takich historii jest wiele,
do tej pory zawsze robi mi na przekór, chociaż już wprost ją proszę babciu nie tak.... szkoda słów, cierpię przez nią- bo ja borykam się z wyrzutami i szukam winy w sobie........ więc jest mi przykro ale nie dążę do kontaktu z nią- żal mi bo to moja babcia, ale nie mogę słuchać, jak ona np. przyjdzie i opowiada mi jacy moi rodzice są źli, w ogóle wszystkim opowiada, a to nie tak......... my jako jedyni od niej nic kompletnie nie chcemy, ani grosika a inni no cóż już biją się o jej majątek........... czasem nie wiem gdzie jest sprawiedliwość :ico_olaboga:

ale dziękuję rodzicom że wychowali mnie tak a nie inaczej i chociaż nie lgnę do niej to jednak nigdy bym jej nie zostawiła samej sobie, nie pcham się ale też się jej nie wyrzekam, nie biegnę do niej ale jak prosi albo jak widzę ż czegoś potrzebuję -staram się to zobic :ico_noniewiem:

w sumie nie wszystkie babcie sa ok, szanujcie je jak są takie kochaniutki, bo moja babcia Julka to calkiem inna historia

[ Dodano: 2007-07-04, 19:19 ]
a ja dzisiaj kupiłam sobie szlafroczek i koszule, jak przyjdą jeszcze z allegro rzeczy to do szpitala będę już spakowana :ico_brawa_01:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

04 lip 2007, 19:19

witajcie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
ja jestem po wizycie u gina ,jestem szczesliwa widziałam mojego maluszka dziś na USG, wszystko z nim w porządku,odwrócił się główką w dół :ico_brawa_01: wazy 2500,to tyle ile mój pierwszy syn jak urodził sie w 37tyg. :ico_dziecko:
z terminem to różnie, po wymiarach główki to nawet 2 tygodnie wcześniej wyszedł termin :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 lip 2007, 20:22

Dziewczyny moje obie babcie super!!!Jedna juz nie zyje niestety, ale druga ma sie calkiem dobrze.Ta babcia to tak zwana babcia czarownica bo ona wszytsko wie zanim sie zdazy, tak tez bylo i z moja ciaza. Babcia czarownica zadzwonila do calej rodziny ze jestem w ciazy, a rodzinka do mnie z pretensjami dlaczegio sie nie chwale ciaza a ja na to jaka ciaza??Tydzien pozniej zrobilam test i ciaza :ico_brawa_01: Ahhh te babcie nazse kochane!!!

Jutro moze sie wybiore do sklepu kupic koszule jedna bo dwie mam juz, ale jeszcze zobacze czy z brzuszkiem bedzie oki.

Leki super dzialaja, tylko jeden problem jest taki ze tzreba je brac co 6 godzin i jedna dawka wypada na 2 w nocy, wiec musze sobioe budzik nastawiac :ico_olaboga: Ale dla naszej coreczki wszytsko!!!!

Dzis jestem w lepszym humorze i pelna nadzieji ze uda mi sie donosic nasza kruszynke, bo wczoraj kiepsko bylo ale na szczescie przeszlo!

Buzi

[ Dodano: 2007-07-04, 20:27 ]
Agasco spojrz na nasze sowaczki. Obie jestesmy w 33 tyg i 2 dni a do porodu Tobie pokazuje ze zostalo 41 dni a mi 48 dni :-D Jak to mozliwe??? :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 lip 2007, 21:15

agasco :ico_brawa_01: dla dzidziusia, no to jest sporo większy od braciszka :ico_brawa_01:

momentami sobie już nie daję rady - mam takie zmienne nastroje :ico_szoking: , strzelam piorunami z byle jakiego powodu a za chwilę ...nic tylko do rany przyłóż :ico_olaboga: - sama siebie mam dość :ico_placzek: a inni mnie jeszcze jakoś znoszą :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-04, 21:17 ]
szkoda, że Was to teraz nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: - pogadałybyśmy troszkę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 lip 2007, 23:29

U nas dzis jest swieto niepodległości. Beda fajerwerki!!! Szkoda tylko, ze sie nie nadaje na podróz nad ocean, ale z moim pecherzem wole nie ryzykowac. :ico_sorki:

A Wasze suwaczki faktycznie cos swiruja, haha. Ciekawy który sie zakrecił. :-D

Aga, ja tez mam zmienne humorki. A od wczoraj nawet jeszcze wieksze... Chyba za bardzo sie martwie ta cesarka i wogóle tym wszystkim... W nocy sie nie wysypiam jeszcze bardziej niz wczesniej wiec od rana burza... A potem cukiereczek i znowu burza... Nie wiem czy to wina hormonów czy czegos innego ale na szczescie jeszcze moge nad tym zapanowac. :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

04 lip 2007, 23:47

witajcie bylam dzis w szkole rodzenia z chlopakiem i bylo dosc smiesznie no i wiekszosc rozumialam a balam sie ze niebede rozumiec aha i dostalam liste rzeczy potrzebnych do szpitala :-D bede sie mogla powoli pakowac ...
agasco, fajnie ze z dzidzia wszystko ok gdzies czytalam ze pierwsze dzieci sa zazwyczaj mniejsze od kolejnych wiec chyba sie sprawdzilo w twoim przypadku :-D
wisienka24, niemartw sie wszystko bedzie dobrze powiem ci ze wiele kobiet chcialoby miec cc na zyczenie wiec chyba niebedzie tak zle a co do karmienia piersia to mysle ze nastawinie mam tu duzy wplyw na to takwiec glowa do gory :ico_ciezarowka: :ico_haha_02:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 09:23

swbasia :ico_szoking: :ico_szoking: pierwsze dzieci są mniejsze :ico_szoking: :ico_szoking: więc powinnam się załamać pierwsze miało 4300 :-D

[ Dodano: 2007-07-05, 09:26 ]
czy można mieć pomalowane paznokcie u stóp do porodu??? wiem że nie wolno mieć u rąk a stopy ???? :ico_noniewiem: umowilam się do kosmetyczki i w sumie nie wiem czy to nie będzie tylko strata kasy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

05 lip 2007, 10:08

Czesc Dziewczynki!!!!
No jak dzisiejsze samopoczucie??U mnie wspaniale!!! :ico_brawa_01: Brzunio mieciutki, ale lezec trzeba bo znowu przegne i bede miala!!!

Aga ze stopami nie wiem, ale wydaje mi sie ze w ogole nie powinno sie miec pomalowanych paznokci i w sumie dobrze ze mi przypomnialas bo musze zmyc swoje :-D

Swbasia moze masz dla nas jakies nowinki ze szkoly rodzenia??

Spadam na sniadanko.Bede pozniej!
Milego dzionka!!!

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 10:32

No hej. Ja jak zwykle z doskoku. Mam takie zaległości że jak zaczęłam czytać wątek o 9.30 to dopiero teraz skończyłam. Byłam w piątek u mojego gg no i okazało się że moja Oleńka ma ok 1800g i że przez te dwa miesiące to spokojnie powyżej 3500 będzie. tak że się troczę uspokoiłam bo strasznie się bałam, że jest malutka. Wcześniej wam nie pisałam, ale ja mam strasznie mały brzuszek. Jak ktoś nie wie na kiedy mam termin to sie pyta czy to piaty czy szósty miesiąc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: A my przecież już w ósmym jesteśmy.

[ Dodano: 2007-07-05, 10:34 ]
O kurczątko właśnie zobaczyłam że zostało mi 55 dni. Ale ten czas leci. :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

05 lip 2007, 10:45

Linka Ha ja mam tak samo!!!!Jak milo ze nie jestem sama!!!!Moj brzuszek to tak na 6 miesiac wyglada, a nasza coreczka 2 tygodnie temu miala dopiero 1500g. Pytalam sie tez lekarza czy to nie za malo, a on powiedzial ze jak najbardziej w normie bo najwiekszy wzrost jest wlasnie w 8 i 9 miesiacu u tych dzieci ktore wczesniej wolniej rosly! To jestesmy we dwie teraz!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I nie martwimy sie co nie??? :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość