Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 lip 2007, 11:12

witam :ico_ciezarowka:
wczoraj bylismy u gina i wiem ze u maleństwa wszystko oki mimo iż tak sie wiercil podczas usg że lekarz sie nieźle napocił żeby go zmierzyc. Łukaszek wazy 2600 i jest wszystko oki ale jeszcze jutro mam jechać do szpitala zeby jakimś lepszym aparatem zrobic usg
dzisiaj mialam kupic sobie koszule ale nic mi sie nie podobalo wogóle nie ma wyboru muszę wiec na allegro poszperac

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 lip 2007, 11:22

cześć dziewczyny !!!!!!! :ico_ciezarowka:
No i się wyspałam o 3:45 skończyłam lulanie, od 2 dni mam tak, bo martwie się porode i tym że urodze wcześnie no i moją pasierbicą, bo my teraz jesteśmy w sądzie is prawdzają jej mamę i za miesiąc bedzie rok jak tam siedzimy a oni nic. Martwie się bo ciągle słysze historje jak to mama uczy ja kłamać i takie tam. :ico_zly: zła jestem, nie tylko bo nie dobrze kłamać ale ja nienawidze takich ludzi i w poniedziałek ona wraca do mamy a ja najchętniej bym Keely nie puściła, no i tu kolejny problem bo przecież to jej mama. Jaka jest ale mama. :ico_olaboga: Chyba zwarjuje.
Też jestem ciągle zmęczona i już mam dosyć tych hrost mojego męża.
A ja wczoraj róznież byłam u lekarza i wogóle nie przytyłam bo byłam chora przez tydzień ale dzidzia ma 1,5 cm więcej wiec z maleństwem wporząsiu.
I do końca ciąży mam już ustalone wizyty, co tydzień i jedna wizyta wypada w moje urodinki HURAAAAAAAAAA. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 11:30

ja się nie mogę zdecydować na koszulkę
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=209886761
czy może taka
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=210257790

i jeszcze biustonosz, nie wiem czy taki będzie dobry, czy kupiłyście sobie już jakiś??
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=208946549

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 11:32

Ja chyba też zacznę się martwić zbliżającym się porodem, mimo że mój gg powiedział że to na 90% będzie cesarka ( bo mi brakuje jakiegoś hormonu odpowiedzialnego za wywołanie akcji porodowej) ale istnieje jeszcze te 10%. Poprzednim razem miałam cc ale lekarz mi teraz powiedział, że wszystko sie tam mogło zmienić prze 4 lata. No i teraz znowu wielka niewiadoma :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 11:38

Linka a skad wiadomo, że brakuje Ci jakiegoś hormonu? jakieś spacjalne badania miałaś?

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 11:40

martunia1 cieszę się że jest jeszcze ktoś, kto ma podobnie jak ja. Patrząc na twój suwaczek, to też terminy mamy podobne. No ale pamiętam jak ty wyglądasz no a ja to na prawdę drugie tyle co ty :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: W poprzedniej ciąży strasznie przytyłam, a motywacji do schudnięcia zabrakło :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No i teraz każdy się dziwi, że poprzednim razem taaaki brzuszek miałam, a teraz taki tyciuni. Jedynie mój gg jest zadowolony, bo przytyłam tylko 6 kg od początku no i nie mam problemów z ciśnieniem i puchnącymi nogami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 11:41

ja to chyba w jakąś panikę wpadam.... :ico_olaboga: Kasia1983 dlaczego aż tyle razy usg?,

sorki, że Was tak wypytuję, ale mnie nie rozpieszczają badaniami, słyszę tylko, że wszystko ok i nie ma potrzeby nic więcej..... :ico_noniewiem:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

05 lip 2007, 11:42

witam :ico_haha_01: ja wczoraj dla odmiany mialam spotkanie z polozna dostalam liste tego co mam zabrac i jestem zalamana u nas w szpitalu nawet Pyralginy nie ma :ico_szoking: na liscie sa takie rzeczy jak kosmetyki pieluszki chysteczki i patyczki do uszu :ico_szoking: na co ida nasze pieniadze :ico_szoking: ja z Ryskiem placilismy ponad 500zl miesiecznie na Kase chorych gdzie to jest dodam za porod rodzinny placimy 400zl :ico_szoking: zalamalam sie tez tym ze mam wziac ciuszki dla groszka nie tylko na wyjscie fajnie ze bedzie kolorowo ubrane ale wrócę do domu z torba brudów a dodam za duzo ciuszkow nie kupowalam :ico_olaboga: co do tej mojej krótkiej szyjki to mam sie pooszczedzac do konca 37 tyg a potem do dziela... jest mi to jak najbardziej na reke urodzic 38 tyg a nie np w 42 :ico_oczko: caly sierpien bedziemy mieli wtedy na spacery
ze spaniem mam to samo budze sie o 3 - 4 i tak leze jak debil i mysle zasypiam dopiero o 6 a potem chodze caly dzien spiaca

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 11:46

Anita to jeszcze tylko tydzień :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 11:47

Aga 78 właśnie nikt mi żadnych badań nie kazał robić, tylko poprzednim razem na podanie litrów oksytocyny i koszmarnych zastrzykach na wywołanie mój organizm nie zareagował nawet w najmniejszym stopniu. W wyniku czego lekarz stwierdził że to jakaś wrodzona wada macicy, brak receptora odpowiedzialnego za przechwytywanie oksytocyny, albo całkowity jej brak w organizmie powoduje że macica nie wie co ma "robić" Ale w szpitalu jak pytałam to mnie wszyscy zbywali zdawkowymi odpowiedziami i nikt nie umiał mi tego wytłumaczyć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość