Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 lip 2007, 10:44

Dzieki wielkie za pocieszenie :ico_brawa_01:
wiem co mnie czeka wiem. niestety może za dużo wiem - hi hi. jestem z zawodu pielęgniarką! Heh ciągle w nerwach. Za dużo wiem o wszystkim!Te moje mdłości mnie tak troche zaskoczyły bo serio się już nastawiłam że jak tyle czasu od początku było ok, to raczej mdłości mnie ominą - cóż rozczarowałam się! :ico_puknij:
A wie ktoś serio czy może Madziorka się rozdwaja?

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 lip 2007, 11:30

ja tylko na chwilke korzystając z okazji że ciocia zabrała mała na spacer :ico_brawa_01:

z tymi zebami małej to ja juz sama nie wiem :ico_olaboga: :ico_noniewiem: na szczęscie we wtorek idziemy z Viki do kontroli z ta skóra to może lekarz łaskawie zajrzy jej do tego dzioba i sprawdzi czy mam rację... ale obawiam się, że wielkie g.... sie od niego dowiem, bo jak do tej pory to lekarze ciągle dają ciała z leczeniem Viki :ico_zly: a maść niewile pomogła bo moje dziecko zaraz wsadziło paluchy do buzi i częśc maści na paluszkach wylądowała a reszta została zmieszana ze ślinką i skonsumowana :ico_oczko: :-D

Lucy serdecznie współczuję z zakrztuszeniem Oliverka... wiem co to znaczy i jakie przeażenie ogarnia człowieka... moja Vikula tak miała jak zaczęła się bardziej ślinic i nie umiała jeszcze tego połknąć :ico_olaboga: a może po tej stronie co śpi Oliverek podłóz pod materac kocyk lub coś, żeby materac był pod lekkim skosem... u nas pomogło...

Fittney ja wiem, ze ty masz teraz ważniejsze sprawy na głowie, ale jestes specjalistką od alergii więc musze ci zadac to pytanie :ico_sorki: czy wiesz co jest najlepsze na atopowe zapalenie skóry?? i jak długo dzieci moga to mieć?? bo ja uzywam Oilatum do kąpieli, Doublebase do smarowania i jest lekka poprawa ale może jest coś bardziej skutecznego? i skąd się to cholerstwo bierze??

dziewczyny, reszte napisze wieczorem :ico_sorki: idę przygotować obiad i posprzątac trochę dom...

aha, napiszcie mi prosze :ico_sorki: czym smarujecie buziaki dzieciom jak wychodzicie na dwór?? ja posmarowałam Viki kremem na każdą pogode z Nivea ale ona dostała plam czerwonych od tego :ico_olaboga: i teraz to już nie mam pojęcia co użyć... a wyczytałam, że u dzieci z azs nalezy chronić bardzo skórę przed słoncem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 lip 2007, 11:45

Kasik najlepszy krem jest ten zwykły bambino różowy, ten tłusty. i on zawiera filtry przeciwsłoneczne. jeszcze sie nie spotkałam żeby jakieś dziecko miało na niego alergie w postaci wysypki czy zaczerwienień. polecam naprawdę. Mój bratanek alergik, ale ten krem toleruje. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 lip 2007, 11:57

kasi.k, moj Nathanek tez ma problemy ze skora buzke smaruje mu bambino rozowym lub Nivea baby, pisze na nim krem pielegnacyjny hipoalergiczny na Jonsona ma uczulenie

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 lip 2007, 17:17

BOZE CO Z TYM FORUM SIE ZIEJE??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

U nas ok, dostalam :ico_zly: drugi raz od porodu, nie jest zle, ale teraz zdwojona sila :ico_olaboga: .
Kolega odprawiony zostal na zwiedzanie, dzwonie do niego co chwile czy wszystko ok, bo ja juz taka chyba nadopiekuncza jestem :ico_haha_01: Bardzo mu sie podoba.
Ogolnie jest bardzo fajny, to mojego meza przyjaciel, ale jest na zakrecie zareczyl sie z dziewczyna a Ona po paru dniach zerwala zareczyny bez powodu, wyjasnien :ico_szoking: szkoda mi go bo jest naprawde ok!!!

Gosiu bede zagladac, ale doradzac nie :ico_smiechbig: , bo pewnie mi Maya nie da nic poczytac :ico_haha_01: bo pwenie z kawiarenki bede sie meldowac :ico_haha_01: odetchniecie troche od mojej nadopiekunczosci. :ico_haha_02:

Fitney tak sie ciesze, ze sie poznamy i bedziemy razem leciec, pogadamy sobie to nie beda mi sie w glowie katastrofy lotnicze rodzic :ico_smiechbig: , zobaczysz jakie mam grzeczne dziecko jak rozniesie pol samolotu, ale zauwazylam, ze jest super spokojna i grzeczna przy obcych, wczoraj grzecznie sluchala kolege zaczepiala, no anioleczek!!! Moze da sie ten lot z nia przetrwac bo Adi bedzie sie z nia bawil :-D

[ Dodano: 2007-07-05, 17:23 ]
Marcia a moze nasza Madziorka :ico_placzek: bo tt znow nie dzialalo :ico_zly: , czy oni zdaja sobie sprawe jak to na pszyszle matki i rodzace wplywa destrukcyjnie, gdybym przed porodem byla to laptop, kable i cale tt smigalo by przez okienko :ico_smiechbig:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lip 2007, 18:54

dzis bylam w baby clinic i troche mi zeszlo...dzieki dziewczyny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: maly spal jak zabity :ico_szoking: prawie sie nie budzil,tylko 3 razy,wiec ja wstawalam i sprawdzalam czy oddycha :ico_puknij: taka mam schize :ico_placzek: potem mi sie wydawalo,ze on ,,charczy,,jak oddycha i juz sama nie bylam pewna...lekarz go zbadal,wszystko ok i juz jestem spokjniejsza :-D poza tym pobrali mu krew i mocz tak na wszelki wypadek,czy ta jego zoltaczka to nic zlego,bo jeszcze ma troszke zoltawa twarz ....ale juz minimalnie...a jutro rano przyjdzie hv wiec znow musze wczesnie wstac :ico_olaboga: padnieta jestem,bo na piechote pod wielka gore pchalam wozek do tego szpitala i jak tam doszlam ,to od razu zakwasow dostalam he he nie moge nawet ukucnac tak mnie uda bola :-D taki wozek to niezla gimnastyka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-05, 18:55 ]
delinka pierwsza pomoc zapisalam musze sobie zapamietac,bo to bardzo przydatne :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lip 2007, 18:56

hej laski!!!!
jesli chodzi o Madziorke to ma sie dobrze, jest na zakupach, pisała do mnie smsa :ico_brawa_01: a rano nie mogła wejść bo TT nie działało, wiec sie nie martwcie
ja wróciłam ze szpitala i jest mi b. smutno , lekarka ( Polka) powiedziała mi, ze zero rozwarcia ( badała mnie ginekologicznie), mały jest b. wysoko i co najwazniejsze wazy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 3950 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wiec 20 lipca o godz 8 rano zabukowała mi termin na " poród" tzn. nie wywołanie tylko polożą mnie na obserwacji i bedą podawac jakies globulki dopochwowo co 6 godzin, jesli w ciagu 3 dni nic, to wtedy kroplówa i bede rodzic :ico_olaboga: :ico_placzek: tylko jak ja urodze takiego " klopsa" jak on wciąż rośnie????? :ico_szoking:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 lip 2007, 19:00

Lucy co sie nie chwalisz ile Olivierek wazy????

[ Dodano: 2007-07-05, 19:08 ]
Martucha bedzie ok zobaczysz!!! Same duze dzieci nam sie na tt rodza :ico_brawa_01: , Martucha tylko sie cieszyc!!!
Ja czuje, ze urodzisz normalnie, tzn silami natury :ico_brawa_01: , ja tez bylam blisko :ico_olaboga: ale nie wylazla Maya :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lip 2007, 20:00

Delfinka dzieki jestes kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

05 lip 2007, 20:04

Hello
Gosiu Mam nadzieje,ze Tomek nie bedzie mial celiaki, a te objawy to tylko jakis wirus czy przeziebienie.
Ola ma sie dobrze, dobrze znosi rozlake (chyba ja bardziej tesknie :ico_placzek: ) Nawet childminderka u ktorej byla przez 2 dni stwierdzila,ze Ola to taki typ dziecka ktore lubi innych ludzi, dzieci - i ktore nie bedzie tesknilo....

Praca jest bardzo satysfakcjonujaca, choc niekiedy meczaca, no i niestety malo platna....(normalnie nie mialabym nic przeciwko temu, ale w obecnej sytuacji - kiedy jestem jedynym zywicielem rodziny - to wazne)

Madziorka zniknela bo poszla w koncu rodzic :ico_haha_01: :-D

martuchafrost na pewno dzidzius sam wyskoczy i nie bedzie trzeba wywolywac :-)

kasi.k Oli zeby zaczely wychodzic juz w 3 miesiacu - wszystkie na raz - z roznymi okresami intensywnosci - ale taki duzy naprawde zab wyszedl jej w 8 miesiacu...

fitney i Delfina - zycze milej podrozy i pobytu w polsce

A wszystkim spodziewajacym sie jeszcze dzieci - duzo zdrowia i cierpliwosci :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość