Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 lip 2007, 23:56

witam kochane :ico_haha_02:
Juz tu dzisiaj zagladalam ale napisalam posta i mi go zezarlo :ico_placzek:
Tak wiec kochane probuje ponownie :ico_haha_02:
martucha duzy bedzie chlopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale duze dziecko to zdrowe dziecko wiec sie ciesz na maxa
madziorka nie denerwuj sie tak bardzo :594: maluszek wyjdzie nim sie obejrzysz i nie martw sie bo w :ico_ciezarowka: ci do twarzy
kasia dawno cie nie bylo :ico_nerwusek: i nie narzekaj na ogrom gosci ogladajacych mieszkanko bo pewnie jakies drobne upominki na nowe mieszkanko dostalas g:> wiec moze za kawke i ciastka sie zwrocilo
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Delfinka niezle pomysly mialas na koniec ciazy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: bylabys pierwsza kobieta na swiecie
felicity001, szkoda ze maz stracil prace :ico_olaboga: byc jedynym zywicielem rodziny to stres i odpowiedzialnosc, twarda jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01
U nas dzis bylo po staremu Alusia brobuje sie z Natim bawic po swojemu, ja sie wzielam za pakowanie , bylismy z mezem na malych zakuokach kupic znajomym prezenty urodzinowe bo jutro wyprawiaja a to trzeba az 3 prezenty poniewaz maja urodziny dzien po dniu Znajoma jej maz i synek bo corka dopiero dwa miesiace pozniej, tak wiec robia zbiorowa impreze ale jeszcze nie wiem czy pojade moze tylko meza z Ala wysle :-D bo ja juz zyje wyjazdem i nerwami:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lip 2007, 00:50

[size=200][glow=green]JASNIE PANI I LUCJA.... NAJLEPSZE ZYCZONKA IMIENINIOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/glow][/size]:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 lip 2007, 10:24

madziorka hihi, dziekujemy i stawiamy dla ciezarowek :ico_tort: :ico_kawa: i :ico_zdrowko: :564: dla tych co juz moga :ico_oczko:
Lusia od dwoch dni nie spi w dzien (tylko na spacerku) wiec nie dalam rady na TT wejsc. mala cwaniara troszke poczula jak to na raczkach jest i teraz chce caly czas. zaraz przyjdzie babcia do Lusi a mama z tata do tesco :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 lip 2007, 11:01

Witam kochane
Ale sie dzis kijowo czuje :ico_placzek: to chyba te nerwy przed lotem :ico_olaboga: a tak wogole to noc prawie przespana tylko Nati marudny bo zabkow ciag dalszy :ico_olaboga: Ala znow pokasluje ja juz nie wiem co z tym dzieckiem robic :ico_olaboga: Doradzcie mi czy syrop z cebuli jest skuteczniejszy od tych z apteki bez recepty?? bo ja z nia to juz nie wiem co robic
Narazie zmykam ale jak bede miala chwilke to sie zglosze

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lip 2007, 11:11

najserdeczniejsze zyczenia dla Lucji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

oliver wazy 4,5 kg to przytyl niecale pol kilo...nie wiem czy to duzo ,czy malo :ico_noniewiem: ale mowia,ze ok :-D wlasnie byla hv ze studentka ,mowilam jej ,ze maly tak ,,charczy,,troche ,a lekarz go badal i mowil,ze pluca i serce zdrowe...ona powiedziala,ze dzieci czasem tak oddychaja,bo albo powietrze albo mleko jeszcze jest w srodku...ale jak bede sie dalej martwic,to go znow zbadaja :ico_brawa_01: zostawila mi ulotki,ksiazke ...i powiem wam,ze podoba mi sie opieka poki co nad noworodkiem :ico_brawa_01: za tydzien znowu ide do baby clinic,mam liste szczepien jakie mu zrobia ,ale to dopiero w sierpniu :-D i mam poczytac o antykoncepcji i zdecydowc sie na metode,chyba ze chce nowa dzidzie he he po porodzie,to mam taki uraz,ze nie wiem czy sie na 2 zdecyduje hi hi moze kiedys :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-06, 11:13 ]
chyba posta mi wcielo :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-06, 11:18 ]
madziorkaja mialam takie same nerwy przedporodowe hi hi a nie bylam nawet przeterminowana :-D tez myslalam,ze na zawsze bede w ciazy .... :ico_olaboga: wczoraj bylam tak zmeczona ,ze o 19 juz spalam...3 czy 4 h bez przerwy :ico_brawa_01: w nocy tylko 2 razy wstalam :ico_brawa_01: maly spal w lozeczku grzecznie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-06, 11:20 ]
nie liczac pobudek na to,zeby sprawdzic czy oddycha :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-07-06, 11:24 ]
felicity ciesze sie ,ze ci sie praca pooba,bo to polowa sukcesu :ico_brawa_01: ja zawsze mowie,ze moze byc za male pieniadze byle dawala satysfakcje :-D chcialabym taka znalezc,zeby ja po prostu lubiec i chodzic z radoscia ,a nie jak na skazanie he he do hotelu juz raczej nie wroce,bo tam sie dziwne rzeczy dzieja...kumpela dzwonila ,zwolnila sie ,bo ja na godziny oszukiwali...ja wiem,ze mnie tez,ale ja taka nonono,ze sie nie upomnialam,bo sobie nie liczylam :ico_wstydzioch: a poza tym nie chcialo mi sie klocic ...wole miec prace gdzie nie musze sie martwic uczciwoscia pracodawcy...

[ Dodano: 2007-07-06, 11:26 ]
delfinaja tez uwielbiam magde m i zmama wszystkie odcinki obejrzalysmy jak byla...i ja chce jeszcze :-D obejrzalam 4 serie,jak magda i piotr w gorach sie spotykaja (co ona z helikoptera wyskakuje do niego,jakie to romantyczne :ico_placzek: ) ...i mam pytanie,czy to naprawde jest ostatnia ??????????bo czuje niedosyt :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-06, 11:28 ]
emilka moja ciotka uwaza,ze syrop z cebuli jest najlepszy ...no i naturalny :-D a co do smierci lozeczkowej,to hv mowila,ze wazne jest zeby dziecka nie przegrzewac,bo to tez jest niebezpieczne :ico_szoking:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

06 lip 2007, 11:33

hej
napisalam tego posta wczoraj ale cos nie chcial sie wyslac,cale szczescie ze skopiowalam wczesniej i zapisalam gdzie indziej :ico_noniewiem:
martuchafrost pisze:
Fittney ale Ty ranny ptaszek jestes :ico_brawa_01:


[ Dodano: 2007-07-05, 09:37 ]
stawiam torta na szczęśliwą siódemke, bo tyle mi zostało
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

hahaha no tak,szczegolnie tu w anglii to ranny ptaszek ze mnie :-D codziennie spie do 10 ale teraz jak tyle nerwow to jakos spac nie moge :ico_szoking:
a z torta to ja bita smietane zamawiam :-D :-D
MARCIA
to nic nowego ze dopiero masz mdlosci :-D ja mialam do 6 miesiaca,a wymioty pozapachowe i lokomocyjne do konca ciazy :ico_noniewiem:

gosia888 pisze:Fittney[/b] wracasz jesienią ale jak wtedy znajdziecie pokoj? Czy moze liczycie ze studenci wyjadą?
Trzymam kciuki za podroz na pewno dasz rade.

wojtek za ten czas odlozy troszke i bedzie mogl wziac ze znajomym chatke :ico_oczko: a nie pokoj :ico_oczko:

kasi.k pisze:
Fittney ja wiem, ze ty masz teraz ważniejsze sprawy na głowie, ale jestes specjalistką od alergii więc musze ci zadac to pytanie :ico_sorki: czy wiesz co jest najlepsze na atopowe zapalenie skóry?? i jak długo dzieci moga to mieć?? bo ja uzywam Oilatum do kąpieli, Doublebase do smarowania i jest lekka poprawa ale może jest coś bardziej skutecznego? i skąd się to cholerstwo bierze??

aha, napiszcie mi prosze :ico_sorki: czym smarujecie buziaki dzieciom jak wychodzicie na dwór?? ja posmarowałam Viki kremem na każdą pogode z Nivea ale ona dostała plam czerwonych od tego :ico_olaboga: i teraz to już nie mam pojęcia co użyć... a wyczytałam, że u dzieci z azs nalezy chronić bardzo skórę przed słoncem :ico_olaboga:

ooo na temat alergii to ja zawsze mam czas :-D
wydaje mi sie ze skoro twoja mala nadal ma wysypke,to na soje tez jest uczulona,bo soja nawet bardziej uczula niz mleko :-? ale tez jezeli dziecko ma skaze bialkowa to wlasnie soje powinno sie wykluczyc,co do azs to zaostrza sie wlasnie od spozywania produktow ktore uczulaja :ico_noniewiem: ja Adriana teraz smaruje mascia cholesterolowa,bo ladnie natluszcza i nie zawiera sztucznych dodatkow,i bardzo szybko goi skore,nie wiem jak daleko mieszkasz bo moglabym ci troche odstapic :ico_oczko: mozesz tez mala smarowac oliwka,bezzapachowa.dodatkowo nie odpisalas na mojego strego posta jak pytalam cie czy dodajesz do sztucznego mleka swoje wlasne???
co do kremow to musisz czytac uwaznie sklad,w sumie ten nawyk powinien u ciebie byc tez przy kupywaniu wszystkich produktow,bo bardzo duzo chemii teraz we wszystkim jest :ico_oczko:
czy mala ma wysypke na calym ciele???bo (oby nie) moze to byc uczulenie na kwas cytrynowy ktorego zaden lekarz ci nie stwierdzi :ico_noniewiem: Adi do 5 miesiaca byl caly w drobnej wysypce,i nikt nie wiedzial od czego.
dopiero jak bardzo ograniczylam diete szybko odnalazlam winowajce,nie tylko wysypki,ale i kolek u malego :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 lip 2007, 11:57

ja znowu tylko na chwilkę, bo mam dzisiaj strasznego doła :ico_placzek: już kompletnie nie wiem co robić z Vikusią i jak jej pomóc :ico_placzek: nie chce mi wogóle spac, a raczej chce jej się spać ale biedaczka nie może tak ją wszystko swedzi i boli (ciałko, buzia + cholerne dziąsła) :ico_placzek: jestem totalnie załamana i wyczerpana :ico_placzek: leki nie działają, lekarze twierdzą że to nic takiego i jej przejdzie a dziecko mi się męczy :ico_placzek: boze, skąd ona ma jeszcze siłę na trochę zabawy, gaworzenie i słanie uśmiechów :ico_olaboga:

Fittney slicznie dziękuję, że odpisałaś :ico_sorki: nie widziałam tamtego pytania, wiec odpowiadam teraz - karmię mała już tylko melkiem modyfikowanym (mlekiem sojowym z Heinz - podobno najlepszym)... uważam już na wszystko jak jasna ch... na ciałku ma tylko plamy czerwone i łuszcząca się skórę (najbardziej w nadgarstkach, łokciach i kolanach)... a na twarzy w dzien jest ok, bo smaruje jej co trochę tym emolientem... ale przez noc ona się tak drapie po twarzy, że rano cała buzia jest w plamach, chrostach :ico_olaboga: wyczytałam gdzieś że powinnam ją kąpać co 3-4 dni, żeby nie przesusac skóry... a ja głupia od tygodnia kąpie ją codziennie :ico_puknij: i własnie od tygodnia zaczęły się problemy z ty spaniem w nocy... bo ona mi ślicznie zasypia między 20-21 i śpi gdzieś do północy a potem zaczyna się maraton z drapaniem, wpychaniem łapek do buzi, postekiwaniem... i tak do 3 nad ranem kiedy ją nakarmię... uspokaja se na jakąs godzine i od nowa :ico_placzek: ja chcę już do Polski i do jakiegoś porządnego lekarza, co przestanie bagatelizować tą jej alergię i nam naprawde pomoże!!!!!

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 lip 2007, 12:56

oj kasi.k tak mi szkoda malej ksiezniczki :ico_olaboga: moj Natus mial to ale tylko ze dwa tyg, noi nie zaczesto go kapie, teraz tylko gdzieniegdzie mu wychodzi
A takie pytano w czym pierzesz i plukasz?? moze zmien Moj ?Natus chyba mial tez uczulenie na proszek, bo dopiero jak zaczelam uzywac persil bio to dopiero sie uspokoilo (a moze to nie bylo to) i piore nie tylko jego rzeczy w tym ale i nasze bo w koncu ma tez kontakt z naszymi ubraniami i posciela, juz nie wiem co ci doradzic :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lip 2007, 13:12

dziewczyny a ja kompie malego codziennie ...myslicie,ze to za czesto ? on nie ma zadnych problemow poki co,no i dupke ma odparzona ,a po kapieli zawsze mu naoliwkuje i lepiej to wyglada ....aco do dupki ,to zamowilam tormentiol u tomka siostry,bo nic nie pomaga,ani alatan plus,ani linomag,ani nawet sudocrem :ico_olaboga: raz schodzi,ale dzis znow ma bardzo czerwona :ico_olaboga:
kasik jak ja ci wspolczuje ....ja juz bym :ico_placzek: wcale ci sie niedziwie....nie wiem co ci radzic ,bo sie nie znam ...moze to mleko sojowe jej nie pasuje ? :ico_noniewiem: boze,jaka ona bidulka ...serce sie kraja :ico_placzek:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

06 lip 2007, 13:13

witajcie! kurde tt mi nie dzialalo caly dzien wczoraj :ico_zly: no i tylesie uzbieralo postow do czytania ze glowa boli :ico_olaboga:
kasi.k, biedna ta twoja corunia :ico_placzek: taka sliczna i tak sie meczy a ci lekaze to serca nie maja niechca pomoc malej ksiezniczce :ico_zly: mam nadzieje ze to nic powaznego i ze szybko przejdzie ...
lucy23 pisze:felicity ciesze sie ,ze ci sie praca pooba,bo to polowa sukcesu ja zawsze mowie,ze moze byc za male pieniadze byle dawala satysfakcje chcialabym taka znalezc,zeby ja po prostu lubiec i chodzic z radoscia ,a nie jak na skazanie he he do hotelu juz raczej nie wroce,bo tam sie dziwne rzeczy dzieja...kumpela dzwonila ,zwolnila sie ,bo ja na godziny oszukiwali...ja wiem,ze mnie tez,ale ja taka nonono,ze sie nie upomnialam,bo sobie nie liczylam a poza tym nie chcialo mi sie klocic ...wole miec prace gdzie nie musze sie martwic uczciwoscia pracodawcy...

powiem ci ze ja pracowalam 9 miesiecy i ani razu moja szefowa nie zaplacila mi tyle ile powinna :ico_zly: wiec gdy szlam na maciezynskie cieszylam sie niemilosiernie :-D bo niechcialam jej geby falszywej ogladac :ico_zly: a teraz znow sie przez ta ruda malpe denerwoje bo mi zaplacima tylko 393f maciezynskiego a czytalam ze przyslugule mi 110f na tydzien czyli 440f na miesiac i jak to zobaczylam to myslalam ze pojade do mojej pracy i jej cos zrobie ale tez stwierdzilam ze niema co sie denerwowac tylklo jak w nastepnym miesiacu dostane mniej niz powinnam to nie bede juz taka spokojna :ico_zly: niewiem jak mozna tak ludzi oszukiwac ....
kurcze musze sie wziasc za sprzatanie bo moj chlopak z kolega zaniedlugo przyjdzie a tu taki balagan ze niema gdzie nogi postawic :ico_wstydzioch:
mam nadzieje ze forum juz normalnie bedzie dzialalo ...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość