Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

06 lip 2007, 10:40

Dziewiczy ny licze kalorie w pierwszym tygodniu tak -2-4 mozna schudnąć sam woda dopiero po tygodniu leci tłuszczyk .

No ale dziś sobie odpuszczam przyjeżdża moja rodzinka i pikę ciasto z truskawkami.

Ucieka po truskawki

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

06 lip 2007, 10:50

Hekkate moje włosy stały się okropne, tzn zaczęły wypadywać więc je ścięłam, mam teraz krótką ładną czuprynkę. Butelki myję w wodzie przegotowanej i wygotowywyję je nadal. Wanienki nie wyparzam, przemywam dziecięcym mydełkiem :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 lip 2007, 11:12

Hekkate Ja Nestle dostałam przed wczoraj!
Włosy nadal mi wypadają i strasznie się przetłuszczać zaczęły. Butelki myję w zmywarce i potem jeszcze opłukam pod bieżącą wodą a wanienki nigdy nie wyparzałam tylko myłam myjką z płynem go garów i solidnie płukałam ciepłą wodą! To ostatnie pytanie omijam hm, i zostawiam bez komentarzy.

karolas Wojtuś śpi 2 drzemki w ciągu dnia: od 10-12 rano i ok. 15-17 druga. Kładę go spać koło 20, więc chyba nie ma dużo spania?

ML :ico_szoking: czasami jak bym palła tego swojego chłopa to by trochę ruszył ten swój zad. Ja też jestem zmęczona....Oj ciężko....

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

06 lip 2007, 11:24

KOSTUNIA,ML,MAGDZINKA przepis wysłany :)
DOROTA.M.dobrze ze mowisz o tych przecenach bo my czesto robimy zakupy w tesco ale przewaznie kolo 10 własnie jak jestesmy po wyplacie hi hi ;)
HEKKATE to ile ty wiosenek liczysz ze mówisz ze stara jestes? cos chyba przesadziłas co hi hi,
KINGAS to ty juz do pracy wracsz ojjjeeejj kolejna lutówka to juz chyba was trzy naliczyłam Magdzinka, Ty i jeszcze jedna ale kto to był hhhmmmm :ico_noniewiem:
A musisz czy chcesz wracać do pracy?nie masz wychowawczego urlopu?
Twój wybór co do dzieci popieram w 100% róznica wieku między dzięcmi tak własnie ok 3-4 latka to super sprawa. Kacperek ma 4 latka i bardzo mi juz przy Aelce umie pomóc, zabawi ją zajmie jak w danej chwili nie moge podejść, nie jest zazdrosny, moze to tez z jego charakteru wynika ze on taki bardzo opiekuńczy jest ale jak na drugie dziecko to jak najbardziej za 3 latka mozesz smiało startowac h hi. Namawiam tez kamile Gwizdek ale cos kurcze sie opiernicza, ówi ze praca,praca,praca no własnie a Albert juz chyba by tez chciał drugie dziecko. Musisz i Ty zadziałac moze ją zmotywujesz bo kiedy ona chce to drugie tym bardziej ze jesteście chyba starsze od mnie o rok czy 2 lata no własnie o ile?
Takze ja jej wiercę cały czas dziurę w brzuchu ale ona mówi ze narazie nie moze sobie na ciążę pozwolic :ico_oczko:
aML no musisz w takim razie skoro wracasz do pracy męża naprawde zaczać przestawiacbo bedzie gorąo, zobaczysz wrócisz z pracy a tam kuchnia zawolona itp.... nie no niech sie chłop ruszy w koncu my nie roboty, ja tam sie nie dałam a tez mą był przyzwyczajony ze wszystko podsunięte pod papę. Nawet do tego stopnia, ze przez 5 lat małzeństwa na palcach jednej ręki mogłabym zliczyc ile razy tylko umył naczynia-wymowka bo on jest wysoki i przy zlewie go kregosłup boli :504: :ico_smiechbig: dobre normalnie

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

06 lip 2007, 11:30

HEJ dziewczyny
Hekkate ja wcale nie jestem taka mloda bo mam 28 lat, ale 2 dzieci chialalbym miec.Mam wrazenie ze na forum sa same mlodsze mamy ode mnie.
Dorota super ze wyjazd tak sie udal tylko wlasnie jak sie jedzie z dzieckiem to musza juz byc lepsze warunki, najlepiej zeby byla jeszcze pogoda a tego niestety w naszym klimacie nie da sie przewidziec Wam sie udalo to super.My gdybysmy gdzies jechali to tez w nocy tak najlepiej dla dzieci.
Dziewczyny dzisiaj w nocy Miloszek obudzil sie przd 2 powiercil sie dalam mu smoka tak jak to zawsze robie gdy to mu sie zdarzy powiercil sie i na szczescie zasnal.Ale juz go wyczulam ze nie moge mu sie pokazywac, choc spimy po ciemku, a wlasnie dziewczyny te ktorych maluchy nie spia, czy w pokoju ktorym spicie macie zapalona lampke? Bo ja na poczatku mialam, pozniej kupilam taka do kontaktu ale stwierdzilam ze jak Miloszek widzial takie male swiatelko to spal bardziej czujnie i czesciej sie budzil, teraz spimy po ciemku i jest lepiej, sprobujcie moze sie uda ze beda spaly lepiej. No i pare nocy tak jak pislam wczesniej nie karmic przetrzymac dziecko choc placze, dac smoka i moze sie uda.

[ Dodano: 2007-07-06, 11:38 ]
Karolas ja mam 28 lat a nie pamietam ile Ty? co do dziecka 2 to mam takie postanowienie mam nadzieje ze pozniej to sie nie zmieni. Jesli chodzi o Kamile to tez ja namawiam ale ona sie wykreca i wymawia praca, Albert juz bardzo by chcial.Moim zdaniem na prace nie ma co patrzec, bo jak to mowia nie ma ludzi niezastapionych. Ja planowalam z mezem tak urodzic 1 dziecko i udalo sie odrazu, potem balam sie bo od tego roku mial u nas w pracy wejsc nowy program i myslalam ze omina mnie kursy, szkolenia i jak wrcoe to nic nie bede umiala a tu okazalo sie ze program narzie nie wejdzie nowy i nie wiadomo czy kiedykolwiek go zmienia i gdybym tak patrzyla na to jeszcze nie bylabym w ciazy i nie zaluje ze odpuscilam sobie prace, zdarzylam urodzic i wroce a program bedzie stary.
Co do wychowawczego to nie che isc bo raz nie zalapie sie na platny, a po drugie po powrocie z urlopu wychow moga mnie przeniesc do innego wydzialu a ja nie chce bo lubie swoja prace i zalezy mi zeby zostac tam gdzie jestem.Wykorzystalam calu urlop wypoczynkowy i niestety musze wrocic ale zostawiam Miloszka z moja mama wiec nie musze sie bac.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

06 lip 2007, 11:38

DOROTA.M. no własnie mi sie ryczeć chce bo mi juz tak włosy powypadały ze jak sie czesze to czuje sama głowę juz :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a tak zapuszczałam włosy i za nic nie chciałam ich teraz ściąc bo i nawet nie mam pmysłu na fryzure a mozesz wkelic fotke tej twojej czuprynki? chętnie cię zobacze moze cos wymyslę dla siebie???
HEKKATE ja nie wyparzłąm nigdy wanienki ani przy kacperku ani teraz, tylko tak jak MALGOSIA porządnie ją splukuje po kapieli bieącą wodą.
Włosy to nadal wypadaja mi garściami :ico_placzek:
MALGOSIA no to faktycznie snu za duzo nie ma Wojtuś ma prawo tyle jeszcze w dzien spać a moze spróbuj tak jak jedna dziewczyna napisał nie kłaść go ok.16.00 tzn. moze zeby druga drzemkę miał max. do 16.00 ja tak robie bo jak Amelka spi do 17.00 nieraz 17.30 to w nocy sie wierci a jak nie to śpilepiej.
No i widze,ze własnie masz takiego gatuna jak ja mialam z Kacperkiem dokładnie tak samo, tyle tylko ze Kacper był od 6 tyg. na butelce i w 5 miesiącu dostawał na noc nawet 200ml. z kleikiem więc głodny nie był napewno tylko budził sie co chwilke dosłownie co poł godziny albo godzine i tak do 9 miesiąca wozilismy go we wózku, kołysalismy we wózku przy naszym łozku bo juz nie mielismy sily go nosic i spac nam sie chciało to wózek stawialismy przy łozku i wyciągnieta reka do podłogi go kolysalismy, jak tylko stawal ryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra po roczku mu mineło i faktycznie mogło to byc związane z ząbkowaniem

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

06 lip 2007, 11:46

Jesli chodzi o facetow to oni kurcze mysla ze praca w domu i z dziecmi to nie praca i ze jak jestesmy w domu to tylko sobie siedzimy i wszystko mozemy zrobic.A tu czasami nie ma czasu isc do kibelka.Pewnie ze sa dni kiedy ma sie wiecej czasu ale czasmi naprawde cigle jest cos do zrobienia.Teraz miloszek spi to w miedzy czasie wstawilam pranie, obralam juz sobie ziemniaczki i fasolke na obiad pozniej tylko wstawie no i usiadlam na TT ale zaraz pewnie maly sie obudzi i bedzie trzeba nim sie zajac.I tak na okraglo.Moj maz tez jest leniwy przyjdzie z pracy to ja mu wydam obiadek pozniej siedzimy a on mowi robimy kawe?a ja na to ze robimy siedze, no to wkoncu wstanie i pojdzie zrobic ta kawe, ale nieraz daje mu malego i ja robie.Takie to sa juz te chlopy! :-D

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

06 lip 2007, 11:52

A co do wyparzania wanienki to nie wyparzam tylko myje po kapaniu, butelki zalewam wrzatkiem albo myje w goracej wodzie. Wlosy strasznie mi wypadaja ale kupila,m sobie Skrzypolen Max takie tabletki i jest troche lepiej ale kiedys mialam taka odzywke do wlosy niedroga z apteki Treatment WAX Henna i byla super pamietam ze wypadaly mi wlosy garsciami a jak zaczelam myc wtedy wlosy w szamponie Radical i stosowal te odzywke to przestaly mi wypadac, musze saobie ja teraz znowu kupic

[ Dodano: 2007-07-06, 11:55 ]
Hekkate to u nas jest podobnie, ja w sumie po calym dniu bycia z malym to tez wole coz zrobic innego a jemu dac malego.A jak maly spi to ja ide sie wykapac bo pyam sie meza idziesz sie kapac? a on nie idz ty no to ide, pozniej maly sie budzi to maz mowi no to ide sie wykapac!cwana bestia!!!!

[ Dodano: 2007-07-06, 11:59 ]
Ja mialam wczoraj pierogi z paczki a dzisiaj jajko sadzone ziemniaczki i fasolka.A u was jak dziewczyny jest z gotowaniem?Bo ja wole zrobic jakies szybkie mieso typu kotlet, kurczak, filet, mieloneitp niz gotowac zupe, bo z zupami jest wiecej roboty i grzebania niz z drugim daniem.Ale z kolei pozniej zupa moze byc na 2 dni. tylko mi nigdy nie chce sie robic zup, czasami zrobie ale moj maz to taka sama zupka sie nie naje a jak on jest glodny to jest zaraz zly. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

06 lip 2007, 12:01

KMINEK wklejam fotki Amelki ze szpitala tak jak ci pisałam :) zobacz sobie tą pyrkę zupełnie jak u Piotrusia :), a teraz ma taki mały ten nosek i jaka panna juz zniej nie moge sie nadziwic ze tak sie zmieniła
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

06 lip 2007, 12:49

karolas obiecuję że wkleję zdjęcie ale pod wieczór, chwilowo nie mam aparatu, mąż zabrał do teściów, bo mają małe pieski na sprzedaż i robi im zdjęcia.

Właśnie zrobiłam KOPIEC KRETA, wyszedł super, mniam, zdjęcia niestety nie mogę wam zrobić, jak wspomniałam nie mam aparatu.

kingas my mamy duży pokój, więc mam zaświeconą taką malutką niebieską lampkę, taką co się w kontakt wkłada...jakoś się bezpieczniej czuję, może to dziwne ale... :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości