Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lip 2007, 10:46

hahahha cos da sie zrobic :621:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lip 2007, 11:41

Ewcik no to smutno nam będzie bez Ciebie....

Gosiu to może czas małego upoić alkoholem???hehehe Ale z niego wilkoludek! Rany, wygląda jak...hm....no ale cóż, tata też niczego sobie...więc wszystko jasne :-D A nocy współczuję...może dziś będzie lepiej???

Sikorka mój J dziś robie rozeznanie w cenach i jak się będzie opłacało, to próbuję tescowe...I Ty nas tu nie strasz cierpliwością...Bo ja to chyba będę na bani chodziła...bo coś mój układ nerwowy coraz słabszy, oj starość nie radość...

Mordko to link do masażu, powodzenia
http://babyonline.pl/niemowle_pielegnac ... ,2298.html

Kulka tak tak...podsuwaj nam pomysły, bo niedługo my będziemy miały problem, jak zająć dzieciaka w taką pogodę... No i 4,45 ode mnie

No a ja...pranie wisi, lodówka lśni...grzejnik jeszcze wypucowałam po tym remoncie durnym...teraz jak J wróci to wpadam w naczynia... :ico_olaboga: nie lubię, nie lubię...Lecę poprasować, może się uda zanim Hanna się obudzi...Mój mały żarłok...coś tam stęka, ale...póki oddycha i nie wyje, to ją mogę zignorować :-D Chyba, że zaczyna wyć... :ico_zly:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 lip 2007, 12:01

zborra, :ico_sorki: pieknie dziekuje ... masazyk kacprowi bardzo sie spodobal :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lip 2007, 12:55

ja chyba tez sprobuje tylko ze maluch narazie spi............

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

06 lip 2007, 13:12

KUlka, - tak myslę nad tym winem od rana :-D Hubcia zmusiał do spania znowu - oczywiście po godzinie juz się budził - ale dostał smoka w buzie i dalej Spi ... niech przespi ze 2,5 godziny - bo potem to taka maruda, że sie odechciewa .. a ja teraz mielone smażę - ugniotłam i się robi - niech ma ten mój chłop ...po wczorajszej awanturze wstał przede mną - nawet jak mały się przebudzał - to leciał sam do łóżeczka żeby smoka dać i usłyszałam - spij ..... ach :-D to niech ma swój obiad - mielone , ziemniaki i mizeria :-D ( bo ja ostatnio kiepska gospodyni - i było parę dni bez obiadu ... Hubert tak dawał czadu - żę ledwo sie myłam - a leje - to i zakupów nie zrobiłam ) więc się smaży :-D .... ale te wino???? :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lip 2007, 13:29

kurcze wieje jak cholera a ja muszę do miasta wyjść. Nawet nie mam nic ciepłego dla Ali. Owinę ją chyba kocykiem i jakoś do samochodu dotrę. A w wózku to już wiać jej nie będzie.
Właśnie dzwoniła do mnie teściowa ze na poniedziałek mam wizytę u dentysty umówioną. Nie lubię dentystów..... Wiecie może czy w czasie karmienia można brać zastrzyk przeciwbólowy?? Ja bez znieczulenia nawet na fotel nie usiądę

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 lip 2007, 13:43

witajcie kochane dziewuszki
u mnie wszystko ok chociaz troszke spac sie chce
mala w nocy co 3 godz sie budzi a rano ok 9 juz nie ma zamiartu spac tylko klade ja na lezaczek a ona oglada sobie swiat
potem jest mega kupa
dziewczyny ktore daja sztuczne czy wasze dzieci tez tak sie mecza przy sraniu?
i czy te kupki sa takie strasznie geste?
moze to przez ten debridat?
zborra patent z zakraplaczem swiatny mała lubi smak debridadu i w koncu sie nie krztusi
teraz znowu spi pewno niedlugo sie obudzi na zarełko bo jadła o 10
a tak teraz spi

Obrazek
Shot with DiMAGE Z1 at 2007-07-06

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lip 2007, 13:48

hello wszystkim

ja dzis z dzidzia na rekach, czekam, az kochana odbije w koncu, ost wogóle tego nie robi :ico_noniewiem: o własnie sie udało, mogę ja połozyć, niech pospi słodziutka przynajmniej nie boli jej brzuszek :-)

Jak tak czytam, to wy wszystkie podajecie krople doustnie?ja daje do mleczka, czy to czemuś szkodzi?jakos nie umie sie przemóc do podawania do buzi, boje sie ze sie zakrztusi, tak jak kiedys herbatka.
Ja podaje VIGANTOL i CEBIONMULTI, wczoraj tez tesciu kupił ESPUMISAN, myslałam ze to cos pomoze, ale sama nie wiem, tez to wkropiłam do mleka!I nie wiem czy to sie podaje profilaktycznie, czy tylko jak zauważe, ze ma problemy z pukaniem? :ico_noniewiem:

Ewcik, musisz koniecznie powiedziec dnntyscie ze karmisz, ale obawiam sie ze nici bedzie z zastrzyku przeciwbólowego :ico_noniewiem: ale zapytaj, moze akurat :ico_noniewiem:

zborra :ico_brawa_01: dla meża za mobilizacje i wstawienie kuchni!
Ja sie swojego A. nie umie doprosic zeby zamontował listwy przypodłogowe, na holu i u małej w pokoju, remont juz chyba z 2 m-ce skonczony a listwy nadal nie zamontowane, bo zawsze jest cos lepszego do roboty, miał to zrobic jutro, ale zas wyskoczyły zakupy, a potem urodziny mojego brata i chyba zas nic z tego :ico_zly:

załączam sobie muzyczke i w dobrym dzis nastroju troszke posprzatam, zeby jutro miec mniej roboty :-)
Bede potem

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 lip 2007, 13:52

ladybird23, takich kropli nie podaje sie do mleka bo dzicko moze wszystkiego nie zjesc i nie dostanie takiej ilosci jak potrzeba

[ Dodano: 2007-07-06, 13:54 ]
debridat to taki syrop podaja go zeby uregulowac prace jelit
pomaga tez przy ulewaniu podobno
no wlasnie porblem z tym ze ja swojej nie daje nic po picia tylko przed butla daje jej piers poki jeszcze mam

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lip 2007, 13:52

jagodka24 moja Milunia tez ma problem z kupa niestety, to chyba tak jest przy tym sztucznym mleku, ale wazne jest zeby duzo herbatki podawac miedzy karmieniami, to wtedy kupki są rzadsze i łatwiej przychodzą, bo te mleko jest treściwsze i to dlatego.
A co to za debridat??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości