lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lip 2007, 13:20

swabsia dokladnie nalezy ci sie 112,85 :ico_zly: ale jedza :ico_zly: przegina ta twoja szefowa

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-06, 13:21 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-06, 13:23 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

06 lip 2007, 13:53

lucy23, powiem ci ze przegina :ico_placzek: nieraz ryczalam bo mialam dosc upominania sie oswoje :ico_zly: niewspomne ze powinna mi placicprzez pierwsze 6tygodni 90% tego co zarabialam niech sobie to daleko w d...e wsadzi ale niech mi placi te 112,85 na tydzien a nie oszukuje bo wkoncu nalezy mi sie :ico_zly:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

06 lip 2007, 16:04

lucy23 pisze:dziewczyny a ja kompie malego codziennie ...myslicie,ze to za czesto ? on nie ma zadnych problemow poki co,no i dupke ma odparzona ,a po kapieli zawsze mu naoliwkuje i lepiej to wyglada ....aco do dupki ,to zamowilam tormentiol u tomka siostry,bo nic nie pomaga,ani alatan plus,ani linomag,ani nawet sudocrem :ico_olaboga: raz schodzi,ale dzis znow ma bardzo czerwona :ico_olaboga:

waga malego bardzo ladna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a te charczenie to :-? czy maly ulewa po karmieniu?
Adi jak byl malutki to tak charczal jak zjadlam za duzo nabialu:_?
wcale nie za czesto kapiesz :ico_oczko: takie male dzieci najlepiej o stalej porze kapac,karmic,wtedy sa spokojniejsze :ico_oczko:

jezeli maly ma odparzenia to ma kwasne kupki,a to najprawdopodobniej wina mleka :-? u nas sudocrem nie pomagal bo awieral kwas cytrynowy i tylko pogarszal sprawe,ale tormentiol byl ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 lip 2007, 16:19

lucy piszesz ze olivierek ma czerwona pupe...a czym ty ja mu wycierasz,pewnie chusteczkami....
ja nie moglam uzywac husteczek dla konrada bo tez odrazu pupa byla czerwona,tak wiec uzywalam czystej wody i wacikami ja mu przemywalam,a potem papierowym recznikie wysuszalam mu pupke ,tak mi pokazali w szpitalu, i problem sie skonczyl.moim zdaniem najlepiej jest uzywac jak najmniej chemi.
a chusteczki uzywalam tylko gdzies na wyjsciach i jak wracalam do domu to juz zauwazalam zmiany na pupie. moze sprobuj tak.

kasiknie kap Viki codziennie tylko co drugi a nawet co trzeci dzien jak ma takie problemy ze skora.uzywaj oilatum mydlo, albo czysta woda ja myj.
biedulka nasza mala ksiezniczka tak sie meczy.a moze gdzies tam u siebie masz jakiegos lekarza polaka, a jak nie to gnaj do pl nie ma na co czekac....

[ Dodano: 2007-07-06, 16:25 ]
olivierek sliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 lip 2007, 16:38

hej dziewczyny!!!!
Kasik tak Cie czytam i mi sie przypomniało ze w kazdym miescie "zagranicznym" jest polski lekarz wiec spróbuj sie dowiedziec moze w Twojej miejscowości jest taki, bardzo mi zal Viki :ico_olaboga: :ico_placzek:
Lucy widze ze noowe fotki :ico_brawa_01: Olivierek słodziutki, Lucy cos mi sie wydaje ze bedziesz miała tabuny kobietek szalejących za synem ihihhiihihihiihi ciekawe jak sobie poradzisz :ico_brawa_01:
ja tak mówie, a sama pewnie bede wredną teściowa ha ha :-D
Swbasia powiedz szefowej , ze jest Tępa jak but :ico_zly:
Emilka widze, ze przechodzisz tez z synkiem :ico_olaboga: biedny Nathanek
buziaki dla cierpiących dzieciaczków od ciotki Marty :ico_buziaczki_big:
Delfinko gdzie sie podziewasz??????

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

06 lip 2007, 16:50

DELFINA
juz pewnie weekenduje :ico_oczko:

kurcze ciekawe ile wczesniej mam wyjechac na to lotnisko skoro jest zakaz podjezdzania pod nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lip 2007, 16:57

hej dziewczyny... :-D forum wku... na maxa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

swabsia i lucy wlasnie przypomnialyscie mi, ze juz dawno wysylalam aplikacje o maternity :ico_noniewiem: i nie dostalam odpowiedzi. :ico_noniewiem: . musze to sprawdzic.. :ico_noniewiem: bo juz chyba minelo 40 dni.. a tyle mialam czekac :ico_noniewiem:

kasik tak mi zal malenkiej... moze dziewczyny maja racje i jesli te wszsytkie sposoby nie zadzialaly to trzeba poczukac jakiegos polskiego lekarza..?? :ico_noniewiem:

lucy oliwerek cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja sie biore za porzadki.. jutro przylot mamy hihi a wnuka/czki nadal brak :ico_olaboga:
hihi moze babci poslucha i grzecznie nam sie pokaze hihi :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

06 lip 2007, 17:11

Fitney my dopiero dzis wieczorem jedziemy :ico_haha_01: , ja mam takiego stresa przed tym lotem, ze chej!!! I to rozstanie z mezem bedzie ciezko :ico_placzek:
Kasik mysle, ze powienien ja obejrzec dermatolog a nie glupia HV czy GP sory za zdenerowanie, ale to jest chore, cala ta sluzba zdrowia tu do cholery!!! :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Popros o skierowanie do dermatologa, watpie, ze dostaniesz ale moze bedziesz miec wiecej szczescia niz ja :ico_haha_01: A kiedy do Polski jedziecie???
Lucy zakochalam sie w Twoim dziecku :ico_szoking: , wiem za stara jestem ale nic nie poradze jest taki slodki. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
A co do kapieli to Ty mozesz kapac codziennie, wszystko o stalej godzinie, kapiel papusiu i lulu. Na pupke zaczerwieniana tormentiol jest super, uwazaj bo pobrudzone ubranie zle sie spiera!!! A i nakladaj cienka warstwe!!! Stosuj tylko do zagojenia sie pupy pozniej moze bephanten, nie jest tak silnym lekiem jak tormentiol, a i nie ptzestrasz sie bo na ulotce tormentiolu jets aby nie stosowac u niemowlakow, ale spoko nic mu nie bedzie :ico_haha_01:
Jasnie Pani WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA LUCJI, OD CIOTKI DELFINY I MAYUSI STO BUZIAKOW DLA SLONECZKA!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Emilka nie stresuj sie tak tym lotem, wystarczy, ze ja cykor jetsem na tym forum :ico_haha_01: co do cebuli to ponoc jest ok, bo naturalna, a co do syropow, to ja zawsze prawoslazowy stosuje i jak reka, stosuje sobie :-D bo po tym syropie z cebuli brzuch mnie boli bardzo, ja jak zjem cos nie tak to choruje, mo0ge tylko delikatne potrawy jesc, bo jak sie polasze na kotlecika smarzonego to noc nieprzespana :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 lip 2007, 17:19

Delfinka jutrop lece do PL to Alusi kupie ten syropek :ico_haha_02: a dzis juz jej dwa razy podalam ten z cebuli i nie marudzila :ico_haha_01:
My za dwie godzinki idziemy na te urodziny :ico_haha_02: mialam zostac w domu ale... spakowana juz jestem wiec tylko bede sie denerwowac :ico_olaboga:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

06 lip 2007, 17:25

Lucy wlasnie Fela ma racje co do husteczek, ja tez przez trzy pierwsze cztery miesiace stosowalam letnia wode, waciki takie kolki z waty, i wysuszalam najpierw papierowym recznikiem dokladnie wszystkie zakamarki, pozniej pieluchami tetrowymi.
Zapomnialam ze nasz Oliverek taki malusi jeszcze i nie napislam.
Co do przybierania na wadze to jest ok, srednio dziecko piersia karmione przybywa 1kg na miesiac, pozniej po 6 mieisacu to sie zmienia bo wprowadzasz normalne jedzenie.
A co do antykoncepcji, wiem, ze ciezko sie bez hormonow zabezpieczac, ja jestem przeciwnikiem karmienia piersia i stosowania hormonow, zaden ginekolog Ci nie powie, ze to nie jest dla dziecka najlepsze, ba nie powie Ci, ze dla kobiety antykoncepcja jest zla, bo zajdziesz w ciaze i przyjdziesz do niego z pretensja, ze przez niego sie nie zabezpieczylas i zaszlas w ciaze, moja Mama jest lekarzem i zaden z jej koegow ginekologow nigdy by mi antykoncepcji nie przepisal :ico_szoking: :ico_nienie: :ico_szoking: a przy karmieniu, to by mnie z gabinetu wywalil.

[ Dodano: 2007-07-06, 17:32 ]
Emilka baw sie dobrze, i przyjemnego lotu, my lecimy w poniedzialek!!!
Martucha jestem :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-06, 17:44 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-06, 17:45 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-06, 17:46 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-06, 17:47 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-06, 17:49 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-06, 17:50 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość