Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 lip 2007, 21:11

Brzucholki fajowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-06, 21:17 ]
Basik cieszę się że wszystko u was ok. :ico_haha_02:
ja też już bym chciała mieć Milenkę w ramionach, ale muszę jeszcze poczekać....tak do 23 lipca, bo narazie w moim szpitalu jest dezynfekcja a nie chcę rodzić w drugim szpitalu.
Coś mnie bierze na ziewanko :ico_spanko: , chyba wcześniej się dziś położę.
Do jutra dziewczynki :ico_papa:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

06 lip 2007, 22:11

A ja jeszcze do was wpadlam zyczyc milej nocki :ico_ciezarowka:
Basiu co za wariatka z tej pielegniarki to tak jak bys nie miala dosc zajec musialas sie specjalnie przez nia wybrac do szpitala :ico_puknij:
Violu sciskaj nozki,sciskaj :ico_oczko: A moze nie bedzie tak zle :ico_ciezarowka:
Malolata z tym brzusiem u Ciebie to normalne bo moja dzis sie tak obrocila ze tez mialam na wysokosci pepka luzna skore nie tyle co ty ale troszke a przy tym mala wariwala jak szalona :ico_ciezarowka:
Basiu fajne filmiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobra to ja sie zbieram :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

06 lip 2007, 23:18

Hej Lipcóweczki!!!
Bardzo fajne te filmiki :ico_brawa_01: i poprawiają humor!!! :ico_brawa_01: Ale mój Mały az tak sie nie wypina, przynajmniej nie widac az tak dokładnie która to jego czesc sie wypięła. :ico_noniewiem:
Dziewczyny czy Wy nie cierpicie na bezsennosc? Ja od jakiegos czasu nie umiem zasnać. :ico_placzek: A jak juz zasne to musze siku i tak w kółko. :ico_olaboga: Nie wiem czy to jest stres zwiazany z porodem czy hormonki... ale troche mnie to wkurza. :ico_zly:
A póki co, dobrej nocki Wam życzę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2007, 00:54

hej ale sie rozpisalyscie hihi
ja wlasnie wrocilam z zakupkow spozywczych hihi jakos tak pozno sie dzis wybralismy hihiih
adas wlasnie odkurza a ja zmyje podloge hihi a co mi tam... moze cos wywolam.. hihi
jutro przylatuje moja mamcia i chce zeby juz bylo wszsytko posprzatane hihi
co prawda jedziemy po nia na lotnisko dopiero ok poludnia ale ja jestem spioch i jutrio jak wstane o 10 to bedzie dla mnie wczesnie hihi
i musze dzis wszystko zrobic hihi zeby pospac jak najdluzej hihi
takze przywitam mame z brzuszkiem a nie z maluszkiem hihi
chyba ze cos sie wydarzy.. ale watpie.. hihi
buzka i do jutra papa

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

07 lip 2007, 07:45

Hej Dziewczynki! Trochu dawno do Was nie zagladalam :-) ja pomimo terminu dalej w 1 kawalku i nie zapowiada sie na porod na razie :ico_placzek: juz przekonujemy Jrka czyms sie da, probujemy go przekupic a ten maly nic sobie z tego nie robi wiec dalej :ico_ciezarowka: pozdrowionka

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

07 lip 2007, 10:03

Witam weekendowo!

No widzisz Asiu, położna narobiła alarmu, dobrze że moja ginka specjalnie do szpitala nie zjechała, bo głupio byłoby jak nie wiem. A do szpitala mam ok. 40 km, więc nie tak blisko!

Na szczęście Jaś przez całą drogę był spokojniutki, mimo że wszystko trwało jakieś 3 godziny. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A z bezsennością... Od powrotu ze szpitala mi nie dokucza, wręcz przeciwnie :-D

Dziewczyny, wiem ze nudzę i jestem nieznośna, ale ile jeszcze ten brzuch będzie mi wystawał??? Wygląda na 4. miesiąc, tak jak przewidywałam, wchodzę wyłącznie w ciążówki, których mam serdecznie dosyć. Ulubione spodnie wchodzą do pół tyłka, mowy nie ma o ich dopięciu. :ico_olaboga: Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, oj nie!!!

A może któraś się dziś rozpakuje?...............

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

07 lip 2007, 10:03

Witajcie :)
ja już po śniadanku a teraz sobie piję :ico_kawa: . Pogoda za oknem nadal okropna!
wisienko ja od paru dni też mam problemy z zaśnięciem w nocy...myślę, że przyczyną może być zbliżający sie poród, (bo myślę coraz częściej o nim) ale też duży brzuszek :ico_haha_02: . a co do nocnych wycieczek do łazienki to pocieszę cię, że ja też spaceruję nocą nawet 4-5 razy :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: na tym etapie ciąży to normalne...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

07 lip 2007, 10:07

Czesc dziewczyny :ico_ciezarowka: Wisienka nie przejmuj sie to organizm nastawia sie na nocne wstawanie do dziecka.Ja jako spioch tez wstaje w nocy nie spie po godzinie i znowu zasypiam.Juz sie przyzwyczailam :ico_ciezarowka:
Madziorka a najlepsze bedzie jak nie pojdziesz mame przywitac na lotnisko bo dziecko przywita babcie w szpitalu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aagaa dzien jest dlugi i jeszcze wszystko sie zdazyc moze.Ale godz 07:07 juz minela teraz zostaje tylko ta data :ico_ciezarowka:
Ja wlasciwie na chwilke bo trzeba sie wziasc za mieszkanko :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko:

[ Dodano: 2007-07-07, 10:15 ]
Acha zapomnielam wam powiedziec mojemu mezowi snilo sie ze dzisiaj o 19 odeszly mi wody :-D :ico_brawa_01: Wiec czekam czy cos przewidzial czy tylko mu sie snilo :ico_noniewiem: :ico_placzek:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

07 lip 2007, 10:16

a wkleję jeszcze Wam fotki Jasia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na tym ostatnim robi siku, ma zestaw 1001 minek. Sorki, jak wyjdą za duże - pojęcie pikseli to dla mnie abstrakcja.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

07 lip 2007, 10:21

Basiu Jasio cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i minki fajowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość