Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lip 2007, 11:24

Iwonuś wklej ten link w swoim podpisie i napisz co i jak, napewno dziewczyny zareagują.
Wtedy nie naruszysz regulaminu.
Jesteś kochana kobietka :ico_buziaczki_big:
iza pisze:Maggie, Mati oststnio nie ma jak łobuzować bo na dwór nie wychodzimy raczej bo pogoda okropna....ale mogę się pochwalić ze Mati slicznie mówi dzidzia..i od wczoraj sam schodzi już z kanapy....
poza tym biega i wszędzie go pełno...robi tany tany...na zawołanie...i spiewa....artysta mały

:ico_brawa_01: dla naszego artsty MATIEGO :ico_brawa_01:
Mój też ma coś z artysty, włącza sobie muzyczkę i też tańcuje :-D

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

07 lip 2007, 12:21

maggie dziekuje za rade juz wkleilam mam nadzieje ze moze ktos pomoze ...nawet jesli bezie to jedna osoba to i tak sie liczy :)
baboski sloneczka wam zycze lece sie szykowac ..... :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lip 2007, 16:08

iwonap pisze:..my dzis lecimy na 60lecei dziadkow .....

pozdrowienia da dziadków :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lip 2007, 21:59

Dobry wieczor baboski ale sie za wami stesknilam naprawde :ico_oczko: :ico_wstydzioch: Ale juz jestem i bede na bierzaco z wami.. A wiec tak troche wam poopowiadam w skrocie.Urodzinki mojego mezowskiego jak to mowi Maggie :ico_oczko: udaly sie super,w piatek przyszli tescie... Oboje. :ico_szoking: No i tesc na poczatku nie gadal ze mna,ale pozniej stopniowo jak sobie cos tam wypil.. zaczal sie do mnie odzywac to znaczy mowil cos i patrzyl tez na mnie co znaczy ze do mnie mowi.. i to juz jakis krok do przodu hehe tak mysle.. :ico_oczko: I posiedzielismy,najpierw byla kawka i torcik,pozniej zrobilam cieple jedzenie takie roladki z jajkiem w srodku i to bylo tak w takich jerzynach taka mieszanka(kalafior,marchew,brokul) do tego specle i sos no i wszystkim smakowalo i nawet mnie tesc pochwalil ze dobre bylo ale troche przypieczone te roladki no dzieki sobie pomyslalam hehe :ico_oczko: A w sobote dzisiaj tez przyszli tesciowie oboje :ico_oczko: na kawke i ciasto i przyjechal moj szwagier ale sam.. :ico_szoking: Bo jego zona Monika zle sie czuje bardzo wymiotuje,i jest blada i dzieci zostaly z nia tez moze dla pewnosci szkoda ze sie tak stalo ale trudno odbylo sie wszystko fajnie bez Moniki i pozniej tak kolo 17 00 byl Grill ogulnie bylo super.. a z tesciem to dzisiaj juz calkiem normalnie rozmawialam i ciesze sie z tego bo tak chocby nic sie nie stalo .. a tesciowie mieli jechac na urlop dzisiaj w sobote ale jednak przelozyli ten jeden dzien i pojada jutro juz sa spakowani i fajowo 3 tygodnie ich nie bedzie to sobie odpoczne od nich hehe ale jestem brzydka co?? No ale nie narzekam ciesze sie ze sie wszystko wyprostowalo jakos z tym moim tesciem i jest OK. A jak tescie przyjada z urlopu to my z mezem i Nicole jedziemy wow i znowu sie nie bedziemy widziec no tak bywa hurraa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A tak to czuje sie swietnie,wysmienicie i w ciazy jestem i tak pieknie sie czuje,prawie wogule nie jest mi niedobrze,nie wymiotuje i wszystko jem na co mam ochote i jest normalnie Pieknie ciekawe czy tak bedzie cala moja cieze?? Jak bylam z Nicole w ciazy to nawet 5 razy zwymiotowalam i bylo mi bardzo czesto niedobrze a teraz Nic kompletnie Nic moze czasami rano mi jest niedobrze ale tak to mam spokoj i jest super :ico_brawa_01:

Maggie dzieki za zyczonka dla mojego mezowskiego milutkie to :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Aginka dziekuje za budujace slowa to tez jest mile.. a Nicole to prawda dzieciatko aniolek chociaz z rozkami.. bo jest taka energiczna i z taka sila i zyciem ze to naprawde duzyyy lobuziak jest taka zywa jak dwoje dzieci tez mam nadzieje ze moja druga kruszynka co mam narazie pod serduchem bedzie taka chociaz mam nadzieje ze bedzie spokojniejsza troszke.. :ico_wstydzioch:

Ok wszystkim wam dziekuje za mile i piekne slowa nie mam wiecej czasu bo mnie juz moja lobuzowata dzidzia wola i nie daje mi popisac wiecej a wiec napisze odezwe sie jutro Dobranoc kochane baboski milej nocki buziaczki paaaa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 lip 2007, 08:40

[size=200]Dla Kouroshka[/size] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
[size=150]Urodziny-dzien radosny
pelen kwiatow zapach wiosny.
Wszyscy zlozyc chca zyczenia
zdrowia, szczescia, powodzenia.
Niech Ci slonce zawsze swieci
i niech czas radosnie leci.
Niech odejda smutki, zlosci
i nastanie czas radosci.
Te zyczenia, choc z daleka,
plyna jak wzburzona rzeka
I choc skromnie ulozone,
sa dla Ciebie przeznaczone!
[/size]


Spełnienia marzeń i samych słonecznych, radosnych dni...
życzy ANTOŚ z mamą

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

08 lip 2007, 11:10

Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 lip 2007, 11:39

no to Kouroshek ma pogodę jak na zamówieniu, u nas dzisiaj pięknie słoneczko świeci :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-08, 11:42 ]
Kristi, no to fajowo że si e udała imprezką i że cieszysz się z powodu lepszych stosunków z teściem :one:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 lip 2007, 11:47

[size=150]Kuoroshku... w dniu Twoich pierwszych urodzin zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy... Malwinka z bratem i mamą ...[/ [/size]

[ Dodano: 2007-07-08 ]
A mi wczoraj Misia zrobiła "niespodziankę" - ja myślałam że ona bawi się grzecznie w pokoju u Kapika a ona otwarła szfkę ... wyciągła farbki plakatowe i wymalowała całą wykładzinę .... i siebie przy okazji .... a najbardziej podobał się jej czerwony kolor ...... gdy weszłam do pokojju zaniepokojona dlugo trwającą już ciszą zdębiałam .... a jak ja wzięłam od tej zabawy darła sięw niebogłosy .... pół wieczoru na zmianę piekłam placek i czyściłam wykładzinę ....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 lip 2007, 12:01

[glow=green][size=200]Kuoroshku wszystkiego najlepszego[/size][/glow] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:509: :509: :509: :509: :509: :509:

Obrazek

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

08 lip 2007, 12:40

Kouroshu życzymy ci aniołku wszystkiego naj naj naj naj..spełnienia wszystkich marzeń..abyś zawsze był szczęsliwy i usmiechnięty..aby życie cię rozpieszczało...abyś był zdrowy i radosny....i abyś zawsze sie tak cudnie uśmiechał

Aginka ale modelka z Twojej Malwinki....pomyslala ze sie nudzisz pewnie to ci robote dała :-D

Kristi..cieszę sie ze z tesciem sie ułożylo...a powiedz jak ty się czujesz?? jakies wymioty, nudnosci???

a my po weselu..bylo super...ale jak wrocilismy to strasznie płakałam....tak tęskniłam za Matim....i powiem wam ze pierwszy raz od dawna sie sobie podobalam....pozniej wkleje fotke mojej kreacji..teraz idziemy na poprawiny

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość