Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

07 lip 2007, 15:04

ja właśnie wróciłam z zakupów, oczywiście kupowałam dla małego, ale już żadnych ciuchów tylko praktyczniejsze rzeczy typu gruszka do noska, zestaw do paznokci :-D już niedługo będe miała wszystko, normalnie szok jak takie zakupy mogą ucieszyć :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-07-07, 15:07 ]
a i jeszcze postanowiłam że kupimy nowe łóżeczko dla malucha, takie z którego później można zrobić mały tapczanik, niby dostaliśmy łóżeczko od bratowej męża ale ono jest po dwójce dzieci i jego wygląd jest taki sobie, więc stwierdziłam że warto zainwestować w nowe łóżeczko tymbardziej że później pomyślimy o rodzeństwie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

07 lip 2007, 15:23

No i ja tez po zakpupach, oczywiscie nie kupilam wszystkiego bo sklep do ktorego pojechalam przypominal jakis z PRL-u :-D Akurat czekali na dostawe towaru i duzo rzeczy im brakowalo. No ale w sumie to co najwazniejsze mam. Szok, za materac do lozeczka zaplacilam wiecej jak za lozeczko :) No i nie skusilam sie na podusie poporodowa bo kosztowala az 300 zl... I to sa wlasnie plusy mieszkania w Norwegii :) No ale gdyby mi czegos braklo to chyba bo narodzinach Malego sklepow nie zamkna wiec zawsze bedzie mozna cos dokupic. Teraz szukuje sie na przyjazd gosci!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 lip 2007, 08:58

Dziewczyny, bo zaczynam łapać doła! Wyrodna ze mnie matka, nic dziecku nie kupuję!! Muszę się dogrzebać do tej listy wyprawkowej, co ją pisałyście jakiś czas temu i zrobić rozeznanie. Czas strasznie szybko leci! Dopiero się nie mogłyśmy doczekać brzuszków, a teraz to już coraz ciężej się z nimi ruszać :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

08 lip 2007, 11:33

Kocura Bura co Ty opowiadasz, jaka wyrodna matka?? Ja do duzych zakowow bylam zmuszona w kwietniu, korzystalam z pobytu w Polsce, bo wiadomo wszytsko taniej. A teraz zakonczylam zakupy, bo w Norwegii w lipcu dostaje sie druga wyplate na wakacje i od poczatku mielismy umowe z mezem ze przeznaczymy te pieniazki na Dzidzie... Pewno gdybysmy teraz tego nie zrobili to potem mogloby byc kiepsko, bo wiadomo, kasa jak kasa, strasznie szybko sie rozchodzi, wydalibysmy na jakies pierdolki, tym bardziej ze za tydzien przyjada moi rodzice, kusilo by zeby gdzies wyskoczyc czy cos takiego i potem zeby tutaj cos kupic musialabym czekac na becikowe :)

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

08 lip 2007, 14:00

:ico_olaboga: Oj ja widzę że tu już wszystkie przygotowane na przyjście maluszka... a ja mam dopiero troche ubranek i łóżeczko z materacem... a i fotelik samochodowy a reszta to czarna magia!! Ale już w niedziele wyruszam z moim Ukochanym na wieeeelkie zakupy... butelki smoczki, kocyki kołderki... hehe chyba wynajmę tira do transportu :ico_haha_02: Już nie mogę się doczekać !! Dziewczyny czy dużo wyniosła Was taka wyprawka?? Ja naszczęście nie licze wózka bo to obiecali mi moi rodzice więc chociaż trochę to mnie odciąży... Buziaki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

08 lip 2007, 16:47

Kocura że nic nie kupujesz dzidziusiowi to nie znaczy że jesteś wyrodna matka,nawet tak niemysl :ico_nienie: Ja kupowałam od początku ze względu na to że jak sie pomału kupuje to się niodczuwa tak ubywania pieniążków a poza tym dużo ciuszków to mi mama kupiła i dostałam też w spadku od znajomej.
Witam moja imienniczkę Justynę :-) ,ja nie powiem Ci ile mnie wyniosła wyprawka bo kupowałam na części i jakoś nie liczyłam,ale mam listę tego co mi jeszcze zostało do kupienia i np.bez pieluszek same kosmetyki ok.80 zł .A tak wyprawka z łóżeczkiem i pościelką no i laktator,wanienka,ręczniki i reszta to wychodzi mi 750zł.to chyba nie jest tak źle.
A to moja wyprawka
Obrazek
A to nasz wózeczek
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-08, 16:55 ]
Jak widać na zdjęciach to dostałam świra na punkcie koloru niebieskiego i seledynowego,a kiedyś to mi się seledynowy wogóle nie podobał.W głębi szafki mam schowane różowe ciuszki ale to będą czekać na Julcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A no i zapomniałam wliczyć jeszcze komody.Przez parę dni mnie niebedzie bo jadę jutro do Szczecina ostatni raz,ale kurcze jadę pociągiem osobowym i to aż 5 godzin,chyba umrę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 lip 2007, 17:10

Kicia10, no pięknie to wygląda- imoponująco! I troszkę zazdroszczę! Ja to mam jeszcze jeden problem- jestem strasznie niezdecydowana! A jak juz chodzi o duże i konkretne rzeczy to koszmar. Nawet jak juz coś kupię to nie jestem do końca przekonana, czy na pewno to. A samych wózków jest miliony! Jak ja się zdecyduję?

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 lip 2007, 17:32

Kicia10, wyprawka wygląda imponująco :ico_brawa_01: cieszę się że nie tylko ja mam "świra" na punkcie zakupów dla maluszka :ico_oczko:

Kocura Bura, to zrozumiałe że jesteś niezdecydowana, wybór jest taki duży że głowa boli :ico_olaboga: a ograniczeniem mogą być tylko pieniądze choć i to nie zawsze skutkuje w przypadku zakupów dla maluszka. My z wózkiem mieliśmy troche łatwiej bo mnie podobał się już dużo wcześniej, wtedy marzyłam o tym żeby być w ciąży no i mówiłam sobie że ten właśnie wózeczek chciałabym dla malucha...marzenia sie spełniają :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

08 lip 2007, 17:43

witajcie kobitki,
he he no widze ze zakupy ruszyly pelna para. i ja sie musze pochwalic bo w piatek kupillismy wozeczek - moj wymarzony i cala sobote go testowalismy :-D moj mezus sie smial ze oszalam na jego punkcie i jakbym do srodka kota wlozyla to juz bym mogla z nim na spacery chodzic :-D :-D :-D

A oto moje cudenko:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

08 lip 2007, 17:46

Kocura ja tez tak mam że niemoge sie zdecydować i jak coś kupie to potem się ciągle zastanawiam czy dobrze zrobiłam i tak jest z tym wózkiem ciągle się zastanawiam czy dobrze zrobiłam że wybrałam taki kolor,a do zakupu wózka to robiłam chyba z 10 podejść :-D i już prawie jesteśmy zdecydowani to ja mówię że muszę się zastanowić i tak ciągle aż w końcu sie wkurzyłam ze jak tak dalej pójdzie to żadnego nie kupie.No ale się wreszcie zdecydowałam :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość