Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lip 2007, 20:24

Aginka pisze:MAMY 3 ZĘBOLKA

:ico_brawa_01: dla Malwinki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lip 2007, 21:28

No tez mysle ze malutka Nicole za niedlugo zacznie sama chodzic bo widze ze z kazdym dniem jest coraz smielsza wiadomo dopiero zaczyna ale juz jestem ciekawa jak to bedzie jak bedzie miala roczek i pierwsze urodzinki i wogule.. :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Teraz jestem troche na kompie,a mala Nicole lobuzuje wlasnie wyciaga wszystkie cd.. :-D i trzeba ja miec caly czas na obserwacji hehe :-D taki maly slodki lobuz

Aginka :ico_brawa_01: dla Malwinki za 3 zebolki napewno sie pojawia pozostale trzymam kciuki :ico_oczko:

Aha a moja NIcole mnie jeszcze nie budzi tak jak wasze pociechy.. jak ja spie a mala juz nie spi i np.lezymy sobie kolo siebie w jednym lozku to mala przewaznie mi wklada palce do buzi,albo mnie za wlosy ciagnie tylko zebym sie obudzila.. :ico_oczko: I marudzic tez przy tym lubi i mysli no mama wstawaj.. ile bedziesz jeszcze spac hehe :-D
A my dzisiaj bylismy w Media Markt bo moj mezus sobie kupil gre na urodzinki za pieniadze ktore dostal :-D a pozniej wstapilismy do Mc Donalda na cos malego zjesc nawet Nicolcia sie frytkami zajadala :ico_oczko: Ale te frytki wcale nie byly slone.. :ico_zly: :ico_noniewiem:
POgoda sie u nas poprawila narazie nie pada ale wiater straszny.. no i idzie noc to i tez bedzie zimniej.. :ico_oczko:
Tez mi sie podoba te zdjecie malutkiej jak tak stoi i mala modelka pozuje :ico_oczko: dzieki za komplemenciki bede zmykac powoli aha moj maz kupil mi tez gre Milionerow ale mam za slaba karte graficzna i niechce dzialac.. :ico_placzek: :ico_nienie: No musze sie zaopatrzyc w wieksza karte i moze sobie pogram kiedys hehe :-D
OK to ja uciekam zycze wam milej nocki i do jutra buziaczki papaa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

10 lip 2007, 21:45

Aginka pisze:MAMY 3 ZĘBOLKA ...

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Malwinki :ico_buziaczki_big:
Kristi pisze:No tez mysle ze malutka Nicole za niedlugo zacznie sama chodzic bo widze ze z kazdym dniem jest coraz smielsza
a ktoregos dnia po prostu przejdzie wzdluz caly pokoj i tak juz zacznie biegac , a mama za nia :-D czekamy na ta chwile :ico_oczko: :ico_haha_01:

Moja Myszka tez mnie budzi a to mi da buziaczka, albo poglaska po buzi, a i paluszki w oko wepchnie lub precyzyjnie rzese uchwyci :ico_oczko: :ico_haha_02: mojego D wczoraj glaskaniem zbudzil, a pozniejmocno sie w niego wtulil ... straszny pieszczoch z niego jest ... na uraodzinach wszyscy w szoku byli jaki spokojny, cichy , ''zamyslony'', obserwujacy ... :ico_noniewiem:
uwielbiam go!

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

11 lip 2007, 06:27

elvira22 pisze:Mamy dwa nowe nabytki zębowe !!!
Właśnie przed chwilą stoczyłam z Zuzką poważną walkę,żeby się przepchać z palcem przez jej język do tych zębolków !!!
Małej przebiły się:górna i dolna dwójeczka,a lada dzień powinny się przebić lewe dwójeczki !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :521: :524: :525: :526: :527: :528: :529: :597:

Elwirko gratulacje dla Zuzi:) :ico_brawa_01:

Aginka pisze:Dobry wieczór ....
Na początek .... chwalimy się ... MAMY 3 ZĘBOLKA ... uf wkońcu się pojawił .... ale z niecierpliwością czekamy na kolejne ... bo można zwariować ....
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dawidek na dniach powinien meć szczepienie, a z ośrodka jak nie dzwonili to nie dzowinia, a potem krzyczą, że wcale nie prawda, że całymi dniami do mnie wydzwaniają, już sobie wyobrażam, że jak pójdę z małym na to sczepienie, jak z ryjem na mnie wyskoczą, ze nie pilnuje terminów :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 lip 2007, 10:18

:ico_szoking: co tu ttak pusto ??? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 lip 2007, 11:50

Dzien dobry
Juz napisalam jednego posta i mi gdzies wsiakl... :ico_zly: No i pisze jeszcze raz.. cos ten TT mnie ostatnio nie lubi :ico_nienie: :ico_wstydzioch: :ico_placzek:
A wiec my z Nicolcia wstalysmy sobie dzisiaj o 8 30 i sniadanko,potem rozmowa z moja kochana babcia i wzielysmy sobie razem prysznic i malutka sobie juz spijusia :ico_brawa_01: A ja dzisiaj musze tylko wyprasowac i odkurzyc.. gotowac nie musze bo zjemy to co od wczoraj zostalo :ico_oczko: A dzisiaj pogoda u nas nie za bardzo raz swicie slonce na przemian z padaniem deszczu i do tego wieje wiatr i musimy z Nicole siedziec w domku :ico_placzek:

Diem to prawda ja czekam na ten moment jak Nicolcia sie pusci i w ktoryms momencie zacznie sama biegac po mieszakniu a ja za nia :-D To napewno bedzie ciekawe jak i wiele innych momentow :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Maggie super ladne zdjecia Tosiaczka w podpisie :ico_brawa_01: Nie rozumiem tylko tego suwaczka bo moj angielski troche kiepski jest i rozumiem tylko niektore pojedyncze slowa za to niemiecki wychodzi mi super to wazne.. :ico_oczko: :-D

Aginka no tez zauwazylam ze jakos tu pustki sa.. :ico_szoking: :ico_oczko: Ale mysle ze sie to zmieni taka mam nadzieje :ico_oczko:

Powiem wam jeszcze ze moja Nicole to taka slodziutka i kochana dziewczynka tak sie lubi przytulac ze mna najbardziej jak wstanie rano i ja na raczki wezme to sie wtula we mnie malenstwo.. oh tak a jaka madra jest.. pytam sie malej gdzie jest papa(po niemiecku tata) a mala rozglada sie po calym domu,i nawet szuka papy po calym mieszkaniu a ja jej tulmacze ze papa jest w pracy i ze za niedlugo wroci Taka mala rozumna i slodziutka dziewczynka Kazde dziecko to jest Cud a ja ciesze sie ze mam moja Nicolinke :ico_brawa_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-11, 11:51 ]
Miejcie ladny dzien i buziaczki paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 lip 2007, 12:48

Cześć baboski....
ale wczoraj miałam bezndziejny dzień, pokłóciłam się z mamą...eech...
ale dzisiaj już lepiej , całe szczęście :ico_noniewiem:

Mój Tosiak dzisiaj wstał o 8.30 :ico_szoking: :ico_brawa_01:
także wyspaliśmy się :one: łącznie z B który zaspał 2 godziny do pracy :ico_haha_01:
Kristi pisze:Maggie super ladne zdjecia Tosiaczka w podpisie :ico_brawa_01: Nie rozumiem tylko tego suwaczka bo moj angielski troche kiepski jest i rozumiem tylko niektore pojedyncze slowa za to niemiecki wychodzi mi super to wazne.. :ico_oczko:

Dziękuję kristi
ten drugi suwaczek oznacza że jeszcze 2 tygodnie do naszej rocznicy ( 2-ga rocznica ślubu :ico_oczko: 30 lipca )

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 lip 2007, 16:04

Maggie wiem jak to jest jak sie poklocisz z kims bliskim.. Moja taka bliska osoba jest moja babcia i moze niektorym wyda sie to smieszne moja babcia jest dla mnie wazniejsza niz moja mama i to wlasnie z babcia mam super kontakt i po prostu babcia jest mi blizsza.. Dlatego tez mi bylo przykro jak sie poklocilsmy ale juz jest ok i ciesze sie ze i z twoja mama jest wszystko w porzadku :ico_oczko: :ico_brawa_01: A to fajny taki suwaczek przypominajacy :ico_brawa_01: dla was za niedlugo 2 latka no ja i moj maz bedziemy mieli w sierpniu 3 latka po slubie cywilnym od tej daty liczymy nasze rocznice a jak by wziasc koscielna to bedziemy mieli we wrzesniu 2 latka a 1 stycznia znamy sie juz z mezem 4 lata ok juz cie nie zanudzam Maggie Buziaki

A moje dzieciatko kochane nareszcie po wielkim marudzeniu usneloo.. A ja jestem w trakcie prasownia i znowu jestem glodna.. co jest ze mna??? Mam w tej ciazy tak wielki apetyt ze az mi glupio :-D ale tak samo mialam z Nicole i prosze bylo widac efekty 15 kg zgrublam jak bylam z Nicosia w ciazy ciekawe jak tym razem bedzie.. tym bardziej ze jeszcze nie zrzucilam zbednych kilosow.. :ico_wstydzioch:
No nic ja ide do prasowania dalej bo konca narazie nie widze :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 lip 2007, 19:01

Kristi pisze:no ja i moj maz bedziemy mieli w sierpniu 3 latka po slubie cywilnym od tej daty liczymy nasze rocznice a jak by wziasc koscielna to bedziemy mieli we wrzesniu 2 latka a 1 stycznia znamy sie juz z mezem 4 lata ok juz cie nie zanudzam Maggie Buziaki

nie zanudzasz, nam 5 latek stuknie w sierpniu (dokładnie 24) :ico_haha_01: :-D
Kristi pisze:A ja jestem w trakcie prasownia i znowu jestem glodna.. co jest ze mna???

no kochaniutka teraz jesz za dwoje....więc ...co się dziwisz? :ico_oczko:

a ja w czasie ciązy schudłam, tylko potem przytyłam...i teraz waże tyle że lepiej nie mówić :ico_zly:

U nas piękna pogoda, słoneczko świeci, mocno przygrzewa, aż miło się spaceruje. Dawno u nas tak nie było.

Wiecie co, mój Tosiek bardzo pokochał zabawę na brzuchu, to znaczy kładzie się na brzuchu i się bawi zabaweczkami.

Dziewczynki, jak tam ciemiączka Waszych Skarbeńków

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 lip 2007, 10:21

Maggie, przypomnij mi o tej zabawie na roczek ... co się kładzie ??? ... bo pamiętam tylko różaniec.... Kapik miał tak dawno urodziny ... i nawet nie pamiętam co on wybrał ...
A powiem Ci szczerze że nie wiem zbytnio jak to jest u nas z zciemiączkiem .... ... być może i zarosło całkiem .... gdy wrócę do domu będę sprawdzała .... wogóle to musze się wybrać do przychodni z NIą zważyć - i wogóle ....ale kiedy ???.... a może poczekam na szczepienie w 13 miesiącu życia .... sama nie wiem .......

[ Dodano: 2007-07-12, 10:22 ]
a ja nigdy nie dawałam wit D .... jakoś nigdy mi nie kazali ....

[ Dodano: 2007-07-12, 10:23 ]
Mama_Kingi, życzymy wspaniałego urlopu i udanej pogody .... a chyba zapowiadają od poniedziałku kilka ładnych dni .... chyba ....

[ Dodano: 2007-07-12, 11:38 ]
:ico_sorki: co to za pomór ???? :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-12, 15:51 ]
Dziewczyny - nie wygłupiajcie się .... :569:
Co się z Wami dzieje??? :065:

[ Dodano: 2007-07-12, 15:53 ]
:512: pochowałyście się ??? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości