Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 lip 2007, 21:23

qunick Piękna lista :ico_brawa_01:

Jak uda mi się doczytać to napisze... próba posta :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-11, 21:24 ]
mamaJulci Witaj!

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

11 lip 2007, 21:28

Witajcie ..

Dawno tutaj nie zaglądałam ale byłam tu z Wami całą ciążę pod nickiem izula20
Później coś się zbombało z netem i nie umiałam się zalogować/

Urodziłąm 16 lutego córeczkę . Kiedy jechałam byłam święcie przekonana że urodzi się Kubuś;-) Wszystko przygotowane dla syna. Lekarz na usg pokazywał mi pisiorka :ico_wstydzioch: a tu przy porodzie mąż patrzy miedzy nózki a tu taki szok :ico_olaboga: córcia. Imię mieliśmy już wybrane tylko cały wystrój pokoju zmieniałam;-)
Poród z perspektywy czasu wspominam bardzo dobrze. Wiele dała mi wspaniała opieka w czasie i po porodzie. Pytali czy chcę znieczulenie- odmówilam. A gdy przyszły parte- błagałam o nie. Niestety było za póxno. Błagałam żeby mnie dobili :ico_sorki: .Mała szybko wyskoczyła;-)
Planujemy z mężem już następne.

Mam 22 lata, jestem z Opolszczyzny. Obecnie z Wiednia. Za kilka lat , max. do 5 wracamy do ukochanej Polski.
We wrześniu zaczynam studia , mam nadzieję że wszystko pogodzę..

Co do dzidzi . Julia ma już od 1 lipca 2 ząbki :ico_szoking:
Przy wyrzynaniu bardzo płakała , była marudna , jakby przeziębiona , zakatarzona , po żabkach jak ręką odjął..również ulewała..

Co do kąpieli w dużej wannie- my kąpiemy się już od 3 miesiąca a nawet predzej . Teraz gdy mała tak chlapie nie wyobrażam sobie kąpieli w wanience , a tak to bardzo wygodne..Pani z kursu z basenu mówiła mi (zaczynamy we wrzesniu) żeby już przyzwyczajać maleństwo i robić o kilka st zimniejszą wodę i polewać buźkę wodą . Juz przyzwyczaiłam ją i wody się nie boi a nawet macha tymi nózkami jakby chciała pływać..

Co do basenu , to dziecko nie może przebywać w wodzie dłużej niż 30 min..
Także nie kuście się jak nawet ktoś wam podaruje te parę min w basenie- szkoda dziecka..

Ja karmię Julcie mlekiem sztucznym od 3 tyg życia. Pozatym uwielbia soczki z marchewką , i deserki..

Zasypia ok 20 stej , spi do 9tej z przerwą na jedzenie o 6tej.
Jest kochana i śliczna jak wWASZE CUDNE DZIECIACZKI..

Mam nadzieję że ponownie mnie do siebie przyjmiecie;-)

Pozdrawiamy Was sedecznie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 lip 2007, 21:32

mamaJulci, bardzo się cieszę że napisałaś!Bardzo mnie podniosłaś na duchu tym jak zachowywała się Twoja Julcia podczas wyrzynania ząbków. Pewnie hekkate też ;) Mam nadzieję że u nas to samo ząbki a nie żadne inne paskudztwo :ico_zly: A napisz jeszcze jak długo trwało wyrzynanie i czyli to marudne zachowanie? I wklej jakieś zdjęcia!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 lip 2007, 21:51

mamaJulci Oj to się porobiło ... zamiast siusiaka szpareczka ... :ico_oczko: Ale na pewno nie mniej kochana hihihihihi !
Czekamy na zdjęcia!

Bluszczyk :ico_brawa_01: Broń swoich ideałów, jestem z Ciebie dumną, tylko zdrowe ryby płyną pod prąd :ico_brawa_01: Naprawdę jestem pod wrażeniem Twoich poczynań i nie uważam Cię za inną ... tylko dumna jestem z Ciebie!

karolas Masz racje Jaś Moniki urodził się 20. 02 ... Qunick dopisz, małego do listy!
No w końcu i mi sie udało wejść na TT :ico_sorki:

Wszytski nowe osoby WITAJCIE ... taki zbiorowe powitanie :-D :-D :-D

Wojtek zaś mi szaleje w nocy od dwóch dni ... :ico_noniewiem: Marudzi i marudzi ... Płacze :ico_placzek:Przed wczoraj obudził się o 23 nie spał do 3 rano a wczoraj w nocy buszował od 24 do 4:30 bez zmrużenia oczków ... :ico_olaboga: Nie mam już opcji ... Jeśli to zęby to niech już wyłażą do cholery a jak nie to co to może być innego ?????

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 lip 2007, 21:54

Hello wszystkim!!
quinck - suuuuuuper lista, ale dużo tych dzidzi!!!! Fajnie!!!

Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki bo jutro wyrywają mi zęba mądrości hihih. Walczę z nim już od około 2 tygodni. Dał mi popalić na całego - stan zapalny, ropa, podwyższona temperatura, zero snu no i przyjmowanie antybiotyku.
Tydzień temu wyrwanie się nie udało bo dostałam @.
Oby jutro wszystko poszło gładko bo za kilka dni wyjeżdżamy nad morze i żeby mi tej wyrwy w paszczy nie przewiałłłłło!!
Pozdrowionka i całuski :-D :-D

P.S. Ja też mieszam niuni produkty różnych firm - od wczoraj wprowadziłam do menu Milusi kaszkę ryżową z bananami - bardzo jej smakuje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 lip 2007, 23:29

MamaJulci witaj spowrotem w naszym gronie. :ico_brawa_01:

A moje szguniatko obudziło się o 23:00 dałam jej mleka wypiła myślałam ze zaśnie ale gdzie tam cos czuje ze do 3:00 minimum sobie posiedze położyłam ja na mate 10 minut i marudziła to ja do łóżeczka to teraz już z 10 minut gaworzy i nie daje tacie pospać hihi bo Oskar położył się już o 22 miał nadzieje ze się wyśpi chyba zaraz go pogonie do drugiego pokoju bo przecież szkoda byśmy oboje mieli mieć noc zawalona a jutro ja będę spała a on będzie zajmował się mała .
Dziś spalam 4 godziny bo Mirelka już od 4 nie spala ja nie wiem co jej jest marudna płaczliwa ale to tak dopiero po godzinie zabawy wątpię by to były zęby najgorsze ze nawet w dzien ostatnio nie mogę odespać bo spi najdłużej do godziny jak ja się położę to ona się budzi nie zdążę pozadnie zasnąć a takie wyrwanie ze snu jest okropnie meczące.

Mi TT tez strasznie nawala , szczerze to mam już dość tego forum gdyby nie wy już dawno by mnie tu nie było.
Jak by co to ja mogę złożyć forum tematyczne i przeniesiemy się na nowe.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 lip 2007, 00:05

Iza@ Ja też mam straszne już nerwy na TT i też mam już dość tych ciągłych problemów ... Uwielbiam TT ale ma jedną duuuuużą wadę ... ciągle się psuje ale gdyby nie Wy to też bym zrezygnowała!!

Ja jestem nawet za nowym forum, ktoś jeszcze?

Ale na razie parę dni poczekajmy jak się nie zmieni to może wtedy?

Mój brzdąc już nie śpi ... Iza witaj w klubie mam, które nie sypiają w nocy!

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

12 lip 2007, 07:20

Tobiś obudził się o 5.30 i nie śpi, w sumie to wyglądało to tak o 4.00 najadał się i słodko zasnął. Nad ranem mąż jak wychodził do pracy do wszedł do jego pokoiku i dał mu buziaka a Tobiaszek otworzyl oczka i zaczął się do niego usmiechać i wyciągać rączki. No i mały szkrabek nie śpi do teraz. A myślałam, że chociaż trochę sobie pośpię.

mamaJulci - ale psikusa spłatal Ci los. U nas lekarz na USG też powiedzial, że będzie synuś ale ja wiedzialam, że zdarzają się takie przypadki, że czasami pępowinka udaje pisiorka i mialam malutką nadzieję, że jednak będzie córeczka. No ale USG nie pomyliło się tym razem. Mam najukochańszego synka.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

12 lip 2007, 08:11

Dziewczyny padam spała nie całe 3 godziny jestem wykończona a Mirelka jakimś cudem chętna do zabawy a przecież obie miałyśmy zawalona noc obudziłam mi się 5 razy spała chyba do4 moze była 3 nawet nie wiem i od tamtej pory 20 minut ja już się wtuliłam w poduchę myślę sobie po takiej nocy do do 11 będzie spała nie minęło 5 minut i już słyszę ze bawi się smoczkiem myślałam ze wyjdę z siebie od tamtej pory nic zero spania tylko zabawa mata KOCYK ŁOZECZKO ALE ZERO SPANIA
Ostatnio zmieniony 12 lip 2007, 08:40 przez Iza@, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 lip 2007, 08:23

IZA@ witam, ciesze sie ze Mirelka juz zdrowa nie mogłam ci wczesniej napisac tego bo cholercia czytam was od paru dni ale zadnego posta nie mogłam wyslac.
szkoda mi ciebie i Małgorzatki kurcze takie nieprzespane noce to masakrycznie męczaca sprawa bo potem najdrobniejszy szczegół wyprowadza z równowagi i sie moze odbic na dziecku. Wiem, wiem, ale moze niedługo jej sie odmieni moze poprzestawiało jej sie cos z nocy sobie dzien zrobiła, a duzo w dzien ci spi czy tez mało? trzymaj sie :)
LUTOWKI reszcie odpisze jak wróce ze sklepu bo zanosi sie na deszcz a ja nie mam nic na obiad wiec szybko ubieram dzieciaki i lece,mam nadzieje ze uda mi sie tu wejsc jak wróce ;)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość