Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 lip 2007, 15:30

U nas też pochmurno choć już nie pada tak jak rano. Mąż ma służbę więc my cały dzień chałupki. Teraz był kolega mati u matiego, a teraz my idziemy do innego kolegi;)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lip 2007, 18:00

Witam!
A my siedzimy cały dzień w domu,bo pada od rana,okropna pogoda!

Bożenko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antosia za mycie ząbków.

Dora dziasło bez zmian,nadal kolorowe :ico_oczko: gorączki Kacper nie ma (on nigdy nie miał gorączki przy zębach) a marudny owszem,raz mniej raz gorzej,dobrze że chociaż w nocy śpi normalnie :-D

[glow=violet]
[size=200]Dorotko wszystkiego Najlepszego z okazji 8 Rocznicy Ślubu [/size]
[/glow] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
i miłego wieczorka :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lip 2007, 19:44

Dora1 pisze:Meggie jak tam nasz przystojniaczek Antoś -chodzi juz sam :-) :-)

tak, tak Dorotko :ico_oczko:
Antoś pierwsze kroczki zrobił 17 czerwca :ico_haha_02:
Teraz już zasuwa jak mały motorek, uwielbia chodzić, a raczkowanie poszło już w odstawkę :ico_oczko:
[size=200]Dorotko dużo dużo miłości z okazji 8 ROCZNICY ŚLUBU[/size]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-10, 19:47 ]
bozenka74, Antoś świetnie radzi sobie z myciem ząbków,
kasiekk, jeszcze chwila moment i wyjdzie Kacperkowi ząbek, u nas już 8 :ico_oczko:
Antoś raz gorączkował przy ząbkach :ico_noniewiem:

U nas wreszcie ładna pogoda, słoneczko i tak od soboty, mam nadzieje że się juz utrzyma.
Cały dzionek na dworku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2007, 00:07

Maggie świetne zdjęcia w podpisie :ico_brawa_01:

U nas ząbków 10 i jeden koniuszkiem prawie na wierzchu,jeszcze pod dziąsłem ale czuć go i widać troszkę

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

11 lip 2007, 06:46

u nas jest na razie 8 zębalionów i nie zanosi się by wychodził jakiś nowy...:-) u nas Dawiś też lubi myć zęby, ale tylko jak robi to sam, a nie mama wyedt wyrywa mi szczoteczkę i po swojemy się stara cos tam robić:)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

11 lip 2007, 07:40

Dzieki Meggie i Kasiekk za zyczonka -uwielbiam Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Kasiekk jeżeli Kacpeerek nie ma gorączki i jest wszystko oki ,to tylkoobserwuj to dziasełko.Ale kochana jak bedzie sie długo utrzymywac ,to ja bym poszła do lekarza :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ale bedzie dobrze :ico_oczko: :ico_oczko:
Meggie to super ,brawo dla Antosia za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jest cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mój Bartosz wczoraj dostał nowe zabawki od ciotki ,wiec chwilowo mam spokój-ufff i moge sobie coś popisac w spokoju :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2007, 12:20

Helołki :-D

Dorus nie ma za co :ico_haha_02:

Byłam juz wcześniej u dentysty,ale jest na urlopie,czekam aż wróci i jak nic sie nie zmieni to pójde niech je obejży,będe spokojniejsza.

Bartoszek grzeczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój teraz śpi,to mam spokój,obiad zrobiony,posprzątane,mogę sie byczyć :-D :-D :-D hihi
w końcu słońce dzis na niebie,tyle że chłodno,ale najważniejsze że nie pada,to dzis w końcu pospacerujemy troche :ico_oczko:

idę zrobić sobie kawusie :ico_kawa:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 lip 2007, 12:56

kasiekk, dzięki :one:
Dorcia słońce, nie ma za co!!!
...a jak tam mężu się popisał :-D

My mamy swoją rocznicę za dwa tygodnie, mamy plana jak ją spędzić, ale do tego będzie potrzebna pomoc mojej mamusi :ico_haha_01: ZOBACZYMY!

Dora1 pisze:Mój Bartosz wczoraj dostał nowe zabawki od ciotki ,wiec chwilowo mam spokój-ufff i moge sobie coś popisac w spokoju :-D :-D

ale Ci dobrze :ico_brawa_01:
mój ostatnio o mało sklepu nie zdmolował, chciał wszystkie zabawki z półki zdjąć :ico_haha_01:
a tak naprawde to najbardziej na świecie uwielbia się bawić telefonem ...jaki by nie był :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-07-11, 19:04 ]
dziewczynki, a jak tam ciemiączka Waszych Skarbów?

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

11 lip 2007, 21:56

:ico_brawa_01: dla Atosia za pierwsze kroczki
i :ico_brawa_01: dla wszystkich pozostałych szkrabów rowniez

Natalaka miala do niedawna 8 zabkowa, ale ostatnio zaczely wychdzoic kolejne i to w ilosci nie do okreslenia (na pewno jedna goran atrojka i dwie gorne czworki). Troche marudna jest. Nigdy przy zabkach nie budzila sie w nocy, teraz codzien budzi sie z placzem i powtarza "nu nu nu" I tak mamy godzine lub dwie z glowy. Nic jej nie pomaga wtedy. Mam nadzieje ze niedlugo potraw ten okres.

Co do ciemiaczka to jeszcze miesiac temu miala malenkie, a teraz to juz sama nie wiem. Ale codzien daje jej jeszcze witamine d3 bo doktorka powiedziala ze poki nie zniknie zupelnie to trzeba ja podawac. A wy?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 lip 2007, 22:57

Marzena25 pisze:Co do ciemiaczka to jeszcze miesiac temu miala malenkie, a teraz to juz sama nie wiem. Ale codzien daje jej jeszcze witamine d3 bo doktorka powiedziala ze poki nie zniknie zupelnie to trzeba ja podawac. A wy?

ja wogóle nie podawałam Antosiowi tej witaminy, tu w Anglii nie podają, miałam dylemat co zrobić, mogłam sprowadzić z Polski, ale w końcu zdecydowaliśmy że nie będziemy podawać.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość