Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 lip 2007, 14:47

rzeczywiscie po jabłuszku kupka robi sie innego koloru!!! Jak dalam Erysiowi jabłko to miał taka ciemniejsza wpadajaca w zielony :ico_szoking: a teraz 2 dni mu niedawalam i ma ponownie taka zółtą!!! :ico_brawa_01:

Moj Małolat chyba zostanie jakimś "kopaczem" :ico_szoking: bo kopie niemilosiernie!!! jak Go wezme rano z łóżeczka na cycusia to jak pozniej spimy dalej to jak sie obudzi to jestem skopana, bo on nieplacze rano tylko kopie!!!odsune Go dalej na łóżku to i tak sie przysunie i kopie, czasem nawet gałe wyrwe!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 lip 2007, 14:54

Ewcik spisałam sobie namiary, slicznie dziękuję :ico_sorki:

IM mieszkałam na Środuli i dalej mieszka tam moja mama...

Mróweczka ja tez cała skopana jestem od mojej małej :-D a ostatnio z uwielbieniem wkłada nogi (lub łapki) mi miedzy wlosy, zaciska i wyrywa :ico_zly: :-D :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lip 2007, 15:10

kasi.k, nie ma za co dziękować. Mam nadzieję że Iwona jakoś Wam pomoże. Daj znać co i jak. Ja mieszkam jakieś 120 km od Sosnowca.

[ Dodano: 2007-07-12, 15:12 ]
to znaczy mieszkałam,moi rodzice mieszkają 120km od Sosnowca

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 lip 2007, 15:47

dziekujemy za komplementy!!!!

Justyna współczuję tesciowej... :/
co do ubranka to ja tez bym kupiła nowe...
u nas sie nie powtórzyło ze Jagoda głodna była po cycu, wiec jestem dobrej mysli, wpierdzielam kminek i piję wodę... :ico_oczko:

asiula.k ja juz nie obskakuje gości. nawet jak mogę coś robić, to zajmuję sie w tym czasie Jagodą i tyle, nikt wtedy nie smie wymagac zebym sie zajmowała nim niz dzidzią :ico_oczko: tesciowie przyjezdzają to sami sie obsługują i jeszcze nam podadzą hehe
watpie ze po lakcidzie taka reakcja... ja dawałam 2 tygodnie i nic nie bylo...

kasik szkoda ze bez tatusia lecicie... ale zdrówko wazniejsze.

Mróweczko mi zostały tylko kolezanki co mają dzieci... ale tez nie spotykamy sie czesto :/ poznaję nowe teraz np. z forum. byłam juz na spacerku z jedną i jej dzidzią :ico_oczko:
a jakie mleczko dajesz modyfikowane?????

Aniaaa ja daję tylko cyca. stwierdziłam ze nie musze rozszerzac diety skoro ma dobre wyniki a zawsze to bezpieczniej na mleczku, ale ja ide na wychowawczy wiec nie musze sie spieszyc z tym :ico_haha_01:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

12 lip 2007, 16:57

czesc laseczki
znow naskrobalyscie b.duzo i nie pamietam:(
widze tylko ze mamy takie same problemy..duzo zajec brak pomocy i tesciowe takie z kawalow o nich... mozemy podac sobie rece i powiedzec ze DAMY RADE bo jak nie my to kto?
sluchajcie mamusie - poradzcie prosze cos na temat nosidelek - czy ktoras z was ma zdanie na temat takiego nosidla? http://www.allegro.pl/item214584315_nos ... zeka_.html
a moze takie jest lepsze http://www.allegro.pl/item210960903_efi ... lorow.html poradzcie cos, musze je kupic jak najszybciej bo moj skarb doprowadzi do tego ze strzeli mi kregoslup w koncu - pion pion i tylko pion:)

aha i widze ze sporo nas tutaj mamus popalajacych:) ja jeszcze nie otworzylam tej kupionej paczki ale .. czuje ze ja otworze b.szybko. tylko ze ja jeszcze karmie.. wiec chyba palenie to wieczorem - czyt. w nocy jak maluchzasnie snem nocnym...

zycze zdrowka wszystkim mamusiom i ich pociechom..

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 lip 2007, 17:24

basik ja tez popalam i karmie i tez przewaznie pale w nocy!!!

Dagles no mi tak jak Tobie same Mamuski ale tez bardzooooooooo zadko a i koledzy :ico_haha_01: , ale mi bardziej chodzi o to ze ja tutaj jeszcze niezaklimatyzowana bo przyjechalam do mojego M i odrazu zaszlam w ciaze i tylko chwile popracowalam i niezdarzylam zbyt duzo ludzi poznac!!! ja podaje mleczko heinza farley watpie ze jest w Polsce!!! a daje mu tylko raz dziennie!!!

dzis zrobilam mleko z kleikiem ale niechcial jesc łyzeczka sie darł jak niewiem co :ico_olaboga: ,to troche rozwodnilam i wypil butla!!!
jakis maruda straszny dzis!!!

caro pewnie jakbym byla w Polsce tez niebardzo bym sie spotykala bo moje kolezanki niemaja jeszcze dzieci!!! jestem w sumie pierwsza, ale kto wie niema mnie tam i niewiem jakby bylo!!!

kasik.k ja tez trace wlosy :-D

[ Dodano: 2007-07-12, 17:52 ]
wiecie co czasem mam takie wrazenie ze jak napisze to tak zamotam ze niebedzie to mialo takiego przeslania o jakim myslalam!!! :ico_placzek:

Dagles piekna ta nasza Jagódka i teraz jak zajeta to widze ze podrywana!!! :ico_oczko:

Erysio po trudach zasnał wreszcie!!! :ico_spanko:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 lip 2007, 18:49

U nas już dziś po kąpanku, Ola zasypia w łóżeczku wtulona w pieluchy ( muszą być dwie :-D ) no i oczywiście smok. Bez tego zestawu niestety nie uśnie. Tak mi od wczoraj marudzi, że nie mogę dać sobie z nią rady :ico_olaboga: . Cyba to będą ząbki, bo wszystko pakuje do buźki i jest strasznie marudna.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 lip 2007, 19:01

basik-mnie wydaje sie, ze to drugie drozsze lepsze, ale kompletnie sie nie znam, po prostu bardziej mi przypomina te bardzo drogie nosidelka firmy Baby Björn.Ja tez sie rozgladam, bo to wygodnejsze, jak juz musimy pokazywac swiat to bedzie wygodniej i bedziemy mogly przy okazji cos zrobic bo obie rece wolne

caro-a z jakiej firmy Ty masz, bo pisalas, ze jestes zadowolona?

Justynat-moja tesciowa tez kupila nam do chrztu na 74 i wygladal w tym jak sierotka-taki utopiony, ale na szczescie mozna bylo wymienic.A czemu ta chrzestna kupila takie duze, skoro 74 to generalnie dla 9 miesiecznych jest? :ico_puknij: Ja ubralabym w to w czym bedzie mu ladniej, w koncu to wyjatkowy dzien a chrzestnej matce powiedz , ze na Wigilje jej ubranko bedzie jak ulal na Cyprianka.
Mróweczka, ja na obczyznie jestem od ponad dwoch lat i wciaz czuje sie samotna, w sumie zadnej przyjaciolki od serca tu nie mam i wciaz tesknie za znajomymi.fajnie byloby moc z kims na spacer, bo z Antosiem to tylko jak na razie ja gadam a on sie smieje a czlowiek potrzebuje czasem pogadac z druga osoba...Maz po calych dniach w pracy , wiec mam podobnie jak Ty

Kasik-musze kupic na pierwsza randke garnitur czy mnie zwolnisz z takiego obowiazku, postaram sie Antonia tez wystroic, zeby Wikusia nie marudzila, ze jej nie pasi :ico_haha_02: Postaram sie cos wykombinowac, zebysmy mogli sie spotkac, bo w tym ostatnim tygodniu bedziemy w gorach, ale cos sie wymysli.Masz polska komorke?JA podam Ci nr swojej polskiej: 0692264552.Do zobaczenia, bo ja juz w sobote wyjezdzam.Zdrowka dla Wiktorii.Taka slodka kobietka musi szybko wyzdrowiec.

Mordeczka-mi nie chodzilo o picie w samolocie, tylko o ten czas zanim wsiadziesz do samolotu, po odprawie paszportowej, kiedy juz musisz czekac w poczekalni na wsiadanie.Czasem to sa 2 godziny a minimum 45 minut.Dowiedz sie jak masz przygotowac picie dla Kacpra, zebys mogla to wniesc w bagazu podrecznym.Ale jak piszesz, ze to nie na 100 %, choc zycze, zebys jednak mogla pojechac, bo wtedy jak maz wroci z pracy to ma uslyszec jak trzasniesz drzwiami, a on niech sobie radzi z czworecka.Moze choc troszke wtedy odpoczniesz. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-12, 19:10 ]
Gabrysia, moj maly tez mi daje dzis popalic, uff, az glowa mnie boli, atu jeszcze sterta ubranek do uprasowania i musze to dzis zrobic, bo jutro pakowanie przed sobotnia podroza.Moj tez potrzebuje dwoch pieluch i smoka :ico_haha_01:

Pamietacie to wiadro do kapieli, ktore Wam pokazywalam jeszcze w ciazy, ze tutaj dzieci w takich wiadrach kapia?Otoz od dzis i my mamy takie cos.Maz trafil na likwidacje sklepu dla dzieci i dostal takie wiadro za grosze, wiec zobaczymy co na to nasz maly dzis powie.W sumie wanienka jest juz na niego ledwo, ledwo-jakby sie wyprostowal to juz za mala :ico_szoking:
Postaram sie zrobic pare fotek podczas kapieli-to Wam pokaze-mam nadzieje, ze zadne pedofilskie oczyska na nasze forum nie zagladaja :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 lip 2007, 19:35

katrin mowisz o takiej tubie?? ja bym sie bala w to dziecko wlozyc!! :ico_szoking:
Milego pobytu w Polsce i szczesliwej podrozy!! :-)

Gabrysia mo tez 2 dzien juz maruda i niewiem o co chodzi!! :ico_olaboga:

basik mi to w takich nosidelkach niewygodnie sie chodzi! wczoraj wlozylam malego zeby nosic po domu bo tak marudzil ale szyja mi odpadala i dalam sobie spokoj z nosidelkiem!!! niektorym wygodniej a niektorym nie!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lip 2007, 19:36

dziewczyny polecam Wam nosidełko Infant
http://www.allegro.pl/item210968853_now ... olory.html
nie obciąża tak pleców bo ma pas biodrowy. Alunia jest zachwycona jak ją do niego wkładam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość