Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 lip 2007, 15:53

79anita, wyglądasz niesamowicie, ja jeszcze musze poczekać bo nie mam 9 miesiąca. Super wyglądasz w wyprostowanych włosach, zupełnie inna osoba. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

12 lip 2007, 16:18

ja najbardziej sie boje obcinania pazurkow i tego że mama i teściowa i wszyscy na okolo bedą mnie pouczać a ja bedę robic inaczej :ico_noniewiem:

Tej obrony to ja sie nie boje bo wiem ze bedzie latwo ale boje sie ze urodzę wczesniej i poprostu nie bedę sie mogla na nia stawic

79 anita ladna kolekcja ja zamieszczę swoja

5 miesiac
Obrazek

6 miesiac (data na zdjeciu jest pomylona)
Obrazek

7/8 miesiac
Obrazek

a z 9 to muszę cosik cyknać sobie :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

12 lip 2007, 17:03

Super wyglądacie. Kasiu patrzyłam na drivera, ale uparliśmy się na x-landera. W sobotę mój M jedzie do Częstochowy po odbiór. Śmieje się z nas rodzina, że wydziwiamy, ale ten wózek długo wybieraliśmy. Kolejny do jeden z Chicco (nie sprawdzam pisowni), ale niesty droższy o 400 zł. Tak więc tak czy siak opłaca się pojechać po x-landera. Nie lubie teraz zostawać sama, ale jakoś wytrzymam te parę godzin.
Z urlopem udało się dograć, choć też się martwiłam, jak to będzie. Bo jest drugi w regionie i niestety jeśli urodzę wtedy, kiedy jego przełożony z regionu będzie na urlopie za granicą, to ten urlop będzie połowiczny. A telefon to mojemu męzowi wyłączę, albo wyrzucę. Ale pocieszam się, że najważniejsze, że będzie w domu, choć i tak nie uwierzę w jego pracę w domu. Będzie dziecko i nie będzie na początku na nic czasu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 lip 2007, 17:10

Hej :ico_ciezarowka:
kasia1983, takie objawy jak Ty masz moga byc nawet na 6 tygodni przed porodem. Mam nadzieje, że do obrony Twój łukaszek posiedzi grzecznie w brzuszku. A kolekcja zdjęc sliczna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3, to jest link: http://www.4shared.com/file/4440291/14f ... g.html?s=1
Musisz sobie sciagnac ta ksiazke, jest rewelacyjna.

79anita, super zdjątka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja musze poszukac swoich, bo mój mezus przeistalowywał system w kompie i sporo rzeczy wykasował wiec zdjecia mam ale nie wiem gdzie. Musze go zapytac...

Pruedence, daj znac jak było u ginka. A jakimis głupimi ............... sie nie przejmuj. Nie warto sobie szarpac nerwy z takimi. :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

12 lip 2007, 17:54

79anita i kasia1983 super fotki jaknie sobie wygladacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
79anita gratuluje ciazy donoszonej :ico_brawa_01:
kurde powiem wam ze padam z nog w nocy cos mnie brzuch pobolewal i niemoglam spac balam sie zeby czasami niezaczac rodzic :ico_placzek: ale naszczescie nic sie niedzieje ale sie niewyspalam mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej powiem wam ze chcialbym urodizc troche wczesniej bo to zmeczenie mnie dobija na nic niemam ochoty :ico_placzek:
a co do przyjazdu mam po porrodzie to moj chlopak nnalegal zeby wziasc tu swoja mame do pomocy mi przy dziecku ale ja odmowilam bo chce sei sama dzieckiem nacieszyc i sama go wychowac a to on ma mi pomoc a nie jego mama :ico_nienie: bo to on pomogl mi w poczeciu go wiec niech pomoze w wychowywaniu :-D zreszta moge byc rozdrazniona po porodzie i niechce sie z nikim uzerac :ico_wstydzioch:
mam pytanie jakie pieluchy kupujecie jakiej firmy????

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 lip 2007, 19:02

wisienka24, dzięki wielkie za strone.
swbasia, Nie martw się kiedy będzie czas będzie i tyle. Ja myślałam że nie uda mi się tej nocki wyspać a nawet na siusiu nie wstawałam. :ico_brawa_01:
Pieluchy mam pache dla maluszka z wycięciem na pępuszek Huggies, przybrana teściowa kupiła nam 228 szt na większe maleństwo Huggies i w domu będe starała się na materjałowych jechać, a jak będą goście w domu albo my gdzieś będziemy szli to na tych Huggies będziemy jechać. Tutaj są one uważane za najlepsze.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 lip 2007, 19:17

No ja po wizycie, całkiem fajnie :-D mimo,że to znajomy. Posłuchałam sobie serduszka. Czuc główkę juz się ustawiła ale szyjka jeszcze twarda i nierozwarta więc na pewno jeszcze z 3 tygodnie pochodze :-D

Co do pieluch to my mamy pampersy new baby na początek, ale jestem twoarta na propozycje :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

12 lip 2007, 19:45

a mnie dzisiaj roznosi energia zrobilam porzadki w szafkach i na balkonie (wywalilam miliony ton niepotzrebnych rzeczy) :ico_brawa_01: a do tego namowilam Grzesia i poprzestawialismy meble w pokoju :ico_brawa_01: nie wiem tylko czy lóżeczko nam sie zmieści tam gdzie chcemy bo moze zabraknąć doslownie 2 cm :ico_noniewiem:

Yvone my nie mozemy się zdecydować między X landerem a Driverem powiedz co was przekonalo?
A wy dziewczyny jak stoicie z wózkami? decyzje już podjete?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 lip 2007, 19:59

Pruedence, super ze u Ciebie wszystko w porzadku i chyba humorek od razu lepszy... :-D Tak trzymaj.

kasia1983, za te porzadki to szacuneczek :ico_sorki: Ja nie mam na nic siły. Jak pomysle, ze jeszcze musze troche poprasowac to az mi niedobrze na sama mysl. Niech w koncu zrobi sie troche chłodniej, bo zwariuje!!!! :ico_chory:

swbasia pisze:ja odmowilam bo chce sei sama dzieckiem nacieszyc i sama go wychowac


Basiu, ja tez chciałam ale nie widziałam swojej mamy od tylu lat i tak bardzo sie za nia steskniłam ze jak zaproponowała ze przyjedzie to zgodziłam sie bez mrugniecia okiem. Poza tym ona przyjedzie jak Mały bedzie miał miesiac, wiec na poczatku i tak bede sama z R.

Kasia3, a ja dostałam pieluchy z Pampersa a chusteczki z huggis. Chciałam wszystko z huggis ale jak ktos daje to nie bede przeciez nosem krecic. Później kupie sobie huggis. Korzysc jest taka, ze bede miała porównanie obu firm.

Co do wózka, to mam juz upatrzony od kilku miesiecy. I odkad go wypatrzyłam to przestałam szukac bo jeszcze bym zmieniła zdanie... :ico_wstydzioch: Kupujemy PegPerego Piko... cos tam, nie pamietam dokładnie. Mezus ma za zadanie zamówic ten wozeczek jak ja bede w szpitalu, albo sama go zamówie jak ze szpitala wyjde. Na przesylke czeka sie ok 3 dni roboczych, wiec spoko.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 lip 2007, 21:59

Mysmy kupili wózek 3w1 Quinni, tak że stelaż jest na trzech nózkach, do tego gondolka, spacerówka, a co najwazniejsze fotelik samochodowy, tak ,że nie trzeba bobasa budzić wyjmując go z samochodu, taki jak tutaj:
http://www.allegro.pl/item210853734_oka ... telik.html
tylko w innym kolorze, dobrze się prowadzi i jest zwinny i lekki, a co dla mnie ważne łatwo sie składa n. do bagażnika :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość