Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 lip 2007, 20:05

Witajcie

Jagoda padła w koncu po 40 minutach marudzenia w łóżeczku... chyba dam jej te dwie sławne pieluchy jutro !!!!!!! :ico_oczko:

Mróweczko hehe a jaki Eryk rozchwytywany!!!! trafiła nam sie bardzo dobra partia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja pomimo ze pochodze z Ostrowca Św., przyjechałam tu do szczecina 9 lat temu, studiowałam tu zaocznie, pracowałam 9 lat, to jakos nie mam z kim spacerowac... co prawda mamy mieszkanie od roku dopiero, ale na starym osiedlu tez nikogo nie było do zaprzyjaznienia... nastepna kolezanka zaszła w ciążę, moze z nią czesciej bede brykac po parku... przyjaciółka ze studiów do tej pory nie zajrzała do Jagódki :/ ja sle jej czasem zdjecia zeby ją sumienie ruszyło, ale nic... kolezanki z pracy byly 1 raz... ale ja gapa nie postawiłam wódeczki i juz nie chcą przyjsc... :/
ech...
a jakich kolegów masz u siebie????? moze to i lepsze od kolezanek... :ico_haha_01:

basik ja mam podobne nosidło, ale mi nie wychodzi... dzidzia marudzi i uwiera ją pod paszkami... :/

Katrin pokaz koniecznie zdjecie Antionia w tym wiaderku!!!!! nam na szkole rodzenia takie pokazywali, ale my mamy wanienkę... w niej Jagoda juz tak chlapie ze szok!!! niedługo do wanny pójdzie duzej i finito :ico_olaboga:

ja człek niepalący i dobrze bo przynajmniej nie ciągnie... najgorsze ze zdrówko nie pozwala na piffko.... :/ (jakas w rodzinie zaraza padła)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 lip 2007, 20:32

mojego nieupija ale mnie upija to nosidelko tez ma pas na biodra ale na mnie jakies to za duze!!!

[ Dodano: 2007-07-12, 20:36 ]
Dagles na kolegow nienarzekam ale jakby to wygladalo facet z dzieckiem w domu a ja z kolegami na piwo?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-12, 20:38 ]
Eryk juz raz w wannie z mama plywal :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 lip 2007, 20:41

Mróweczko ja mam ochote na kapiel z maluchem! jak długo sie pluskaliście???

[ Dodano: 2007-07-12, 20:50 ]
ja bym chetnie poszła "na piwo" zostawiając jagoda chociaz raz z tatą... mam wrazenie ze to tylko moje dziecko... :ico_noniewiem:
zaczynam zauwazac ze ona przy tacie bardziej płacze... mysle ze zaczyna odzwyczajac sie od niego... no to czeka mnie uwiązanie bo co zapłacze to bede musiała byc tylko ja... :ico_szoking: :ico_placzek: :/

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 lip 2007, 21:10

My mamy nosidło firmy Chicco, bardzo nam pasuje tzn. małemu pasuje, chodzimy z nim tak na podwórko, do ogródka, jak idę na spacer to pakuje nosidlo do koszyka, jak mały mocno marudzi to go bierę do niego, usypia w nim i z powrotem do wózia, trochę jest przekładania, ale co tam, najważniejszę że się uspokaja!!!!!!!!!
Tylko,że dzieci są różne, nie wszystkim może odpowiadać taki środek transportu :-D
No i mały jest zadowolony bo wszystko widzi od góry, a jak leży to nie jest juz taki zadowolony, oczywiście jak dłużej leży!!!!!!!!!

Katrin to tyjuz niedługo w ojczyznie zawitasz, nie zazdroszczę prasowania, nienawdzę tego robić :-D
Musisz koniecznie pokazać zdjęcia w tym wiadrze :-D
Moja bratanica, która mieszka w Niemczech ma 2-tnią córeczkę i też kąpała w tym wynalazku, chyba tam u was to popularne, co??????
Ja to już też muszę kupic większą wanienkę, bo w tej mały coraz częściej sie obija, bo tak wywija nóżkami jak cholera, a że długi się zrobił, to ciągle w nią wali!!!!!!!!!!
Za zdroszcze wam kąpieli z dzidzią w wannie, ja mam tylko prysznic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Gabryniu u nas tez się sprawdza kombinacja pielucha(tylko że jedna)+smok!!!
Dziś maę zaskoczył i usnął od razu po kolacji, bo ostatnio to zdarzało mu się mocno marudzić zanim usnął!!!!!! Tyllko że mu się nie odbiło, trzymałam go pół godziny, na zmianę z tatą i nonono!!!!!!!! A nie lubię jak mu się nie odbije :ico_zly: :ico_zly: , a coraz częściej mu się to zdarza!!!!!!! Wogóle to do kiedy dziecku musi się odbić po jedzeniu?

Dagles coś my tu wszystkie szczęścia nie mamy do koleżanek, ale co tam, dobrze że mamy tu siebie :-D :-D
nie dobrze,że że mała nie przyzwyczjona do taty, potem może być problem, musisz jak najwięcej mu ją "przekazywać" co by nie zapomniał, że ma córkę.
u mnie jak mój wraca z pracy to jak podchodzi do małego się przywitać, to tak się śmieje, że aż serducho się raduje!!!!!!!!
Ale na początku to też nie za bardzo sie kwapił, bo to niby po pracy, zmęczony, a ja niby co na wakacjach, nie ma lekko, niech te faceci, wiedzą jak to jest lekko!!!!!!!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

12 lip 2007, 21:21

napisałam wczoraj posta i go wywaliło .a pisałam właśnie że jakby był mój tatuś to nie miałabym problemu co z małą zrobic bo on bysię zajął tak jak Nicolka się zajmował tylko na niego mogłam liczyć a tu mi go zabrali i co zrobić :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 lip 2007, 21:24

Caro masz rację ze musze mu zacząć przekazywac jagódkę tacie...
nasza nieraz nie odbekuje... a nawet coraz czesciej
1 - drze sie wniebogłosy i wtedy nici z tego
2 - zasypia i tez nic z tego nie wychodzi
ale juz wyluzowałam bo widze ze tylko ma wiecej bąków a brzuszek nie boli :ico_oczko:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

12 lip 2007, 21:30

ale idę we wtorek do fryzjera bo mama powiedziała ze z mała pojeżdzi wiem że to dla niej trudne bo słabo widzi ale myśle ze da radę więc do ścięcia mogę iśc bo o balejażu to nie myślę bo to za długo ale chociaż podetne bo już prawie nie widzę bo mam taką grzywkę :-D

[ Dodano: 2007-07-12, 21:31 ]
moja martyna to tak płacze jakby ją cos bolało a ona po prostu wymysza na ręce bo jak ja wezmę to juz jest zdowolona

[ Dodano: 2007-07-12, 21:33 ]
dzisiaj jadła jabłko z marchewka i bardziej jej smakowało od samego jbłka i na kolacje tradycyjie kaszka łyzeczka bo z bytli coś nie chce tylko jak spi ,zastanawiam sie jak będzie mniej spac to niebedzie jeść i co ja zrobię?

[ Dodano: 2007-07-12, 21:33 ]
dzisiaj jadła jabłko z marchewka i bardziej jej smakowało od samego jbłka i na kolacje tradycyjie kaszka łyzeczka bo z bytli coś nie chce tylko jak spi ,zastanawiam sie jak będzie mniej spac to niebedzie jeść i co ja zrobię?

[ Dodano: 2007-07-12, 21:35 ]
a która mieszka blisko Poznania bo ja tez chcę sie z kimś spotkać.
RYBKO CO Z TOBĄ BO DAWNO CIE NIE BY ŁO

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 lip 2007, 21:41

syla75 pisze:napisałam wczoraj posta i go wywaliło .a pisałam właśnie że jakby był mój tatuś to nie miałabym problemu co z małą zrobic bo on bysię zajął tak jak Nicolka się zajmował tylko na niego mogłam liczyć a tu mi go zabrali i co zrobić :ico_placzek: :ico_placzek:
oj jak to zle bez rodziców.... ja tez czesto wspominam moją mamę.... a teraz musze znosic laskę ojca :/ "babcię" jagódki :/

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

12 lip 2007, 21:43

23 jedziemy nad morze do Pobierowa może któraś tam będzie?albo niedaleko

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 lip 2007, 21:43

Rybka chyba w koszalinie ....

syla fajnie ze pójdziesz do fryzjera... ja tez juz chcę...

[ Dodano: 2007-07-12, 21:45 ]
syla75 pisze:23 jedziemy nad morze do Pobierowa może któraś tam będzie?albo niedaleko
ale Ci zazdroszcze!!!!!!!!!!!! niestety my nic nie planujemy :/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości