Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

12 lip 2007, 22:32

Pruedence, fajniutki ten wozek ja kupilam uzwany graco bardzo tanio i w bardzo dobrym stanie 3in1
wisienka24, do nas pryjada obydwie mamy moja i mojego chlopaka ale to po jakis dwoch miesiacach od narodzin i nie do pomocz ale zeby wnuka zobaczyc :-D
powiem wam ze zaczynam sie bac porodu naczytalam sie roznych opisow i teraz snia mi sie po nocach porody :ico_olaboga: to tak jakbym rodzila kilka razy :ico_szoking: ale trudno mi opanowac ciekawosc chce wiedziec co mnie czeka

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

13 lip 2007, 00:33

dzieki za kompleneta :ico_oczko: jeju jak ja wszystkim co udalo sie nad morze wyskoczyc zazdroszcze Kasia u ciebie to tylko brzuch a po reszcie nie widac :-D u mnie samopoczucie dopisuje ale zmiana pogody ktora zapowiadaja lekko mnie przeraza we wtorek ma byc 36 st. przeciez to bedzie koszmar :ico_szoking: zaczniemy sie sypac :ico_szoking: ja 2 cm wiecej w pasie a myslalam ze juz nie przybedzie :ico_noniewiem: co do pieluch to pampersa i chusteczki tez a co do wózka to ja juz w 6 miesiacu zakupilam od kolezanki Drivera 4xl uzywany ale w bardzo dobrym stanie ona jezdzila nim tylko rok kolor troszke nie taki bo ja wlasnie zielony bym chciala a nasz jest bordowy ale cena byla fajna a pozatym przeciez to i tak nie na cale zycie po roku podobno bede i tak chciala lekka spacerowke.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

13 lip 2007, 02:23

swbasia, ja tez jak sie naczytałam o porodach itd to spac nie mogłam. Teraz juz troche o tym zapomniałam to znowu zasypiam (prawie) bez problemów. :ico_haha_02:

Mam nareszcie imie dla naszego Brzdaca!!! Mój Tata wymyslił a nam sie od razu spodobało. SZYMON. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ciesze sie strasznie!!! :-D
Oki, lece, bo musze kumplowi cos tam napisac...
Do jutra
Buziole

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 lip 2007, 12:41

wisienka Szymon to piekne imie :ico_brawa_01: oby już wam sie zdanie nie zmienilo

co do wozków to widzę ze nie tylko ja jeszcze nie kupilam :ico_oczko: ale jak tylko teściowa wyjdzie ze szpitala to kupimy nie wiem tylko czy drivera czy xlandera :ico_noniewiem:

dzisiaj musialam iść do pracy bo nie dawali rady i strasznie mnie wymęczyli i caly czas boli mnie brzuch :ico_olaboga: dziewczyny nie umiem tego wyjaśnic ale ja czuje jak bym miala zaraz urodzić :ico_noniewiem:

a do kolekcji zdjęć dodaje dzisiejsze czyli 9 m-c
Obrazek

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

13 lip 2007, 13:19

Kasiu porządki i praca to zbyt dużo. Odpoczywaj i odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj. Nie przeciążaj się, bo po porodzie będziesz miała mało czasu na odpoczynek.
Jeśli chodzi o wózki, to my zdecydowaliśmy się na X-landera xa. Jest czterokołowy: spacerówka, gondola i fotelik samochodowy z możliwością montażu na wózku. Ma koła pompowane i przednie skrętne bądź blokowane (po prostu sobie ustawiasz tak, jak Ci wygodnie). Również jest regulacja rączki, oparcia i podnóżka. Koła wydają się duże, ale są wygodne i z dobrą amortyzacją. Poza tym wózek naprawdę banalnie się składa i jak potrzeba to można zdjąć koła (też bardzo prosto). Jak ja sobie z tym poradziłam, to chyba każdy. Dla mnie ważne było zdejmowanie gondoli, bo mieszkam na piętrze i nie chcę całego wózka nosić. Gondolę zdejmuje się naprawdę prosto i ma świetny sposób na niesienie. Super rączka i maleńkie podnóżki do stawiania na podłodze.
Wadą jest to, że nie ma regulacji oparcia w gondoli. Co jeszcze jest wadą, to fotelik samochodowy bez bazy, ale to chyba większość takich jest i adapter do stelaża, jeśli chcesz używać fotelika jako gondoli.
My zdecydowaliśmy się na komplet z inną gondolą (zieloną), a reszta pomarańczowa. No i problem z dostępnością tego xa. Wszędzie proponowali nam trio lub go lub x1, a te niestety nie są tak fajne jak Xa.
Najlepiej żebyście obejrzeli i przymierzyli do ręki.
Wisieńko, SZymon to naprawdę piękne imię :ico_brawa_01: . Ja nad takim samym myślałam, ale mój M nie chciał się zgodzić (tylko ten Egon i Egon :ico_zly: ) i w końcu czekamy jednak na Amelię Elżbietę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 lip 2007, 15:56

kiedy mnie wlaśnie energia rozpiera :-D wczoraj poprzestawialismy meble a dzis kombinuje jak by tu okna myc :ico_olaboga: normalnie ciągle bym sprzątała chcę aby malestwo przyszło do czyściutkiego mieszkanka gdyby nie mąż to wczoraj bym dywany trzepala :-D na szczęście opanowuję sie ale tylko w ten sposob ze robie powoli i co jakis czas kladę sie odpoczać ale robić muszę :ico_brawa_01:

to co napisalaś o xlanderze ma tweż Driver i dlatego ja nie moge sie zdecydować szkoda ze nie ma obu w jednym sklepie na zywo i jednocześnie wtedy mozna by je dokładnie porównać a tak biegać miedzy sklepami to zawzse sie coś przeoczy

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

13 lip 2007, 16:02

Kasia uważaj na siebie, po co ci przedwczesny poród, jak możesz to wypoczywaj ile się da bo to dla dzidzi najlepsze. :ico_oczko:
Wisienko super imie, często tego się nie słyszy.
Wczoraj miałam bardzo ładną niespodziankę, Wendy, Ryana macocha zrobiła mi Baby Shower, było super. Dostałam tysiące rzeczy, większość to co potrzebiowałam i to co chciałam.
Nawet gdybym starała się wymienić chyba się nie da, większość się nie powtarza i to jest najlepsze z tego wszystkiego. Bo niechcesz dostać 2, 3, 4 to samo i jedynie dostałam to samo ubranko, z Kubusiem puchatkiem, i nianie elektryczną, jedna była jeden mikrofon a druga dwa mikrofony, ale już wiem, że jeden będzie jechał do Polski bo u was to jest bardzo drogie, a tu zaledwie 30$ i to dobre zestawy, nie jakieś badziewie.
Keely byla z nami i pomogła mi z otwieraniem prezentów i czytaniem kart. Dołanczam zdjęcie wszystkiego razem, na zdjęciu widać kilka rzeczy, ale z tyłu są dwie kolejne torby pełne drobiazgów dla dzidzi. Prosiłam o drobiazgii i dostałąm zabawki nosidełka, tak dwa , jeden to ta chusta a drugi to normalne nosidełko, dla Keely i Ryana. Super !!!!!!!! Oczywiście tone kosmetyków, na nieszczęście Johnsona, ale one nie mają daty ważności to mogą czekać na kolej swoją. Teraz chce uzywać, Buchmana, moja mama ma zamiar mi przywieść, bo uważam, że to będzie najlepsze.
No i Keely zostałą obdarowana, również, Wendy zrobiła jej koc na szydełku, kupiła 2 poduszki rózowe i dywanik, również przesyłam zdjęcie, z dzisiaj rana. Więcej zdjęć będzie jak Wendy mi prześle.
Teraz zostało mi kupienie, jedynie laktora i formułe na weszelki wypadek.
A tak to jesteśmy gotowi, no i to wstrętne prasowanie i pranie.:ico_zly: ObrazekObrazek
Obrazek

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

13 lip 2007, 17:20

Super. Naprawdę świetna sprawa, to duża pomoc. :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

13 lip 2007, 18:49

tylko pozazdroscic znajomych tyle prezenta :ico_szoking: u nas to dopiero jak dzidzius sie urodzi to gapy przychodza z prezentami :ico_oczko: Kasia1983 to chyba tak ma byc ja tez codziennie mysle ze to juz niedlugo rodze i tak juz mam od 2 tygodni :ico_noniewiem: myslalam ze nie docvzekam tego KTG ktory mam miec robiony we wtorek a tu chyba owszem :ico_oczko: co do imienia to ja dalej jakos malo przekonana jestem jak ten moj synus bedzie mial na imie z jednej strony chcialabym meskie twarde mocne imie dla prawdziwego mena :ico_oczko: a z drugiej tez chce zeby nie bylo dlugie i dalo sie wypowiedziec np 2-3 latkowi narazie jest Kasper

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

13 lip 2007, 19:05

kasia1983, jak masz tyle energii, to chetnie bym Cie zaprosiła do siebie na małe sprzatanko :ico_haha_01:

Dzis całe szczescie jest juz troszke chłodniej (36 stopni) wiec moze w końcu cos uda mi sie zrobic. Chociaz jak pomysle o tym goracym żelazku to normalnie.... :ico_chory:
Ja nie mam takiego wrazenia, ze zaraz urodze... Moze wasze dzidzie sa nizej ułożone albo macie juz krótsza szyjke i to dlatego?? :ico_noniewiem: Mój Szymonek nadal jest dosc wysoko wiec jest w miare ok.

Kasia3, fajnie ze miałas Baby shower. :ico_brawa_01: Ja w sumie nie miałam takiego tradycyjnego, ale powoli mi kolezanki znosiły prezenty... tak partiami :-D I chyba dostałas posciel Malawi? To taka, jaka chciałas :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość