Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 lip 2007, 23:08

magda26, to ty sama kapiesz Marcinka??? :ico_szoking: ja bym sobie sama nie poradzila, zwlaszcza, ze Lusia juz przy 5 kg oscyluje. D. trzyma ja myje :-D

ania1980, ja tez mialam miec rodzinny porod i strasznie nie chcialam oksytocyny i wszystkim poloznym mowilam, ze czekam z porodem na meza. Jak zaczelam rodzic przed jego przyjazdem to chyba im sie zal mnie zrobilo i oddelegowali na moj porod az 3 polozne, z czego jedna trzymala mi glowe caly czas i wode podawala :-D . ale jakby byl maz to bym miala na kogo krzyczec, a przeciez nie opiepsze bogu ducha winnej kobieciny, ktora mi z dobrego serca pomaga :-D , a tak strasznie mi sie chcialo kogos opiepszyc :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 lip 2007, 23:25

jasnie panija tez sama kapie oliverka :-D ale fakt,ze ciezko sie trzyma he he

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lip 2007, 23:37

czesc czerwcoweczki

dziekuje za cieple slowa i gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
witam nowe mamusie.. asiu i haniu wasze coreczki sa sliczne!!!!
moze jedna polasi sie na mojego leonka... takie fajne synowe... hihi i swatki rowniez hihi
od wczoraj jestesmy w domu hihi
ale tyle sie dzialo... ze ile razy zasiadalam do tt to zaraz na gg ktos zagadal i musialam cala historie streszczac a potem... leonek i tak w kolko.. az wreszcie sie udalo... hihi

musze opowiedziec swoj porod... ale dzis juz nie zdarze....
za pol godzinki karmienie hihi
a potem prysznic i pewnie spanko.. hihi

u nas na razie super... adrenalina trzyma mnie od porodu.. i jak na razie nie odczulam zandego zmeczenia.. nie spalam w dzien w ogole a noce tez srednio bo jakos tak ..szkoda czasu na spanie.. hihi
pierwsza w szpitalu cala w oczekiwaniu i poddenerwowaniu.. a kolejna juz sam na sam z malkuszkiem w szpitalu... nalsuchiwanie itd hihi no i wreszcie od wczoraj w domku... normalnie nacieszyc sie nie moge...
leonek na razie grzeczny... prawie nie placze... a jak juz kweknie to glownie z racji kupki, nawet na jedzenie nie plakal.. hihi i troszke sie martwilam..
zawsze sama musialam go przystawiac do cycka hihi
np dzis w nocy 6 godz nie jadl.. bo jak go przystawialam to za nic buzki nie otworzyl...
no i od rana do wieczora zrobil jedna kupke i znow lek...
ale my mamcie to mamy teraz zmartwienia..
ale byla u mnie dzis polona i mowila ze moze byc rownie dobrze 1 jak i 8 kupek i nic w tym niepokojacego.. wiec juz nam ulzylo hihi
a jesli chodzi o karmienie to wlasnie trzea przystawiac co 3 godz... i jesli maluszek nie chce jesc to probowac znow.. i powiedziala tez ze jesli nie bedzie chcial jesc woecej niz 6 godz to mam dzwonic do szpotala.. wiec teraz juz wiem jak dzialac...
ale dzis juz od rana unormowalo sie i rowno co 3 godz karmie.. leos juz sam buzke otwiera i piastki zjada wiec ssie bez porblemu..
oczywiscie zasypia w trakcie ale wtedy trzeba go lekko budzic.. glaszzcac po policzku, ale wewnetrznej stronie dloni i zaczyna ssac na nowo.
na razie karmie z obu piersi po ok 15 min na jedna
a od jutra zaczynam na jedna piers. min 30min. tak powiedziala polozna i tak tez wyczytalam w madrej ksiazce "jezyk niemowlat" takze bedziem dzialac hihi
juz sie boje
bo jutro 3 doba i nawal pokarmu... juz dzis sa duzo twardsze i pelniejsze i tylko boje sie tego bolu..
sutki na razie cale duze i piekne .. powiedzcie kiedy moga sie zadrzyc ze straszne rzeczy typu zdarte brodawki... bo ja ciagle sie tego boje... hihi

dziewczyny teraz dopiero wiec co przezywacie.. jak jestescie szczesliwe... dopiero kiedy sama stalam sie mama... wspaniale uczucie...

adas jest po prostu nie do zastapienia... baaardzo sie zajmuje leonkiem...
w nocy podaje mi malego, zawsze nosi malego po karmieniu na odbicie.. a dzis [
pierwsza kapiel... tatus oczywiscie wykapal synka hihi moja mama chciala ale on jej nie pozwolil... hihi i swietnie sobie poradzill
taka jestem z niego dumna..
na poczatku oboje stresowalismy sie przebieraniem.. a teraz adas smiga z kupka hihi

ale fajnie jest byc mamcia!!!!!!!!!!!!!!!!! balam sie depresji.. itd ale na razie spokoj... sama radosc, spokoj hihi szzcescie na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no a teraz pokaze wam leonka...
mam dwoch wspanialych facetow
zycie jest piekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzis zaliczylismy pierwszy spacerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

tatus powital nas w domku balonowa imprezka hihi
Obrazek


Obrazek

dumny tatus w przeterminowanym t-shircie hihi
Obrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 lip 2007, 09:01

witam My juz po 3 kupach i dwokrotnym jedzeniu maly jakos nie moze przyzwyczaic sie do wiekszych dawek jedzenia - wymiotuje nadmiar jedzenia. Kurna niech mi ta pediatra pokaze jak dziecko zmuszac do jedzenia aby mu sie zaladek rozszerzyl. Kupy z zielonych staly sie zolte jestem ciekawa od czego to zalezy wkoncu je caly czas to samo. Popoludniu na spacerek pojdziemy bo wkoncu ladna pogoda sie zrobila.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 lip 2007, 09:16

Madziorka Leonek super i ciesze sie ze dobrze wszystko u was
Astrid u mnie tez ladna pogoda i po sniadanku idziem na spacerek na zakupy i odwiedzimy babcie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

14 lip 2007, 09:27

cześć dziewczyny,

posty poczytałam dość pobieżnie, ale póżniej postaram się to nadrobic :ico_wstydzioch:

juli cieszę się ,że wraca ci dobry nastrój

madziorka leoś prześliczny jak zresztą wszystkie czerwcowe dzieciaczki

astrid współczuję

U nas już lepiej.Po kuracji maścią skóra małej dochodzi do siebie, tylko na puliczach cay czas są te brzydkie krostuchy.Mam nadzieję ,że dzieci wyrastają z łojotokowego zapalenia skóry , chociaż pani doktor powiedziała że już będzie miała problemy z cerą .
W czwartek byliśmy na usg bioderek , badanie wyszło ok następne za 1,5 miesiąca.
Zmykam bo mój krasnal się budzi.
Udanego weekendu.

A kiedy zmieniamy wątek ??


Buziole dla wszystkich

pa

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

14 lip 2007, 10:07

Madziorka super że juz jesteście!!Gratulacje ogromne!!Synuś prześliczny!!! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 lip 2007, 10:09

madziorka :ico_brawa_01: sliczny Leos, juz nie moglysmy sie doczekac jego fotek :ico_brawa_01:
astrid, zolte kupki moga byc jak dziecko nalyka sie powietrza w trakcie jedzenia i nie beknie po nim

[ Dodano: 2007-07-14, 10:10 ]
astrid chodzilo mi o to, ze zielone kupki moga byc od powietrza

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 lip 2007, 10:18

Nowypadałoby juz sie przeprowadzic!!! :-)
Ja tak na szybko
mam zastoj maływ cycku i mama poleciała mi po szałwie
Wszystko dobrze i bardzo dobrze. Dzis idziemydo kina i na randke :-)
Madziorka- masz bombowy wozek!!! Piekne kolorki! :-) Gratulacje LEonka i dobrego nastroju :ico_brawa_01: Nie boj sie na zapas niczego!! Wszystko sie unormuje
Mam góre prasowania. Mój cycek pulsuje niebezpiecznie. Czekam na wieczor jak jakas głupia nastolatka i mam motylki w brzuchu.
Wczoraj zrobilismy sobie z Duzym Krzysiem romantyczny wieczor z erotycznymi masazami i takimitam.. Czasami jest z niego meska swinia, czasami mysli o tych swoich wedkach i motorach i takich tam.. ale generalnie to mam kochanego meza :-D I z tym pozytywnym nastawieniem, dobrym akcentem i z bananem na gebie, szoruje prasowac wieeeeeelka gore ciuchów!
Buziaki!!! Miłego weekendu
My jutro znow pepkujemy z wspolpracownikami zza baru :-) hihi oj bezie sie działo :-) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lip 2007, 13:39

Czesc Mamuski :-D wpadlam na chwilke,bo rodzinka wyskoczyla na zakupki na miasto,ale nawiezli nam prezentow ho ho a Wikusi ciuszkow :ico_olaboga: i kaczuszki do kapieli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest superowo,ale jutro juz odjezdzaja ale moja kochana kuzynka zostaje :-D MADZIORKA sliczny Leos :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość