Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

15 lip 2007, 07:43

HekkateJa Łukasza od początku kąpie w olilatum ( bez żadnego mydełka i szamponu) wszystko w jednym myję i po kąpaniu zawsze oliwki używam - zauważyłam że ma tendencję do suchej skóry, ale może to wina tej naszej wody bo u nas same pokłady kredy :-D
Małgorzatka, IzaDziewczyny trzymam za Was kciuki, poradzicie sobie napewno aż złe czasy minął i maluchy znów będą grzecznie spać. Chyba zaczął się okres zębów więc nie ma się co dziwić, że płaczą jak dziąsła bolą, aż spać nie dają. :ico_placzek:
Bluszczykdziewczyny kiedyś pisaly, że na potówki w calium kąpały ( tylko rękawiczki trzeba zakładać bo to trochę maluje). Mój Łukasz ma okropne potówki na buzi ( chyba z tej wiecznej śliny i zaślinionych rączek) często olilatum przecieram i kremem tłustym smaruje. Pytanie do lutówek: Czy Calium można też buzię umyć?
LutówkiJeśli się przenosimy dajcie znać gdzie, bezemnie nawet się nie ważcie bo się zapłaczę chyba :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-15, 07:44 ]
Lutówki Na zdjęciu ze ślubu była moja siostra nie ja :-D
Iwona77Jak zaczniesz coś innego od mleczka to co najpierw masz zamiar podać?

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

15 lip 2007, 07:58

A my już po wczorajszej imprezce. nawet nie było tak źle. Tobiasz na początku rozpłakał się na widok innych. Wyszlam z nim do innego pokoju i posiedziałam tam trochę - wszyscy po kolei przychodzili i coś do niego paplali a on patrzył biedaczek przerażony, że tyle ludzi. Ale potem przyzwyczaił się i wróciłam z nim do wszystkich gości. Nawet u jednego wujka siedział na rączkach a potem to był już taki zmęczony, że zasnął na rękach u mojego męża. Położyliśmy go na kanapie i spła chyba z 1h.
Noc była znośna - obudził się jak zwykle o 4.00, zjadł i spał do 6.30, a teraz znowu próbuje zasnąć w łóżeczku.
lutówki - czy Wasze dzieci też tak się wiercą w łóżeczkach zanim zasną. Tobiasz przekręca się z jednego boku na drugi, na brzuch. Macha nogami, raczkami i gada coś tam do siebie. Smok w buzi, oczka ma zmęczone ale nie poddaje się snu tylko jeszcze fika.

Magdzinka- ale super, że Joasia zaczęła się turlać :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 lip 2007, 08:02

Hej!

Dzisiejsza noc była dobra, nie mogę narzekać.

Ale się na Tomka zdenerwowałam :ico_szoking: a w sumie to nawet nie tyle zdenerwowałam co troszkę zazdrosna jestem ... :537: No po prostu sobie wchodzę rano na kompa, i mam manie przeglądania historii i co tam widzę ????? Seks amatorki, seksi hostessy, erotyka, itp ... Normalnie kurwica mnie wzięła...Niech się pałuje, spada i mnie nie dotyka wogóle... a o seksiku to nawet niech nie myśli!

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

15 lip 2007, 08:09

Hekkate, - co do mleczka, to mi się wydaje, że wcześniej nie można go przygotowywać. Ja robię tak, do butelki biorę wodę, a do woreczka odmierzoną porcję mleczka i tylko podgrzeję sobie gdzieś wodę, wsypuję i jest OK.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 lip 2007, 09:21

Iza@, no właśnie wchodziłam na jakieś forum i poznałam Cię po Mirelce!
Narazie TT chodzi to może się jeszcze nie przenośmy?

Małgorzatka, :ico_wstydzioch: pogadaj z Tomkiem lepiej , nie ma co reagować ostatecznie....

A ja jestem dumna z moich dziewczynek po wczorajszych kiełbaskach! Obie grzeczniutkie były (poza tym że Zuzia wylądowała pupą w jedynej malutkiej kałuży...) Niny nawet nie obudziło stado przejeżdżających quadów jak zasnęła :ico_brawa_01:
Towarzystwo co prawda trochę śnięte było ale i tak jestem zadowolona z relaxiku!
Wkleję zdjęcia żeby Wam pokazać jak Nina się bratała z naturą.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 lip 2007, 09:40

qunick Cieszę się, że udało sie wszystko i że bąbelinki grzeczne były !
Czekamy na fotoski!

Niech się pałuje dziad jeden :634: ale se przesrał :653: Szkoda tylko, że akurat dziś jak taka piękna pogoda za oknem, tak mile dzisiejszy dzionek byśmy przeżyli ...cóż, humora mi zepsuł na całej linii :535: :535: I co co to wszystko :583:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 lip 2007, 09:54

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-15, 10:00 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-15, 10:01 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

15 lip 2007, 16:30

qunickale Ninka na tym pierwszym zdjęciu wygląda na dużą ( wysoką) kobitkę ile ma cm?
MałgorzatkaNie ma się co przejmować ten typ tak ma :ico_oczko: Moj też wiecznie coś ogląda ale mi to nie przeszkadza o ile ogląda se jak ja nie widzę i śmieci na komputerze nie zostawia.
Lutówki Łukaszkowi zaczęły się zęby kurcze ale marudny jest, nawet temperaturkę miał :ico_chory: Wysłałam swojego do apteki po te czopki co Małgosia daje Wojtusiowi i żel na dziąsełka - mam nadzieję, że to pomoże bo uszy mi już pękają. :ico_szoking: :ico_szoking: A dziś tak całe rączki w buzie pchał, aż sobie nassał wielką malinkę :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 lip 2007, 19:12

hej :-)
weekend spędziliśmy pod namiotem hihi :-D
Ale się Joasi podobało, że sufit ma tak nisko i że może spać razem z Romą (naszą psinką) Niestety zdjęć nie mogę wkleić bo zostawiliśmy aparat na działce...
Stwierdziliśmy, że sprzedamy nasz stary namiot bo już nam w nim ciasno i kupimy większy no i dopiero w przyszłym roku pojedziemy nad morze pod namiot do Jastarni. Tam jest super pole z dobrymi warunkami dla dziecka. Szkoda, ze tyle czasu muszę czekać.

Hekkate ja też myję Asię od urodzenia tylko w oilatum i to wystarczy - wlewam nakrętkę do wanienki (czasami2) i masuję małą myjką i już, włosy też. Ma super skórę po tym. W aptece internetowej z Białegostoku znalazłam jak narazie najtaniej za ok 52 zł

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 lip 2007, 20:38

MAGDZINKA to fajnie, ze tak miło spędziliscie weekend pod namiotem hi hi.
A masz moze jakies namiary na to pole namiotowe w jastarni? jakąs strone www. lub adres? chętnie popatrzę sobie jak tam to wyglada bo znam pole ze słyszenia moich teściów którzy jezdzą od paru dobrych lat do Dzwirzyna na pole największe na pomorzu i sobie bardzo chwala i tak mysle czy by za rok sie nie wybrac ale chciałabym zobaczyc tez to pole w Jasarni ;)
Poza tym szarlotka wyszla pycha, pycha ze wszystkim slinka ciekła tylko był jeden mankament-spód był( był po po szarlotce ani sladu juz hi hi) był bardzo płaski i nie mogłam wyjac z blachy tych kawałków wszystko sie rozlatywało :( ale jakos dziś z drugiej strony jakby więcej troszke tego spodu i wychodziły ładnie. poza tym nie weim czy moze za duzo tych jabłek nie dałam ale dałam słoik o ma 900gram no i moze jakbym na mniejsza blaszke to zrobiła to byłby spód grubszy co myslisz?
Ale w smaku rewelacja tak zajadali i zachwalali jak nigdy hi hi
A my od dziś za równe 2 tyg. wyjezdzamy nad morze do Ustronia Morskiego ale do domku z aneksem kuchennym-troche drogi to dla nas interes w porównaniu z polem namiotowym ale jeszcze tego roku nie chiałam brac Amelki pod namiot tym bardziej ze to ryzyko kurcze z ta pogoda teraz nad polskim morzem to domek pewniejszy; tescie dzis pojechali i kurcze zobacz całe prawie 2 tyg. padało i ziemia mega mokra no nie wiem :ico_noniewiem: ale oze teraz im pogoda dopisze za to i im sie uda wypoczac przy pieknej pogodzie. Licze ze i nam pogoda dopisze za 2 tyg. życze sobie by było tak pieknie jak dziś no moze z nieco niższą temp. bo 35 w cieniu to przesada a tyle dzis u nas było

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość