Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 lip 2007, 10:28

Betti nie wiem co moge napisac, bo chyba zadne slowa nie beda w stanie Cie pocieszyc... Wiedz tylko ze jestem z Toba myslami i modle sie za Ciebie i Twojego Kubusia!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

14 lip 2007, 11:37

Betti normalnie nie wiem co mam napisać,przykro mi bardzo że tak sie musiało stać.Jesteśmy z Tobą,trzymaj się cieplutko!

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

14 lip 2007, 12:54

Betti bardzo mi przykro:( są w życiu sytuacje których nie rozumiemy, pan Bóg sprawdza nas czy jesteśmy silni i czy poradzimy sobie z problemami, wystawia nas na próbę, takie dni w życiu powodują że zbliżamy się do bliskich i wiemy że możemy na nich polegać.
Ja też mam bardzo złą wiadomość :ico_placzek: Mam łzy w oczach i nie wiem jak mam to napisać. Od tygodnia płaczę i mam doła psychicznego. Mój mąż od pół roku ma kochankę, 8 lat młodszą, zrezygnował ze mnie i z dziecka, porzucił mnie, jestem sama jak palec, mam tylko tego dzidziusia, nie interesuje się mną, zostawia mnie na całe dnie wraca nad ranem, a ja nie śpię, czekam na niego i tęsknie do męża którego już nie mam, który mnie zdradza. Mówi że z nią zerwie ale jeszcze nie wie kiedy, że muszę mu dać czas. Że to nie takie łatwe, upokaża mnie i dziecko, nie ma dla nas szacunku. Boże dlaczego teraz, dlaczego gdy spodziewam się dzidziusia doświadczasz mnie takim cierpieniem. Nie piszę nic więcej bo mnie to bardzo boli, kim on jest że taka szmata jest ważniejsza ode mnie i dziecka, ona wie że jest żonaty i ze jestem w 8 miesiacu ciąży, to zwykła szmata, jakaś fryzjerka po zawodówie.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2008, 21:58 przez gosiaperelka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 lip 2007, 15:04

Gosiu normalnie nie wiem co napisac, tyle zlych wiadomosci w dniu dzisiejszym, po prostu poplakalam sie czytajac posta Betti a teraz Twojego... Brak slow dla tak okropnego zachowania, tym bardziej ze wiem ile razy w ciagu ostatnich miesiecy musialas sie przez niego denerwowac, te wyjscia z kumplami i wogole... Niewazne kim ona jest, ta kobieta nie przedstawia soba zadnej wartosci, a on... Mialabym ochote zabic!!

Kochana pamietaj, ze nie jestes sama, masz nas, i bedziemy Cie wspierac ze wszystkich sil, masz w brzuszku Dzidzie ktora bedzie dla Ciebie calym swiatem i chociaz bardzo boli to musisz teraz myslec glownie o sobie i Malenstwie! A ja bede sie za Was modlic... Mam nadzieje, ze twoje zycie pouklada sie jak najlepiej, na prawde strasznie wspolczuje... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Kur... jak on mogl??

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

14 lip 2007, 19:18

Gosia co za .... z niego,jak on mógł :ico_olaboga: tyle Ci nerwów zatruł normalnie gnoja bym chyba udusiła albo :502: absolutnie sie nim nie przejmuj,dasz sobie rade,nie jesteś sama,masz rodziców i dzidziusia,dla niego musisz być silna i wszystko się ułoży,już niedługo będziesz trzymać w ramionach maluszka i będziesz najszczęśliwszą mamą na świecie i nic innego nie będzie się liczyć a facet jest największym gnojkiem na świecie skoro nie docenił tego co ma i dlatego nie warto sie nim przejmować.Po prostu brak słów na niego!Normalnie płakać mi sie chce,wiem że jest Ci na pewno bardzo ciężko ale zmykaj jak najprędzej do rodziców,odpoczywaj,nie denerwuj się i czekaj na maleństwo,jestem razem z Tobą myślami i pisz kiedy tylko będzie Ci smutno my Cię tu już pocieszymy :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

15 lip 2007, 00:30

GOSIU normalnie aż mi dech zaparło :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nie wiem co mam napisać :ico_olaboga: co z niego za człowiek...kur....to zwykłe bydle :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: takich to faktycznie na rozstrzelanie :502: jak widać nie był ani nie jest wart ciebie i maleństwa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wiem ,że nie tak prosto jest się nie denerwować ,bo w niektórych sytuacjach nerwy zwyciężają, ale zawsze masz nas, i wygaduj się ile dusza zapragnie, wtedy troszkę lżej jest :ico_noniewiem:
BETTI nie sposób powiedzie jak bardzo mi przykro, ale to nic nawet nie pomoże ci, życzę ci dużo siły, która na pewno jest i będzie ci potrzebna, i wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

15 lip 2007, 04:33

Jest godzina 4:31 nad ranem, jestem sama. On poszedł spotkać się z kochanką i zerwać z nią, przyżekł mi to i swojej mamie, mial przyjść ok 22 a jest 4.30 a jego nadal nie ma. Ja już powoli popadam w depresje, wiem że wariuję i nie wiem co bedzie dalej...
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2008, 21:46 przez gosiaperelka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 lip 2007, 11:30

Nie było mnie tu wczoraj. Dzisiaj chciałam Wam napisać, jak fajnie spędziłam dzień. Ale normalnie nie mogę.... Tyle przykrych wiadomości, piszę i płaczę... Tak mi przykro, Betti, Kicia i Gosia.... Trzymajcie się, jestem z Wami. Brak mi słów.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

15 lip 2007, 14:52

Gosia normalnie napisz gdzie mieszkasz a tam chyba przyjadę i go uduszę,jak przeczytałam twojego posta to się jeszcze bardziej trzęsę niż wcześniej a trzęsie mnie strasznie po tym fenoterolu.Co za kretyn żeby CI tak nerwy psuć :ico_olaboga: :ico_olaboga: Gosiu najchętniej bym Ci poradziła żebyś wyprowadziła się od niego to by Ci zaoszczędziło nerwów ale wiem że to nie jest takie proste :ico_noniewiem:
:ico_buziaczki_big: dla Ciebie,trzymaj się cieplutko.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 lip 2007, 15:28

Gosiu teraz wiesz ze nie mozesz wierzyc w jego slowa, wiec jak twierdzi ze przyjdzie o 22, to mozesz na niego nie czekac, a moze to i lepiej dla Ciebie, ze nie musisz na niego patrzec?? Chociaz to ciezkie to postaraj sie myslec o czyms innym... A ja chyba na Twoim miejscu to spakowalabym mu torbe i wystawila za drzwi, niech szuka sobie mieszkanka, Chyba ze Ty nie chcesz tam zostac, to jedz jak najszybciej do rodzicow, zeby odpoczac od tego wszystkiego i przestac go widywac. Dbaj o siebie, zeby nie zaszkodzic Maluszkowi!!

Kicia, Gosiu, Betti dla Was przesylam specjalne pozdrowienia od Mamy Zuzi, ktora mysli o Was i trzyma kciuki zeby wszystko bylo ok!!

No i oczywiscie pozdrowionka dla calej reszty!

Ja juz nie moge sie doczekac jutra, rano jade na lotnisko po rodzicow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość