kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

15 lip 2007, 00:40

Madziorka no masz szczęście, że zajrzalaś, bo my już szykowałayśmy na ciebie naszą tajną broń...Ilonkę :-D
myśle, że sutki juz zostaną takie jakie są, gdyby miały pęknąć to pewnie od razu, mi zrobiły sie ranki przy pierwszym ssaniu :ico_noniewiem:
madziorka hihi pisze:a dzis nasz leonek zaliczyl pierwszy shopping w tk maxie i mothercare

:ico_smiechbig:
Madzia, jestes boska :-D

to wspaniale, że tak sie spełniasz w roli mamusi :ico_brawa_01:
aha, kochana w wolnej chwili zmień se suwaczek :-D bo będziesz niedługo najbardziej przeterminowaną mamuśką pod słońcem :ico_haha_01:

buziaki, cudownego bycia mamą życzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lip 2007, 01:37

musialam przerwac, bo leos chcial cycusia hihi :-D
a teraz odbija sobie z tatusiem hihi :-D
i snuja plany z kolegami na temat przyszlosci malego.. oczywiscie pilka nozna i te sprawy :ico_olaboga:

a dla tych ktore nie widzialy mojego babelka... prosze bardzo hihi


Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-15, 01:43 ]
kasiu no wlasnie .. dzieki za przypomnienie co do suwaczka... hihi mialam taki plan ale wciaz zapominalam hihi

buziaki i do jutra mam nadzieje hihi

dziekuje wam bardzo za gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i komplemety w imieniu leonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

w czwartek stanelam na wage i juz 10kg na minusie hihi :ico_szoking: :ico_szoking: ale szybko kiloski leca.. mam nadzieje ze za kilka dni tez cos sie ruszy.. bo zostalo jakies 4-5 kg do wagi wyjsciwej.. brzuszek jeszcze jest,, malutka pileczka hihi
na sczescie rozstepow brak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

15 lip 2007, 09:46

madziorka leonek super.gratuluj....i fajnie ze mialas lekki porod :ico_brawa_01: to kiedy teraz nastepne malenstwo........ :-D
ja tydzien po porodzie wazylam 61 kg potem w ciagu 3 mcy doszlam do wagi z przed ciazy 58kg i zaczelam miescic sie w jeansy z przed ciazy :-D pewnie tak samo bedzie z toba....

a jak z siedzeniem dajesz rade czy tak jak jasnie pani na kole do plywania????

a my zaraz nad morze siup.....tylko pogoda jak narazie nie zabardzo ale mam nadzieje ze sie rozpogodzi...kurcze opalilabym jak to kasia mowi swoje boskie cialko troche bo juz blada sie robie a kasy na solarium mi zal :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 lip 2007, 11:39

hej dziewczyny!!!!
Madziorka słodki ten Twój Leoś, jeszcze raz gratuluje szczęśliwa mamusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
buzialki dla Leosia od ciotki Marty :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
no to ja Wam cos napisze kochane.... dzis w nocy działo sie, wic nie wiem czy to powoli wody sie sączą czy mam problemy z utrzymaniem moczu, ale jak poszłąm sie wykąpać to mam slady krwi, wiec cos tam zaczeło sie dziać :ico_szoking: na razie luz, zobacze co bedzie w ciagu dnia :ico_szoking: mój juz ogolony, aparat sie ładuje, relanium wzięte, auto gotowe :ico_olaboga: chciałam jechac na zakupy ale mój powiedział nie i koniec bo jak zaczniesz rodzic to co? ile razy mam mu tłumaczyc ze tak w 5 minut sie nie rodzi ?????? :ico_olaboga: oj ten mój Jacuś :ico_olaboga:
Kasia jestes niemozliwa, ja zawsze leje z Twoich postów :ico_brawa_01:
pozdrawiam Was mamuśki i ciężarówki ihihiihiihi

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

15 lip 2007, 14:52

Madziorka gratuluje synka jest naprawde sliczny!!
mam pytanie czy Twoj maz pochodzi z Jaroslawia na podkarpaciu?? Bo kiedy zobaczylam go na zdjeciu to tak mi sie wydaje ze go znam!! moze tak tylko mi sie wydaje!! jak tak to bardzo podobny do znajomego sprzed wielu wielu lat!! no i jeszcze taki dzielny maz pomaga przy dzidziusiu - prawdziwy skarb!!
pozdrawiem i jeszcze raz gratuluje!!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 lip 2007, 16:16

madziorka gratulacje- wpadlam tylko napisac ze leos przecudny :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01:
buziaki dla wszystkich
pewnie jutro bedzie nas wiecej
marta tzrymam kciuki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 lip 2007, 17:06

kobiety no gdzie Wy jesteta???? mam pare pytan do WAs

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 lip 2007, 17:32

maRTA ja jestem :-D
ale czy ja ci odpowiem hihiihhihihi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 lip 2007, 21:49

czesc dziewczyny, widze, ze wszystie na niedzielnych wyjazdach, bo malo do czytania mialam :ico_nienie:
kasia jak tylko kreacje nabede, to wkleje, bo przy moich obecnych gabarytach to tylko w dres sprzed ciazy wlaze :-D
marta pewnie chciala zapytac czy przy skurczach partych trzeba jechac do szpitala, bo od
martuchafrost pisze:kobiety no gdzie Wy jesteta???? mam pare pytan do WAs

tego postu jej nie ma :-D , pewnie Franka rodzi :ico_brawa_01:

my dzisiaj pierwszego w zyciu Lucki grilla zaliczylismy, potem wklejej zdjecia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 lip 2007, 22:29

jejuśku, umieram ze zmęczenia :ico_placzek: plecy i ramiona mnie przeokropnie bolą :ico_placzek: oczy same sie kleją :ico_placzek: a to wszystko przez ta zasraną pogodę, siedzenie w domu w związku z tym i okrutne zębiska młodej co znowu dają czadu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a tu jeszcze mąz jak wyszedł dzisiaj o 7 rano do pracy to powróci jutro o 22 :ico_placzek:
no to się wyżaliłam... ale dzień miałam naprawde do d.... oby nigdy wiecej takich dni... mała na zmianę płakała, spała i wkałdała wsystko co się dało do buzi lub jak szalona lizała (gryzła??) moje ramię... smarowałam dziasła maścią ale d... :ico_zly: tylko zimna marchewa pomagała na jakiś czas a jakie oczy Vikula miała jak ja sobie ssała :-D

Madziorka no to ty stworzona do porodu i macierzyństwa :ico_brawa_01: i juz zakupy z małym zaliczyłas :ico_brawa_01: niezła babka jesteś... a Leoś przewspaniały :ico_brawa_01:

Martucha a jakie pytania?? trza było dzwonić do Kasienki na komórke bez krempacji...

Lucy powodzenia w Ambasadzie... teraz szybko idzie kolejka o paszport, bo zwiekszyli liczbe stanowisk i jacyś mniej czepliwi są...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość