Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 lip 2007, 10:50

no chyba nic : - D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 lip 2007, 10:52

:-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 lip 2007, 11:16

Kochana Marzenko co tez ty piszesz??? a my??? Przeciez jestes dla nas najlepszą, nawspanialsza i najwazniejszą przyjaciółką... Jesteś naszym dobrym serduszkiem i przewodnikiem po krętych i trudnych ściezkach maciezyństwa.... I wogóle jesteś cool babeczka... i jak będzie trzeba to nawet z końca świata przylecimy do ciebie, utulimy, wycałujemy i dodamy sił, bo przeciez po to tu wszystkie jestesmy...
a rodzine twoją to ja bym baaaardzo chętnie op.... ła (a humorek mam akurat w sam raz na to)... jak tak można cię zostawić samą sobie bez nawet chwili wytchnienia i bez pomocy... powinni się wstydzić!!!!

[ Dodano: 2007-07-16, 11:32 ]
miałam się nie żalić, ale tak mnie nerwy trzymają, że musze wam napisać :ico_sorki:

czy za zabicie ciotki dostane wysoki wyrok??? :ico_oczko: :ico_noniewiem: tak mnie w..... jak nie wiem co... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: licze już dni do wylotu do PL... tzn. ona nie jest taka zła, ale jak sobie coś umysli to umeczy człwoieka na całego :ico_zly:
dzisiaj np. wpadła na pomysł, że pójdzie z mala na spacer o 7:20 :ico_szoking: :ico_puknij: i od tej godziny mnie popędzała z karmieniem malej, umyciem, ubraniem itp.... niewazne, że ja padnięta totalnie po wczorajszym dniu, że w nocy wcale nie lepiej było... NIE!!!! ona chce iśc na spacer z mała o 7 rano!!!! ale ja wredny i uparty babsztyl jestem i dotrzymałam ją w chałupie do 9:30 :-D no, przy okazji się nasłuchalam, że jestem guzdrała, mecze tylko Viki bo ona tez juz by chciała iśc na dwór :ico_puknij:, spioch itp...

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

16 lip 2007, 13:26

Cześć Kochane. Ale upał, jeszcze goręcej niż wczoraj, nic się nie chce.

My już po chrzcinach, Kamyk w kościele był spokojny, nawet nie płakał jak mu ksiądz polewał główke, był bardzo odwazny i wytrzymał całą msze bardzo mu się podobało jak ludzie śpiewali pieśnie nawet coś tam sobie nucił razem z nimi, i w pewnym momęcie ksiedza chciał przekrzyczeć, bo zaczoł sobie gawożyc głośno, ludzie obok to zaczeli się śmiać.
w kościułku mam bardzo mało zdjeć, gdyz mój kuzyn nie dojechał na czas a on miał robić zdjeci, a mojej siostry mąz powiedział ze nie zrobi zdjęć gdyż nie będzie pajocową w kościele byłam na niego zła o to. więc aparat poszedł w ręce mojej teściowej a ona nawet zapalic go nie potrafiła i finito. Brak zjęć z kościułaka. No pare zrobilismy takie zamazane ale są.
Gdy wracaliśmy już po mszy to tak szybko musiałam małego rozbierać w wózku, bo darł sie w niebogłosy, było mu za goraco w tym gajerku.
no to popatrzcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-16, 13:37 ]
Wczoraj również ja razem z mężem mielismy 1 rocznice ślubu, dlatego ta 1 świeczka w torcie.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 lip 2007, 14:11

Mordeczko chociaz ja tutaj z Wami nie od poczatku, a jak bylysmy w ciazy to ze 3 razy zajrzalam, ale odkad klikam regularnie to widze ze naprawde dobra z Ciebie Kobitka i najlepsza Mamuska dla swoich dzieci pod Sloncem!!! Ludzie z natury juz sa tacy(niewszyscy), ze patrza tylko zeby dla nich bylo najlepiej i niepatrza czego potrzebuja inni i najczesciej to ma sie dola wlasnie przez takich ludzi! Niemartw sie Kochana spojrz jakie masz Skarby-juz czworeczke-Skarby dla ktorych jestes najwazniejsza osoba na swiecie - i to jest najwazaniejsze!!!
Zobacz sama, ze tutaj nikt by sobie bez Ciebie nieporadzil- jak Ciocia dobra rada :ico_haha_01:

Wiec bez smutasow- prosimy sie usmiechnac- dla siebie, dla Dzieci i dla wszystkich(nawet tych dbajacych tylko o swoj zadek) :ico_oczko:

Dagles pisalam ze ja BARAN-ciezko dla Tatuska i kobitka baran i Synalek tez :-D

[ Dodano: 2007-07-16, 14:12 ]
Mordeczka i modsi koledzy sa spoksik :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-16, 14:12 ]
mlodsi mialo byc

[ Dodano: 2007-07-16, 14:16 ]
hektorka Kamyk super!!! :ico_brawa_01: duzo warstw i goraco bylo-chcesz byc piekny cierp :ico_haha_01:jaka mucha olbrzymia hihi-super!!!! ja kupilam wczoraj spodenki do chrztu wkoncu nie gajerek!!!
chyba niepodobny do Ciebie Syncio z tego co widze??? :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-16, 14:17 ]
ja nieumiem pisac tam mialobyc to :ico_haha_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

16 lip 2007, 14:31

MORDKO kochana nie dołuj sie i nie płacz proszę my jestesmy z tobą i kochamy cię jak siostrę wiec sama nie jesteś.A z tego twojego meżusia to cholera jest najpierw nawywijał a teraz na ciebie wine zwala .Bardzożałuje że nie mieszkasz gdzieś blisko mnie bo byśmy sobie nawzajem pomogły.I oczywiście miałabyś z kim iść na pokazy sztucznych ogni. :-D
ja jestem spod znaku koziorożca a mój Tomek lwa i córki baranki

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 lip 2007, 14:36

Mróweczka, ja baran,synek baran i tata panna :-D

hektorka, wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy slubu dla was i wielu łask Bozysz dla Kamilka z okazji chcrztu. Wygladal bosko - maly przystojniaczek. I jakie ladne zdjecie z mamusia :ico_brawa_01:

kasi.k - to moze walnij ja w glowe - tak zeby dostala amnezji i wywiez dzies na obrzeza miasta.Nikt jej nie bedzie tam szukal :-D A wyrzuty sumienia bedziesz miala mniejsze niz za zamordowanie cioci :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-07-16, 14:40 ]
syla - moja mam mowi,ze latwo mnie barana upartego nie bylo wychowac :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 lip 2007, 14:41

iw rybka Ty brutalna jestes :-D

u nas Tatusiek waga!!! :-D

ja to tego mojego Eryka to nigdy niezwaze!!!wrrrrrrrr :ico_zly:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

16 lip 2007, 15:00

RYBKO racja uparte stworki są i to bardzo

[ Dodano: 2007-07-16, 15:02 ]
aha mordko daleko masz do Poznania?a może przeprowadzimy sie gdzieś pomiedzy bo ja tez najchętniej bym stąd poszła od tej teściowej mojej

[ Dodano: 2007-07-16, 15:04 ]
aha mordko daleko masz do Poznania?a może przeprowadzimy sie gdzieś pomiedzy bo ja tez najchętniej bym stąd poszła od tej teściowej mojej

[ Dodano: 2007-07-16, 15:04 ]
aha mordko daleko masz do Poznania?a może przeprowadzimy sie gdzieś pomiedzy bo ja tez najchętniej bym stąd poszła od tej teściowej mojej

[ Dodano: 2007-07-16, 15:05 ]
aha mordko daleko masz do Poznania?a może przeprowadzimy sie gdzieś pomiedzy bo ja tez najchętniej bym stąd poszła od tej teściowej mojej

[ Dodano: 2007-07-16, 15:13 ]
ale się powtarzam :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 lip 2007, 16:52

Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!

Mordko kochana ty się nie przejmuj tym glupkiem twoim mężem bo nie ma co się denerwować, on zadowolony, cała winę zrzuca na ciebie, a ty biedna najgorsza!!!!!!
My Cie tu bardzo potrzebujemy i bardzo kochamy, jesteś dla nas jak siostra!!!!!!!!
Sciskam Cię mocno i całuje :ico_buziaczki_big:

Kasi.k myślę że za zabójstwo nadgorliwej ciotki wyrok będzie niski...............

Hektorka Kamilek wyglądał bosko!!!!!!!!!!!!

My dziś byliśmy na pobranie krwi.......... malutki popłakusiał trochę, ale jak go przytuliłam to się uspokoił!!!!!!! Ale patrzeć nie mogłam na to kłucie!!!!!!!!!!!!
Jutro idziemy do poradni zobaczę jak przybył po tych wszystkich eksperymentch kulinarnych!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-16, 16:53 ]
A tak poza tym to ja jestem lew, a mój mąż waga!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość