Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lip 2007, 11:53

czasem Wam zazdroszczę upału, ale pewnie gdyby u mnie tak było to bym narzekała :ico_haha_01:

Tak na szczęście wszystko dobrze, oboje z mężem spanikowalismy i długo nie mogliśmy dojść do siebie po całym wydarzeniu. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lip 2007, 14:08

A ja juz ladnie wypralam,teraz tylko jeszcze obiadek zrobic i koniec pracki na dzisiaj :ico_oczko: Strasznie jest goraco,ja tez chcialam isc z malutka Nicole na spacer o 10 jakos ale juz mi bylo za gorco i mala by nie wytrzymala takze Nicolinka zostala z moja sasiadka a ja szybko pojechalam do sklepu na rowerze jakos wytrzymalam ale lalo sie ze mnie niemozliwie :ico_oczko: Fajnie jest miec taka sasiadke zawsze moge na nia liczyc i zawsze mi pomoze cos wspanialego i ciesze sie ze ja mam :ico_brawa_01:

Maggie rozumiem ze to przezylas ja sobie nawet nie probuje wyobrazic co ja bym zrobila w takiej sytuacji straszne!!! No ale jest dobrze,wszystko sie szczesliwie udalo i po prostu trzeba bardziej uwazac jest Ok :ico_oczko:

A moja slodka coreczka usnela o 13 :ico_szoking: Jest tak goraco ze malutka miala problemy zasnac ale udalo sie i spi,a wstala o 9 00 i byla i jest taka grzeczna i kochana jak gadalam z moja babcia przez telefon to sie ladnie zajela zabawkami i mowila caly czas baba baba baba :ico_oczko: A babcia sie podniecala przez telefon jak to mala Nicosinka ladnie mowi baba mile to bylo :ico_haha_02:
Ok zajrze pozniej tak goraco jest ze mi sie nic niechce ah szkoda gadac jak to mowia hehe :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

16 lip 2007, 14:57

Hej hej :ico_haha_02:

Maggie :ico_olaboga: na szczescie wiecej strachu niz szkody! nie martw sie juz kochana :ico_buziaczki_big: my wczoraj na basenie bylismy i tez pare razy mialam serce w gardle, gdy D zanurzal sie razem z kouroshem albo , gdy ten przypadkowo napil sie wody ... ae taki juz mamusiek los, ze martwimy sie ...

Kristi ... super fotki :ico_brawa_01: a basenik jeszcze lepszy i Nicol jaka zadowolona :ico_oczko: ... ostatnio zartowalismy , ze nadmuchamy ponton-lodke ( takie cus do plywania po jeziorku) i postawimy w ogrodzie i jak tylko nadejda upaly Kourosh bedzie sie tam pluskal :-D :ico_haha_01:
zarty zartami , ale teraz jest u nas duuuszno :ico_szoking: :ico_zly: nie cierpie takiej pogody ... czuje sie jakbym miala ducha wyzionac

iza uwielbiam Mateuszka :509: i powiec po kim on sie tak opala??? :ico_szoking: super kolorek! moj smerf jest calkowicie bialy jak maka po mnie :-) a to zostawilam sobie na koniec:

wygladasz niesamowicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten fryc i sukienka i kolczyki ... wlasnie rozglodam sie za podobnymi z czarnym kamyczkiem lub czerwonym :ico_oczko:
a nie przesadzasz czasami z odchudzaniem?

[ Dodano: 2007-07-16, 16:36 ]
Dziewczyny pamietacie moja historie z tele. ??? moj niby przyjaciel odezwal sie po czasie i poinf.,ze mam do zaplacenia faktury za caly rok ~+ 7200 za niedotrzymanie umowy ( przed wyjazdem wzielam tel na moje nazw. i on wybral sobie abonament, ale po jakims czasie mial klopoty fin. i przestal uzywac i placic ...)
no wiec, teraz pisze mi,ze za bledy nalezy placic i ze on tez splaca zus i ojca ...
ostatnio zaczal pisac,ze pracuje nad soba itp jednym slowem : nawiazuje ze mna kontakt piszac jednoczesnie o sobie, swoim zyciu, o naszej ''przyjaciolce'' i znajomych ... pomiedzy tymi sentymentami, podaje dokladna sume i konto w banku ... sama nie wiem ...

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

16 lip 2007, 16:48

hej lae upal ja ledwo wytrzymuje Monika tez sie meczy
Monika wlansie zasnela ale ciezko bylo plakala nie hchciala sie polozyc tylko u mnnie na rekach i tak tez wlansie usnela straszne,MOnika na spoznione urodziny dostala od tesciowej sliczne zlote kolczyki jak mi sie zapytala kiedy jej uszka przebije a ja odpowiedzialam ze o tym zadecyduje Monika to zrobila dziwna mine lachen a od cioci dostala lalke ktora mowi i basenik fajnie chetnie ja bym do niego wskoczyla tylko troszke maly hihi


Maggie wspolczuje ja to wogole boje sie Monike kapac sama bo ona to chcialaby wszedzie byc i wsyztsko dotknac podczas kapieli ehhh

zdjecia dzieciaczkow wspaniale :)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 lip 2007, 19:12

iza, jeju jaka laseczka z Ciebie .... Ty jesteś chudzinką ... ja nie wiem co od siebie chcesz ....
No a teraz coś o Twoim syneczku - Mateuszek .... jest cudownym przystojniakiem ... brak słów .... te jego brązowe oczka .... eh....
Maggie, mogę sobie wyobrazić co przezyłaś ..... a Malwina gdzieś od tygodnia zaczęła okropbnie płakać podczas kąpieli .... drze się że pół wsi chyba słyszy .... normalnie zające z ukrycia uciekają ...
Kristi, Nicolka jak zwykle cudna księżniczka i jaka zmotoryzowana ... ho ho ...,iza, a Mati ten rowerek dostał na urodziny ??? My a raczej Malwinka dostała kasiorkę na taki właśnie pojazd od moich rodziców z okazji imienin ... ale jakoś nie mam czasu pojechać i kupić .... powiedz - fajny jest - Mati chce w nim siedzieć ??? bo ja znająć Malwinę - przypuszczm że będzie chciała siedzieć tylko 5 minut ... a potem .... będzie wolała stac koło niego .....

NO właśnie od niedzieli Malwina chodzi za jedną rączkę ....

Dziś popołudniu ma dzień bez pieluszki ... pół godziny temu osikała mnie a jakąś godzinę temu zrobiła (wzorem Mateuszka ) kupę na wykładzinie .... ale oststnio ma kłopoty ze zrobieniem kupy ... i to "coś" co wylądowało na podłodze to była "upa kamień" ....

hm... ale się spisałam .... :ico_olaboga: ... a teraz aż się boję - idziemy się kąpać ....

z :569: ające , sąsiedzi uwaga :569: malwina się idzie kąpać ..... :569:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lip 2007, 19:49

I jestem sobie znowu z wami
Mala Nicole spi ale za niedlugo powinna sie obudzic nadal jest upal :ico_chory:

Aginka wielkie :ico_brawa_01: dla Malwinki za jej dzien bez pieluszki,napewno sie malej podobalo :-D :ico_oczko: i tez ochrzcila wykladzine :ico_oczko: Dzieki za mile slowka o Nicolce oj tak NIcole jest juz zmotoryzowana :-D i niczego sie nie boi taka mala i taka smiala :ico_brawa_01:

Iza wlasnie opowiedz o tym rowerku,podoba sie w nim Matiemu?? My tez powoli zamierzamy kupic taki rowerek Nicole ale niewiem czy bedzie w nim chciala byc.. :ico_noniewiem:

Ok widze ze was niema to jeszcze troche pobede na TT a pozniej znikam bo mala sie obudzi za niedlugo i bedzie chciala zjesc kolacyjke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 lip 2007, 20:57

no Kristi, bo teraz to jeszcze nasze dziewuchy i Adusia Justyny zostały w kolejce po urodzinowy tort .... ale to już tak niedaleko ..... powiedz - dobrze się czujesz ??? Powiadomiłaś juz rodzinę i znajomych ??? Który to już tydzień ciązy ??? - sorki że tak pytam .... ale ciesze się Twoim szczęściem jakbym sama była w ciąży .... zresztą inaczej zaczęłam podchodzić do ciąży od momenti gdy zaczęłam mieć kłopoty z zajściem .... dobra ... bo znowu napiszę poemat .... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

16 lip 2007, 21:15

dziewczynki..co wy mi takie komplementy piszecie??? rosnę i rosnę
dziekuje wam za mile słowa..nawet nie wiecie jak to buduje
a ja sie nie odchudzam.....w sumie to waga juz ok..tylko ten brzuch..ale to juz trzeba cwiczyc a mnie sie nie chce
I Matuś slicznie dziekuje za komplementy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

co do rowerku to mati jest zachwycony.....tylko......bardzo cięzko mi sie go prowadzi..dzis przeszlam na okolo bloku i juz nie mialam sily....
ale generalnie polecam....pozniej to juz bedzie taki rowerek jak dzidzie będą strasze...teraz tylko pcham
Mati siedzi w nim super i włącza sobie muzyczkę...ale jest teraz na etapie biegania wiec szybko schodzi z rowerku i zasuwa.....ale pozniej wchodzi z powrotem

dostalismy tez kase na urodzinki i kompletnie nie wiem co mam Kupić matusiowi...macie jakies pomysly???

diem tego chyba nie mozna komentowac..szkoda słow....ale ludzie są podli... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-16, 21:19 ]
Aginka, u nas tez kupa kamień..... :-D :-D :-D
:ico_brawa_01: dla Malwinki za chodzenie!!!
Kristi, u nas tez straszne upaly.....super ze masz tą sąsiadkę,..fajnie est miec kogos kto zawsze ci pomoze
abyss20, super prezenciki....a co do kolczykow to masz racje...niech moniczka zdecyduje!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lip 2007, 22:17

cześć dziewcznki, slyszałam że w Polandzie koszmarnie gorąco, babcia niedawno dzwoniła i mówiła że termometr nadal wskazuje 47 stopni :ico_chory: :ico_szoking: :ico_chory:
:ico_brawa_01: Malwinki za chodzenie :ico_brawa_01:
Aginka mój Tosiek nadal uwielbia kąpiele....cieszę się z tego :ico_haha_02:
Kristi nawet nie wiesz jak ja uważam...mam fioła na punkcie bezpieczeństwa...ale jak widac nie zawsze da się całą sytuację opanować....tu wchodzi w grę zmęczenie....
iza pisze:dziewczynki..co wy mi takie komplementy piszecie??? rosnę i rosnę
dziekuje wam za mile słowa..nawet nie wiecie jak to buduje
a ja sie nie odchudzam.....w sumie to waga juz ok..tylko ten brzuch..ale to juz trzeba cwiczyc a mnie sie nie chce
I Matuś slicznie dziekuje za komplementy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Iza cieszę się że Cię podbudowałyśmy...wiem że to bardzo ważne. Tak trzymj :one:
Ja się juz na siebie patrzeć nie mogę, strasznie gruba jestem....
abyss20, ...i słusznie powiedziałaś teściowej :one:
diem RACJA..taki los nas mamusiek, martwiłyśmy się, martwimy i bedziemy martwić.

Aginka pisze:z :569: ające , sąsiedzi uwaga :569: malwina się idzie kąpać ..... :569:

:one: nieżle :-D :ico_oczko:







Ale mi mętlik wyszedł, chyba jestem zmęczona :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

17 lip 2007, 10:14

abyss20, racja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja jakbym miała córeczkę też pewnie bym tak zrobiła

uff znów upał... Idziemy znów dziś z Dawisniem nad wodę... wczoraj był tak szczęściwy, że jeszcze nigdy nie byl tak zadowolony z tego, że może się pochlupać w wodzie:)
Zaraz idzę dzwoinic do tgo P.... ośrodka (po raz drugi, bo wcześniej pielęgniarka powoedziała, że mam xczekać na telefon kiedy mnie wezwą) Dawiś już dawno skończył rok, a dalej nie jest zaszczepiony jak sie wkuzrę to pojadę dziś i zabirę kartę i przeniosę się do innego ośrodka....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość