Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 lip 2007, 10:22

bardzo!! po 2,5 godzinie Mati usnął po prostu ze zmęczenia od płaczy. Śpi już godzine, a normalnie chodzi spać o 12. Zobaczymy kiedy wstanie

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 lip 2007, 12:02

Maggie dziewczyny maja rację
Kacper dziś znowu huknął sie w róg stołu kuchennego i to prosto w ucho,aż krew poleciała,na szczeście tylko otarł naskórek :ico_sorki:

a z okiem,hmm wydaje mi sie że sie zminiejszyło troche,przemywam mu swietlikiem,potem jeszcze kupię rumianek i zobaczę jak dalej bedzie
gdzies przeczytałam że jak do 4 dni nie bedzie schodzić pomału, to trzeba pójsć do lekarza,dalej ma spuchniete i czarwone ale jakby lepiej już to wygląda,nie wiem,zobacze do jutra :ico_noniewiem:

ale skwar,okna mam pozamykane i rolety opuszczone w tym pokoju w którym siedze,przy otwartym sie nie da,taka duchota,tak jest lepiej,w pozostałym pomieszczeniach mam pootwierane,ale tam nie ma tak słońca jak tu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mischelle22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 196
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:34

16 lip 2007, 12:28

Jak ja się za Wami stęskniłam - tak dawno mnie nie było.(a ile musiałam przeczytać aby nadrobić :ico_szoking: )
Najpierw gratuluję wszystkim dzieciaczkom postępów :)
U nas wszystko OK - Krzysio zdrowy.Uczymy go korzystania z nocniczka (raz nawet zrobił siusiu i kupkę :-) )

Guzy oczywiście są na porządku dziennym - ostatnio nawet spadł z fotela bo zapomniał, że najpierw schodzą nóżki :ico_oczko: (Ale na strachu się skończyło)

Co do siusiaczka - to odciągamy od kiedy skończył pół roku (najpierw powoli podczas kąpieli próbowaliśmy odciągać o kilka milimetrów) teraz już normalnie.

Maggie - ja Krzysia kąpię sama, ale jak mam umyć główkę to kąpiemy go razem bo Krzysio bardzo tego nie lubi.

kasiekk pisze:potem jeszcze kupię rumianek i zobaczę jak dalej bedzie



Tylko nie rumiankiem :ico_noniewiem:
Nam zabroniłą okulistka bo rumianek bardzo uczula.
Możesz mu posmarować Oxycortem A jak masz w domu, ale na wszelki wypadek skontrolowałabym to u lekarza - bo z oczami to nigdy nic nie wiadomo :ico_noniewiem:


Matikasiu - a sprawdziłąś czy sobie zębolka nie wybił?


Wklejam Wam Nasze aktualne zdjątko - bo może już zapomniałyście jak wyglądamy :)


Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 lip 2007, 13:47

KAcper nie ma uczulenia na rumianek,juz kiedys miał przemywane oczko nim i dzieki temu uniknęliśmy udrażniania kanalika,na które mialam juz skierowanie,najpierw była sól fizjolog.potem świetlik,masowanie,okulista,krople i nic,na koniec spróbowałam rumianku i po kilku dniach jak ręka odjał :ico_haha_02: a więc skoro wtedy nie uczulił to już chyba nie uczuli :ico_noniewiem: w kazdym razie spróbuje :ico_oczko:

jeżeli do jutra nie bedzie widocznej poprawy to napewno pójdziemy do lekarza

:ico_brawa_01: za nocniczek dla Krzysia

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 lip 2007, 14:35

Mischelle szczerze mówiąc to nie dał sobie buzi otworzyć. zaciskał szczeke i tulił sie do mnie. poszlismy na spacer do sklepu. przyszlismy i znow poszedl spac na godzine. teraz juz sie uspokoil ale ciagle u mnie na kolanach. zabki całe na szczescie

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lip 2007, 16:29

mischelle22 pisze:Maggie - ja Krzysia kąpię sama, ale jak mam umyć główkę to kąpiemy go razem bo Krzysio bardzo tego nie lubi.

Witaj mischelle, mój Antoś nigdy się nie bał mycia główki, ale teraz boję się że to się zmieni :ico_noniewiem:
kasiekk pisze:Kacper dziś znowu huknął sie w róg stołu kuchennego i to prosto w ucho,aż krew poleciała,na szczeście tylko otarł naskórek :ico_sorki:

biedny Kacperek :ico_noniewiem:
mischelle22 pisze:U nas wszystko OK - Krzysio zdrowy.Uczymy go korzystania z nocniczka (raz nawet zrobił siusiu i kupkę :-) )

:ico_brawa_01: dla Krzysia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

16 lip 2007, 17:11

witam,
biedne te nasze dzieci ciagle sie przewracaja robia sobie krzywde ale coz chyba taki los

u nas tez strasznie duszno wysiedziec sie nie Monika cala mokra i marudna pzrez ten upal na dodtek nie moge przy niej otworzyc balkonu bo zaraz by chciala na niego wyjsc otwieram dopiero jak spi ehhh na chwilke wypluskala sie w basenie ale tez jej cos nie pasowo
wiec troszke wiatru poprosze :)

matikasia dobzrze ze zabki cale :)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

16 lip 2007, 21:37

ale u nas skwar po dwoch latach od cc to juz bede mogla rodzic naturalnie tak na wszelki wypadek sie pytam :ico_oczko: :-D moj Adrianek jakos sie trzymal nie marudzil a na spacerku bylismy raniutko to nie chcialo mu sie chodzic na rekach wolal bo i tak byl upal ach 25 st.by wystarczylo i jak tu babie dogodzic :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 lip 2007, 22:03

my też byliśmy tyklo rano,potem sie nie dało byc na dworze,strasznie :ico_olaboga: gorąco

Muszę wam powiedzieć,że oko Kacperka duuużo lepiej,schodzi mu to powoli,całkiem inaczej to juz wygląda i mam nadzieje że obejdzie sie bez lekarza :ico_noniewiem:

ja zawsze sama kąpie Kacpra,i głowe i resztę bez problemu(mojego męża więcej nie ma niz jest,jakbym miała na niego czekać to Pelek brudny by chodził :ico_oczko: ,zreszta nigdy nie miałam z tym problemu)

Małż mi dzis napisał że przyjeżdża na weekend,a za tydzień znowu przyjedzie bo idziemy na wesele :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-16 ]
zapomniałam jeszcze,pamiętacie jak pisałam o dziąśle Kacpra ze sino-fioletowe? Już jest normalne ufff różowiutkie ,wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lip 2007, 22:24

Matko współczuję Wam tych upałów, kochane.
kasiekk pisze:ja zawsze sama kąpie Kacpra,i głowe i resztę bez problemu(mojego męża więcej nie ma niz jest,jakbym miała na niego czekać to Pelek brudny by chodził :ico_oczko: ,zreszta nigdy nie miałam z tym problemu

Kasia dzielna jesteś kobitka, ja przez ostatnie czasy tez kąpie sama, bo małżonek pózniej wraca...ale o wiele łatwiej i bezpieczniej jak kapiemy razem, Antoś jest coraz ilniejszy, a ja coraz bardziej zmęczona....poza tym biore teraz leki po których bardzo szybko się męczę i jest trudniej.

kasiekk pisze:zapomniałam jeszcze,pamiętacie jak pisałam o dziąśle Kacpra ze sino-fioletowe? Już jest normalne ufff różowiutkie ,wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

:one: to dobrze :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość