ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 lip 2007, 22:50

Kasi.k nie umiem Ci powiedziec ile to moze trwac,u nas np.zabki wychodza bardzo powoli od momentu kiedy je widac pod dziaselkami,pozniej az sie przebija,a troche tez trwa za nim wyjda calkowicie..Vinee wyszedl tez nastepny na dole, na razie mamy ich 9.
Buziaki dla Vikusi,okropne sa te zebole!!!

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 22:54

Kasiula, to chyba jednak przez to słońce, no bo co innego? jeszcze tak myśle, że wczoraj nad wodą, ze dwa razy zanurkowała i może sie troche napiła? a tam pewnie bakterie :ico_olaboga: no wychodze juz z siebie, kuba poszedł na wygnanie do dużego pokoju, a ja sie gapie to w moitor to w lenke, ale na arzie śpi spokojnie i gorączka tez spadła na szczęście :ico_chory:
ilonakk9 pisze:Bablu prosili,zeby zrobil dyzur do 11 w nocy..jak ja tego nie lubie...

też bym nie lubiła, no, ale siła wyższa, przeciez nie pije tam kawki, tylko tęskni za sowimi dziewczynami i zdrowie ludziom ratuje...niech mu Bozia w dzieciach wynagrodzi :-D
ilonakk9 pisze:dziewczyny,od rana nie mam wiesci o Marty,kusi mnie,zeby napisac i zapytac co tam u niej i Frania

też miałam takie dylematy z Jaśnie Panią :ico_oczko: już teraz jej nie męcz, ale po sniadaniu może napisz coś krótkiego, bo przecież my ci tu żyć nie damy, jak nie będzie wieści od Marty :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 lip 2007, 23:06

Kasiula byle nie za duzo tych dzieciaczkow,tak z 3 to akurat!!! :-D
Tez tak mysle,ze napisze do niej rano jezeli nic sie nie odezwie sama do tej pory,nie bede jej przeciez meczyc jak sie tam biudulka poci przy Franiu!!! :-)
Kasiula Vinee jak bylismy w Pl,to jak zaczely sie upaly to w pierwszy dzien jak byla dluzej na sloncu miala luzna kupke i to bardzo czesto.Pozniej bylo juz ok.A jak z kupcia Lenci?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 23:23

ilonakk9, no własnie kupka to u niej bobki kozie i dzisiaj popołudniu też w takie były :ico_noniewiem: juz mi troche lepeij, bo widze po niej, ze też juz ma inne ciałko, rumieńce zniknęły i tak spokojnie leży, mam nadzieje, ze do rana wszystko będzie juz dobrze :ico_chory: :ico_zly:

dobrej nocki dziewczyny, do jutra, pa!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 23:24

Mróweczka pisze:jasnie pani moim zdaniem najdrozej jest w Londynie!!! Ja mieszkam w Southampton to niby tak jakby nad morzem, a np. w Bourmonth sa plaze i takie same ceny!!!

znaczy takie same ceny jak gdzie? jak w londynie? mi juz londyn bokiem wylazi :ico_noniewiem: , oststnie mieszkanie jakie mielismy bylo two bedroom za 975 L + media i council tax :ico_olaboga:

kaasiaa79 pisze:ale do nonono z takim spacerkiem

no rzeczywiscie do nonono... po cos sie w najwieksze slonce z domu wylaniala? ja rozumiem, ze chcac ukryc opone musisz chadzac na spacery jak najmniej ludzi jest na ulicy, ale moze lepiej w nocy? :ico_oczko: duuuuuuuuzzzzzzzzooooooooooo zdrowka dla Lenoslawki mojej kochanej :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

kasi.k, :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie strasz, ja nie chce tak zebisk przechodzic jak wy! ja lubie spac :ico_olaboga:
kasi.k pisze:daruję jej zycie... a niech pozna moje dobre serce

wiedzialam, ze wymiekniesz, a ja juz scenariusz zeznan zapewniajacych ci alibi chcialam dla nas przygotowac i rozeslac na priva do wszystkich :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 lip 2007, 23:25

Na pewni rano Lencia obudzi sie pelna energii i zdrowiutka zobaczysz!!!Spokojnej nocki dla Was!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 23:28

ilonakk9 napisał/a:
dziewczyny,od rana nie mam wiesci o Marty,kusi mnie,zeby napisac i zapytac co tam u niej i Frania


też miałam takie dylematy z Jaśnie Panią już teraz jej nie męcz, ale po sniadaniu może napisz coś krótkiego, bo przecież my ci tu żyć nie damy, jak nie będzie wieści od Marty
_________________

PISZ!!! ja sie cieszylam w szpitalu, ze ludzie o mnie pamietaja, pisza i sie pytaja :-D tylko mama mnie zdenerwowala, bo dzwonila co 5 min, a jej to akurat powiedzilam, ze zadzwonie jak juz bedzie po wszystkim, a ona mi na partm zadzwonila, a polozna odebrala i mi do ucha przylozyla :-D , to jej sie do sluchawki udarlam :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 lip 2007, 23:30

Jasnie Pani :) pisze:kasi.k, nie strasz, ja nie chce tak zebisk przechodzic jak wy! ja lubie spac
kasi.k napisał/a:
daruję jej zycie... a niech pozna moje dobre serce

wiedzialam, ze wymiekniesz, a ja juz scenariusz zeznan zapewniajacych ci alibi chcialam dla nas przygotowac i rozeslac na priva do wszystkich


moja droga Dominiko
po 1. zarówno ja, jak i mąz jestesmy miłosnikami spania :-D jak mielismy wolne i nie mieliśmy dziecka to spalismy tak od 23 do 11 rano :-D więc wyobrax sobie nasz ból teraz...
po 2. jeszcze 10 dni musze z ciotką życ więc trzymaj to alibi na wszelki wypadek...
po 3. no i jak?? uradujesz Kasienkę i zamieszkasz w jej mieście w UK?? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 23:48

kasi.k,
po 1. ja tez tak umialam przed erą Luski, a moj maz do dzisiaj spi wicej niz Lusiek :-D
po 2. bede trzymac, a przez ten czas to go udoskonale i bedzie zbrodnia doskonala :-D
po 3. wlasnie tam u was to cyba tanie mieszkanka :ico_brawa_01: a jak ze znalezieniem pracy, bo ja to zagorzala kelnerka jestem, to pewnie bez problemu bym znalazla, a moj maz to na budowie lubi sobie podlubac, ale teraz chce byc kierowca :-D ( jutro pewnie mu sie plan zmieni i bedzie chcial byc np. magikiem :-D ). a to by fajnie bylo jakbym tam sobie pojechala, bo bym Lusce jej prototyp pokazala :-D

[ Dodano: 2007-07-16, 23:55 ]
kurcze, Gloucester jest tak blisko Oxford, a tam zaczynalam swoja przygode z UK i jestem zauroczona tym miastem, tylko ze ceny londynskie...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 lip 2007, 08:24

hey kochane!!!
Mam wreszcie dlugo wyczekiwana przez nas wszystkie wiadomosc!!!
Wkleje to co juz zrobilam na Radosnych Ogloszeniach!!! :-D :ico_brawa_01:
Mam przyjemnosc oglosic,ze Nasza MARTUCHAFROST urodzila wyczekiwanego synusia!!!!
Pozwole sobie zacytowac jej smsa:po 32 godzinach boli krzyzowych( epidural na mnie nie zadzialal)wzieli mnie na cesarke,bo rozwarcia nie bylo,maly byl ulozony twarzyczka,urodzilam zdrowego cudownego synka,3500 jestem najszczesliwsza matka na swiecie!!!
MARTA SERDECZNE GRATULACJE JESZCZE RAZ!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
duzo radosci z wyczekiwanego macierzynstwa i oby synus sie zdrowiutko Wam chowal!!!!buziaki wielkie!!!

dziewczyny Marta pozdrawia Was goraco i postara sie wkleic fotki Frania jak najszybciej!!!!Juz nie moge sie doczekac,wymeczyla sie nasza bidulka,ale teraz juz moze tulic malenstwo!!!!
No to ja stawiam pierwsze pepkowe na taka piekna okolicznosc :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość