lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 lip 2007, 00:32

kasi.k pisze:lepiej sie przemęczyć, pogłodowac czasami niż słuchac durnych komentarzy i tylko się denerwowac...
Kasik masz racje,komentarze mogliby sobie co niektorzy darowac :-D :ico_puknij: ja sie takich glupot nasluchalam,ze szok :ico_szoking: a najgorzej mnie wkurza jak ktos mowi jakie mam mleko :ico_puknij: skad ktos to moze wiedziec :ico_noniewiem: i oczywiscie ,ze mam chude i sie nie najada,a skoro mam ,,chude,,to z czego maly tyje ?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 lip 2007, 11:48

dzien dobry kochane!!!
ja sie z wami zgadzam w stu procentach..., jak byla moja siostra i teraz jak jest kuzynka to jest spoko bo robia tak jak ja chce sluchaja stuprocentowo a jak byla babcia to :ico_olaboga: nie dosc ze ja wszystko zle i po gupiemu ( tylko ciekawe czemu moje dziecko takie zdrowe zadowolone z zycia i rozwiniete :ico_puknij: ) to jeszcze do malzenstywa sie wtracala i byly same problemy i stres... nawet w kuchni komentarze ehhhhhhhh szkoda gadac nigdy wiecej.. :ico_noniewiem:
kasik vikusia sliczna i jaka duza juz :ico_haha_01: :-D
a co do tych klotni z ukochanym to faktycznie napoczatku jest ciezko- ja mysle ze to trzeba sie do nowej roli przystosowac a faceci to duze dzieci i czasem cos im odbija... zreszta nam tez przynajmniej mnie musze sie przyznac ale juz u nas lepiej wiec dziewczyny mysle ze u was tez bedzie dobrze bo wy madre i sielne kobitki :-) i

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 lip 2007, 12:40

julie masz racje ...trzeba sie dostosowac,ale babciomi ciociom mowimy NIE :ico_haha_01: :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 lip 2007, 12:52

oj tak zdecydowanie NIE :ico_nienie:
teraz czasy chyba troche inne my jestesmy bardziejh niezalezni inaczej odbieramy swiat inaczej chcemy wychowywac nasze dzieci a np. moja babcia byla przyzwyczajona ze pomagala finansowo moim rodzicom i we wszystkim innym i dlatego wg niej miala prawo wtracac im sie do wszystkiego i u mnie chciala podobnie ale ja nie jestem od niej finansowo zalezna nie mowiac juz ze i w inny sposob nie jest mi potzrebna i nie pozwole nikomu mowic mi co i jak mam robic zwlaszcza jkak ktos wlasciwie nie bardzo sie zna bo 25 lat temu to troche inaczej bylo zreszta tyle czasu to zapomniec sie da duzo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 lip 2007, 13:38

a do mnie nikt z rodziny nieprzyjechal :ico_placzek: - a uwiezcie, ze bym chciala na troche,bo rodzina to co innego niz znajomi!!! Ale juz niedlugo sie zobaczymy bo jade do Polski 29 lipca na prawie miesiac :-D :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 lip 2007, 13:43

hej dziewczyny
nie mam nastroju na pisanie bo z wyjazdu na 90% nici. Musze sie zająć budową. Cegle mi zwożą i nie bardzo jest gdzie. Na moją dzialke nie ma wjazdu bo jeb#@#$na gmina twierdzi ze nie ma pieniedzy a ja to mam cegle przezrucac??? Zamiast wjazdu jest row. :ico_zly: No i tak, juz bym chciala miec za sobą tą budowę a to dopiero początek.

Kasik, Madziorka zdjecia super!!!

[ Dodano: 2007-07-19 ]
Mróweczka z siedlec jestem a ty???

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

19 lip 2007, 14:18

witam :-D
u nas dzisiaj upał jak ch... :ico_olaboga: załozyłam malej body a po godzinie cala w chrostkach wygladajacych jak potówki... ale czy potówki moga byc tez na brzuszku?? jesc za bardzo mała dziś nie chce, troszkę marudzi a tu jeszcze o 15 mamy szczepienie :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 lip 2007, 14:21

mroweczk jak byla moja mama to w miare odpoczelam,ale jak t rodzina to nie bardzo,bo moja mama wszystko przy malym robila i w miare nie pouczla i nawet ja ja przekonalam do nowych pogladow na temat wychowywania dzieci...np jesli chodzi o przegrzewanie przyznala mi racje i powiedziala,ze nas grubo ubierala,bo kiedys tak kazali...jak jej powiedzialam o smierci lozeczkowej,co zwieksza ryzyko itp to rzucila palenie :ico_brawa_01: czasami odciagalam mleko i cala noc moglam spac ,bo mamcia czuwala przy malym,zmieniala pieluchy i to byla super pomoc,choc na dluzsza mete lepeij samemu sobie radzic ,tzn we dwojke :-D z ,,tesciowa,,juz to nie zdalo egzaminu,bo jesli chodzi o fajki to stwierdzila,ze to bzdura,mowila mi ,ze mam chude mleko itp ,albo nie kazala mi malego brac :ico_puknij: tylko dawala go na sile swojej corce ,ktora byla przeziebiona :ico_puknij: nic sie nie odzywalam,bo to tylko 5 dni,ale taka pomoc mi sie nie podobala :ico_oczko: bylam bardziej zmeczona....choc byla dla mnie mila,to po prostu ,to nie jest to,tej kobiety nie przegadasz :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-19, 14:30 ]
gosia wspolczuje :( kasik pewnie potowki,one chyba moga byc na calym ciele :ico_noniewiem: a wiecie co mam jeszcze pytanie,tomka siostra zasugerowala mi,zebym malego dokarmiala mlekiem dla dzieci ,bo tam sa witaminy itp,czym tez mnie prawie do lez doprowadzila,bo przeciez maly tyje ksiazkowo i polozna nic takiego nie zalecala :ico_noniewiem: to chyba kiepski pomysl,skoro on ssie cyca ,a mleka mam przeciez duzo...albo mowily cos o dopajaniu,a to chyba tez nie ma potrzeby ,jak jest goraco to on czesciej ssie :ico_noniewiem: w ogole jakos plakac mi sie chce jak sie tego nasluchalam,ja mysle,ze dobrze robie ,ale juz sama nie wiem :ico_olaboga: w srode ide do baby clinic to zapytam ...ale ostatnim razem polozna mnie pochwalila i taka bylam z siebie dumna :ico_wstydzioch: a po tej wizycie to tylko mam depresje jakas,a t nic z tego nie rozumie ,wiec jemu sie nie wyzale :( tak ogolnie to jego siostra jest bardzo mila i fajna ,tylko,ze nie ma dzieci,pewnie chciala dobrze,a ja jakos przewrazliwiona jestem chyba

[ Dodano: 2007-07-19, 14:33 ]
dobra ide sie szykowac ,bo umowilam sie z kolezanka na miescie,to chociaz odpoczne psychicznie ,bo juz nawet tomka towarzystwo mnie meczy :ico_placzek: zostawiam mu sajgon,to chociaz nie bedzie mu sie nudzilo jak wroci z pracy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 lip 2007, 14:55

lucy23 pisze:a wiecie co mam jeszcze pytanie,tomka siostra zasugerowala mi,zebym malego dokarmiala mlekiem dla dzieci ,bo tam sa witaminy itp,czym tez mnie prawie do lez doprowadzila

lucy nie sluchaj głupich rad. Nie ma lepszego pokarmu niz mleko matki!!! Cycek starcza na wszystko na picie jedzenie itp. Zostala udowodniona wyzszosc mleka matki nad sztucznym. A jesli brakuje mu witamin (co pewnie jest bzdurą) to mozna dawac mu witaminyw kroplach a nie od razu przejsc na sztuczne.

A co do tycia wiadomo ze na sztucznym sie szybciej tyje niz na piersi.

kasik lucy ma racje potowki powstają od potu czyli mogą wystapic wszedzie. Wiadomo ze w niektorych miejscach wystepuja czesciej ale to dlatego ze czesciej sie tam pocimy.

Ale sie wymądrzylam.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 lip 2007, 15:27

lucy jesli maly rosnie ksiazkowo i polozna nic takiego nie zalecala to nie sluchaj tesciowej!!1 co za bzdury :ico_puknij: poza tym to twoje dziecko i twoja sprawa co robisz- krzywdy mu napewno nie robisz....mysle ze to takie wymadrzanie ehhhh nie daj sie pokaz ze jestes pewna siebie i sie odczepia- tak ajk moja tesciowa :ico_haha_02: :ico_haha_01:
i zapytaj o te witaminy jak juz tak jej bardzo zalezy w baby clinic bo w naturalnym faktycznie nie ma -na nsztucznym dziecku nie trzeba juz ich podawac ale mysle ze to jeszcze zawsczenie dla oliverka :ico_noniewiem:

gosia wspolczuje z ta budowa ale pomysl o celu!!! wlasny domek!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość