edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

19 lip 2007, 15:44

no to faktycznie.szkoda.
a mi kolezanka kaze składac do złobka w którym pracuje.podobno nie trzeba miec wykrztałcenia odpowiedniego. i gdyby nie to ze ja moge tylko do prywatnej firmy to moze bym sie zastanowiła.choc mam juz dosyc dzieci :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

19 lip 2007, 17:44

edi, na pewno tak jest? bo co to komu przeszkadza, ze ty w krusie jestes?
edi pisze:podobno nie trzeba miec wykrztałcenia odpowiedniego
no właśnie ciekwawe, czy tak jest, bo moze ja bym u siebie złożyła? :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 lip 2007, 21:10

kasia nie wolno i juz.w budzetówce trzeba byc na zusie.a ja musze byc na krusie zeby młodego rolnika dostac.takie to popieprzone.
upał daje mi sie we znaki.jak ludzie wytrzymują w pracy gdzi etem siega do 40 st.czasem dobrze w domu posiedziec :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 lip 2007, 23:01

edi, troche dziwne te przepisy nie? chyba nie owinno sie tak kogoś ograniczac ze względu na forme ubezpiueczenia :ico_noniewiem:

upały są starszne :ico_olaboga: dziś wieczorem u nas tak przylało, ze woda płynęła ulicą, teraz jest spokój, ale co chwila sie błyska.

zostawiłam smoczka u rodzicow i lenka mi taką arie odstawiła, ze zaczynam sie zastanawiac czy praca z dziećmi to moje powołanie :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

21 lip 2007, 13:16

zostawiłam smoczka u rodzicow i lenka mi taką arie odstawiła, ze zaczynam sie zastanawiac czy praca z dziećmi to moje powołanie

ja nie mam powołania do dzieci ale za to mam 4 smoczki w zapasie :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 lip 2007, 19:42

edi pisze:mam 4 smoczki w zapasie

nasze zapasy giną w tajemniczych okolicznościach :ico_noniewiem: teraz został jeden i na nim zamierzam skończyć, bo mam wrażenie, że te przednie zęby na górze idą lence jakby do przodu od tego smoka :ico_noniewiem: na razie na dzień chowam, ale przy każdym usypianiu smoczek musi byc :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 lip 2007, 21:22

u nas w przemyslu zamkneli wiceprezydenta za korupcje.pozwalniali pełno celniów i lekarzy.mam ndzieje ze w koncu zrobia poządek .bo tu normalny człowiek pracy nie dostanie.tylko znajomosci.CBA wzieło sie za nich.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 lip 2007, 23:39

edi, powaznie? no to mamy coś wspolnego...nasz prezydet z poprzedniej kadencji siedzi w więzieniu za łapówki :ico_brawa_01:
a niech im sie wreszcie do tłustych tyłków dobiorą!!!!!!!!!!

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 lip 2007, 14:11

no własnie bo to juz przegiecie było.moze w wiekszych miastach tego nie ma ale u nas to korupcja starszna.na kazdym kroku.biora takie osoby po szkole sredniej a po studiach ludzie w domu siedzą.ja juz nie mówie o sobie bo ja az tak intensywnie nie szukam ale znam osoby co to juz chyba wszedzie były i nic.a znam tez takie co mature zdały i do pracy bo mama albo ciocia gdzies wcisneły.juz nie powiem ile u nas w spółdzielni tego siedzi.w kazdym pokojuz po pare osób.i co one tam robią? nic.poszłam zgłosic ze od m-ca domofon mi nie działa to mi kazały dzwonic do ...no własnie do kogo.pytam jak juz jestem to nie moge zgłosic.nie-tak mi odpowiedziały :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 15:58

edi pisze:w kazdym pokojuz po pare osób.i co one tam robią?

pierdzą w krzesła i nic więcej!!!! :-D
ja wiem to jest chore co sie dzieje :ico_puknij: u nas jakby lepiej, prezydent poszedł siedziec i teraz taki młody jest, osobiście uwazam, ze opróż tego, ze przystojny :-D to jeszcze dba o miasto i mieszkańców, akcja wakacyjna super, filmy od 10 do 14 za darmo, takie młodzieżowe, co dwa dni przedstawienia teatralne, w piątki, w kinie, seanse dla zakochanych, jakieś rajdy, no super, a najważniejsze, ze z urzędu mista zwolnił 112osób :ico_szoking: tyle bylo niepotrzebnie utworzonych etatów :ico_szoking:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości