Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

20 lip 2007, 10:31

Dzień dobry! U mnie nocka też bardzo dobra, bo malutki od 21 spał aż do 4, potem karmienie i gadanko i spał do 8 :-D

gorzej było z wieczorem, bo pokłóciłam się z M. :ico_zly: Nie wiem co się dzieje ale ostatnio to jakoś nie możemy się dogadać :ico_olaboga: I czasem zastanawiam się czy ten ślub w ogóle ma sens, chociaż kocham go to jednak czasem wrrrrrrr.

Ewcik ja też na początku nie chciałam w ogóle ślubu, ale w końcu dojrzałam do tej decyzji, no i 18 sierpnia (jeśli jeszcze się nie pozabijamy) powiemy sobie TAK.

Ja sukienkę już sobie wybrałam :ico_brawa_01: i będę ją wypożyczać bo to jednak potem mniej kłopotu ze sprzedażą. Chociaż wypożyczenie też nie jest tanie, bo mnie z dodatkami wyniesie 800 zł :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-20, 10:54 ]
Kulka to ode mnie na dzień dobry 2,56l :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 lip 2007, 11:33

no jestem :-D po spacerze i zakupach na bazarku :-D ziemnioki, bób ,marchew hyhyhyhy
przeprosił ... ufff.... bo miałam zamiar nie odzywać sie aż przeprosi - chocby miało to tydzień trwać ... :-D
co do staników - tera sa wyprzedaże dziewzyny - ja kupiłąm sobie 80 E i jest ok zmierzcie sie dokładnie pod biustem i w biuscie ( bo ja dopiero teraz zobaczyłam, żę na bank złe staniki nosiłam przed ciążą - hyhyh ) spróbuje dołączyc wam tabelke - ja nie nosze wogóle tych dla matek karmiacych - bo sa obrzydliwe ..i te ramiaczka :ico_szoking: koszmar!!! zadnej bluzki czy sukienki na ramiaczkach nie wlozysz bo takie szerokie !!!!

dobra przeszukałam knigi różne, zadzwoniłam do znajomej lekarki - co by sie upewnić i pogadac i najlepiej- aby nie katowac organizmu - młodej matki karmiącej :(kulka - ma dobry sposób - ale lekka modyfikacja )
:to tak dieta niełączenia - ja na niej schudłam kiedyś z 15 kilo - jak sie roztyłam na studiach :-D nie jest mocno restrykcyjna i dobrze :-D
po pierwsze -

jemy co lubimy ...ale :-D

nie łączymy węglowodanów z tłuszczem - czyli :
obiad: mięso - ( najlepiej gotowane , lub pieczone - nie smażone) ze surówka tylko! ( czyli duuuuzo surówki :-D i troszke więcej mięska ! - macie ochotę na ziemniaki czy makaron - proszę - ale tylko z surówka!!! patrz j/w
śniadania i kolacyjki - chcecie kanapeczkę ..hmm .. zapraszam ale wędlina - np. na liściu sałaty + serek - ale bez chlebka!! chlebek - a proszę a sam ... ( najlepiej Świerzy - jak juz wam sie bardzo chce - bo inaczej ciężko go zjesc :-D ) a ogólnie - twarożek - a proszę - dużo - ale bez pieczywka!!! itd.
co do słodyczy - dla tych co nie umieją wytrzymać - do 13!!!!!!!!!!!!trochę - bo wtedy metabolizm jest " szybszy" i się spali :-D
i standardowo - 1,5 litra wody( napoi rożnych -nie słodzonych - najlepiej - i się ruszać !!!!!! na spacerki z dziećmi!!! z godzinkę - minimum
i głodzić sie nie wolno :ico_nienie: i jemy tak, żeby 2-3 godziny przed pójściem spać już nic nie jesć - szklanka wody - albo ze 3 - po 2 dniach sie przyzwyczaicie

no .. jak coś nie jasne - pisać - odpowiem
Ps. Doris - ryb nie lubisz - nie jedz :-D
jezeli chcesz - miec rozpisane - na godziny etc - nie sprawdzi sie - dziecko nie przewidywalne - wiec taki opis chyba lepszy ????

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 lip 2007, 12:09

Siemano!!!
No to wczoraj pobiłam rekord...wytrzymałości fizycznej...Ok.1 zaliczyłam wreszcie kąpiel i poszłam spać...ale ciągle lekkie czuwanie, bo "Hania się wierci", według J...No usnęłam jakoś 1.30może, a Hania... :ico_szoking: pobudka dopiero o 3! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No...a ja dziś tylko odkurzam sypialnię i luzik...Ale już mam wizję sprzątania w szafie...Chyba na prawdę na jakimś speedzie jadę... :-D
Młoda od rana uśmieszki, zaczepki...ale się zmęczyła i śpi...Miałyśmy wyjsć na powietrze, ale ja muszę TT odwiedzić przecież...A powietrze nie ucieknie :-D

Glizdunia no to wizytę odpękałaś i masz luzik :-D Ale wierzę, że wymęczona...No cóż, trzeba to znieść z godnością! A Anza na urlopie na mazurach...

Doris no to się ciesz, że Kinia tak nastawiona na hałas, bynajmniej nie musisz na paluszkach biegać i szeptem się kłócić z mężęm :-D A moja energia...ja sama nie wiem skąd...Ja też śpię w cyckonoszu, bo jak Hania długo nie je w nocy, to też od razu mam powódź, więc nie da rady inaczej...Poza tym, obwisną mi jeszcze bardziej i co?

Ewcik no to dziś Ty musisz red bulla strzelić :-D bo widzę, że maraton Ci się szykuje! powodzenia. A staniki ja noszę normalne, ale te z czasów :ico_ciezarowka: no i jak mówi Gosia ciężko coś ubrać na ramiączkach, bo wystaje biustonosz...Ale trudno...Ciężko znaleźć fajny stanik, dobrze trzymający na cienkich naramkach...więc męczymy się dalej...A na smsy nie odpowiada nasza Irminka...dziś znów spróbuję...

Ladybird23 widzę, że meżuś idzie na całość...ciekawe jak długo wytrzyma?

Kulka a mnie nie chce ugryźć :ico_placzek:

Patrycja.le spoko, chyba widzisz, że każda powoli nie wytrzymuije i kłócimy się wszyscy...u nas to hormony, a panowie podejrzewam jeszcze nie wczuli się w rolę ojca, boją się o nasze utrzymanie, myślą o pieniądzach...no a my jeszcze uwięzione z dziećmi, niedospane i złe...i kłótnia gotowa...Będzie dobrze...jakoś będzie...Bo zawsze nie może być pięknie...pięknie już było :-D

Gosia to samo co wyżej...i do tego każdy ma swoje problemy małe i duże...i jakoś musimy z tym żyć...Szkoda tylko, że zamiast terez się cieszyć dziećmi, kochać jeszcze brdziej i cieszyć każdą wspólną chwilą we 2 to my wolimy wybrać jakieś głupie zwracanie sobie uwagi, dogryzanie i warczenie na siebie...a potem złe jesteśmy i załamane...człowiek to jednak głupie zwierzę...
Za dietę dzięki...ale ja chyba się wypisuję...obiadek bez ziemniaków??? :ico_nienie: mięcho z surówką? no i kanapki bez chleba :ico_szoking: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: To ja może zwalczę te moje 4kg w inny sposób...chyba, że nie dam rady, no to może...szkoda, że nie można 1000kcal zastosować, bo to dla mnie najlepsze...Ale, jeszcze będzie pięknie...dziś weszłam w kolejne 2p spodni i już mi lepiej...no to poćwiczę dalej, może się uda...

Miłego dnia Wam życzę!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 lip 2007, 12:10

Słoneczko późno dzisiaj wstało, lalallalaaaa :-D


Obrazek

Gosia A, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja też na studiach zjechałam na tej diecie do 49 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham siebie z tego okresu.... iten mój długi warkocz.... ku*** a teraz ponad 60 dych i grzywka zje**** ludzie gdzie ja zabrnęłam?
Czyli wszystko od nowa?
A w sierpniu już tak na zakupy:

Obrazek

Heheheee!!! Ja od rana zadyma, teraz Miłosz poszedł z babcią do fonntanny, Ula po przymiarkach czapeczek (na niedzielę) teraz zasnęła, pomidorówa się robi... a ja idę brzuszki ćwiczyć :-D


A to ULLLalaa :-D
Obrazek

I jej BODYGUARD :-D A minę to ma po tatusiu.... :ico_oczko:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, 12:23 przez massumi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 lip 2007, 12:13

wiesz - Zbora -ale możesz zastosować dietę ok. 1500 kcal tez ok - po prostu trzeba jeść troszkę mniej i już - ja ruszyłam z wagą w dół ... jem mniej - po prostu ..zamiast 2-3 kromek chleba - jem 1 ... i już ...a na obiad ...tez mniej wkładam .. i ruszam sie wiecej no i mniej słodyczy .. hyhyhhy tylko lody i to z rana ...

[ Dodano: 2007-07-20, 12:27 ]
a miałam sie zapytać .. mój mały od 6 dni kupa - 1 fakt ze obsarany po pachy ... co drugi dzień .... wczoraj nie było ...dziś tez ..( zawsze rano robił ...) jest tylko na cycu - rzadko, jeszcze dostanie sztuczne ale góra 20 ml ( wcześniej jadł więcej i były kupy ) ... bąki puszcza :-D nie płacze , nie pręzy się ... espumisan dostaje ... herbatke z hipa na poprawienie przemiany materii tez i nic ... czy ja mam sie martwic?????? ( czy ma to po mamusi?? tak fatalna przemianę materii??? - jak byłam mała - tez tak miałam ... ale codziennie jedna była - dzwoniłam do mamy .. hmmm)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 lip 2007, 12:28

Gosia A, czyli jak zjem ostatni posiłek o 23.00 (oczywiście niechcący... :ico_oczko: ) to mogę się położyć dopiero o 02.00 ??? :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Ja tez nie znosze tych staniko-namiotów.... ale mój biust wygląda coś na 80C/D więc nawet nawet...
i w ciasnej streczowej bluzeczce, cycuchy nawet się trzymają, oczywiście pod spodem mam wkładki laktacyjne... widoczne we wszystkim fajnym, tylko nie w worze...

Uli oczko już lepiej, więc tfu tfu oby się Priszczylla trzymała do niedzieli...
Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, 12:37 przez massumi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 lip 2007, 12:31

massumi, - hyhyhy my juz drugi raz - o tej samej porze piszemy :-D - hyhyhhy oczywiście , że o 2!!!! hyhhyhyyh no co ty??? z pełnym żołądkiem ?? do łóżka??? :ico_szoking: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 lip 2007, 12:39

Gosia A, moja tez wali co 2 dzień po pachy, nie stęka i jest tylko na cycu...
a ja nie pamiętam jak Michu walił??? :ico_noniewiem: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-20, 12:40 ]
aaaa no i jak po lodzie o 23.00 można mieć pełny żołądek ?????????????? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-20, 12:48 ]
OJ ciężko będzie..... :ico_noniewiem:

Obrazek

Ale szczerze mam dość:
1. Ramion a'la Pudzian.
2. Brzucha "piwosza".
3. Talii Fiony.
4. Podbródka Renaty Beger...
5. I tej nadwagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dość dość dość odchudzam się... (jak mówi niania z Tvn) źle źle źle - jade tam.... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-20, 14:19 ]
DOSTAŁAM SMS-A OD ZBORY, ŻE U MAMY_DOMINIKA WSZYSTKO OK !!!! ŻE REMONT I NA DZIAŁCE BYLI I ŻE DZIŚ NAS ODWIEDZI !!! CZEKAMY :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 lip 2007, 14:45

hejka..
My dzis z rana zaliczylismy szczepienie..5 w 1 i cos tam jeszcze...placz byl przy ukluciu...a mnie serducho sie krajalo!
Pogoda tak beznadziejna ze szok!!!dawno takiego grubego deszczu nie widzialam...przed przychodnia 10 cm wody..a ja w japonkach-tu wleci ,tam wyleci :ico_oczko:
Malolata zasnela o 13 pierwszy raz...w sumie podejsc bylo kilka.Zasnela w poczekalni i trzeba bylo budzic na zastrzyk...i sie przestraszylo biedactwo co mialo pozniejsze skutki przy zasnieciu...co Wam w polsce kazali podac dziecku w razie goraczki poszczepiennej lub ostrych placzow?mi paracetamol infant lub jakis srodek na litere "o" ale nazwy nie zapamietalam niestety....na razie spoko spi wiec moze uda sie przykrego dnia uniknac :ico_noniewiem:
Wlasnie pije jakas nowa herbate...nawet smaczna-z rumianku,miodu i wanili....kupilam takie cudo dla urozmaicenia :ico_oczko:

Co do namiotow to ja ich chyba nie mam...z miseczki A przed ciaza przeszlam na B/c..i daje rade z rozmiarem 75 B..ale zafundowalam sobie 2 swietne staniki z ebuya-nowki za polowe ceny bo z Mothercare...w kwiatuszki jeden a drugi w kolorze lila...z calymi odpinanymi miseczkami,bawelniany na cieniutkich ramiaczkach :ico_brawa_01: a wkladki to kupuje tomeetippeee...one sa na cala miseczke biustonosz i cieniutkie jak wkladki wiec nic nie widac!!!tylko wkurza mnie w nich ze kazda opakowana oddzielnie w folie,i sa przyklejane od srodka bustonosza wiec jeszcze papierek trzeba zdjac przed zalozeniem...a to wszystko tyle czasu zabiera :ico_olaboga: :ico_zly:

Dieta ponoc dobra ,uczylam sie o niej w szkole na zasadach prawidlowego zywienia...ale jakos nie chce mi sie ...mi chyba pomoga brzuszki bo tylko wymodelowac brzuch bym chciala-z wagi nie chce zleciec!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 lip 2007, 15:16

Massumi no Urszulka słodka! I pisz, pisz dziewczyno,bo uwielbiam Cię czytać... :-D Uważaj, bo się zakocham :-D No i opis wyglądu, z którego chcesz zrezygnować :ico_brawa_01: Powiem Ci, że ja wygladam podobnie...niestety...
A dziś zjadłam o 3 :ico_wstydzioch: twarożek...to chyba dobra dieta bo zjadłam go samego :-D No ale spać poszłam... :ico_puknij: zamiast do 5krzątać się po domu...A to nie działa, jak ja sie nakrzątałam wcześniej na zapas? :-D

Gosiu z tego co czytałam o kupach, to dziecko może nawwet raz na 5dni kupę robić...podobno...no ale nas zawsze martwi jak nie ma prawda? Jeśli Hubcio nie stęka i nic mu nie jest, to widocznie taka jego uroda...

Glizdunia to buziak dla Mayi za odwagę! no i niech odeśpi dziewczyna...Mi nic nie kazali dawać po szczepieniu...tylko jakby opuchły nóżki to altacetem przyłożyć. Ale my mieliśmy szczepionkę normalną, tylko zamiast 3kłuć wzięliśmy 2...czyli to jedno miała skojarzone...ale ja sie jakoś nie łapię w tych zastrzykach i nie chce mi się zagłębiać...Głupia matka!

Hania obudziła się dopiero po14...teraz po jedzeniu, przebrana siedzi z J na dworze..może śpi? ja lecę ogarnąć sypialnię, bo wczoraj już się nie dało...
A!zważyłam Hanię- 5kg!!! :ico_brawa_01: Bo akurat dziś miałam ją zważyć zgodnie z zaleceniem lekarki i miała ważyć te kg! więc wyrobiła sie ideolo moja Głodzilka ukochana! Boże, jak ona jest taka słodka, je, śpi i się cieszy od ucha do ucha do wszystkich nawet w trakcie jedzenia z cycem w buzi i przy bekaniu...to :ico_placzek: kocham ją nad życie!
A Mama_Dominika przpraszała, że nie dawała znać, ale robią remont w pokoju Domka, byli na działce, ale Kinia źle znosiła upały i musiały wrócić...ale dzis znów jadą...no i nie ma czasu przy dzieciakach...Dobrze, że u nich ok, bo bałam się już mocno.
No ale szkoda, że nam sie wykrusza powoli załoga...życie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość