Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 lip 2007, 17:15

diem, Malwinka jeszcze sama nie chodzi ... ale robi postępy i zaczęła kilka dni temu chodzić za dedną rączkę

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 lip 2007, 17:36

No i ja juz melduje sie :ico_oczko:
Jestem juz po lekarzu i wszystko jest OK.Mam zdjecie usg juz drugie :ico_oczko: mojej fasolki,i teraz moja fasolka ma juz 2 cm tak szybko urosla przez te 4 tygodnie wow :ico_brawa_01: Co ciekawe jest lekarz mowi ze jestem juz w 10 tygodniu ciazy,a jak podaje moij termin porodu to wychodzi ze jestem w 9 tygodniu.. oj komu tu wierzyc to niewiem :583: :583: :583: Ale widzialam na monitorku takie male bijace serduszko i nawet sie moja fasolka poruszala wow oh piekne przezycie a nastepny termin mam zarz po naszym urlopie 20 sierpnia .. Ciesze sie ze wszystko ok No i moj maz tez zobaczyl na monitorze serduszko i tez byl zachwycony :ico_brawa_01: A Nicole troche marudzi i musze isc ja uspac takze napisze wiecej pozniej Pozdrawiam ws baboski paa

[ Dodano: 2007-07-19, 17:42 ]
Diem no tak z moim spaniem to jak z narkoza hehe jak juz zasne to potem mnie ciezko dobudzic i nic nie slysze.. dobrze ze mam meza bo co ja bym bez niego zrobila :-D :ico_olaboga: Widzisz i juz mamy jakas ceche wspolna z twoja siostra hehe spanie :ico_oczko: :-D I dziekuje za sliczny komplemencik o Nicolce to prawda mala jest slodziutka ale wasze pociechy tez sa slodkie i takie fajniusie jak to male dzieci :ico_oczko:

Aginka wielkie :ico_brawa_01: dla Malwinki za jej postepy moja NIcole to juz cala para dalej trzyma sie mebli i zwiedza cale mieszkanie heh juz niedlugo i sie pusci :ico_oczko: sama i bedzie chodzic :-D

No udalo sie jeszcze dopisac posta bo mala sie zajela czyms tam niepootrzebna ksiazka to ja teraz moge isc mala uspac moze sie uda.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

19 lip 2007, 20:05

Kristi, jestem szczesliwa razem z toba
chyba wszystkie tu baboski przezywamy twoją fasolke
trzymajcie sie!!!!

ja sie juz z wami zegnam do srody..nie bede miala chyba czasu na tt..niestety
milego weekendu wam zycze
pa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lip 2007, 10:40

Iwonap wiesz ja mam sprawdone na gorączkę pyralginę w czopku.Paracetamol i ibum nie działał jak trzeba i lekarka powiedziała ze są słabe,mają małe dawki a pyralgina jest mocna.Zuzi daję całą jak trzeba a Gabi pół i gorączka znika w mgnieniu oka.Jakbyś nie potrafiła zbic temperatury,bo to często się zdaża przy zapaleniu ucha to daj pół pyralginy.Ja nawet wczoraj dałam Gabi bo dostałą gorączki przez ząbki.
iza, a Ty to się baw i nie stresuj,napewno nic nie będzie Twojemu Aniołkowi :ico_oczko: i dobrze Wam zrobi jak pobędziecie troszkę osobno :ico_oczko: Ja długo byłam z Zuzią zawsze razem jak była mała.Jak skończyła 1,5 roku zaczęłam czasami gdzieś wychodzić.Mąż z nią zostawał i naprawdę dobrze mi to robiło.Odsrtesowałąm się no i co najważniejsze odnowiłąm życie toważyskie.Nie jestem typu hulaszczego,nie włuczę sie co tydzień po knajpach ale jak czasem wyskoczę to jest super.Więc się nie zamartwiaj tylko wyluzuj i będzie fajnie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Kristi, gratuluję fasolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,bo dopiero teraz doczytałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Aż mi się łezka zakręciła jak napisałaś o biciu seruszka fasolki,to takie sodke.Wszystkiego dobrego Ci życzę.
iza, miłego weekendu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 lip 2007, 11:37

Dzien dobry
Oj jakos nas malo,ale nic..
U mnie ok,nocka przespana ladnie,mala tez cala przespala.. w nocy byla podobno straszna burza,ale nic o tym niewiem :ico_oczko: spalam jak zabita :-D slyszalam tylko wiater bo mielismy otwarte okno,ale oczywiscie zaluzje spuszczone :ico_oczko: .U nas znowu Upalll !!! Ja juz mam go dosc :ico_sorki: Musze sie ale przyzwyczaic do tego ciepla..
Dzisiaj jedziemy do lekarza z Nicolcia,na badania kontrolne dla roczniakow.pozniej bedzie miala szczepionke,i usg nerek.. mam nadzieje ze mala ma 2 nerki a nie tak jak mama tylko 1 :ico_placzek: ale jestem zdrowa tak pozatym i czuje sie swietnie :ico_oczko:

Zubelek dziekuje bardzo za mile slowa,dla mnie ciaza znaczy wiele bo to taki cud i przezywam kazda wizyte u ginekologa byc moze dlatego tez ze mam tylko jedna nerke?? Niewiem taka juz jestem wrazliwa jakas :ico_oczko:

Iza ciesze sie ze przezywacie moja ciaze razem ze mna to mile.. :ico_oczko: Trzymajcie za mnie i za moja fasolke kciuki ale bedzie dobrze :ico_brawa_01:

A moje pranko sie juz pierze,teraz tylko obiadek zrobic i maz przyjdzie wezmie prysznic i jedziemy a zjemy obiad jak wrocimy .. :ico_oczko: Milego dnia baboski paaa

[ Dodano: 2007-07-20, 11:47 ]
Jeszcze tylko 5 dni i moja Nicole ma roczek.. o rety.. jak to szybko mija i minelo? Wow a dzisiaj podam dokladne i aktualne dane malej do tabelki,bedzie napewno inna waga.. chyba ze Nicole schudla ale watpie.. co prawda teraz coraz czesciej chodzi i nawet sie jej zdarzy ze sama chodzi ale zobaczymy a i zabkow mamy juz 8( 4 na gorze i 4 na dole :ico_oczko: :ico_brawa_01: ) a wzrost i wage podam pozniej po naszym lekarzu :-D :ico_oczko: OK to ja sie powoli biore za obiad bo mala sobie spi w swoim wozku i dobrze bo pozniej nie bedzie miala czasu na spanko :ico_oczko: A wiec baboski wpadne pozniej paa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lip 2007, 12:40

Kristi, Gabi nie schudła jak zaczęla chodzić więc to nie reguła :ico_oczko:
A co do wrażliwości,to ja też taka "miękka kluska" jestem.Jak widzę w telewizji poród lub chore dzieci to buczę jak opętana :ico_haha_01:
Ja gotuję barszczyk ,a pogoda u nas pochmurna...a z rana świeciło słoneczko :ico_noniewiem:
A na TT to wogóle wszędzie jakoś tak pusto :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 lip 2007, 12:47

hej dziewczyny ja na obiadek gołabki :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lip 2007, 14:38

cześć dziewczynki kochane, jeden dzionek mnie nie było a tyle mam do przeczycztania że szok :ico_szoking: :ico_oczko:
ale fajnie uwielbiam WAS czytać.
U nas nie za dobrze, pokłóciłam się strasznie z mamą...ech, my chyba jednak razem nie mogłybyśmy mieszkać...ogólnie ciężka sytuacja jest teraz w domu :ico_placzek:

Antoś ostatnio budzi się w nocy ze strasznym płaczem...nie wiem czy to złe sny, czy może znowu to ząbki :ico_noniewiem:
Przez parę minut nie mogę Go opanować, wyrywa się, "szaleje" nie chce się przytulić, potem rzewnie płacze....dzisiaaj w nocy usnął dopiero po herbatce uspokajającej, której na poczatku nie chciał za żadne skarby....ale w końcu wypił.

[ Dodano: 2007-07-20, 14:48 ]
diem pisze:Ja rowniez jestem ogromnie dumna z mojego synka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Moglabym pisac i pisac :ico_haha_02: wciaz czyms nas zaskakuje :ico_haha_02: kochamy go nad zycie...

to czekamy na pochwały kochana...i na fotki bo dawno nic nie wkleja łaś!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:

Witaj magda26, TY chyba Mamcia z 2007 roku :ico_oczko:
ale zapraszamy, zaprszamy :ico_brawa_01:

Iza trzymamy kciukasy, żeby wszystko się udało, żebyś milutko spędziła czas ze znajomymi, a Matuś jest DOBRYCH rękach, węc się nie martw, tylko dobrze się baw, Babosko :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Kristi pisze:Dzisiaj jedziemy do lekarza z Nicolcia,na badania kontrolne dla roczniakow.pozniej bedzie miala szczepionke,i usg nerek.. mam nadzieje ze mala ma 2 nerki a nie tak jak mama tylko 1 :ico_placzek: ale jestem zdrowa tak pozatym i czuje sie swietnie :ico_oczko:

Kochaniutka, 3-mamy kciuki zeby wszystko było dobrze, jak wrócicie to konieczcie napisz co i jak, martwimy się :ico_haha_02:
Kristi cudo foteczki małej Nicole...świetna sukieneczka :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 lip 2007, 17:15

No to jestem juz z wami :ico_brawa_01:
Jestesmy po lekarzu dziecinnym malej Nicolci i po obiadku tez :ico_oczko:
A wiec mala Nicole wazy 12,8 kg :ico_szoking: troche za duzo.. lekarz mowil ze musimy uwazac bo malutka ma juz nadwage.. ale jakos nie widac tego po niej ze taka jest.. no trzeba bedzie jednak troche uwazac bo niechce zeby mala miala tendencje do tycia jak mamusia :ico_wstydzioch: A jesli chodzi o wzrost to nie zmienil sie..
No to dane w tabelce sa waga 12,8 kg :ico_noniewiem: ,i 8 zabkow male zmiany mozna wprowadzic :ico_oczko:
Aha robilismy usg nerek i mala na szczescie ma DWIE zdrowe nerki :ico_brawa_01: jakas taka ulge czuje i ciesze sie ze jest malutka zdrowa i ze sie swietnie rozwija i wszystko jest w porzadku poza ta waga.. ale pocieszam sie ze jak zacznie sama chodzic to moze jej kilogramy uciekna .. chociaz jak mowi zubelek nie zawsze tak jest.. ale co dziecko to inaczej :ico_oczko: Ogulnie u lekarza malutka bardzo plakala.. nie umiala sie uspokoic dlugo.. a jak sie juz uspokoila to znowu ja czekalo badanie usg tych nerek.. oh wymeczyli ci lekarze moja Nicolke pozatym mala dostala dwie szczepionki jedna w dupcie a druga w ramie.. strasznie plakala i nie umiala sie za nic uspokoic biedusinka moja ale usnela po lekarzu i juz wlasnie sie obudzila pospala okolo godzinki :ico_oczko:

Maggie niechce byc wscibska ale chcialam zapytac tylko o co sie najbardziej klocisz ze swoja mama o co poszlo?? Bo ja z moja mama sie przewaznie klocilam jak u mnie byla wlsnie o Nicole ona ma swoje sposoby i bardzo chciala mi je wprowadzac do wychowania malej Nicole a ja sie nie dalam i juz byla klotnia takze ja tez z moja mama na dluzsza mete bym nie :ico_nienie: wytrzymala.. ale sorrki jak niechcesz to nie musisz mowic.. :ico_oczko: Dzieki za mile i budujace slowa i ciesze sie ze podoba ci sie sukieneczka malej Nicosi dostala ja od swojej ciotki chrzestnej :ico_oczko:

Zubelek to fakt nie kazde dziecko chudnie jak zacznie biegac czy chodzic ale zobaczymy jak to bedzie u mojej Nicolci czas pokaze.. :ico_oczko:

A u nas do polodnia byla piekna pogoda,upal,duszno i goraco a teraz nareszcie sie ruszyl wiatr i lada chwila zacznie padac.. :ico_brawa_01: Narazie wieje takie fajne orzezwiajace powietrze :-D OK ide bo znowu napisalam poemat :-D Wpadne jeszcze wieczorkiem buziaczki paa A mala narazie zajmuje sie sama soba ale to dlatego ze dopiero sie obudzila i potrzebuje czasu zeby dojsc do siebie :ico_oczko: A ja moge pobyc na TT chwilke :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

20 lip 2007, 18:31

witam rany co za upal ledwo wytrzymuje

Kristi ciesze sie z e z twoja fasolka wsyztsko ok ciekawe czy to chlopczyk bedzie czy dziewczynka :)

gratulejemy zabkow tych pierwszych jak i kolejnych

i musze Monike pochwalic bo ona tez ma kolejne dwa zabki jeden to prawa dolna dwojka a drogi to prawa gorna ???? nie wiem ktory numerek z tylu trzonowy wiem juz dlaczego taka nieznosna byla ostatnio

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość