Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

22 lip 2007, 08:37

Zborra dziękujemy za komplemencik :ico_wstydzioch:
Życzę, żebyście przestali drzeć koty z Twoim J.

Ja z mężem nie kłócę się często, ale to chyba głównie jego zasługa, bo on jest raczej spokojnym facetem, tylko ja taka choleryczka.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 09:54

urmajo, - ja piję ..ze dwie :-D z rana i w okolicach południa - ale taką z mlekiem :-D pół na pół - mały ok - i podobnie jak u Zbory - dziś od 19.30 - do 4.30 i potem .7.30!!! :-D
aaa u nas kupa była :-D hyhyh się człowiek cieszy - jak dziecko kupę zrobi - a myślałam, że nie będę takich rzeczy gadać :-D - mały raz dziennie - czasami - dostaje sztuczne - bebiko - ( bo tak mi wyjada z cycków ..ze w okolicach 16 - mało .... ) i ta kupa wczoraj - była taka gęsta .... nie jak wcześniej ... to przez to sztuczne?? żę dostaje czasami ??
Mordeczko - trzymam kciuki , żeby z Kacprem było wszystko ok!!
wasze spią w dzień - a mój ..... 3 razy po 30-40 min ..góra ... no ale w nocy grunt , że spi :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 lip 2007, 12:09

No tak...śpi...mało śpi Hubcio...A ja mam stres, bo Hania wciąż śpi... :ico_szoking: budzi się tylko na jedzenie mniej więcej co 3godziny...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 12:11

zborra, - to dobrze :-D rosnie :-D

[ Dodano: 2007-07-22, 12:12 ]
jakby miała hipogligemie - to by spała ponad 6 godzin w dzień i cięzko by ja było dobudzić .. a jak budzi sie sama - to zdrowa - rośnie :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 lip 2007, 12:24

Mam nadzieję...Bo w sumie teraz jak śpi, to cieżko ją dobudzić, jest ciągle taka..."rozmiękczona"....Boże, mam nadzieję, że sie niedługo obudzi i będzie znów moją radosna kruszynką!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 12:34

dla pewność - przyjrzyj sie zrenica małej - czy sa zwezone? drgawki, pocenie sie - to objawy hipoglikemi

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 lip 2007, 14:20

zborra nie wymyslaj
mała ma teraz taki okres ze chce sie wyspac
jak bedzie plakac to wtedy sie bedziesz martwic
prosze cie nie wymyslaj sobie problemów wystarczy że ja to robie :-D

haneczka tez mi sie imie podoba strasznie i mezowi tez
zreszta karolina tez mi sie podoba :)

moja jagodzianka też przesyła słodkie jagodowe całuski :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 lip 2007, 15:44

Zborra śpi tyle ile jej potrzeba, nie ma co panikować, tylko się cieszyć ,że daj mamusi pospac :-D :-D

Co do kupek to ja sobie kiedys obiecywałam, jeszcze jak w ciąży nie byłam, że jak będę mamą to na pewno nie będę ciągle gadać o dziecku, kupkach etc!!!!!!!
No ale w praniu wyszło jak wyszło, ciągle bym gadała o małym, a kupki to jeden z tematów numer jeden, codziennie wyczekuje na nią jak przyjazd królowej, a nie daj Boże zrobi raz na 2 dni to juz masakra, myślę,że ma zaparcia i na pewno go brzuszek boli!!!

Ech bycie mamą zmienia kobietę o 360 stopni, ale nie zamieniłabym tego stanu za nic na świecie!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 lip 2007, 15:56

Dziewczyny...wiedziałam, że przesadzam...ale...moja matka budzi we mnie taką panikę...Już jej gadam, że może młoda musi się wyspać, przecież jak sie budzi to normalnie reaguje, śmieje się i w ogóle...Dobra, przestaję truć nonono!

Jagódko no całuski Twojej córuchny są na pewno słodkie!

Caro ja miałam to samo...W ciąży normalnie alergia na tematy kupowo-cyckowe...a teraz?teraz jak nie ma kupy, to stres, śpi-źle, nie śpi-jeszcze gorzej, a cycka chce, a cycka nie chce... :ico_olaboga: Ale ja też nie zamieniłabym tego na życie we dwoje...Czuję się coraz lepiej w tej roli! i mam nadzieję, że kolejne dzieci dadzą nam tyle szczęścia i radości co Hania!czego życzę wszystkim mamusiom, tatusiom i oczekującym na swoje pociechy!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

22 lip 2007, 19:10

caro hehe ja tez wyczekuje kupki jak na szpilkach :-D - u nas jest jak w zegarku kolo 12 zawsze-tylko dzisiaj cos niebylo wogóle :ico_szoking:

zbora moj tez mial zoltaczke i wtedy to spal caly czas-pozniej tez mial ze spal czesto, a teraz no cóż- nieśpi w dzień wogóle prawie :ico_szoking: -dzis spał jakies 2 razy po 15 min (raz w samochodzie i raz na dworze)- ale za to on od poczatku przesypia mi noce i spimy do póóóóźnego rana hehe czyt.10 :-D
Moim zdaniem niemasz sie co martwic-widocznie spioszkowi tylke potrzeba- jak zobaczysz jakies niepokojace objawy to dopiero zacznij sie martwic!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-22, 19:13 ]
wszystkie Jagódki to słodkie dziewczynki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość