ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 lip 2007, 12:00

hey dziewczyny!!!
Gosia koniecznie powklejaj nam fotki znad jeziora,czekamy!!!!
Kasi.k to straszne,naprawde,co sie dzieje z tymi deszczami i powodzia,jak wczoraj w nocy ogladalam bbc to wlasnie sie zorientowalam,ze Wy przeciez tam mieszkacie...i ze wody i pradu nie bedzie...o matko....szok...mam nadzieje,ze ta sytuacja jak najszybciej sie poprawi i ze sie wszystko unormuje,i ze uda sie Wam poleciec do PL,kurcze...dobrze,ze macie wode dla Vikusi..mozesz te kupic gotowe mleko,takie male kartoniki,nie wiem czy to Wasze jest..trzymam mocno za Was kciuki,caluski i gorace usciski!!!!

[ Dodano: 2007-07-23, 12:07 ]
Kasiula super fotki,ale sie wyszaleliscie,a szczegolnie Lencia :ico_brawa_01: ,widac,ze nie ma ochoty wychodzic z wody..ale bym sobie poplywala.. :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 lip 2007, 12:27

kasik ja od przed wczoraj o tobie mysle i czekalam na wiesci od ciebie bo widzialam w wiadomosciach co sie dzieje w twojej miejscowosci i mialam okazje przezyc w piatek zalanie i jechac w ten wielki deszcz....przerazajace.jaby co to mozesz na mnie liczyc...tylko daj znac to wysle albo przywioze ci wode i jak bedzie trzeba to ewakuuje was z tamtad do siebie.trzymajcie sie i w miare mozliwosci dawaj znac co tam u was.
a kiedy ty do pl lecisz????

kasia super spedziliscie weekend i zazdroszcze wam sloneczka.swietne zdjecia no i moja synowa wyglada fiu fiu,i juz nawet stroj ma ale modelka rosnie :-D
przylaczam sie do gosi i oponiastym klamczuchom pranie na kolanie sie nalezy w cztery litery i to porzadne. :ico_oczko:

ilonka vinee jak zawsze sliczna i super ubrana. i tobie lanie tez sie nalezy oponiasta klamczucho ,nie mysli ze cie minie. :ico_oczko:


a tak wogole dziewczyny to chyba juz koniec swiata nadchodzi.ten weekend byl wyjatkowo nieszczesliwy,wypadek pielgrzymki we francj,okolo 30 osob zabitych,kilka wypadkow w pl tylko nie pamietam jakich :ico_wstydzioch: i tez ofiary smiertelne. :ico_olaboga: tutaj zalania w pl wichury i traby i tez ludziom domy poniszczylo :ico_olaboga: doslownie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: co sie dzieje na swiecie.to wszystko przez ocieplenie klimatu...a kto jest najwiekszym winowajca tego oczywiscie niewinni amerykanie ktorzy najbardziej zanieczyszczaja srodowisko ale ich prezydent stanowczo twierdzi ze nie....ach szkoda slow i nerwow bo i tak nic nie wskoram tym gadaniem a tylko sama zaczynam sie denerwowac.
no nic trzynajcie sie wszystkie cieplutko.

a emilka witaj z powrotem i czekamy na fotki oczywiscie. :-D

kto ma z was nr do kasik????moze napiszcie do niej i zapytajcie co slychac?,strasznie sie martwie o nich
Ostatnio zmieniony 23 lip 2007, 12:46 przez fela, łącznie zmieniany 1 raz.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 lip 2007, 12:37

hey Ela!!!
Tez wlasnie czytalam o tej pielgrzymce i tym wypadku,co sie dzieje na tym swiecie..., :ico_olaboga: ja mam numer do Kasi.knapisze do niej co u nich,mam nadzieje,ze jeszcze baterie w komorkach im trzymaja...zapytam sie ich czy cos potrzebuja,ale kurcze chyba w takim wypadku to nawet poczta nie dziala,bo jak wszystko zalane to jak dostarcza przesylki.... :ico_olaboga: dam znac,jak mi odpisze!!!

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

23 lip 2007, 12:58

kasi.k, to co sie dzieje kolo ciebie to straszne, miejmy nadzieje ze niedlugo przejdzie ta wielka woda i bez problemu polecicie do PL
Ateraz zawale was fotkami :ico_haha_02:
Obrazek
To moja mlodsza siostra z Alusia
Obrazek Obrazek
Tu nati na spacerku :ico_haha_02:
Obrazek
Tu JA z z mezem i znajomymi na piwku w upalny wieczor
Obrazek
Tu przed kosciolem "sesja zdjeciowa"
Obrazek
Tu juz w restauracjii z chrzestna (dobrze ze byla klima bo bysmy nie wyrobili)
Obrazek
To Ja z Natim i siostrzenica
Obrazek
Tu blizniaczki mojej siostry Julka i Natalka
Obrazek Obrazek
Tych nie musze komentowac
No tak was zawalilam ze na miesiac mam spokoj :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 lip 2007, 13:17

kasik to straszne ze tak zalalo. Mam nadzieje ze w koncu przestanie padac i wroci wszystko do normy. Trzymam kciuki przede wszystkim za wasz wyjazd w piątek (kasik 27 lipca leci)
Naprawde straszne tragedie sie dzieją, przeciez kiedys tak nie bylo a teraz non stop cos sie dzieje. Tam nad jeziorem białym co bylismy wyjechalismy o 14 w domu bylismy o 16 i zaraz sie burza rozpetala, a znajoma byla z dwojka dzieci jedna dziewczynka 8 miesiecy spala w pokoju podczas burzy i drzewo sie zawalilo i jest teraz dziura w dachu. Cale szczescie ze sie nic nie stalo. Ale prąd i wode w tym osrodku zabrali. Dobrze ze my nie wracalismy wieczorem. Pierwotna wersja byla taka by jechac dopiero wieczorem.

Emilka super zdjecia. Synek przystojniak widze ze grzeczniutki na chrzcinach moj to niezly koncert dal.

Fela ty mieszkasz w londynie???? Czy nie daleko kasik? Ile km???

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 lip 2007, 14:09

Emilka brawa za fotki,ale nie mysl,ze masz spokoj na miesiac,system hurtowy tu u nas nie dziala :-D trzeba wklejac i jeszcze raz wklejac!!! Nathanek rzeczywiscie jak aniolek grzeczny na chrzcinach :ico_brawa_01:!!!!A Ty masz taka malutka siostrzyczke co stoi kolo Alusi?? :-)
Dziewczyny Kasi.k mi odpisala,ze na razie jest ok,rozdawali dodatkowe butelki wody dla osob z dziecmi wiec dostali na zapas...i cale szczescie zakupy jedzeniowe zrobili w sobote,gorzej jednak z tym pradem.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 lip 2007, 14:11

kasi.k pisze: Nie o siebie, tylko o małą, bo co my zrobimy jak braknie nam wody??

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to straszne, ze w XXI wieku w Wielkiej Brytanii trzeba sie martwic o takie rzeczy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , trzymam kciuki za szczesliwe wyrwanie sie z tej sytuacji czyli wyjazd do PL. a co jezeli odlot nie bedzie mozliwy? zwroca wam kase za bilety? z jakiego lotniska wogole mieliscie leciec? tez ma problemy powodziowe?

fajnie , ze udaly wam sie wyjazdy i weekendy, fotki obejrzane, posty przeczytane (o 6 rano jak Lusia uznala, ze zrobimy sobie dwu godzinna przerwe w nocnym odpoczynku :-D )
Emilka nie poznalam cie :ico_szoking: :ico_szoking: ostatnie zdjecia na jakich cie widzialam byly z porodu Natusia i wygladalas jak calkiem inna osoba :ico_szoking: :ico_szoking: dziwimy sie, ze dzieci sie zmieniaj, a okazuje sie, ze Emilka umie tak samo :-D

Oponistki tez widze nie zawiodly zdjeciowo :-D. byleby tylko w przyszlosci veene i lenoslawa nie zostaly takimi klamczuszkami jak ich mamusie :ico_oczko: :-D

ilonka jakies wiadomisci od kasi.k?

gosia :ico_sorki: slicznie prosimy o fotki wodnika szuwarka :ico_oczko:

a marta, lucy i madziorka pewnie odsypiaja swoje glodomorki :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

23 lip 2007, 14:34

dziekujemy za mile komentarze :ico_haha_02:
ilonakk9, mam taka mala siostre ma ona 9 lat, a moja najstarsza siostra31 (mamusia blizniaczek)
Jasnie Pani :), moze troszke sie zmienilam ale to pewnie dlatego ze scielam wlosy :ico_haha_02: ale tusza niestety nie chce mnie opuscic i mam niestety prawdziwa oponke, a ty slicznie sie na weselicho ubralas :ico_brawa_01: ja nie mam jeszcze odwagi zeby zalozyc sukienke :ico_wstydzioch:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 lip 2007, 15:16

gosia ja w londynie mieszkam ale jak bedzie trzeba pomoc kasik to nie bede patrzec na kilometry jakie nas dziela.trzeba pomoc ludziom w potrzebie bo moze kiedys ja bede potrzebowac.....

cale szczescie ze dostali wode to viki ma co jesc :ico_brawa_01: :ico_haha_01: i niech juz nie pada. :ico_olaboga: u nas wczoraj jezdzili i podawali komunikat zeby niespozywac wody z kranu tylko po przegotowaniu bo moga byc bakterie.my i tak tej wody nie pijemy tylko na mineralnej ciagniemy, bo ja jakos nie mam zaufania do kranowki.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 lip 2007, 17:04

fela pisze:gosia ja w londynie mieszkam ale jak bedzie trzeba pomoc kasik to nie bede patrzec na kilometry jakie nas dziela.trzeba pomoc ludziom w potrzebie bo moze kiedys ja bede potrzebowac.....

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: okazuje sie, ze sa jescze porzadni ludzie na swiecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka_M pisze:Jasnie Pani :), moze troszke sie zmienilam ale to pewnie dlatego ze scielam wlosy

no wlasnie! mialas ciemne, dluzsze wlosy!! o to chodzilo. a tusza sie nie przejmuj! to, ze moglam zalozyc te sukienke to dobroczynny efekt pasa ciazowego, ktory mialam pod nia, a waze dalej 80 kg :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość