Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

22 lip 2007, 23:01

Kristi, serdecznie GRATULUJE własnie przeczytalam, że jesteś w ciąży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszsytkiego naj by fasolka rozwijała się jak najlepiej (czyt. zdrowa) :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-22, 23:03 ]
Maggie pisze:
Kristi pisze:Aginka u mojej Nicole to tez podobnie jej dlugo zabki nie wychodzily a teraz jak na komando ida szybko wszystkie.. na gorze ma juz 4 i na dole tez 4 :ico_oczko:

u Antosia to samo, do 10 miesiaca zycia wyszły mu 4 ząbki i dopiero teraz idą kolejne , ale teraz to jeden za drugim :ico_haha_01:

A mój Antoś teraz na spacerze z babcią, a my odpoczywamy :ico_oczko:
u nas też tak był, ze w jednym czasie 3 wyszły, a od 8 kwietnia jest zastuj zatrzymało się na 8

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2007, 09:26

Witam Was Baboski. :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 lip 2007, 10:55

Hallooo Babosy
U nas nocka ok,tylko moja malutka Nicole juz o 8 00 na nogach.. obudzila sie i niechciala juz spac.. Ale teraz juz znowu zasnela bez zadnych sprzeciwow :ico_oczko: Pozatym to jest dzisiaj ladna pogoda,ja juz od rana piore,i juz mi ladnie pranko schnie na dworze i musze korzystac z pogody poki jest slonko,i mam dzisiaj troche roboty w domku wiec nie bede czesto zagladac :ico_oczko: ale widze ze wy tez jestescie zajete i nie zagladacie czesto :ico_oczko:

Aginka jesli chodzi o jakis przepis na danie cieple?? To mysle ze moge ci zdradzic pewien przepis taki ktory ja mam juz wyprobowany i tez nim blysnelam wsrod gosci :ico_oczko: A wiec to byly rolady z jajkiem w srodku i wsrod takiej mieszanki warzywnej (brokol,marchewka,kalafior,)to bylo tak wszystko razem wymieszane te warzywka i wsrod tego wlasnie te roladki z jajkiem w srodku pycha.. potrzebujesz mieso na rolady moze byc wieprzowe albo szynkowe(tak nazywa sie to mieso w Niemczech :ico_oczko: ) I takie mieszanki warzywne tez sa w Pl jak uwazasz to moja propozycja :ico_oczko: A do tego mozna podac ziemniaki.. i jakis maly sosik zrobic.. :ico_oczko:

Maggie tez uwazam ze to wina tego kierowcy ze ci biedni pielgrzymi musieli zginac.. nie dosc ze wjechal na droge ktora byla zakazana dla autokarow,to jeszcze byla jakas awariia hamulcow ... to straszne co sie dzieje w Pl.. ale takie zycie jest niestety :ico_placzek: Szkoda tych ludzi tylko .. :ico_placzek:

Ok ja uciekam bo mam troche pracki Miejcie Ladny dzien paa

[ Dodano: 2007-07-23, 10:56 ]
Wrzosia dziekuje za gratulacjony :ico_oczko: Mile to bardzo Pozdrawiam :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2007, 11:50

Kristi pisze:Maggie tez uwazam ze to wina tego kierowcy ze ci biedni pielgrzymi musieli zginac.. nie dosc ze wjechal na droge ktora byla zakazana dla autokarow,to jeszcze byla jakas awariia hamulcow ... to straszne co sie dzieje w Pl.. ale takie zycie jest niestety :ico_placzek: Szkoda tych ludzi tylko .. :ico_placzek:

Dzisiaj po wysłuchaniu tych wszystkich wiadomości to juz nie wiem co myśleć....nie mam zdania, jest mi tlko bardzo przykro bo to straszna tragedia
[*] [*] [*] łączę się w cierpieni i bólu ze wszystkimi bliskimi ofiar i poszkodowanych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

23 lip 2007, 13:42

justyna25 pisze:U nas zabki 2 i dalej cisza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: zobaczymy kiedy kolejne zaczna wychodzić :ico_noniewiem: ale musze powiedzieć ze tymi dwoma świetnie sobie radzi i nawet ugryzła raz tate :ico_olaboga:


u nas tez tylko dwie dolne jedynki sie do tej pory pojawily. czekamy na nastepne. ciekawe kiedy sie pojawia??????

a tak w ogole to witam.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 lip 2007, 15:02

A ja mam juz czysciutko i porzadeczek w calym mieszkanku ciesze sie :ico_oczko: I teraz zostalo mi tylko :ico_prasowanko: :ico_prasowanko: Nie lubie za bardzo tego robic,bo to nudne zajecie.. :ico_oczko: ale trzeba pocieszam sie tylko tym ze za 5 dni jedziemy na urlop (w niedziele wieczorkiem 29.07) i bedziemy na urlopie az do (18.07) hurraaa
A moja sliczna i grzeczniusia coreczka wlasnie zasnela,to znaczy uspalam ja ale jakos ostatnio ladnie i spokojnie zasypi bez zadnych oporow.. juz drugi raz spi w ciagu dnia dzisiaj :ico_brawa_01: :ico_oczko: Ale tak po 1-1,5 godzinki zawsze cos
Ogulnie malutka zaczyna coraz bardziej byc smielsza i sama chodzic a jak cos chce np.telefon to potrafi sama sie puscic i sobie go wziasc :-D :ico_oczko: Oj tak madra mam coreczke i tak bardzo ja kocham :ico_oczko: :ico_brawa_01:
U nas pogoda w dalszym ciagu ladna,nie jest za goraco tylko tak przyjemnie i cieplo :ico_oczko:
NO to zaraz ide do tego prasowania bo juz czeka na mnie caly kosz.... :ico_zly: A i jeszcze obiadek trzeba zrobic.. ale to pojdzie szybko potrzebuje tylko godzinke i obiadk gotowy :ico_oczko:

Maggie ja tez bylam w szoku :ico_szoking: jak dowiedzialam sie o tym wypadku ze autokar spadl ze skaly.. tyle ludzi zginelo.. a ich rodziny i bliscy oj tragedia na kazdym kroku trzeba uwazac naprawde wyrazam glebokie wyrazy wspolczucia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

23 lip 2007, 15:39

my w trakcie przeprowadzki wiec nie mam czasu na tt :(((
juz bym chciasla byc po wszystkim bo nie mam juz sily na ta "budowe" mila byc teren zrobiony dookola domy ..trawka tuje a tam wielkie bloto i plac budowy nie wyobrazam sobie jak tam z wozkiem wyjsc z domu!! :ico_szoking: a pakowania jest tyle ze az sie wierzyc nie chce...masakra ...maly mi zawziecie pomaga wiec mozna sobie wyobrazic ile to trwa :ico_olaboga: lece baboski i pozrrawaiam was serdecznie i buziaki dla skarbow

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2007, 16:01

Witajcie babsoki, u nas leje znowu, bylismy troszku na spacerku , ale króciutko, choć dobre i to.
Z mamą już Oki :-D

lisiczka pisze:
justyna25 pisze:U nas zabki 2 i dalej cisza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: zobaczymy kiedy kolejne zaczna wychodzić :ico_noniewiem: ale musze powiedzieć ze tymi dwoma świetnie sobie radzi i nawet ugryzła raz tate :ico_olaboga:


u nas tez tylko dwie dolne jedynki sie do tej pory pojawily. czekamy na nastepne. ciekawe kiedy sie pojawia??????

a tak w ogole to witam.

witamy bardzo serdecznie i zapraszamy do pogaduszek :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-23, 16:06 ]
Kristi, ja też nie lubię prasować, narazie jest mama to mi pomaga :-D
Iwonka trzymaj się , naazie jest tm błoto, to normalne, ale będzie lepiej i zobaczysz że bedziesz zadowolona.
A jak Piotrusia zdrówko, jak uszko?
Napisz coś , martwię się.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

23 lip 2007, 16:29

Dzien dobry Baboski :ico_haha_02:

iwonka Na pewno dasz rade :ico_oczko: na czwarte peitro biegalas z wozkiem , az sama nie moglam sie nadziwic ile masz sil :ico_sorki: :ico_haha_02: jak tam Piotrus i uszko ?

Mojej siostry malewnsto jest od wczoraj w szpitalu :ico_olaboga: ponoc zaczal siusiac ze nie nadarzala ze zmiana pieluszek tak byly pele :ico_szoking: wiec przeczekala nocke i pobiegla do szpital ... musze zadzwonic i dowiedziec sie co i jak ... poki co wszyscy sie denerwujemy ... poza tym maluszek ma na calym ciele cos na ksztalt zmian naczynkowych :ico_olaboga: prawdopodobnie dlatego,ze siostra ma wade serca i dzieciatka takze moze miec jakies problemy ... trzymajcie z malenstwo kciuki, prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mialy byc dobre wiesci, a tu takie zwiastuny ...

A chcialam Wam napisac Babosy,ze kupilismy bilet do Polski i lecimy 24 sierpnia w odwiedziny :509: ciesze sie ogromnie , choc denerwuje rowniez ...

[ Dodano: 2007-07-23, 16:32 ]
Maggie oboje wygladacie :one: :one: :one: :one: magiczne fotki :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2007, 16:46

diem, mocno trzymam kciuki za maluszka Twojej siostry, mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze :ico_noniewiem:
diem pisze:A chcialam Wam napisac Babosy,ze kupilismy bilet do Polski i lecimy 24 sierpnia w odwiedziny :509: ciesze sie ogromnie , choc denerwuje rowniez ...

super :one: a na ile zostajecie, my jedziemy na poczatku września, ale bilety kupujemy dopiero w przyszłym tygodniu !

diem pisze:Maggie oboje wygladacie :one: :one: :one: :one: magiczne fotki :ico_oczko:

dzieki :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości