Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 lip 2007, 07:53

moja Zuzia zasypia przy piersi ale jak ja odkladam to sie budzi i ostatecznie sama zasypia w lozeczku,tyle ze czesto dlugo protestuje i musze ja odkladac kilka razy zanim zasnie

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

24 lip 2007, 07:59

a w ciagu dnia w wozku zasyopiaja wam??? bo moj maciek to tylko wyjde z nim na dwor to placze

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 lip 2007, 08:04

w wozku zasypia od razu kiedy ide z nia na spacer czy chociazby chwile pojezdze po dzialce,bez kilku minut kolysania nie zasnie ale lepsze to niz noszenie na rekach. ale za to jak zasnie to 2-3 godz mam dla siebie :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

24 lip 2007, 08:17

sensibel masz super moj to roznie badzo roznie ostatnio moj P go usypial to godzine go nosil na rekach i usnal mu dopiero na reku i odlozyl, takze rewelacja, macius raz zasnie w wozku raz musi pomarudzic, np wczoraj wstal o 7 i bawilam sie z nim do 12 nakarmilam i padl poprostu padl i spal do 15,30 a ja wtedy koczowalam na tt zamiast ogarnac dom albo siebie ogarnac :):):) ciekawe jak dzis bedzie dzis moze na spacerek pojdziemy chociaz dzis ma byc zar z nieba slyszalam :(

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 lip 2007, 08:37

u nas tez bywa roznie, tak naprawde wszystko zalezy od dnia raz ciagle marudzi a raz jest grzeczniutka, raz zrobi mi pobudke o 5 rano a raz tak jak dzis jeszcze spi,nie ma reguly :-)
ja jak mam chwile czasu to tez wiekszosc czasu tu jestem a w domu pobojowisko nie mowiac juz o moim wygladzie,wiec sie nie przejmuj :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

24 lip 2007, 09:35

hihi chyba wszystkie tak mamy ze prawie każdą wolna chwile spędzamy na tt - :-D :-D coś w nim jest takiego co bardzo przyciaga

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

24 lip 2007, 09:44

Witajcie.
Pozwolę sobie na stwierdzenie, że u nas ze spaniem w dzień to katastrofa. W nocy nie najgorzej, bo mimo, że często się budzi to tylko je i zasypia.
Dziś tylko dała mi troszkę w kość, bo obudziła sie po 4 i nie spała do 7 , a teraz jeszcze śpi, a ja już nie mogę, bo obudził się mój synek.
W dzień raczej marudna, na spacerze przeważnie śpi, ale tylko przez pierwsze pół godzinki, a potem leży i bawi się grzechotką.
Mam nadzieję , że z wiekiem będzie coraz lepsza, ale w oczach to ma takie iskierki, ze nie przypuszczam, żeby dała mamusi odetchnąć. :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

24 lip 2007, 14:53

Moj w nocy to :) az nie chce nic mowic i zapeszac, za to w dzien hmmmmmmm roznie, raz padnie raz musi go nosic na rekach, roznie naprawde roznie, on np zasypia raczej kolo 13 i wstaje kolo 16 a ostatnio jak moj P wyszedl z nim na psacerek by go uspic to jak do nich doszlam na spacerku to o godz 15 macius jeszcze byl na rekach :) takze roznie a potem jak padl to wstal chyba o 18 z wielkim glodem, ale staram sie go nie bujac na rekach chociaz powiem wam ze mi to nie wychodzi w szczegolnosci na spacerku jak zaczyna plakac a wsyztscy ludzie sie patrza i ja mam wrazenie ze sobie mysla '' co za matka nawet nie wezmie na rece'' i wtedy go biore bo mi glupio :( ale zla jestem ze go msuze wziazc bo moze by przetrzymal i by sie sam uspil

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

24 lip 2007, 15:46

Ale dziś pogoda do bani. Pada i pada. Mała za to już drugą drzemeczkę sobie ucina. Pierwsza była rekordowo długa, bo spała godzinkę i 40 minut. Teraz śpi dopiero 5 min i przypuszczam że potrwa to jakieś pół godzinki max. Nie byliśmy dziś na spacerku, ale za to dom wysprzątany na błysk. :ico_odkurzanie:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

24 lip 2007, 16:15

Mój Krzys to tak nie spi, pare razy spi tylko po godzince, nie chce spać tak ciągiem

a pochwale sie że dziś kończy 4 miesiączki, wszystkiego naj naj moj szkrabku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość