Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 lip 2007, 17:33

Kristi, :ico_brawa_01: kochana - te roladki są zawijane w mięso czy wędlinę ..???... potrzebuję dokładny przepis .... jak będziesz miała chwilę wolną - praoszę - prześlij mi nawet na pw lub meila :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

23 lip 2007, 20:59

witam was baboski

doczytam was poźniej..koniecznie

moi goscie juz wyfrunęli do Aegentyny...to byly cudowne 4 dni.....super sie bawilismy..zwiedzalismy..imprezowalismy,,,,ludzie niesamowici...z angielskim tez nie bylo problemu
Matusiem zajmowala sie moja mama...ale tęskniłam.....a on oczywiscie wcale........
bylo cudnie ale jestem zmeczona....w koncu dzis sie wyspie

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2007, 21:54

iza, super że się udało :ico_brawa_01:

a mój łobuziak juz śpi, poprostu padłl :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 lip 2007, 22:30

No i jestem tez na chwilke z wami :ico_oczko:
Moja kochana Nicolcia coraz bardziej mnie zadziwia.. Nie dosc ze dzisiaj w ciagu calego dnia byla grzeczna,chociaz troche tez byla mlym lobuzkiem,to ze spankiem w ciagu dnia nie miala problemow.. i usypiala pieknie..A teraz jest noc i wiecie co.. Dalam malutkiej Mleczko takie specjalne dla malych dzieci z Milupy i je wypila prawie cale a na dodatek po mleczku zaraz usnela tez bez zadnych oporow i problemow .. tak chocby Antos od Maggie po prostu Padla.. :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_szoking: :ico_szoking: Ciesze sie z drugiej strony sie dziwie.. Taka pozytywna zmiana.. zobaczymy czy to tylko chwilowe jest.. a moze malej tak zostanie na dluzej :ico_oczko: A to mleczko co dzisiaj malej dalam to bede jej to kupowac.. i zobaczymy moze sie malej organiz dostosuje do takiego mleczka.. bo jak do tej pory mleko przelatywalo przez Nicole.. zobacze jak tym razem bedzie :ico_oczko: Na tym mleku pisze ze to jest mleczko dla dzieci od 1 roczku fajnie :ico_brawa_01: Cos nowego :ico_oczko:

Iza fajowo ze sie wszystko udalo,i ze sie wybawilas ciesze sie.. a tesknota oj tak ona nam towarzyszy caly czas :ico_oczko: Ja to jestem troche inny typ mamusi.. i bym jakos nie umiala sie bawic,szalec a dzidzie z kims innym zostawic .. ale to nic zlego ciesze sie ze tak fajnie sie udalo wszystko naprawde wielkie :ico_brawa_01: Mowie tylko tak bardziej o sobie,jaka ja jestem.. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Aginka wyslalam ci przepisik dokladny na twoja pw mam nadzieje ze dostalas.. Jak nie to jeszcze raz ci moge przeslac ale wydaje mi sie ze powinnas juz miec :ico_brawa_01:

U nas tez bedzie padac w nocy,juz wiatr silny wieje i jakos sie ciemno szybko zrobilo.. tak moze byc w dzien ladnie i w miare slonecznie a w nocy deszcz i burza :ico_brawa_01:
OK Baboski bede powoli sie zbierac do lozeczka MIejcie Dobra Noc Paa

Diem tez zycze wszystkiego najlepszego dla syneczk twojej siostry bede trzymac kciuki zeby malutki wyzdrowial.. napewno bedzie dobrze.. i super ze jedziecie do Polski ja tez sie juz ciesze na nasz urlop za niedlugo.. pod koniec tygodnia.. Super :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 lip 2007, 23:20

iza, Kristi, dzięki .... :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-23 ]
lisiczka, Witamy Cię i Martynkę .... zostańcie z nami .... za[raszamy i prosimy kilka słów o was ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 lip 2007, 09:30

Dzien Dobry
Moja Nicolcia jeszcze spi... :ico_szoking: Ja jestem w trakcie sniadanka a mala jakos sie niechce obudzic.. :ico_szoking: A zasnela przeciez o 21 30 :ico_szoking: No poczekam az sie obudzi moj maly spioszek.. Mowie wam ze na kazdym kroku mnie zaskakuje.. teraz z tym spankiem.. :ico_noniewiem: :ico_szoking: Ale moze potrzebuje wiecej?? Niewiem .. :583:
Pozatym mamy ladna pogode,jest tak po deszczu. i sie ladnie wypogadza :ico_oczko: Ok to ja ide dokonczyc sniadanko i mam nadzieje ze moja niunia sie zaraz obudzi.. :ico_oczko: Dzisiaj mam luzniejszy dzien.. nie musze gotowac bo dojemy ze wczoraj.. moze cos malego ugotuje.. ale to zobacze.. i pojdziemy z Nicolcia na spacerek.. :ico_oczko:
To milego dnia wam zycze i buziaczki paa

[ Dodano: 2007-07-24, 09:34 ]
OK Moja Coreczka sie Obudzila.. Wiec lece Paaa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 lip 2007, 09:40

Witajcie Baboski :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 lip 2007, 13:04

Witaj Maggie :ico_oczko:

No i moja dzidzia juz sobie znowu spi,pobawilysmy sie troche.. wymeczylam malutka i usnela tym razem w swoim wozku :ico_oczko: A ja musze teraz pobyc na internecie i poszukac jakis fajnych wierszkow.. jeden dla mojego sasiada z gory bo ma urodziny dokladnie w ten sam dzien co moja Nicole(25.07) tylko ze jest starszy od malej o 50 lat :ico_brawa_01: Ale fajny zbieg okolicznosci :ico_oczko: Takze wierszyk wiadomo musi byc po niemiecku ale to nie jest problem.. A drugi wierszyk musze znalezsc dla Nicolci na jutro bo ma urodzinki i dostanie od nas rodzicow karteczke i zabaweczki na roczek na prezent :ico_brawa_01: Alez to szybko zlecialo .,Niemozliwie szybko.. :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-07-24, 13:53 ]
I juz mam swoje wierszyki.. Szybko poszlo ale ciesze sie bo super znalazlam :ico_oczko:
JUz jutro wielki dzien.. pozniej w sobote odprawimy malej urodzinki.. I przyjada moj szwagier z zona i dziecmi.. na poczatku mowila szwagrowka ze nie bedzie jej i dzieci bo ma jakas podroz do Legolandu ..ale pojedzie w innym terminie.. fajowo :ico_oczko: :ico_brawa_01: NO i beda tez tesciowie.. mam nadzieje ze pogoda dopisze bo pozniej po obiedzie..(zrobie rosol,i do tego ziemniaki albo frytki kotlet i salatka,)pozniej bedzie kawa i torcik.. i po kawie chcemy zrobic grilla i chcialabym zeby pogoda dopisala :ico_oczko: Ale to zobaczymy..
NO i juz w niedziele jedziemy na urlopik.. Ciesze sie :ico_brawa_01: :-D
A teraz pobede troche na TT,a pozniej ide sie troszke umyc i mala sie za niedlugo obudzi :ico_oczko: A jak moj maz przyjdzie z pracki to jedziemy na zakupy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 lip 2007, 18:19

witam.Rany wy jak się rozpiszecie to nie mam jak doczytać :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:
My do tabeli poprawimy:waga 10.200 i 1 ząbek ale nadal jej nie zmierzyłam :ico_wstydzioch:
dziś siedzimy w domu bo szafę robimy i mase roboty,bałaganu i szmat,bo wszystkie ciuchy z mebli powyciągane żeby stare wynieść a nowe zrobić. :ico_olaboga:
Kristi, :ico_brawa_01: za zdrówko Nikoli,a nadwagę straci.Ważne ,że z nerkami ok.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 lip 2007, 19:12

zubelek, ale masz piękne księżniczki .... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości