Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 lip 2007, 23:12

Massumi jak oni ślicznie wyglądają...aż mnie nachodzi ochota na drugie :-D Twija urodziła się malutka???No wiesz...Hania też olbrzymem nie była...3100 i 53...teraz waży 5, a może ciut więcej, ale mierzona nie była...No jedno jest pewne...z rozmiaru 56wyrosła...!Pierwsze śpiochy były za małe już chyba po 2-3tygodniach...Ale nie wiem, dlaczego nikt jej nie chce zmierzyć...

Właśnie wróciliśmy z tureckiej knajpy-pycha!!! mam zapas karmi na jutro!mniam...A Hania...śmiała sie do dziadków prawie do naszego powrotu! :ico_szoking: czyli usnęła niedawno :ico_szoking: mam nadzieję, że pośpi...
Lecę na szybkie myju i spać
No to uwaga, gaszę swiatełko! do jutra!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 lip 2007, 23:56

nie gascie !!!jeszcze ja tu jestem :-D
Teraz czas na pochwaly.....massumi super maluchy..widac ze sie kochaja :ico_brawa_01:

Zborra :ico_brawa_01: za udane wyjscie!i karmi!
Kate_k....wiesz ja mialam to samo...chyba potowki ale wysypka trwala ok miesiaca...i nie przegrzewamy malej wiec nie wiem...teraz juz ma sliczniutka buzke!

No i pochwala dla malej Mayi.....o 20.00 kapiel....i zasnela sama...dalam cyca i wyszlam z sypialni bo mial z nia posiedziec moj A. ale ona sie od niego odwrocila ,palec w buzie i spi....palec wypadl :ico_haha_01:

Tak wogole to chyba wprowadze jej smoka bo wklada palca w buzie i boje sie ze sie nauczy i potem bedzie problem...wklada jak jest glodna albo zmeczona i szykuje sie do snu...

Dobranoc..gasze swiatelko..papa

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 lip 2007, 08:10

aaa dzień dobry !!!!!!!!!!!!! :-D atu wszytkie wieczorem chciały gasić światło :-D widze
ja na początek sie pochwalę Hubert spał od 20 do 6.15 !!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rany :-D spałam 7 godzin jednym ciągiem !!!! nie pamiętam kiedy byłam tak wyspana :-D
a teraz bardzo poważnie ...apel do 2 dziewczyn ... taaa
massumi i Kulka : nie pokazujcie więcej zdjęć waszych dzieci !
:-D bo są tak cudowne !!!!! że będę w ciąży szybciej ! niż zamierzałam!!! :-D ja się napatrzeć nie mogę!!
kate_k82, - n mój to gigant ... urodził sie 4200 i 6 cm - a teraz to ma ok 74 i 7 kilo ... :-D
zborra, - no imprezka widzę ze była ostra - ktoś tam usnął z balonami :-D
a my wymyslilismy, że w weekend - zapraszamy moich rodziców - i w sobote wieczorem kupujemy im piwko i ajkis filmik - aaa my - do kina i na randkę !!! :-D RANY ..wyjde wieczorem!!!
mój szkrab spi - ja po śniadaniu, wykapana... co tu dziś robić ?? wiem! pójde wózkiem na zakupy :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

24 lip 2007, 08:20

witajcie z rana. Właśnie szykuję sie do ortopedy z Alą. Zobaczymy czy ta dysplazja znikła.
Dziewczyny mówicie że wasze dziewczynki urodziły się malutkie, a co ja mam powiedzieć?? 3050g i 48cm??? a rośnie jak na drożdżach. Wczoraj robiłam przegląd ciuszków. 56 za małe, 62 na styk, żeby było jej wygodnie zakładamy 68 a ostatnio zrobiliśmy zakupy na 74!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dobra zmykam bo młoda się budzi na żarełko

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 lip 2007, 10:12

no hejka ...........
dzisaij spankko było do 8 ... i to wszyscy !!!!!!!!!!!!!!!! herbatke juz wypił .......
a u mnie dzis pada wiec znowu nuuudyy.......
dajcie troche krwi http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994
i ide sie nudzic dalej ........

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 lip 2007, 10:52

Hejkum kejkum!!!

Kulka mnie znów nie chcą gryźć :ico_placzek:
No i :ico_brawa_01: za nockę!!!

Cóż to była za noc, że wszyscy spali? :ico_szoking:

Gosiu :ico_brawa_01: wreszcie wiesz, jak to jest spać do rana! :-D przyjemnie, prawda??? :ico_brawa_01: dla kochanego Bercika :-D
Trzymam kciuki za weekendowe wyjście! no, poszalejcie sobie! tylko przed weekendem nie oglądaj zdjęć Massumi i Kulki, bo będę i ja się musiała starać o zięcia dla Twojej przyszłej córci :-D

Glizduniu to Twoja Majka też spała grzecznie...he, wreszcie nastał dla nas czas przespanych nocy???? :ico_szoking: A co do paluszka...ponoć lepiej jak dziecko ssie palec niż smoczek...ale...moim zdaniem, łatwiej dziecko od smoczka odzwyczaić niż od palca...No bo smoka wyrzucisz a palec co? :ico_szoking: obetniesz??? :-D Hania ssie smoka jak usypia albo jak głodna bardzo a muszę jeszcze coś przygotować, albo jak już się naje i chce pocyckać dla relaksu. A potem sama wypluje i spokój.

U nas dziś kolejna nocka przespana do 6! :509:
Potem wszyscy spaliśmy do 9! J zaspał o godzinę do pracy...na szczęście ma nienormowane godziny :-D A ja! :ico_szoking: zapomniałam, że o 6ją nakarmiłam! :ico_wstydzioch: miałam w głowie tylko taki obraz, że ją wyjęłam z łóżeczka, położyłam przy J i...reszta mi wyparowała z głowy! więc jak o 9mnie obudził jej płacz, to skoczyłam jak oparzona! :ico_puknij: J miał niezły ubaw!
No i pada, pada...znów się nie uda wyjść...Co tu robić? bo na sprzątanie to ja nawet minimalnych chęci nie mam...ale :ico_prasowanko: trzeba zrobić, bo znów stosik się nazbierał...a...to się da...Ale nic więcej nie robię, a co tam!
lecę...wpadnę później, jak już wszystkie się pochwalą spaniem do rana :-D

A! Ewcik a Ty Alusi to dajesz odżywki dla sportowców? :-D Co ona tak rośnie i rośnie??? :-D chce przegonić Hubcia wagowo czy jak? :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 lip 2007, 13:45

hej u mnie horror nie chce spać choć jest śpiący a tak wogóle to nie śpie od 4 mam dość potrzebuję chociaż godz snu a tu choć wszyscy w domu to tal naprawde nie ma nikogo. Dziś zapytałam teściową czy nie zostałaby z małym jakieś 2 3 godz a ona na to że nie.... bo jest za mały no cóż wszystkim które mogą zostawić z kimś dziecko gratuluje ze macie tak wspaniałych teściów rodziców czy też wujków, teraz dzieckim zajął się mój "wspaniały" mąż tzn postara się go uśpić haaa życzę powodzenia

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 lip 2007, 13:52

Kate_k82 współczuję!!! to fajną masz teściową, tylko pogratulować!
A Ty jesteś 82rocznik?to zapraszam tu
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... .php?t=107

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 lip 2007, 14:47

ja tylko wpadlam powiedziec ze jestem i zyje. poklocona z mezem, ale mam to gdzies,


nie mam czasu...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 lip 2007, 15:09

Doris będzie dobrze...ktoś musi wyrabiać normę kłótni z mężem :-D A skoro ja dziś z moim ok, no i nikt sie więcej nie skarżył, to padło na Ciebie biedaczko...Ale dasz radę!
A Twoja Kinga to normalnie superancko wyszła na tym zdjęciu w foteliku!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość