Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

24 lip 2007, 17:00

SANDRUSIA)), chyba macie zle date ustwiona w aparacie albo na zdjeciach to nie wasz Kubuś ale raczej to pierwsze
IzaZgadzam sie z sandrusia, na pewno wszystko sie ulozy,jestes mloda,ładna,wazne jest aby dziecko mialo dwojke rodzicow ale nie kazdy rodzic zasluguje zeby wychowywac swoje dziecko,siebie tez trzeba szanowac.
karolasa to po samym jablku nie moge dac jablko+marchew tylko najpierw jeszcze sama marchew?

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 lip 2007, 17:09

Iwona77, tak mamy zla date jak wyciagom baterie do ladowania to mi sie przestawia zawsze o tym zapomne i strasznie mnie to denerwuje :ico_zly: a tak jesli moge sie wtraciac to jesli twoj maluszek bedzie po jablku robil luzna kupke to sie nie martw zawsze po jablku jest luzna kupka :-)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 lip 2007, 17:20

IWONA77 jesli mineło juz kilka dni od czasu jak podałas smo jabłuszko i nic mu nie jest to podaj jabłko z marchewka bo jak cos mu wyjdzie to bedziesz wiedziała ze od jabłka nie a to w takim razie marchewka ale raczej marchewka nie uczula, ja musiałam sie cofnac i podawac jeszcze raz najpierw jednoskladnikowe bo jej wyszły na buzi i nie wiedzialam od czego a ty jak podasz teraz juz z marchewka to luz mysle ;)
no i tak jak SANDRUSIA pisze po jabłku kupka luzniejsza moze byc gorzej jakby były biegunki po 4 dziennie hi hi hi
IZA@ jeny to nie ma żartów z takim zachowaniem, moja kuzynka tez sie przez cos takiego rozwiodła a mieli maluszka bo 7-dniowego szkraba ale postawiła wszystko na jedna karte i dla dobra dziecka wolała sie rozwiesc,jest coprawda sama jeszcze ale nikt na nia ręki nie podnosi!!!
ja bym sobie z moim charakterem tez na takie traktowanie nie pozwoliła, na szczescie nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale wiem od kolezanek ze to okropnie upokarzajace jak własny maz tak traktuje tym bardziej ze własnie u ciebie juz cos takiego było.
Lepiej sie zastanow bo znow bedzie przepraszał, obiecywał ze nigdy..... a ty bedziesz sie łudzic i tak bedzie sie to ciagnąc.
Napewno nie chce cie namawiac zebys na siłe od niego odchodziła ale przemysl dobrze co dla ciebie i Mirelki bedzie lepsze zycie u boku goscia ktory co jak mu sie cos nie spodoba to wpadnie w swój szał i sie trzasnie czy lepiej zyc bez niego ale miec spokoj psychiczny?
Jesates piekna,młoda dziewczyną z sliczna córecką i zycie przed tobą ale czy warto je marnowac na stresy?
Kochana jestes tak mi smutno jak to przeczytaam,trzymaj sie i przemysl wszystko a jego to tylko bym takie wciery sprawiła ze by widział :ico_zly: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
KATELAJDKA Amelka własnie obżera sie uchem szeleszcącym owieczki na macie hahahahahaa, Bartus tez sie zabiera za wcinanie uszek? ona to polubiła od kilku dni namiętnie je wcina hi hi hi

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 lip 2007, 18:07

Izunia, kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: dobrze, że się wyżaliłaś, to zawsze pomaga. Pamiętaj, że my zawsze jesteśmy z tobą i Mirelką i zawsze ci pomożemy choćby słowem. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 lip 2007, 18:19

HEKKATE po 5 miesiacu znaczy moim zdaniem ze juz mozemy dawac, Amelka skończy za tydzien pół roczku więc juz jej podaje te słoiczki na któych jest napisane ze sa po 5 miesiącu ;)
MAMCIA KOCHANA a ty gdzie sie tak długo podziewasz co? chyba miałą jakos ok. 24 wrócic co nie?

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 lip 2007, 18:35

ja sadze ze po 5 miesiacu to jak dziecko skonczy 5 miesiecy ja sama podaje kubusiowi juz te sliczki ktore sa od 6 miesiaca mimo ze nie skonczyl 6 miesiecy ale nic mu nie jest a nie wiem czy zauwazylyscie ze casem sa te same skladniki tylko firma ruzna i jedne mozna podawac po 5 a drugie po 6 :ico_puknij: a sa identyczne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 lip 2007, 18:41

Mamcia kochana już wróciła z wakacji w Polsce. Pisała na innym wątku, że jak sobie poradzi z bagażami to zaraz wklei fotki. Już się nie mogę doczekać bo ja uwielbiam fotki naszych dzieci oglądać, a Juleczki już dawno nie widziałyśmy - ciekawe co u niej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

24 lip 2007, 20:05

hej! Wróciłam :-)
Iza to straszne co napisałaś, naprawdę cI wspólczuję, ale nie wiem co doradzić...strasznie trudna sytuacja, zgadzam się z hekkate, że skoro to juz nie pierwszy raz to pewnie i nie ostatni. Może powiedz mu że cię to boli itp, może to coś zdziała?
hekkate czytałam niedawno w jednym z czasopism, że np. po piatym miesiącu to znaczy od wtedy kiedy dziecko ma pełne 5 miesięcy, czyli spokojnie możesz już Danielkowi podawać :-)
karolas co do godziny dokładnej niestety ale napisze ci dopiero jutro, przepraszam że tak późno cię powiadomię, ale to nie ja ustalam "czas", kierowcą będzie tym razem moja siostra. Zatem jak tylk osię dowiem jak to będzie czasowo wyglądać, zaraz dam ci znać albo tu na TT albo na GG.
dziewczyny czy wasze dzieci też tak głosno kwiczą i "gadają", moja Agatka codziennie i wieczorem przez to ma zachrypnięty głos....

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

24 lip 2007, 20:15

Iza- strasznie mi żal że mąż tak Ciebie traktuje. Musisz sobie wszystko na spokojnie przemyśleć i podjąć jakąś decyzję. Może jakaś terapia dla męża ??? Próbowałaś z nim o tym porozmawiać dlaczego tak się zachowuje. Nie możesz przecież ciągle żyć w obawie kiedy następnym razem podniesie na Ciebie rękę. A co będzie jak podniesie rękę na Mirelkę. Wiesz zawszd można zadzownić na błękitną linię - tam się chyba zgłasza przemoc w rodzinie.
Sama musisz podjąć jakąś decyzję. Powiem Ci tylko tyle, że jak ja bym była na Twoim miejscu to raczej bym od niego odeszła. Bo jak któraś z dziewczyn już powiedziała wcześniej jak raz uderzył to uderzy i następnym razem (to tak samo jak z zdradą, jak zdradził to zdradzi znowu). Biedulka jesteś, ale trzymaj się - uszka do góry !!!!!!

[ Dodano: 2007-07-24, 20:19 ]
hekkate - ja mam napisane w książce, że jak jest napisane na słoiczku po 5 miesiącu tzn jak dziecko ma pelne 5 miesięcy - czyli możesz podawać

[ Dodano: 2007-07-24, 20:20 ]
karolas - dzisiaj robię drugi raz Twoje ciasto z budyniem, mam nadzieję, że wyjdzie tak pyszne jak ostatnio - mniam, mniam

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 lip 2007, 21:22

ML no to smacznego, kurcze ale mi ochotki narobiłas na to ciacho tez je bardzo lubie ale bede robic w czwartek szarlotke MAGDZINKI bo mamy spotkanie w czwartek z DOROTKA.M. :) :ico_oczko:
LUTOWKI a czy wy zauwazyłyscie ze od marchewki naszym dzieciom sie cera zmieniła-barwa? i ja zauwazyłam ze Amelka ma taki bardziej zółtawy czubek noska hahahaha
Wkleiłam najswiezsze fotki melci z dzisiejszego dnia, no i poza we foteliku i tak siedzi własnie całymi dniami trzymając sie albo za jedna stópke lub za dwie i cały dzien je ma w górze albo celuje do buzki ale jeszcze nie udało mi sie jej przyłapac zeby pstryknac fotkę bo dopiero pare razy trzymała stopciaki w buzce ;)
A zadna z was nie napisała nic na moj szalony pomysł zebysmy kiedys zorganizowały wspólne spotkanie co wy na to?
Wiem ze szalone bo kazda z nas z innej mieściny ale co tam pomarzyc zawsze mozna,moze jak nasze dzieci beda juz chodzic ,moze na wiosne co wy na to?
Ostatnio zmieniony 24 lip 2007, 21:35 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości