Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

25 lip 2007, 15:55

witam

dzieki dziewczyny... ale ja miałam wczoraj doła przez tego smoczka... cieawe czy dzis znów tak długo bedzie popłakiwać... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: w dzien juz o smoku nie pamieta, ale przyjdzie wieczór i mamy dramat w 3 aktach.

teraz po wieczornych płaczach nie ma śladu, dzis kolejny dzien usmiechów!!! ta mała kruszynka mysli ze smoczek po prostu zniknął a nie ze brzydka mama jej go zabrała... jak na nią patrze ze tak ufnie sie usmiecha to jest mi głupio...
ide was poczytac!!!!

[ Dodano: 2007-07-25, 16:01 ]
Kasik super ze macie juz prąd!!! brawa dla anglików za wode dla niemowląt!!! super ze wszystko sie układa Wam!!!!

Mordeczko nic nie powiemy , nie zdradzimy się!!! brawa dla niej!!!! :ico_brawa_01:
ładnie to opisałaś!!!!!

Rybko laktacja moze zaniknąć... :ico_noniewiem: a dzis jak było z karmieniem??

[ Dodano: 2007-07-25, 16:03 ]
asiulak nie martw sie. moja budziła sie po 3 miesiącu co 2 godziny, a teraz tylko1 raz!!!!

[ Dodano: 2007-07-25, 16:04 ]
kamelek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: okropne!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 lip 2007, 16:24

asiulakwspominajac o watku mowilam o tt ... masz linka od razu do tematu http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... start=1080iw_rybka, wszystkie fotki jakie przerobie wysle ci na poczte nawet jesli tu ich nie bedzie wiec stad nie sciagaj :-D

[ Dodano: 2007-07-25, 16:31 ]
iw_rybka, napisz mi tylko czy doszly zdjecia z deszczem i ruchomą wodą bo nie wiem czy nie sa za duze :-/

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 lip 2007, 16:47

cześć

[ Dodano: 2007-07-25, 16:50 ]
Co z tym forum się dzieje ciągle jak coś napisze to wyskakuje Error. :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

25 lip 2007, 16:53

musisz dac wstecz i wysłac posta jeszcze raz.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 lip 2007, 17:30

no to sie wkurzyla- dalam wstecz i wyskoczylo mi ile mam nieprzeczytanych postow wrrrrrrrrrrrrrrrr- no to jeszcze raz :ico_zly:

Dagles zadna chinka niedorówna Jagódce-wiec sie niemartwic :-D

wszystkiego NAJ NAJ dla Julci i Krystianka z okazji chrztu!!!

no i dla Oskarka z okazji 4 miesiecy :ico_tort:

kasik super ze juz jest lepiej z pradem chociaz- u nas dzis leje ale wczoraj bylo goraco!!!
Mnie tez niedlugo pakowanko czeka-lecimy do PL w niedziele :-D

a co do corela to niepytajcie- jestem jakas lewa!!! ja zabardzo nerwowa i rzucam kompem o sciany jak mi niewychodzi :ico_olaboga:

Mordeczko ja sie odezwe na gg odnosnie corela ok?? no chyba ze niemasz cierpliwosci-a wiedz ze ze mna potrzeba jej duzo :-D :ico_oczko:

a moj maly Smyk ostatnio tak zaczal krzyczec- nie plakac-bo plakac toon wogole nieplacze prawie tylko sie drze na zabawki na mnie i na wszystko!!! chyba taki nerwus jak Mama i narwany jak Tata- a to mieszanka WYBUCHOWA!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 lip 2007, 17:38

Mróweczka, jasne mozesz odezwac sie na gg , ale powiem Ci szczerze ze ja ucze sie corela juz ponad rok... nie od razu wszystko ... najpierw dobrze sie z nim ''zapoznaj'' ... poprobuj roznych opcji z fotkami... popsuj cos kilka razy :ico_oczko: tylko nie zapisuj zmian jak wylaczasz zdjecie a zapisuj je od nowa .... to wcale nie jest latwe ... patrzac na przerobiona fote wydaje sie '' a co to za problem :-D '' ale tak naprawde trzeba duzo duzo cierpliwosci i checi :-D

[ Dodano: 2007-07-25, 17:39 ]
aa ja jak mi wychodzi ten REEOE klikam na ''odśwież'' i post sie zapisuje

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 lip 2007, 17:49

Mordeczka szok - ja mam sie uczyc rok- matko boska niedam rady :ico_olaboga: Wlasnie popsulam fotke jedna Eryka jak mial 1 dzien, bo zapisalam ,ale na cale szczescie mam je jeszcze na plycie bo bym sie wkurzyla wrrr :ico_zly:
no to zyczcie mi wytrwalosci :ico_oczko:

widzialam dzis dzieci ktore maja tydzien-takie male ze ojej-Eryk nawet po porodzie taki niebyl-chociaz do duzych dzieci nienalezal!!! Takie tyciutkie male czlowieczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 lip 2007, 18:40

Cześć!

Mróweczka- więc życzę wytrwałości :-)

Mordko- ucz sie ucz, bo nauka to potęgi klucz, a jak już ten klucz posiądziesz to... nasze dzieciaczki będą miały fajne zdjęcia :ico_brawa_01:

Byłyśmy dziś u lekarza. Mała ma 64 cm, waży 6600 (i co mi tu niektórzy mówią, że upasiona! :ico_zly: ) Podobno waży pięknie, ale przy swoim narzeczonym to kruszynka :ico_haha_02: No, ale wstyd by był, jakby miała takie same wymiary jak chłop :-) Była dzielna, w dobrym humorze, chichotała na badaniach, ku zdziwieniu pielęgniarki i lekarza, aż do momentu szczepionki :ico_placzek: No, ale przytuliłam ją i przeszło zaraz.

Faktycznie, tak jak się spodziewałam pani dr mnie opieprzyła, że daję Bebiko a nie pierś... Tylko co ja mam zrobić jak pokarmu mam symbolicznie, ona ssać już nie chce i się tym nie najada? Ostatnio mam dość ciężkie dni co odbija się na jakości i ilości tego pokarmu :ico_placzek: I skutecznie wyrobiła we mnie poczucie winy i nie czuję się jak dobra matka :ico_placzek:
Potem, jakby mało tego było kazała natychmiast iść do ortopedy, bo jej te bioderka Julki się zdecydowanie nie podobają i czuje tu jakąś patologię :ico_szoking:
nonono mać!!! chodzę co miesiąc prywatnie, za każdym razem ma robione usg, a ortopeda stwierdził, że z bioderkami jest już OK!! Ktoś tu kur.. jest niedouczony!! No i mam iść na konsultację do innego ortopedy (już od miesiąca jestem właśnie zapisana do innego) A na jej oko to Julka powinna jechać do Otwocka na gips!! Kurfa... Sorry, że tak klnę, ale nie było mojej myśli te badanie, i w ogóle wszystko mi się dziś wali i pieprzy. Ten dzień nie powinien się w ogóle mi zacząć :ico_zly: na domiar złego wlazłam tu się pożalić a tu co chwila critical error :ico_zly:

Jedno co mi humor poprawiło to ten motylek- dostałam go dziś: Jeśli macie wrażliwe uszy to nie słuchajcie, a już a pewno nie przy dzieciach- nie jest zbyt kulturalny. Ale doskonale oddaje mój dzisiejszy humor: http://flaszka.tranx.info/smieszne-flash/motylek/

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 lip 2007, 21:12

Kolka popieram motylka :-D i nie przejmuj się lekarzami. pamiętaj co lekarz to opinia.
a mnie się spieprzył komputer i non stop mi się zawiesza. Nie dość że forum się pieprzy to jeszcze i komputer.
A teraz robię sobie test na inteligencję :-D
http://test.4free.pl/test/320316/13612
a jak Wy dziewczyny wypadniecie????ja dostałam całe zero :-D ale ze mnie inteligent :-D
Kasi.k dzięki Bogu, że sytuacja się stabilizuje

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 lip 2007, 21:49

no chyba już sie naprawiło to tt, coś zaczesto im się ten serwer wiesza.
Dziś kończymy czwarty mieśiąc, więc stawiamy :ico_tort: :564: :564: :ico_tort:

M0rD3CzKa, poszłam w twoje ślady i też zaczełam się sama szkolic w corelu, jest to bardzo fajny program tylko trzeba tyle czasu poświęcic aby doczytać co należy robić. Zaczełam też czarować zjęcia i oto moje słońce.

Obrazek

A to próbował marchewki ze słoiczka bardzo mu smakowało, ale miał po niej zatwardzenie wiec się wtrzymamy z podawaniem innego jedzonka
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-25, 21:57 ]
Dla OSKARKA wszystkiego dobrego i najlepszego.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości