Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 lip 2007, 22:15

Katelajdka , Dorota widzę, że się zastanawiacie dlaczego Asia nie chciala pić kaszki hihi Mi się wydale , że wszystko było ok, mleczko nie było za gęste no a smoczek to właśnie mam taki trójprzepływowy z aventu. Ja myślę, że ona po prostu nie lubi kaszek ani kleików :ico_noniewiem: No i w ogóle w ciągu dnia nie jej takich rzeczy - za to je kilka razy w ciągu dnia owocki i nie wiem czy tych owoców nie za dużo, bo mogłaby jeść te kaszki zamiast np 1 posiłku owocowego :ico_noniewiem: Nie wiem jak ją do tego przekonać. A może jej nie przekonywać? Może jej to odpowiada, że mleczko pije tylko moje, raz dziennie je obiadek lub zupkę i 2 lub 3 razy owoce, bo przecież dobrze przybiera na wadze mam nadzieję. W piątek idziemy na szczepienie to się dowiem. Następne będzie dopiero za pół roku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-25, 22:16 ]
Karolas, Dorota miłego spotkanie wam życzę :-)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 lip 2007, 22:34

DOROTA.M.[/]b no napisałam ci na gg cos niecos, a nie zaglądałam dzis popołudniu tutaj bo mielismy gosci i pakowalam sie troche na wyjazd nad morze ale caly dzien myslałam tez o naszym jutrzejszym spotkaniu ;), no i skoro mowisz ze ok południa to mi pasuje tez tylko co jak Amelka bedzie spała akurat bo ona tak nieraz spi od 11.00 do 13.00 hhhmmm to jak ci podam adres to bys trafiła? to zupełnie blisko twojej cioci ;)
No i musze w takim razie wstawic szarlotke skoro swit zeby zdązyła ostygnąc hi hi hi,do juterka
[b]MAGDZINKA
wiesz co Amelka tez jak narazie pluje i ma odruch wymiotny jak tylko jej przykładam łyzeczke z kaszka do buzki :(
Juz nie mam pomysłu jak ja nauczyc zeby chociaz kaszke raz dziennie zjadała na mleku innym bo ona tylko raz dziennie albo co drugi dzien je deserek a tak to piersc i tylko ok.14.00 obiadek a potem piers przez resztę dnia kurcze.Chciałabym zeby na kolacyjke kolo 18-19.00 zjadał kaszke i na dobranoc podałabym moja piers to moze skonczyłyby sie budzenia na nocne jedzonka ale ona nie chce za nic pic innego mleka :(

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 lip 2007, 22:37

Dorota M.Karolas życzę Wam miłego spotkania!!! Bawcie sie dobrze!!
Zastanawiam się czy jak mam dwójkę smoczek z aventu, to nie mogę podac kaszki?? To może lepiej nie ryzykować ze małemu nie poleci... To może kupię jutro smoczek. A moze też większą butelkę powinnam kupić, /wy tak dużo tego mleka podajecie 160-180ml. A ja mam tylko te 125- ki. A ile na pierwszy raz powinnam podać, w takim razie?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

25 lip 2007, 23:43

katelajdka, a jakiej firmy ta marcheweczke z jabluszkiem dajesz,ze tak mu smakowalo to moze ja podam swojemu tez bo na razie jablko tylko je i z hippa mimo ze kwaskowate to lubi bardziej od gerbera.
W ogole to my tu w czworke chyba jestesmy na podobnym etapie, znaczy zaczynamy wprowadzac, ty hekkatte i chyba asiam , a wlasnie asiam jak tam u ciebie z nowym jedzonkim, bo chyba nic nie pisalas albo ja przeoczylam to.

Dziewczyny czy jak bylysie lub bedziecie nad jakas woda (morze,jezioro) to kapiecie w niej maluchy czy raczej nie?

karolas,dorotkazycze udanego spotkania :)

Ja w butelce Browna mam osobny smoczek do kaszek, z literka Y.

Dobrej nocki lutowki,do jutra,pa

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

26 lip 2007, 06:03

Kadelajka ja na 150 ml mleka daje 4 miarki te z bebilona kleiku albo kaszki ale używam smoczka truj przepływowego z avent .
Moim zdaniem 2 ma za małe dziurki bo sa takie jak w jedynce ale dwie.

Co do kupy Mirelka tez takie robi ale, robiła zielone i jak zaczęła marchewkowe a zbite to pediatra powiedziała ze takie mogą być .


Iwona ja nie wkładam do wody Mirelki



Wczoraj próbowałam trochę porozmawiać z moim mężem ale było to co zawsze zmienianie temu albo nie słuchanie w ogóle tego co mówię jak grochem o ścianę.

Mama tylko jedno wyjecie mogę jechać do ciotki mieszka 130km no ale tu tez jest problem bo nie mogę wejść jej na głowę z dzieckiem nie mając żadnej kasy to nie wchodzi w gre a zanim przydzielę mi alimenty to tez trochę potrwa.
Musiałabym zamówić busa by zabrał wszystkie moje graty miedzy innymi lodówkę telewizor wieże i resztę sprzętu łóżeczko wózek a to tez jest koszt , czyli na razie tez odpada .
Naprawdę nie wiem co robić a dziś mam świetną okazje by się z tat wynieść bo Oskar jest w Niemczech będzie do 20 a jak on będzie w domu to prędzej przywiąże mnie do kaloryfera niż pozwoli odejść. Ale co ja mogę jestem spłukana nawet na mleko nie mam on zawsze wszystko kupujie

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 lip 2007, 07:30

ja tylko na chwilkę wpadam, bo lecę robić jakiś mały torcik :ico_tort:
Joasia kończy dziś 6 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

26 lip 2007, 08:50

:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :064: gD> :509: :523: :520: :523: :526: :527: :524: :529: :528: :525: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Wszystkiego najlepszego dla Asi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

26 lip 2007, 09:19

MAGDZINKA sto lat dla Joasi, duzo zdrówka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
IZA@ kurcze czytajac to co piszesz mam wrazenie,ze faktycznie masz dosc takuego traktowania i bys moze odeszła tylko problemem jest brak kasy,hhhmmm a własnie tak jak HEKATTE pytała a na jakis czas az np. alimenty dostaniesz nie mogliby ci rodzice pomóc? albo zapytaj ta ciotke czy mozesz narazie zatrzymac sie u niej a z czasem jak bedziesz miec pieniazki to jej oddasz??? moze dobrze sie stało ze nie wyjechaliscie za granice bo tam dopiero mogłoby sie dziac z dala od domu i zero pomocy co?
Ja bym zrobiła wszystkozeby sie wyrwac z tej chorej sytuacji, nie wiem popytaj znajomych i moze oni jakos ci pomoga z sienkiem albo z przetransporotwaniem rzeczy, ja juz więcej sie nie wtracam, to twoja decyzja musi byc moge tylko napisac od siebie ze gdybym była w takiej sytuacji to raczej juz dzis w domu by mnie nie zastał mimo braku kasy.
kiedys sie pokłucilismy z mezem dosc powaznie na poczatku naszego małzenstwa, byłam juz w ciazy z kacperkiem, zero kasy przy sobie i pojechałąm na 3 dni do mojej ciotki, nie do rodzicow jednych czy drugich, szukał mnie jak wariat i widział ze nie zartuje ze sobie poradze nawet bez pieniedzy jego oczywiscie tzn. on tylko zarabiał mimo ze małzenstwem juz bylismy ale wiesz...... nie chciałam sie o nic prosic, byłam wystraszona bo ciaza w sumie po slubie ale ja bez pracy mąż malutko zarabiał i sie kłucilismy ja sie bałam jak sobie poradzimy no i uciec chciałam od tego wszystkiego ale naprawde sie zmartwił ze gdzie ja sie podziewam i jeszcze w ciazy,wystraszył sie na dobre i od tamtej pory a mineły 4 lata nie było juz ani razu tak powaznej kłutni hi hi hi moja metoda ucieczki poskutkowała ale nie było przemocy to tez inna troche sprawa a ty sie bierz i działaj cos skoro rozmowa z mezem nic nie dała a juz kiedys tez z nim gadałas bo pisałas nam i co zero poprawy-poprawa na krotka mete
DOROTA.M. szarlotka juz sie studzi w piekarniku,upieczona dzis z rana, czekamy na ciebie hi hi ,pewnie juz jestes z siostra w Poznaniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 lip 2007, 09:39

Magdzinka gratulacje dla Joasi! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Katelajdka , Hekkate mleko modyfikowane,kaszkija podaję wyłącznie kaszkę mleczno ryżową więc nie mieszam róznego mleka modyfikowanego a co do smoczka to kupiłam taki z nuka do papek. Wczoraj nim podałam Ninie kaszkę to jej za szybko płynęło i się dziwiła - już się widać przyzwyczaiła że trzeba mocno ciągnąć żeby się najeść!
Też miałam problemy na początku jak moja mama podawała Ninie moje mleczko butelką jak mnie nie było. Potem za chiny nie chciała piersi ciągnąć ale to minęło już się przestawiła i jej rybka. Może pomogły butelki piersiopodone ? smoczek też kupiłam tej firmy tommee tippee. podobno przypomina ruchem pierś mamy. Kupiłam już od 6 m-ca i jest oki bop poprzedni smoczek się juz zużył i był ciut za mały (z saturna)
Zamieszczę zdjęcie bo dziecko z nim wygląda jak ufolek

[ Dodano: 2007-07-26, 10:21 ]
nowy smok:
Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

26 lip 2007, 11:50

kingas ja tez uzywam butelek z aventu. do kaszek najlepiej nadaje sie smoczek trojprzeplywowy. ale ja daje Tymkowi kaszke na jedynce. On jest na karmieniu mieszanym, wiec nie chce zeby poczul ze mleczko moze leciec bez problemu, bo potem moze cycka nie chciec. A na I sie nie wkurza i nie mam problemow z przystawianiem go do piersi. Herbatki tez jeszcze pije na smoczkach nr 1.
Co do wyjazdu to Tymek przez 4 dni przystosowywal sie do nowego miejsca. kompletnie sie rozregulowal. W domu mial stale pory jedzenia,spania, spaceru, a na miejscu zupelnie inaczej spal, w innych godzinach chcial jesc, a co do spacerow to z nimi tez roznie bywalo, bo mielismy deszczowa pogode i tez dlatego byl troche marudny. pod koniec zaczela sie robic ladniejsza pogoda, Tymek juz sie przyzwyczail i ostatnie 3 dni byly naprawde super. zreszta jeszcze same zobaczcie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
najlepsze jest ostatnie- moi dwaj chuligani:)

Hekkate aparat meza w sumie jeszcze kawalerski:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość